Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Toranaga

Użytkownik
 • Content Count

  187
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142 Świetna

About Toranaga

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak we wszystkim w życiu. Powiedz jeśli to ci leży na sercu. Poczujesz się bardziej komfortowo.
 2. Nie zgadzam się z tym twierdzeniem. Jak mnie to jara to mi ma nadstawić do wylizania i koniec. Chłopak się spina a ty go jeszcze bardziej stresujesz. Żadna której robiłem minetkę nigdy mnie nie zdominowała. Czy twierdzisz także że jak czasem się budzę w nocy z penisem w pochwie to też dominacja? Ja tak nie twierdzę.
 3. American pie. Oglądnij całą serie. Jim też był prawiczkiem.
 4. Połóż ją na łóżku i nie rozbierajcie się. Wejdź na nią i poruszaj się masując swoim penisem jej krocze przez ubranie. Jak się porządnie napalisz to już nie będziesz myślał czy ci opadnie. Tylko nie zdziw się jak laska dostanie orgazmu od takiego pocierania i uważaj na swojego drąga bo jak ja raz się zapomniałem to miałem pęcherze na swoim. Seks to nie tylko tłok w cylindrze.
 5. Czytam, czytam i czytam. O co się spierać? Każdy ma jakieś doświadczenia z kobietami. A to tylko kobiety. Dobrze ci z kobietą to z nią jesteś, źle to się rozstajesz, zapominasz.
 6. Kurde byłem na stówę pewien że kobieta założyła ten temat 😋 Naturalny makijaż powinien załatwić sprawę 😁
 7. Bracie jak czytam to w jaki sposób sam siebie nie szanujesz to jak chcesz żeby kobieta cię szanowała? W ramach eksperymentu jedź na wczasy na Filipiny lub do Tajlandii albo Indonezji. Pobędziesz trochę w towarzystwie kobiet z innej kultury to zauważysz różnicę. Związek w którym jesteś to jest dno i metr mułu. Moja była żona ma więcej szacunku do mnie niż twoja obecna partnerka. Powodzenia.
 8. To nie był gwałt to po pierwsze. Po drugie to mam jej smsy w których pisała że już nie może się doczekać spotkania bo ma sny w których uprawiamy seks i jej cieknie jak o mnie pomyśli. Z takim myśleniem jak ty to pewnie bym musiał tylko się z divami zadawać, bo każdej może coś się w głowie poprzestawiać i co potem? Z każdą z którą sypiasz podpisujesz umowę że robi to dobrowolnie i świadomie?
 9. Hahaha. Jak tu niektórych czytam to macie problemy jak baba w ciąży 😋 Wkurzacie się o pierdoły. Brać jak się chce, robić swoje. To tylko seks.
 10. Masz rację. Nie lubisz niskich i masz do tego prawo. Nie rozumiem tylko po co tyle hejtu leci w twoją stronę. Ja nie lubię grubych i nigdy nie mógł bym być z taką kobietą. Jak laska nie ma figury jak butelka coca coli to jest dla mnie aseksualna. Znowu jeśli chodzi o piersi to mogą być obojętnie jakie, ale lubię duże sutki.
 11. Te opisy na portalach randkowych "Duża i piękna" oraz " Kilka kilogramów za dużo" To już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne.
 12. Szukanie dziury w całym. Kumpel ostatnio ruchał laskę około 20 cm niższą od siebie i tylko na jeźdźca dało radę bo była gruba. Moja jest parę cm niższa ode mnie i jak od tyłu to sobie stoję przy łóżku albo na łyżeczkę. Jest tyle pozycji że każdy wybierze coś dla siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.