Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser68

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  458
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

692 Świetna

About deleteduser68

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1228 profile views
 1. Nie rozumiem problemu. Też lubię czasem posiedzieć przed TV późnym wieczorem w samotności, bezmyślnie przerzucając kanały. To niesamowicie uspokaja, nikt nie kwęka, cisza, spokój. Nagle poczułem irytację, że komuś to może przeszkadzać i znajduje taki głupi powód do czepiania się.
 2. Matka jest niezwykle ważną osobą w życiu dziecka, bo matka zawsze kocha bezwarunkowo (pomijając wszelkie patologie i odchylenia w zachowaniach kobiet) i przede wszystkim "rozumie" zachowania dziecka. Kiedy dziecko płacze, kobieta wie, czy płacze z głodu, chłodu, narobiło w pieluchę, coś je boli, itd. Dla mężczyzny dziecko płacze i teraz kombinuj o co dzieciakowi chodzi. Przeprowadzono badania, które pokazały, że rodzice (głównie w tym przypadku matki) najbardziej responsywni, szybko reagujący na zachowania dziecka, ugruntowują w nim poczucie bezpieczeństwa. Takie dzieci są bardziej śmiałe, odważniej eksplorują świat, chętniej nawiązują znajomości i chętniej uczą nowych rzeczy.
 3. Co ja czytam. Kobieta wysyła zdjęcia gołej dupy innemu mężczyźnie, a ty pytasz czy to normalne.
 4. No to pracuje, czy nie pracuje? Charytatywnie to robi? Co z tego ma? W życiu nie ma nic za darmo, ona inwestuje w ciebie i liczy na to, że jej się to zwróci.
 5. Niech coś nagra, zrobi zdjęcie. Skoro podejrzana tak strasznie lepi się do facetów, to nie powinno być z tym problemu.
 6. 300 zł na dzieciaka, to żałość. Ja na utrzymanie psa wydaję więcej. Niech kobieta zbierze rachunki: koszty wyżywienia, leczenia, ubioru, kształcenia, zabawek i wystąpi do sądu o ustalenie alimentów. Możliwości zarobkowe tego pana, to ok. 6 tys. zł miesięcznie. i na podstawie tej kwoty oraz ponoszonych wydatków sąd może rozpatrywać wysokość alimentów.
 7. Skoro nie są to produkty lokalne, to stają się drogie, a skoro drogie, to z automatu luksusowe. W Chinach wina, które my uważamy za średniaki, tam są uważane za towary z wyższej półki. Tak samo sery i wszelkie produkty mleczne. Osobiście bardzo lubię wszelkie morskie robactwo, miałem okazję jeść na wyjazdach jako produkty lokalne i tym samym świeże.
 8. Tak. Niektórzy tu piszą, ze nie, bo atrakcyjny mężczyzna jest przez kobiety podrywany, ale ktoś nieświadomy swojej atrakcyjności i z wieloma kompleksami może być nieświadomy, że kobiety chcą się z nim umówić. Uważa, że one są dla niego po prostu miłe i nic więcej. Kobiety zazwyczaj dają subtelne sygnały zainteresowania, mało która mówi wprost czego chce.
 9. Gdyby jej zależało i nie miała nic do ukrycia, to sama by wyciągnęła telefon i pokazała historię rozmów z tym mężczyzną, oczyszczając się tym samym z wszelkich podejrzeń. I zrobiłaby to od razu.
 10. Tzw. "instynkt macierzyński" pojawia się dopiero po urodzeniu dziecka. Wcześniej można odczuwać co najwyżej chęć posiadania dziecka. Skoro w mainstreamie takie wartości jak zakładanie rodziny nie są promowane, to nic dziwnego, że wiele osób nie chce brać na siebie odpowiedzialności za powołanie nowego życia. Jeśli wielodzietność byłaby mile widziana, to panie z pewnością non stop by chodziły z brzuchem. 😉
 11. Odbyt nie jest miejscem do wkladania tam czegokolwiek, tak wymyśliła to natura i do niej miejcie pretensje. Przy seksie analnym potrzebne jest odpowiednie BHP jak nawilżenie, rozluźnienie, delikatniejsze ruchy i nie uprawianie go zbyt często, to może być dodatek do erotycznych zabaw. Ale ludze naogladali się pornosów, gdzie anal jest już standardem i w kakao można grzmocić bez ograniczeń. Twój organizm dawał ci od początku sygnał, że coś jest nie tak, kiedy czułaś ból, jednak ignorowalas to, bo bol odczuwałas jako przyjemność. Sama piszesz, że seks był ostry. Cóż, nie mogło to trwać wiecznie, nasze ciała nie są ze stali. Teraz błona śluzowa musi się zregenerować, a to potrwa pewnie nawet kilka miesięcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.