Jump to content

bbking

Użytkownik
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bbking's Achievements

Szeregowiec

Szeregowiec (2/23)

35

Reputation

 1. Odradzam stawianie czegokolwiek na PrestaShopie. Mało intuicyjne, znikające po jakimś czasie tagi, słaba funkcjonalność dla klientów biznesowych. Dopytaj się o wycenę tutaj https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ Powinni powiedzieć Ci ile będzie kosztowało stworzenie takiego sklepu online.
 2. Czy możecie polecić operatora płatności przez terminal płatniczy (płatność kartą), który rozlicza się również w walutach obcych? Chodzi o obsługę płatności wykonanych kartami zagranicznymi, gdzie płatność jest np. w USD lub EURO. Zależy mi, aby płatność trafiała do mnie w walucie zapłaty - np. również w EURO lub USD. Bez bandyckich przeliczników na PLN, gdzie zawsze znika po drodze co najmniej 3,5% po mojej stronie + 9,5-10% po stronie klienta. Czy można poznać ofertę takiego operatora? Czy ktoś moze brał terminal od https://polskabezgotowkowa.pl/ ?
 3. Jak zabezpieczacie sie przed ewentualnym brakiem platnosci? Czy w PL jest cos takiego Jak gwarancja bankowa na osobe prywatna? Jak w przypadku obcokrajowcow?
 4. Przed wyborem warto jest zadać kilka pytań 1. Kto jest osobą kontaktową w moim projekcie - account czy specjalista? Przy strukturze firmy z silnym account managmencie, Twój projekt może realizować junior lub mid, którego nazwiska nawet nie będziesz znał stąd ryzyko dużego przepalenia budżetu. Jeśli specjalista występuje z imienia i nazwiska, masz do wglądu doświadczenie czy nawet portfolio, możesz zweryfikować, czy ktoś zrozumie Twój biznes. 2. Jak wygląda raportowanie? - Ludzie kłamią, dane nigdy. Jak widzisz raporty w prezce lub spisane dane z panelu w Excelu to od razu widać, że to nic poważnego. Raporty powinny być do wglądu w czasie rzeczywistym, agregujace wszystkie usługi, jednocześnie zrozumiale do klienta. Jak kula analityka, kulawe jest wszystko inne. Zrozumienie i analiza rzetelnych danych to podstawa pracy. 3. Jak często odbywają się spotkania statusowe? - przy Twoim budżecie nie wyobrażam nie widzieć się minimum raz w miesiącu ze specjalistą, żeby omówić bieżące wyniki, Twoje procesy sprzedażowe i kolejne zmiany w kampaniach czy słowach kluczowych. Od siebie polecam skontaktowanie się z firmą https://blackdale.eu/ Powinni dobrać odpowiednia strategię.
 5. Myślę, że tutaj bardzo istotną kwestią jest czy chcesz wynajmować z kierowcą (czyli Ty zawsze za kierownica) czy nie.
 6. Wystarczy, że w zakresie polisy AC będzie wynajem zarobków jako czynnik ryzyka oraz opcja przywłaszczenia. Minusem leasingu będzie na pewno trochę wyższe ubezpieczenie. Polecam przeliczyc sobie na spokojnie koszty leasingu oraz wynajmu długoterminowego. Wydaje mi się, ze wynajem długoterminowy będzie przy wyliczeniach tanszy w tym konkretnym przypadku. Weź pod uwagę jeszcze jedna kwestię - ja wystawiałem G klasę nową w poprzednim roku z ciekawości, biała, piękna, w bardzo dużym mieście, i na olx i na 2 portalach najpopularniejszych i jakoś ruch był zerowy, gdzie ceny takie same jak u innych
 7. A gdzie to można dostać?
 8. Do tej pory niczego nie próbowałem
 9. Sam nie mam ochoty na seks. Niby nie jestem stary, bo dopiero 38 lat, ale od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks. Nie wiem czy to spowodowane jest zimą, tym że szybko robi się ciemno - czy co, ale taki jest niestety fakt.
 10. Biografia Lee Iaccoca. Był prezesem Forda przez kilkadziesiąt lat i jak go ruchneli to przeszedł do Chryslera i odebrał im ładny kawałek rynku. Od siebie polecam wydawnictwo Foksal: https://www.gwfoksal.pl/ W ostatnim czasie wydali wiele ciekawych książek dotyczących rozwoju osobistego.
 11. 1. A na czym się znasz? (Przed każdą inwestycją warto się doedukować) 2. W jakim horyzoncie czasu oczekujesz zwrotu z inwestycji? 3. W jakim wieku jesteś i czy masz na tyle atrakcyjne zarobki, że nie musisz podnosić sobie skilla płatnymi kursami, które znacznie podniosą Twoje comiesięczne wynagrodzenie. https://polakoszczedza.pl/konto-bankowe-przez-internet-od-zaraz-bez-kuriera/ Od siebie daję równiez porównanie kont bankowych.
 12. Ogólnie to zdarzają się sytuacje, ze osoby podpisujące u notariusza umowy najmu okazjonalnego wskazują dodatkowy adres na który udadzą się przy ewentualnej egzekucji, a finalnie adres okazuje się lewy — bo są osoby które potwierdzaja ten adres za dodatkowa opłata…Natomiast gdy wynajmiesz mieszkanie rodzinie (dorosły+dzieci) i przestaną płacić w okresie zimowym, to nie możesz ich eksmitować jeśli nie maja zapewnionego miejsca zakwaterowania mimo wskazanego na umówię najmu okazjonalnego i wtedy zaczyna się kabaret… oni się bawią a ty płacisz…. Większość tych leśnych ludkow ma to w nosie, a ciebie czeka remont generalny, gdzie rzadko się zdarza aby ściągnąć z nich należności... Od siebie polecam skontaktować sie z firmą, która zarządza wynajmem https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/zarzadzanie-wynajmem/242 Może coś doradzą.
 13. U mnie tez po olimpie słabe efekty, penis complete był o wiele lepszy Ale trzeba pamiętać aby brać regularnie.
 14. Próbowałem z innymi.I jest tak samo Na jakiej zasadzie dziala arginina? A i sildenafilu na razie nie chcę. Czytałem,że ma efekty niepożadane, poza tym nie chce mi sie za bardzo zapisywać na wizyte do lekarza ;/
 15. Panowie czy przyjmowanie kreatyniny może mieć wplyw na słabą potencję? Od ok 3 miesięcy widzę,ze jest naprawde kiepsko. Penis nie staje na widok kobiety, opada. W trakcie również zdarza sie,ze opadnie. Wszystko to mnie tak denerwuje,że nie jestem w stanie już dalej się skupić . Co robić ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.