Jump to content

Brzęczyszczykiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

186 Świetna

About Brzęczyszczykiewicz

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  ̶B̶r̶e̶s̶l̶a̶u̶ hlavni město Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przynajmniej kolega @NoHope jest tego świadomy i nie koloruje sobie wizji siebie w przyszłości. Twój topik dał mi do myślenia. carl jung nazwałby to cieniem
 2. To nie jest nic nadzwyczajnego. Zwykle się płaci za siebie albo jedną kolejke (piva) ja drugą ona. Jak jest inaczej to sami wiemy co i jak.
 3. 10 lat młodsza, była moją dziewczyną przez rok. Związek na odległość. Ja miałem wtedy 30 lat. Płaciłem jej nawet za pociąg żeby tylko przyjechała na weekend. Najlepszy seks mojego życia. Młodsza dodaje skrzydeł, czułem się z nią bardzo dobrze.
 4. Zgadzam się z Tobą co do doświadczenia czy też zarobków. Co do szkoleń czy certifikatów to moim zdaniem mają one znaczenie bardziej dla juniorów. Znam osoby bez szkoły, bez szkoleń (żadnych), które są rozchwytywane dlatego, że mają doświadczenie. Według mnie powyżej pewnego poziomu certyfikaty są mało warte. A może uja się znam? ;-D
 5. Jak poprzednio miałeś z nią zawieruchę, to też nic nie "straciłeś" a temat założyłeś. Myślę, że sam siebie oszukujesz. Dokładnie to samo mi się od razu nasuneło, wróci z płaczem za jakiś czas, skrzywdzony.
 6. Pierwsze z brzegu z linkedin. Da się i to bez seniora?
 7. uja się udało, coraz gorzej na tinderze i w ogóle online ;-< obrazek barwnie przedstawia sytuacje, większość to nawet takiej maski nie ma 😜
 8. Jeśli nie grasz w gry (DirectX) to nie ma sensu siedzieć na Windowsie. No chyba, że masz specjalistyczny program księgowy, CAD czy coś w ten deseń co jest tylko na Windows. Ilości danych jakie "kopie" Microsoft na swoich użytkownikach są podobno ogromne - z tego co można przeczytać i zobaczyć na yt. A ma podobno być jeszcze gorzej, bo windows 11 ma być dużo bardziej agresywny od 10 w tej materii.
 9. Czyli @cst9191 chciałeś nam w łagodny sposób przekazać to?
 10. A nie masz więcej, bo to praca w szkodliwych warunkach, żeby chociaż trochę to zrekompensować? Łączy się to z wcześniejszą emeryturą?
 11. Do wszystkiego mam sceptyczne podejście i nie wierze w "jedno prawdziwe źródło". A co do "średniej" czy też mediany. OK, ja znam takich co mają tyle. Prawdopodobnie jak ktoś już tu pisał, gdzieś ktoś pracuje u Janusza za grosze i nawet nie wie, że mógłby więcej - i to on zaniża średnią. Chyba nie zrozumiałem pytania, bo odpowiadałem raczej, że da się zarabiać 15k PLN i więcej a nie co do mediany / średniej 😉
 12. Znałem gościa co pracował i za 2500 zł jako junior ale to jest tak, że na to się zgodził, bo nie potrafi negocjować. Nie ma co się ekscytować, bo jedna strona mówi, że tak jest a dokładnie tyle i tyle. Wierzysz w to w 100%? Ja tak do końca nie ufam ani tym screenom co ja wrzuciłem ani Twoim. Zobacz ilu ludzi zacytowałeś, wszyscy kłamiemy albo naginamy rzeczywistość?
 13. Zgodzę się z tym co napisał kolega @slusa z wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Czy ja jako devops jestem programistą? ja myśle, że nie ale co to za różnica dla kogoś nie z branży - wszyscy oni przecież siedzą i klikają w komputer.. Moi koledzy z Wrocławia spokojnie wyciągają ~15k (i więcej, uśredniam) na rękę z doświadczeniem około 5 letnim a nie są programistami tylko związani z "chmurą". Jeśli chodzi o juniorowanie to traktuje się to jak coś to trzeba odsłużyć i sam pracowałem za "marne" 4500 zł netto a teraz potrafie dostawać oferty 550 euro / dzień do Belgii.
 14. Potwierdzam. Odwiedzali mnie znajomi (małżeństwo teraz) to typowi mało łba nie urwało ;-D Tutaj to normalka i nikt nie zwraca uwagi. Zwykle bardzo młode dziewczyny (nasto do 25) z małym biustem tak chodzą tzw. Julki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.