Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Aion

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About Aion

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musiał być rozciągnięty. Chyba, że to nie były jego zęby.
 2. Aion

  Pomoc

  Czemu? Rozwiniesz?
 3. Aion

  Pomoc

  Dodam tylko, że w pracy produkcyjnej miałbym być operatorem maszyny do frezowania i toczenia w drewnie.
 4. Aion

  Pomoc

  Panowie Chcę wybrać jedną z "gównoprac" na krótki okres czasu i proszę was o pomoc. 1. Praca w magazynie w niewielkim markecie samoobsługowym. Plusy - odległość - 5 minut piechotą - spokojna, samodzielna praca - jedna zmiana 8-16 (czas na czytanie, hobby, naukę itp) - wolne weekendy Minusy - płaca w okolicach minimalnej - brak możliwości rozwoju 2. Praca przy produkcji mebli Plusy - większa płaca (jakieś +/- 500zł różnicy) - teoretycznie - jakieś możliwości rozwoju Minusy - dojazd w obie strony łącznie 1,5h - praca z "ciekawymi" ludźmi - monotonia - dwie zmiany (czasami trzy) Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 5. Chciało dziewczę dać coś światu, powiew piękna i świeżości, chciała berlińskich klimatów, w świecie mody móc zagościć. Miało dziewczę Chmurkę marzeń, plany, cele i pragnienia, wystarczyło trochę euro do rychłego ich spełnienia. Po kieszeniach jednak pustka, w koncie echo się odbija, jak ja zbiorę te fundusze? Jak pojadę do Berlina? Jak to w bajkach często bywa, na ratunek goni książę. Tapczan, On, prezerwatywa, trochę gapiów - są pieniądze. Morał z historyjki taki, posłuchajcie bracia mili żeby w życiu coś osiągnąć, czasem trzeba się nachylić
 6. Na sąsiedniej planecie też jest życie! Sputnik wieści, rok po roku, wspaniałe odkrycie! W ziemskich bazach ciemno, cicho, tańczy głucha pustka. Ludzie stoją nadzy w domach spoglądając w lustra.
 7. Decydowanie o swojej przyszłości jest jak kupowanie gier do pegasusa. Kupujesz kadridż ze złotą piątką na etykiecie, jednak gdy już przedmuchasz go w domu i podłączysz do konsoli, to okazuje się, że w środku są tylko czołgi i bomberman.
 8. Ilu ratowników tyle opinii. Bardzo dziękuje Wam za odpowiedź. Mam konflikt wewnętrzny: z jednej strony cel (uratowanie komuś zdrowia i życia) uświęca środki (roszczeniowi pacjenci, patologiczne sytuacje i zachowania, krew, pot, mocz i łzy) z drugiej perspektywa siebie za 20 - 30 lat (pan w średnim wieku, w karetce, na nocnych dyżurach, mierzący się z tym wszystkim z poprzedniego nawiasu i z stosunkowo niskimi zarobkami). Taki dylemat.
 9. Zastanawiałem się na podjęciem studiów ratownictwa medycznego i rozpoczęciu pracy w tym zawodzie. Co o tym sądzicie? Może jest tu ktoś, kto zechciałby przybliżyć trochę realia zawodu? Czekam na wasze opinie, za które z góry serdecznie dziękuję.
 10. Cześć wszystkim! Takie forum to skarb.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.