Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Michal36

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetna

About Michal36

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chłopaku, jesteś młody masz przed sobą życie zdejmij te okulary. Twoje 8 lat , które tu podkreślasz jest nic nie warte. Miłość to bliskość a bliskość to seks. Tak tak dorośli ludzie wyznają sobie miłość. Jesteś uzależniony emocjonalnie od tej kobiety. Starasz się jej pomóc? A może powinieneś najpierw pomóc sobie. Być może ona jest chora ,może jest aseksualna i nigdy tego nie naprawisz. Uwierz w to ,że ona wie jak bardzo służalczy jesteś. Jesteś doskonale kontrolowany. Może sam udaj się do psychologa do faceta pogadaj. Wszyscy tu dywagują a może po prostu nie jesteś pociągający dla tej dziewczyny. Mam za sobą dwa związki, poznawałem też kobiety w sieci na mieście na ulicy one w gruncie rzeczy są takie same. Jak kobiecie zależy a nie jest chora to odda się na kamieniu, w samochodzie zaprosi do domu, i jeszcze sama się rozbierze.
 2. Szkoda kasy na gold i tak wyłowisz.Sam tinder oceniam najlepiej z wszystkich portali randkowych. Wszystkie kobiety narzekały na to ,że faceci nie zapraszają na spotkania. Oczywiście pierwsze pytanie czym się zajmujesz :))) i sprawdzany stan cywilny i brak dzieci. Ja nie narzekam. Staram się czegoś dowiedzieć i nie robię aluzji One udają nawet przed sobą, że szczęśliwe wyzwolone z kotem.
 3. 3 tyg ,135 match ,3 realne znajomosci bez spinki
 4. Ja w Twoim wieku a jestem 11 lat starszy o takiej kasie marzyłem. Nie masz kredytu , masz swój dach nad głową .Powinieneś sie cieszyć. A biczujesz się bo nie jesteś szczęśliwy. Zależy Ci na niej ale zapytaj siebie czy warto. Gdzie Ty w tym wszystkim. A jak ta dziewczyna nie lubi seksu ( są takie kobiety ) całe Twoje życie upadnie. Seks to też bliskość a może i przede wszystkim. Wiesz dlaczego tak gloryfikujesz tą kobietę bo jej nie zdobyłeś nie ma seksu. Jesteś dorosłym facetem drzwi się zamykają na noc i co telewizję oglądacie. Nie umiesz tego przerwać przetłumaczyć sobie iść dalej. Poszukaj specjalisty psychologa, najlepiej faceta. Kogoś dzięki komu zdystansujesz się zobaczysz ten swój związek z innej perspektywy. Powodzenia
 5. Chłopie tam ojciec rządzi, jesteś beta w oczach Twojej dziewczyny i to mocny. Na nic Twoje 7k -8k. Z taką kasą niezłą sylwetką zaradnością imponowałbyś 95 procentom lasek w Twoim zakresie wiekowym. Scalone rodzinne relacje i brak odpępowienia dziewczyny to najgorsze co może przydażyć facetowi. Ty masz budować swoje własne gniazdo. I stary jak jesteś normalny to nie jest twój problem. Dziś pochwica jutro nerwica za rok depresja. Pomyśl o sobie. Na moje oko to masz zaniżone poczucie własnej wartości a splendoru dodaje fakt ,że w jakims tam lokalnym środowisku ta rodzina to "wyższe sfery". Łechce to Twoje EGO.
 6. Nie myje auta , zwykle czekam aż jest tak uwalone że przecieram tablice światła mimo że technicznie bez zarzutu. Nie rozumiem tego całego detalingu oklejania szorowania. Chodzę na zakupy jak mam światło w lodówce. Nie dokupuję jedzenia , duże zakupy raz na dwa tygodnie. Przykręcam ciepło w kaloryferach :))) Znoszę ubrania i buty do końca. Jak się nie nadają to dobijam na rowerze czy na działce. Business casual do pracy bez zarzutu.
 7. Co byś dziś zrobił z kwotą 400.000 pln??
 8. Nie miałem na myśli Grecji tylko Cypr a położenie łapy na oszczędnościach to dodatkowy podatek. Sorry za błąd. To nie są złowieszcze scenariusze bo gdzie jest kasa z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych rozdana To super ja też nie mam kredytów. Swoje pierwsze mieszkanie kupiłem w 2003 roku po roku pobytu w Szwecji. Pracowałem przy ogrodach i jako kurier. Wiecej nie dałbym rady. Z minimalną pomocą rodziców kupiłem. Sprzedałem w listopadzie zysk z inwestycji ponad 300 procent w 16 lat.
 9. Dwie rzeczy. Zaczynam związki ze zbyt wysokiego C licząc , że myszka zostanie w błogostanie. Przyzwyczajam do mega komfortu rozpieszczam a druga po jakimś czasie opuszczam lejce.
 10. Po pierwsze w ogłoszeniu można wszystko napisać. Po drugie cene reguluje popyt i podaż. Po trzecie kto ma te mieszkania wynajmować dziś. Studenci do domów do rodziców handel padł redukcje etatów, usługi nie istnieją. Liczba mieszkań na wynajem rośnie cena będzie spadać. Jak będziesz czegoś szukał spokojnie odlicz 30 procent. Idziesz decydujesz się rozmawiasz.
 11. Odnośnie oprocentowania depozytów. Znam ludzi z finansowego TOP obracajacy milionami złotych. Oni mają jasne informacje. Jeśli kryzys związany z epidemią będzie się przedłużał to wszystko jest możliwe. Kasa na koncie a fizyczna możliwość wypłaty gotówki to dwie różne sprawy. Gdyby wszyscy się rzucili nie ma szans żeby dla wszystkich starczyło. Ja swoje złotówki przewalutowałem na franka i dolary i nie mam ich już w kraju. A rodzina pochowała w bezpiecznych miejscach. Wszyscy jechali na podatek Belki przeszedł przeszedł. Wiesz dlaczego jest taki boom na mieszkaniówce bo jest mega duzo kasy na wolnym rynku. Trzeba to gdzieś upchnąć. Złotówka niczym nie zabezpieczona.
 12. Pracuję w pieniądzach kredyty będą dla nielicznych z bardzo dużym zabezpieczeniem. Już teraz banki zaostrzają politykę kredytową mimo że pieniądz jest wyjątkowo tani. Inflaacja zrobi swoje. Rząd nie ma kasy. Chodzą słuchy że osoba posiadająca więcej niż jedno mieszkanie będzie płaciła dodatkowy podatek. Jak będzie źle fiskus położy łape na oszczednościach jak w Grecji. Myślisz że nie ma sposobu a) na prawne zabezpieczenie lokalu przed nieuczciwym najemcą jest uwierz. b) istnieją rozwiązania mniej parlamentarne np dokwaterowanie osoby Najem spadnie obserwuje to od miesiąca komercyjny jak i mieszkaniówka. Sektor usług oprócz usług online leży jak nigdy w ostatnim 30leciu.
 13. Dziś kto nie ma kredytu wygrał życie. Kryzys będzie bardzo bardzo duży. Przyjdzie taka inflaacja że głowa mała. Panowie moim zdaniem drogi są dwie do własnego M jeśli jesteś przeciętniakiem. Ale jesteś zdeterminowany. Strasznie się na to M własne uparłeś nie masz żony dzieci. Jesteś wolny. Pierwsza sytuacja nie masz zawodu bizesu wkurwia cię świat zarabiasz małe pieniądze, nie masz rodziców z pozycją. Jedziesz za granice tak pieprzysz zarabianie w PLN interesuje cię zachód. Jesteś pracownikiem fizycznym ale w Euro. Zbierasz oszczędzasz dasz radę znam wiele takich przypadków. Wracasz do kraju znasz dobrze język kulturę zachodnią korpo Cię nauczy reszty nawet z maturą. W Polsce też się da ale wyskakujesz ze swojej strefy komfortu. Idziesz do roboty rozwijasz się. Szukasz takiej branży gdzie jest pionowa struktura. Pracownik. Kierownik.Dyrektor. Jak jesteś dobry pójdziesz wyżej przeskoczysz szczebelek jesteś dobry to podbierze Cię konkurencja. Jak masz średnie bez matury to robisz mature. Jak potrzebujesz licencjata idziesz na zaoczne. Ja wiem że tak się da. I zarobisz na wkład itp. Jedna ważna zasada. Szanuj siebie. Realnie oceniaj swoje możliwości. Otaczaj się lepszymi od siebie a wiele się nauczysz i zyskasz.
 14. Moja eks ma nowego pana. Wiedziałem ,że te święta to badanie mojego aktualnego stanu. Sprawdzanie statusu majątkowego emocjonalnego. Dostałem także pod koniec stycznia pełen miłości list z zastrzeżeniem, że jeśli nie ja to ktoś inny. I tak się stało. Panowie mam dla Was rade. Jeśli czujecie ,że jest coś nie tak. Wydaje sie wam ,że relacja jest toksyczna uciekajcie. Ja starciłem wiele lat z borderką dysfunkcyjną czułem to wszystko i dałem się wciągnąć w to miłosne i chore tango.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.