Jump to content

leom2012

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

29 Świetna

About leom2012

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wtedy zaczęłoby się pierdalamento o zaufaniu mężczyzny do kobiety, które oczywiście ma być bezgraniczne. Jeżeli temat byłby podłapany w rodzinie ze strony myszki, to już w ogóle po ptakach. Wiadomo, że wszystkie ciotki, babki, matki i kto tam jeszcze kurwa jest naskoczą na takiego faceta. Natomiast męska część załogi grzecznie zgodzi się z paniami, bo co innego im pozostało jak są już dawno urobieni i nie mają wyjścia.
 2. Spierdolenie księżniczek jest ogromne. Naogladają się idealnego życia z drogimi domami i egzotykami na insta i innych zjeb-tokach i im odpierdala. Nie powiem, chętnie zobaczyłbym jak to pierdolnie i kobietki zaczną doceniać podstawowe wartości.
 3. Ślady po dwójce i smród taki jakby stado bydła się zwaliło, a nie drobniutka dziewczyna. Ślady po okresie na wannie, śmietniku i kafelkach. Po jej prysznicu wody na podłodze jak na basenie i zaparowane jak w saunie. Miałem okazję wyciągać jej pranie z pralki, tyle rzeczy wjebanych do bębna, że do dzisiaj zastanwiam się jakim cudem zmieściła się tam woda. Tam było wszystko, ciuchy białe, czarne, kolorowe, jeasny, ciuchy do roboty, kurtka, nawet buty kurwa! Nastawione na program 3 godzinny i wszystko jebało tymi butami. Całymi dniami oglądała jakieś pierdalamento motywacyjne na youtube, oczywiśc
 4. Polecam sklep Dorjan. Swoją kupiłem 3 lata temu i jestem zadowolony. Wymiary zdejmujesz z dobrze dobranej marynarki i resztą oni się zajmują. Tylko licz się z wydatkiem rzędu 1000+.
 5. Marek obszernie opowiedział o takich sytuacjach na jednej z ostatnich audycji. Sponsor w rodzinie.kończy najgorzej, tzn dopóki pożyczasz pieniądze i nie upominasz się o ich zwrot wszystko jest ok i nawet nie masz co liczyć na lepsze traktowanie czy szacunek tylko z powodu tego, że pożyczyłeś. Sytuacja zmienia się jeśli zaczniesz upominać się o swoje, wtedy jesteś wrogiem numer jeden. Smutna historia, niech będzie przestrogą dla innych.
 6. Najszczersze życzenia prosto z serducha, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Dziękuję za przekazywaną wiedzę. Pozdrawiam.
 7. Witam wszystkich Braci bardzo serdecznie. Od paru dni czytam forum oraz słucham audycji Marka. Przez ten czas zdobyłem wiele cennych informacji. Na pewno zostanę tutaj na dłużej. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.