Jump to content

Pietryło

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3 Neutralna

About Pietryło

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ludzie, co tu się stało? Śledziłem wątek przy początku, kibicowałem facetowi, było mi po prostu przykro jak go potraktowano, widziałem w nim ultymatywnego zwycięzce tej sytuacji, myślałem, że dojedzie i ją i tego gacha, oczywiście sądownie, papierami. Wracam po czasie i widzę, że on do niej wrócił? I sobie żyją razem? Teraz jest mi smutno drugi raz, nie wiem, ja to bym wolał już chyba w budzie z psem spać niż z taką kobietą w jednym łóżku, czuł bym się mniej brudny. Chociaż, też nie napisał wszystkiego, może nie wiemy wszystkiego, no ale i tak. W pale mi się to nie mieści. Szczerze to, je
 2. Twoja odpowiedź zrodziła kilka pytań. A co jeśli będą naciski, no nie wiem, by ją dopisać jako współwłaściciel działki, domu? Albo jak jej się coś odklei po latach i postanowi mnie wrobić w molestowanie dzieci?:)
 3. Trochę widać? Chyba trochę bardzo. Uczę się, wybaczcie. Dziękuje za skrótowe wytłumaczenie, choć scenariusz w pierwszym punkcie dość mało prawdopodobny w moim przypadku, chodzi o kupno większego domu;) Ale ok czaje mniej więcej o co chodzi. Tylko widzisz... jestem trochę paranoikiem, nawet jeśli widzę że coś mnie nie ruszy to chce dowalić jeszcze więcej zabezpieczeń:)
 4. Też mam kiepską wiedzę o prawie... no cóż uczę się jeszcze, ale tak jak mówiłem staram się być ostrożny, wiem po jak cienkim gruncie stąpam, może mi nie wyjdzie, ale zaryzykuje.
 5. Mojej działce;) Czuje się trochę przepytywany, czyli co wycycka mnie?;) No cóż, jestem na forum stosunkowo od nie dawna, więc jeszcze się uczę wszystkiego.
 6. No teraz żebym ja dobrze zrozumiał;) Ona też będzie mieć wkład w dom.
 7. Po równo, w sensie... No ja jestem prosty chłop, a ona prosta dziewucha, choć rzekomo oczytani;) Jak by to powiedzieć... no np. jak gdzieś idziemy to płacimy na zmianę, prezenty to nawet mi droższe kupuje. Ogólnie zaczęta budowa chałupy, póki nie jesteśmy małżeństwem, ładuję tylko ja na razie, ona stwierdziła, że skupi się bardziej na weselu.
 8. Intercyza? Oczywiście, mało tego gadałem o tym z moją i też tego chce. Powiem więcej, wiem, że nie powinienem jej o tym mówić, ale wspomniałem o testach, stwierdziła, że jeśli to dla mnie ważne to nie ma problemu, wydaję się zdawać sprawę z tego szaleństwa w okół nas... chyba, albo to jej misterny plan;) Tak jak mówiłem wchodzę w małżeństwo, ale postaram się zabezpieczyć i robię to na własną odpowiedzialność, ktoś powie, że może głupio, ale spróbuje zbudować rodzinę, bo przecież ktoś musi to zrobić w sensie jeśli nie będziemy tworzyć silnych rodzin to zaorają nas całkiem.
 9. Wiem, że to głupio zabrzmi, ale ja zawsze potrafiłem laskę wyczuć... nie wiem zawsze wiedziałem, że coś jest nie tak, ale tyczy się to też innych spraw niż kobiety. Na przykład moja nie jest w stanie zrobić mi prezentu, bo zawsze, skapnę się co to jest. Jak jeszcze randkowałem, to zawsze potrafiłem przewidzieć krok jakieś laski (albo mi się tak wydaje). No tak czy inaczej ta intuicja zawsze mi dobrze podpowiadała, wierzę, że mnie nie zawiedzie. A co do do podsłuchu... kamerki też sobie załatwię. Moja niby dobre cechy, np gardzi feminizmem, zawsze pomocna... jesteśmy już 5 lat, ale spokojnie ni
 10. Oversize czytam sobie wątek cały na bieżąco i Jonash ma racje, rozwal ją. Cóż z mojej perspektywy masz jaja większe niż arbuzy. Jestem pewny że wyjdziesz z tego zwycięsko. Swoją dorgą ja dopiero wchodzę w małżeństwo, wesele w tym roku (chyba) jak czytam to wszystko to włos się jeży na głowie, ktoś napisze żebym może tego nie robił, ale wchodzę w to, na własną odpowiedzialność, myślę też że moja też ma dobre cechy i silny ojciec w rodzinie, słucha się go, więc może coś się uda, ale jestem gotowy na wszystko (albo mi się tak wydaję). Przepraszam bo coś tekst mi pogrubiło i nie wiem jak naprawić;
 11. To ja też się przyłącze:) Ostatnio z bratem na ps4 w diablo 3, ale doszliśmy chyba do wniosku, że ta gra nie ma sensu. No w sumie to żadna nie ma, jak by nie patrzeć bo są lepsze metody spędzania wolnego czasu, nie mniej jednak można docenić pracę włożoną w grafikę i projekty, muzykę i historię, ale wracając. Chodzi mi o to że po przejściu banalnego tryby fabularnego, potem są te zlecenia i szczeliny i w sumie to jest nontoper naparzanie i straciliśmy sens w tym, chyba że coś jeszcze jest, grał ktoś? A tak tego, to z racji bardzo ograniczonego czasu, z narzeczoną czasami mortal najnowszy, a sa
 12. Pietryło

  Męskie gry.

  Witam, przejrzałem na szybko wątek i chyba nikt nie przytoczył gierki god of war;) Szczególnie ostatnia część osadzona w świecie nordyckim, bardzo dobra gra, ze świetną grafiką i jeszcze lepszą muzyką, ale to co dla mnie gra tam pierwsze skrzypce to historia, wspólna podróż ojca i syna która ich zmienia i świetnie przedstawiona relacje między nimi:)
 13. Witam, jak by tu zacząć. Przeczytałem Stosunkowo dobry i książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, Pana Marka słucham na Youtube i na Vimeo kiedy było, od jakiś dwóch lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego działalności bo myślę, że to co robi jest dobre, choć w sumie w życiu niczego już nie jestem pewien;) Ogólnie rzecz biorąc... przytłacza mnie czasem to wszystko, w sensie cała sytuacja polityczna na świecie i w Polsce, zachowanie kobiet, tak wiem że taka jest ich natura i w pełni to rozumiem, mimo wszystko jakoś tak przykro. W końcu zakładam tu konto, długo to odwlekałem bo "zawsze było coś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.