Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

oszukanyprzezmężatkę

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About oszukanyprzezmężatkę

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @vindictive Stary życie jest za krótkie i zbyt piękne żeby spędzać je z kimś na siłę. Rozwody były, są i będą. Popatrz na prawdziwych samców alfa choćby z hoolywoodu. Taki Eddy Murphy miał 3 czy tam 4 żony. Moja rada jest taka - jeśli na prawdę czujesz że kochasz tą koleżankę, jest pożądanie namiętność i zajebisty seks, a po za tym dobrze czujesz się w jej towarzystwie to nie trać życia dla żony do której już nic nie czujesz. Dzieci kiedyś dorosną, pójdą swoją ścieżką a ty zostaniesz z kimś do kogo nic nie czujesz. Piona
 2. Żyję i mam się dobrze I nie, to nie byl troling. I tak - wróciliśmy do siebie a ten frajer dalej o nią zabiega mimo że wie że się spotykamy.
 3. Skończonym niedorozwojem to jest 90% użytkowników tego forum Nie wiecie co to miłość. Zostaliście oszukani przez swoje połówki i macie spaczoną psychikę na punkcie kobiet. Tak jak mówiłem - spodziewałem się samych negatywnych komentarzy. Bez odbioru
 4. Tak sądziłem, że będzie tu jedna wielka stypa negatywnych komentarzy, dlatego jednak usunąłem ten tekst. Ale nie powiem - szybki jesteś ;d
 5. A gdzie będzie można dostać nr do Pana? Bo chętnie zadzwoniłbym żeby "zamknąć mordy" tym, którzy mnie nazywali kobietą.
 6. Wg mnie sytuacja jest prosta. Jeśli masz wyjebane w to czy żonka sobie jedzie sama na potańcówkę z wódą, gdzie zapewne będzie dużo panów do "tańcowania" to i ty sobie możesz jechać gdzie chcesz i tańczyć i pić ile chcesz. Ale jeśli nie chciałbyś by żonka sobie jeździła sama tańczyć i chlać to i ty nie jedź. Proste.
 7. Tyle, że on jej np nie zdradził, a ona go może. A on nie będzie o niczym wiedział. Kwestia komu bardziej zależy i kto jest bardziej zazdrosny.
 8. Ja sądzę, że żonka odpłaci mu się jednak w przyszłości. Może nie teraz gdy dzieci są małe, ale jak podrosną a zacznie im się nie układać w małżeństwie, to żonka pojedzie sobie albo w delegację, albo niby z koleżankami na piwo I wtedy ma świetny argument gdyby autor miał jakieś "ale". No bo przecież on sam pojechał się bawić to i ona może.
 9. A ja się zgodzę z @aqlino Jakby moja żonka zostawiła mnie samego z dziećmi, a sama pojechała na drugi koniec Polski na wesele, gdzie piłaby wódę aż miło, kto wie z kim się bawiła itd to bym się nieźle wkurwił. Albo jedziemy na wesele razem, albo nie jedziemy wcale, a życzenia można złożyć w późniejszym czasie albo telefonicznie. Ewentualnie tak coś wykombinować żeby pójść razem.
 10. Ja mam tak teraz. Chodzę jak struty tęskniąc za moją mężatką... Nic mi się nie chce. Takie dziwne uczucie w klatce piersiowej.
 11. Mężatka z którą miałem romans zdradziła pierwszego męża z obecnym. A teraz obecnego zdradzała ze mną. Więc z perspektywy obecnego jej męża karma wróciła.
 12. @trop Z nią włącznie 4. Nie chcę rozpisywać się o dzieciństwie, ale powiem tylko tyle, że były sytuacje, które mogły spowodować spadek poczucia własnej wartości i obniżyć samoocenę. Co do rozgrywania to nie wydaje mi się, żeby to o to chodziło. Nie było by problemu doprowadzić do jakiegoś seksu z tymi kobietami, które mi to mówiły. Chodzi o to, że gdy byłem z tą mężatką to nie interesowały mnie inne kobiety. Można powiedzieć, że jestem z natury monogamistą.
 13. @trop to samo mi ona mówiła, ale nie prześmiewczo tylko bardziej tonem troski. Może coś w tym jest, aczkolwiek dużo kobiet mówi mi, że jestem przystojny więc to raczej nie kwestia wyglądu tylko może mam coś w bani zakorzenione. @Bohun to skoro uważasz, że jestem kobietą to bądź tak miły i opuść ten wątek. Po co się udzielasz? Nie odpowiadaj już
 14. Ja pierdole człowieku ja też już pisałem to raz w tym wątku - jeśli jesteś taki pewny to chodź pogadamy przez kamerkę jakąś, możesz sobie zasłonić japę jeśli się wstydzisz. Jestem facetem ale właśnie uzależnionym emocjonalnie od pewnej kobiety...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.