Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Michal36

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About Michal36

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spotykałem się z dziewczynami z Tindera od roku mieszkam w Warszawie. Wróciłem tu po kilku latach KAZDA z tych dziewczyn byla samodzielna zawodowo i zabezpieczona materialnie. Masz mylne wnioski.
 2. Zoplidem to straszne gówno silnie uzależnia wyjdz z tabletek zmniejszaj dawkę. Po pierwsze nie myśl o śnie raz nie zaśniesz nic sie nie stanie. Poczytaj o higienie snu, treningu autogennym , kup jakieś zioła w typie melisy i pij 30 min przed zaśnieciem.
 3. Kredyty są dla ludzi ale obecnie ceny nieruchomości to dramat w relacji ceny do zarobków. Spłacając kredyt tak naprawdę wynajmujesz od banku. Jesteś przed 30 jeszcze możesz zaryzykować zmianę miejsca zamieszkania, poprawić swoją pozycję zawodową. Przy zobowiązaniu na 30 lat jesteś ostro przyblokowany. Aktualnie stopy procentowe są na bardzo niskim poziomie. Będą rosły nie ma bata. Mała symulacja kredytu pożyczasz 200k do oddania 300k. Postaraj się o wzrost przychodów. Wolność finansowa polega na tym ,że ma się wolne środki i brak obciążeń. Jeśli jednak postanowisz podpisać umowę kredytową zdobądź jak najwyższy wkład własny. Jeśli nieruchomość ma być od dewelopera miej pieniądze na remont. Rata niech nie przekracza 20% Twoich dochodów. Jeśli masz gdzie mieszkać, odkładasz co miesiąc nie spiesz się do kredytu.
 4. Czesc wszystkim. Potrzebuje rady jak od eks o mysleniu o niej się uwolnić. To jest jakiś pieprzony kołowrotek sentymentu wspomnień tesknoty. Może dostanę jakieś rady od Was. Wiekszość rzeczy w moim związku była toksyczna. Mimo starań nie umiem chyba samemu tego ogarnąć. Przyznam , że z eks sie nie spotkałem. Ale bywają takie chwile że jak mały chłopiec tęsknię do tej harpi do tego manipulatora do tego kołowrotka emocji. Bardzo ciężko wychodzi się z toksycznego związku, nawet już po.
 5. Nigdy nas do dzieci nie ciągneło tu mieliśmy wspólny mianownik, jak będzie to będzie. Jak nie to nie i luz. Mam za sobą dwa długoletnie związki jeden z laską z pełnego domu ze świetnym ojcem a ten ostatni z samotną zaborczą ambitną matką różnica kolosalna. Zupełnie inne podejście do facetów. Ten pierwszy zupełnie normalne neutralne odbieranie facetów duży handicap na początku. Facet występujący jako -przyjaciel opoka brak tej całej otoczki feministycznej. Druga historia cały mindset do zmiany wdrukowana od małego pogarda "mama sobie poradziła ja sobie poradzę" , księżniczkowanie.
 6. Piszę tutaj bo chcę żeby ktoś z Was spojrzał na mój problem. Tracę gardę moja eks zaprosiła mnie na święta napisała ,że chce jeszcze raz spróbować. Odpoczywam mam wywalone nie kontaktuję się robię swoje, ale ten kurewski sentyment mnie trzyma. Ni uja nie wiem co robić.
 7. Zegarek to dla mnie jedyna słuszna biżuteria posiadam kilka modeli które mają dla mnie historię: Casio komunijny Omega po dziadku Orient po dziadku Certina Kubica model limitowany Apple Watch porażka prezent TAG Heuer Carerra premia za dobry interes. Marzyłem i mam
 8. Myszka lat ma 35. Wokoło nas są znajomi, którzy gdzieś tam zaciśniają swoje relacje mocniej silniej. I stąd ona ma takie myśli pewnie. Akurat co do dzieci to ja bardziej chciałem mieć małą stabilizację, jak trochę wyczułem objawy nadchodzącego kryzysu to zawsze wiedziałem bez gumki nie bawię. Oczywiście, że nastąpiła próba deprecjacji mojej osoby w oczach jej przyjaciółki jej rodziny. Nikomu nie uchybiłem byłem lubiany i akceptowany znajomości ,które zawarłem w trakcie związku z jej znajomymi przetrwały. To jest smutne puszcza mi oczka, no pyta skoro nie masz dla mnie czasu, to może na święta przyjedziesz. Nie wiem czy byłbym opcją wygodnego życia napewno ona wiedziała , że dbam o nią na miarę moich możliwości. Doskonale sobie zdaję sprawę w co gra ze mną. Wywrotka strata pracy zawirowanie cokolwiek doprawi taki argument, i mnie nie ma z dnia na dzień. Wiecie miłość to jest narkotyk i ta oksytocyna i z powodu jej braku takie mam myśli na bani
 9. Wracam do mojej historii. Moja eks ma coraz bardziej miękkie kolana. Chyba nie udało jej się znaleźć żadnego nowego towarzysza i na orbicie pozostałem tylko ja. Zaprasza na spotkanie wspomina dawne czasy. Zagaduje co u mnie. Czuję, że zdecydowanie bada grunt śledzi mnie w mediach społecznościowych. Pracuje za kiepskie pieniądze, atencji brak. Pisze wprost , że żałuje rozstania. Ja zmieniłem miasto , odpoczywam psychicznie czuję że się rozwijam awansowałem w pracy. Nie mam pieprzenia za uchem seks też mam. Nie chcę do niej wracać, czuję jednak trochę sentyment i tak to sobie tłumaczę moje myśli o tej pani. A trochę uśmiecham się do siebie masz co chciałaś Obym nie odwalił powrotu. Ani nie dał się skusić tej modliszce
 10. 1)10.000 kursy szkolenia jeśli możesz podnieść swoje kwalifikacje to zrób to. 2)Roczne oszczędności tj tyle ile zarabiasz w rok netto w walucie innej niż PLN. 3) 50.000 Obligacje pewny procent ponad inflacje 4) Zloto ale tez ma swoje cykle 5) Nieruchomości
 11. Przypomniała mi się podobna sytuacja która spotkała mnie 15 lat temu.Podszedłem do dziewczyny zacząłem rozmawiać. Okazało się ,że miała faceta (ochroniarza) nic mi nie powiedziała, szykował mi się srogi oklep . Wyszliśmy przed lokal. 5-7 typków otoczyło mnie ( stałem pewnie na nogach nie dałem po sobie poznać ze się boje ) . Wtem pojawił się jakiś gość , który odezwał się „zostawcie go ja go znam „. Do dziś nie wiem kto to był. Wszedłem tylko do klubu po siostrę i migiem ulotniliśmy się z tego miejsca. Nie odpuściłbym tym typom
 12. Zajebista rada. Sypie się dom sypie się małżeństwo chłop ma podejmować ryzyko finansowe. Żona musi iść do roboty, chociażby dlatego aby poznać wartość pieniądza. Na razie to pancia siedzi a chłop orze jak może, za pocałuj mnie w dupę.
 13. Zdroworozsądkowo Twoje małżeństwo nic szczególnego , tak się dzieje w relacjach damsko męskich. Jeśli nie radzicie sobie z dzieckiem idźcie do psychologa , do poradni niech ktoś kompetentny wypowie się co i jak. Szanowną jeszcze żonę zmuś do pracy sorry ale ona siedzi w domu i jej się z nudów , z dobrobytu z poczucia bezpieczeństwa w głowie miesza. Ty zjechany po robocie ona z progu Cię wita swoim humorem. Przelewa na Ciebie wszystkie swoje bóle bo nie ma granic. Bo może.
 14. Panowie facet jest po 40 kulturalnie bzyka i odchodzi. Nigdy nie był żonaty wie co to za gra. A mówi to bo jest prawnikiem.
 15. Zdarzyło, kilka podobnych scenariuszy. 1.Zaproszenie do domu 2.Wyście na kolacje, zamówienie jedzenia do domu. 3.Miły wieczór, bzykanko, powtórka rano. 4.Śniadanie moja wyprawa po bułki, pożegnanie i wyjście, odwiezienie do pracy. Z łaskami widziałem się pierwszy raz na oczy takich akcji miałem kilka. W domu jakiś small talk i samo szło. Mam jasną zadadę nie zapraszam do siebie bądź korzystam z booking.com Ja osobiście mam tak, że sorry ale na kurwy kasy nie wydaje. Nie lubię i gardzę spotkaniami sponsorowanymi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.