Jump to content

leom2012

Użytkownik
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

leom2012's Achievements

Kot

Kot (1/23)

42

Reputation

 1. Den Haag bardziej mi pasuje, znam tam sporo dziewczyn, więc wiem na co mogę liczyć. W Ams dziewczyny często nie przykładają się do pracy, bo są nastawione na turystów. Po co się starać skoro turysta i tak nie będzie stałym klientem. Zapewne można trafić tam też dobrze, ale po kilku wtopach już tam nie podbijam.
 2. Popieram autora wątku. Jak ma taką potrzebę, to niech korzysta. Do 25 roku życia żył w celibacie, to ciekawość tematu jest duża i zapewne jest teraz na etapie zafascynowania nową rzeczą Z czasem intensywność spotkań z divami opadnie. Oczywiście zalecenia i uwagi Braci co do zachowania ostrożności są słuszne, ale jak najbardziej korzystać tyle, że z głową. Sam byłem na takim etapie, gdzie miałem za sobą kilka krótkich relacji z kobietami, jakieś tam doświadczenie już było, ale z czasem zaczął mi dokuczać brak częstotliwości seksu. Najgorzej jak ochota była duża, a na już to ciężko coś znaleźć. Na szczęście w Nl są ulice, gdzie za oknami stoją sympatyczne panie, które chętnie pomogą przy rozładowaniu napięcia. Na samym początku u mnie ciekawość tematu też była duża. Spodobało mi się to, że w jednym miejscu jest dużo ładnych dziewczyn, u których normalnie miałbym małe szanse. Można do nich zagadać i od razu wyczuć czy dziewczyna jest sympatyczna, co przekłada się na jakość spotkania. Teraz jak już zaspokoiłem swoją ciekawość i wiem jak to jest bzykać się z bardzo ładnymi laskami, korzystam jak już mnie przyciśnie i akurat nie mam innej opcji. Fajnie mieć taką możliwość. Ciśnienie spada i człowiek na spokojnie może zająć się innymi sprawami, a nie ciągłym myśleniem o dupach Autorowi tematu życzę dobrej zabawy, bo te pierwsze spotkania są najlepsze z mojego doświadczenia Potem szuka się już czegoś więcej niż tylko ładnej aparycji. Podejść do tego z głową i będzie dobrze
 3. Podpisałeś Kuba, prawda? Kuba? Kuba??? Bardzo możliwe, że ją tam połowa Premier League obracała. W jednym sezonie. W kolejnym pojawiają się nowi zawodnicy i tak dalej, i tak dalej.
 4. Jak jest nudno w życiu i stabilnie to nie ma emocji, wtedy podświadomie się ich szuka, żeby cały czas się coś działo jak na adrenalince. Może kolega poszedł tą ścieżką.
 5. W takim razie przydałoby się, żeby wodę po sobie spuszczała. Czy koleżaneczki też byłyby w stanie to negocjować? 😂😂
 6. Dajcie już spokój tej bidulce. Ona już swoje wycierpiała i na pewno bardzo żałuje tych 50 czynów, których się (do)puściła.
 7. Moja przedtreningówka to kofeina 200mg i cytrulina 10g. Pobudza spoko i fajna pompa na treningu.
 8. W sumie dobrze, że śmieci same się wyniosły. Szkoda tylko faceta, który na pewno ciężko pracował na nią i dzieci. Po takiej i podobnych historiach weź tu teraz buduj jakieś relacje z kobietami, przecież nie wiadomo kiedy taka bomba pierdolnie. Od pewnego czasu jestem wkręcony w divy i widzę, że to jest najlepsza opcja. Płacę za usługę i nie muszę się martwić o takie akcje.
 9. Wtedy zaczęłoby się pierdalamento o zaufaniu mężczyzny do kobiety, które oczywiście ma być bezgraniczne. Jeżeli temat byłby podłapany w rodzinie ze strony myszki, to już w ogóle po ptakach. Wiadomo, że wszystkie ciotki, babki, matki i kto tam jeszcze kurwa jest naskoczą na takiego faceta. Natomiast męska część załogi grzecznie zgodzi się z paniami, bo co innego im pozostało jak są już dawno urobieni i nie mają wyjścia.
 10. Spierdolenie księżniczek jest ogromne. Naogladają się idealnego życia z drogimi domami i egzotykami na insta i innych zjeb-tokach i im odpierdala. Nie powiem, chętnie zobaczyłbym jak to pierdolnie i kobietki zaczną doceniać podstawowe wartości.
 11. Ślady po dwójce i smród taki jakby stado bydła się zwaliło, a nie drobniutka dziewczyna. Ślady po okresie na wannie, śmietniku i kafelkach. Po jej prysznicu wody na podłodze jak na basenie i zaparowane jak w saunie. Miałem okazję wyciągać jej pranie z pralki, tyle rzeczy wjebanych do bębna, że do dzisiaj zastanwiam się jakim cudem zmieściła się tam woda. Tam było wszystko, ciuchy białe, czarne, kolorowe, jeasny, ciuchy do roboty, kurtka, nawet buty kurwa! Nastawione na program 3 godzinny i wszystko jebało tymi butami. Całymi dniami oglądała jakieś pierdalamento motywacyjne na youtube, oczywiście na głośnikach i potem dzwoniła do matki i jej to wszystko powtarzała. Weekendy 4 dniowe to był standard. A ona jeszcze do mnie, czy się na nią obraziłem, bo jej pierwszy cześć nie mówię.
 12. Polecam sklep Dorjan. Swoją kupiłem 3 lata temu i jestem zadowolony. Wymiary zdejmujesz z dobrze dobranej marynarki i resztą oni się zajmują. Tylko licz się z wydatkiem rzędu 1000+.
 13. Marek obszernie opowiedział o takich sytuacjach na jednej z ostatnich audycji. Sponsor w rodzinie.kończy najgorzej, tzn dopóki pożyczasz pieniądze i nie upominasz się o ich zwrot wszystko jest ok i nawet nie masz co liczyć na lepsze traktowanie czy szacunek tylko z powodu tego, że pożyczyłeś. Sytuacja zmienia się jeśli zaczniesz upominać się o swoje, wtedy jesteś wrogiem numer jeden. Smutna historia, niech będzie przestrogą dla innych.
 14. Najszczersze życzenia prosto z serducha, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Dziękuję za przekazywaną wiedzę. Pozdrawiam.
 15. Witam wszystkich Braci bardzo serdecznie. Od paru dni czytam forum oraz słucham audycji Marka. Przez ten czas zdobyłem wiele cennych informacji. Na pewno zostanę tutaj na dłużej. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.