Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZdzisławBeton

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1092
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZdzisławBeton last won the day on November 10 2016

ZdzisławBeton had the most liked content!

Community Reputation

1133 Świetna

1 Follower

About ZdzisławBeton

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Laudun

Recent Profile Visitors

1624 profile views
 1. Forum jest samo w sobie +18. Niczego nie muszę wrzucać w spoilery biały rycerzu. O ile dobrze pamiętam, to 1600€ z tym, że kwatera i żarcie za darmo. Wojsko ma 1250€ Na początku. Na tzw OPEX (misje zagraniczne) 3200€ / miesiąc. Z latami służby wynagrodzenie rośnie cale 10€ rocznie.
 2. Co wincyj bodajże w 2023 ma wejść zmiana w ustawie emerytalnej dla mundurówek i będą wypłacać po 65 roku życia (nie ważne ile odjebałeś służby).
 3. Pedau! A gdybyś nie wyczuł ironii, to przypominam, że temat nazywa się "żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie".
 4. Pewnie, że tak. A jako że nie jestem w żadnym związku, to po każdym sraniu biorę gówno do ręki i sam je sobie rozsmarowuję na torsie.
 5. @wapas co o to jest wisienka 3.0 i dlaczego uważasz, że podawanie konkretnych kwot na publicznym forum nie jest stosowne?
 6. Bez sensu. Szukasz szczęścia w osobach trzecich. Jeśli sam że sobą nie potrafisz być szczęśliwy, to inne osoby nie zapewnią Ci błogostanu.
 7. ZdzisławBeton

  Mazda 6

  Odcinek z początku lat osiemdziesiątych, a nadal aktualny. O ile dobrze pamiętam to Castrol do motocykli szybko traci lepkość przy pałowaniu i na torze silniki moment szlag trafia. Nie wiem jak jest z ich olejami do samochodów.
 8. Odpowiedź na pytanie zawarte w temacie - oczywiście, że tak. Jeśli laska się nie sypie jak zboże z kombajnu, to nie jest warta czasu, który rzekomo trzeba jej poświęcić na przejście wszystkich leveli, żeby dojść do big bossa. Nie graj w takie słabe gierki.
 9. Jaja sobie robię a Ty się tłumaczysz jak przed dziewczyną, na której Ci zależy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.