Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

avceutyhh14

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Donations

  25.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Świetna

About avceutyhh14

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Ja też, ale z tego co wiem taka nagrode dostaje osoba, ktora nie byla dobra, dokonala czegos dobrego, a wywolala jakies kontrowersje na skali swiatowej dobre lub złe itp choc slowo kontrowersje z samego znaczenia nie sa pozytywne. Jak cos namieszalem, proszę mnie poprawić. Poprostu narobiła ns tyle szumu, żeby znaleźć się na takiej okładce. Edit: nie koniecznie polakiem, ale człowiekiem sprawiedliwym
 2. avceutyhh14

  Seksroboty

  Możliwe, ale nie zawitałem, a miałem to zrobić, bo swego czasu siedziałem na garso i znalazłem dwie fajne mieszkające razem divy oferujące niezłe zabawy. Nie poszedłem, bo znalazłem dziewczynę, więc nie potrzebuje tego Pozdro !
 3. avceutyhh14

  Seksroboty

  haha dokładnie i to byłem u jednej tylko, bo chciałem zobaczyć jak to jest u profesjonalistki. Więcej już nie zawitałem
 4. avceutyhh14

  Seksroboty

  No wiadomo, że to będzie w jakiś sposób wygodne dla tych co lubią się bawić małym, a nie mogą zamoczyć, dla tych co mają jakieś kompleksy i dla tych co lubią posiedzieć w robocie 12 godzin, bo nie mogą znieść pie*dolenia swoich żon. I to nawet nie warto, ale co kto lubi ale lepsze to niż kłoda za 100 zł.
 5. @Cortazar Za długa lekcja na temat gramatyki, ale wiem jak to powinno być pisane. Gdzieś te 'cz' sie wkradło
 6. https://www.tysol.pl/a40438-Greta-Kryzys-klimatyczny-stworzyly-rasistowskie-i-patriarchalne-systemy-ucisku-Musimy-je-zdemontowac-?utm_source=Facebook&utm_medium=WitBed&utm_campaign=WitBed&fbclid=IwAR05RWTSOakqintCmdwzwlRNhQhIW4lIFIRJcvKnTaw39IpmkePtErLA188 I tak szczerzy się propagandę, a nie świadomi łykają jak pelikany.
 7. @nowy00 Tak naprawdę nie zawsze możemy wiedzieć kiedy są jakieś kłamstwa, ale ja obserwuje i łatwo ją czytać. Mam swoje zdanie, inaczej już bym był zdominowany
 8. Przeglądam stare memy, ale ten teledysk jest niezły i znam podobny:
 9. Tak, poza tym godność mi na to by nie pozwoliła, oczywiście mam już samiczke, ale nawet po rozstaniu z tą pierwszą nie chwycił bym tej drugiej. Co do punktu drugiego krótko mówiąc - propaganda i zgadzam się z tym jak i z punktem trzecim - ten koleś ma interes i hajs, więc tylko dlatego go trzymała przez ten czas, a już nie będe pisał gdzie przesuneła granice xd
 10. No to jak ogarniesz grafik to do psychologa się wybierz Tylko do męskiego, nie do babki. W między czasie weź się za lekture "Stosunkowo dobry". Można ją nabyć w sklepie na forum. I te słowa braci weź sobie do serca. Kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn, dbających o wygląd i nie użalających się nad soba i życiem. Więc zanim cokolwiek zrobisz - ogarnij swoje życie, a potem dopiero mysl o kobietach. I te porno i fapanie też ogranicz chociaż, bo to szkodzi. Znajdź zajęcie, może jakaś siłownia, przy okazji zrzucisz pare kg i złapiesz troche mięśni. Jak tak bardzo pragniesz socjalizacji to idź do tego baru/pubu/klubu i może kogoś tam poznasz. Jak nie za pierwszym razem to za piątym.
 11. To podstawa, którą powinien kierować się każdy mężczyzna. Mam okazje skorzystać z takiego czegoś, dostałem info od innej samiczki, ale ona dwa razy zdradziła, więc napewno będzie to i ze mną, gdy nie będe trzymał ramy, choć nie wiem czy trzymanie ramy coś da. Co najwyżej do spotkań bez zobowiązań. +1 oraz działająca na podświadomość propaganda. Faceci nawet niewiedzą często, że mają niskąsamoocenę i brną dalej. I ja znam takiego jednego, któremu pancia wmawiała, że nie chce seksu, bo nie jest na to gotowa po 2-3 miesięcznych spotkaniach. Oczywiście przetłumaczanie nic nie pomogło, bo "ja wiem lepiej', choć nie dziwie mu się, nie łatwo jest zdjąć zbroje bez pewnej świadomości otaczającego nas świata "Cuckold to sytuacja, w której partnerzy umawiają się, że jedno z nich ma pozwolenie na niewierność. Najczęściej jest to kobieta, która jawnie zdradza swojego partnera. Mężczyzna (cuckold lub rogacz) czerpie przyjemność ze świadomości, że jego ukochana uprawia seks z innym mężczyzną." - więc to nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś autorze, bo to jest umowa między nimi. Facet ma niską samoocenę i ma wbite w głowe, że lepszej nie znajdzie, więc kroczy w kierunku łożenia na samotną mame i dzieciaka oczekując na miłość i seks, które dadzą mu SZCZĘŚCIE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.