Jump to content

Pietryło

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  578
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  300.00 PLN 

Community Reputation

657 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,235 profile views
 1. https://www.purepc.pl/gothic-moze-trafic-na-konsole-co-sugeruje-screen-opublikowany-przez-thq-nordic-na-oficjalnym-kanale-discord
 2. Wątek rozpoczął się od pochędóżki, a wszedł na grube tematy egzystencjalne;) Jeśli chodzi o ten pierwszy raz to np. mój też był tragiczny, tak mi się wydaję. Byliśmy nagrzani na siebie, no to mówię - zakładam gumę, myślę sobie, "no to teraz zobaczę jak to wygląda". Już się zacząłem wkurwiać tą gumą, zabieram się do roboty, a tu nagle kolega odmówił posłuszeństwa, sam nie wiem jak to możliwe... no ogólnie jak by popatrzeć na to z boku to cyrk niezły musiał być. Tak czy inaczej jakoś poszło, ale nawet ja ani partnerka nie doszliśmy. Partnerka co prawda bardzo zadowolona (też dziewica
 3. Obawiam się, że już tylko Choroszcz dla jego. Ogólnie od swojej życzenia dostałem plus drobny upominek. W pracy też życzenia i cukierki. Powiedział bym, że nie taki babon straszny jak go malują.
 4. To byli jacyś ultranacjonliści z tego co pamiętam;) Na końcu Ruscy nas ratowali z tego mostu... Nie wiem czy to prawda, ale Putin też się o CoD4 wypowiadał, strasznie skrytykował fabułę, ale podobał mu się multiplayer, ale czy to prawda to nie wiem. Natomiast bardziej niż walenie z tych javelinów, wspominam misję w Prypeci, ale to chyba każdy. W te najnowsze CoDy nie grałem, ale ponoć niezła proamerykańska propaganda tam jest.
 5. @xander99 ja nie wiem co powiedzieć... Przez żołądek? Czyli co "klej" przeciekł ale soki trawienne już nie? Jak to sobie wyobrażasz? Przez rok czasu masz w żyłach klej i nie skleił jeszcze serca? Zawału nie miałeś? Czyli będzie implozja?
 6. Ej dobra @xander99. I tak długo Ci się to udawało, a teraz tak poważnie, bez jaj... trollujesz, nie, zgrywusie?;)
 7. Lepiej to już chyba nic mu nie pisać bo jeszcze weźmie i faktycznie wypiję jakiś rozpuszczalnik. Ile to już trwa? Rok? Gdyby był sklejony to już by nie żył. Jakieś świecące ręce, sklejone mięśnie brzucha do kręgosłupa... Jak bym chciał, nie wymyślił bym niczego podobnego. Dla mnie troll, albo faktycznie coś mu dolega, nie wie co i myśli że jest sklejony.
 8. Właśnie ja chyba taki jestem. Jak się gdzieś mnie mija to można pomyśleć, że zły, smutny, nieufny coś takiego, ogólnie średnio przyjemny typ. Tylko ja naprawdę otwieram się po pewnym czasie. No, ale też nie chce być chamem, gdyby mi ktoś powiedział z uśmiechem smacznego w restauracji, pizzerii czy gdziekolwiek to też tak samo bym odpowiedział.
 9. Nie śledzę tych wszystkich mediów i ogólnie, ale moja pokazała co Polskę będzie reprezentowało na tej całej Eurovision 2023, masakra jakaś:D
 10. W sumie niedawno się dowiedziałem, że mój całkiem dobry znajomy ma pochodzenie tureckie;) Muszę go w sumie wypytać jak to z tym jest, wiem, że od strony ojca. No, ale to już któreś pokolenie, chodzi do kościoła, wieprzowinę wcina, więc to w sumie jeden z nas już;)
 11. Fruczak gołąbek, ktoś miał okazję zobaczyć?;) Mi zdarzyło się raz. Jeszcze jakieś 3 lata temu nie uwierzył bym, że coś takiego istnieje.
 12. Oglądałem właśnie kiedyś ten materiał;) Typek był jakimś obcokrajowcem?
 13. Zastanawiało mnie czy nie mam trochę większej tej lordozy lędźwiowej i czemu brzuch trochę wystaje pomimo, że ulany nie jestem (tak bardzo). Raz moja kobieta robi mi masaż, a że trochę tematu liznęła, stwierdziła, że trochę ta miednica w przodopochyleniu jest. Zginacze bioder też nie są za dobrze rozciągnięte i ciągną tą miednicę do przodu. No z tego co po sobie zaobserwowałem tak stwierdzam. Zresztą temat pewnie bardziej złożony, nie da się ukryć że odcinek piersiowy też nie jest tak mobilny, lekko odstająca głową, trochę barki wysunięte do przodu. Brzmi to jak bym był krzywy cały:D Nor
 14. Ja wiem czy babski;) Dużo siedzę, i też mam przodopochylenie miednicy. Wyszedłem z założenia żeby tyłek wzmocnić. Mówisz, że głównie poślad? Znaczny się te dwójki czuję że pracują. Myślałem właśnie o tej piłce i maszynie. Takie 10 pompek i 10 podciągnięć myślę, że to nie jest jakiś duży wysiłek rozłożone w ciągu dnia. Znaczy się czytałem o takiej metodzie by co dzień, ale nie dużo. Rzekomo szybciej się tej siły nabierze niż miał bym to robić 2-3 razy w tygodniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.