Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pietryło

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Pietryło

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. To ja też się przyłącze:) Ostatnio z bratem na ps4 w diablo 3, ale doszliśmy chyba do wniosku, że ta gra nie ma sensu. No w sumie to żadna nie ma, jak by nie patrzeć bo są lepsze metody spędzania wolnego czasu, nie mniej jednak można docenić pracę włożoną w grafikę i projekty, muzykę i historię, ale wracając. Chodzi mi o to że po przejściu banalnego tryby fabularnego, potem są te zlecenia i szczeliny i w sumie to jest nontoper naparzanie i straciliśmy sens w tym, chyba że coś jeszcze jest, grał ktoś? A tak tego, to z racji bardzo ograniczonego czasu, z narzeczoną czasami mortal najnowszy, a samemu red dead redemption 2, ale to tak jak piszę, czasami, może zimą będzie więcej czasu na pogranie w coś dłużej. Ogólnie chyba jak każdy zainteresowany, czekam na Cyberpunk 2077;)
 2. Pietryło

  Męskie gry.

  Witam, przejrzałem na szybko wątek i chyba nikt nie przytoczył gierki god of war;) Szczególnie ostatnia część osadzona w świecie nordyckim, bardzo dobra gra, ze świetną grafiką i jeszcze lepszą muzyką, ale to co dla mnie gra tam pierwsze skrzypce to historia, wspólna podróż ojca i syna która ich zmienia i świetnie przedstawiona relacje między nimi:)
 3. Witam, jak by tu zacząć. Przeczytałem Stosunkowo dobry i książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, Pana Marka słucham na Youtube i na Vimeo kiedy było, od jakiś dwóch lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego działalności bo myślę, że to co robi jest dobre, choć w sumie w życiu niczego już nie jestem pewien;) Ogólnie rzecz biorąc... przytłacza mnie czasem to wszystko, w sensie cała sytuacja polityczna na świecie i w Polsce, zachowanie kobiet, tak wiem że taka jest ich natura i w pełni to rozumiem, mimo wszystko jakoś tak przykro. W końcu zakładam tu konto, długo to odwlekałem bo "zawsze było coś do roboty" i tego typu wymówki, może zbyt długo... Odpowiadam trochę tak na apel Pana Marka, dokładam jakąś cegiełkę, bo gdy będzie już naprawdę źle, nie powiem sobie, że nie zrobiłem nic, kiedy mogłem, nie stałem bezczynnie kiedy wszystko się wali. Życzę Panu Markowi dużo zdrowia i wytrwałości bo gdy by nie on to nie wiedział bym o wielu sprawach. Konto zakładam bo chce pomóc i postaram się to zrobić. No to chyba wszystko, muszę obczaić jeszcze co i jak;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.