Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PussyCat

Samice
 • Content Count

  55
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Świetna

About PussyCat

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Ok, jest. Ale to jaki ma wpływ na nasze życie w dużej mierze zależy od nas. To jak fakt, że jak inne zwierzęta pijem, jemy oddychamy nie znaczy, że we wszystkim jesteśmy tacy jak one. Są podobieństwa, ale są też różnice. Więc tak, wszystkie kobiety mają coś ze sobą wspólnego, ale też każda jest inna. I uogólniania są bez sensu.
 2. Z takim podejściem to jestem bardzo z tego rada Jak się nie chce partnerki tylko poddaną. No właśnie, nie wszystko to animal planet i nie wszystko idzie wytłumaczyć gadzim mózgiem i instynktami.
 3. Nie o chwaleniu mowa. Ale o tym, że wszystkich idzie kupić, ale panów nie bardzo chcą kupować to mogą jedynie psioczyć o niby zepsuciu kobiet 😜 Mechanizm wyparcia swojej zazdrości. Ot cala filozofia .
 4. Pffffff Nie, po prostu to był impuls, oni mnie przekonali, że oprócz szukania guza nic nie zdziałam. Hahaha. To sobie zobacz za ile czasem schodzi dziewictwo i znajdź mi kogoś kto za prawictwo tyle zapłaci 😊.
 5. Co sprawia, że jesteś z tą konkretną kobietą? Co sprawia, że akurat z nią chcesz iść przez życie? To, że w każdej chwili można ją wymienić na inną, bo każda jest taka sama?
 6. Każdego można kupić, nie tylko kobiety. Tylko za Was jakoś rzadziej chcą płacić Trudno pomóc komuś kto tej pomocy nie chce, bo jest tak zindoktrynowany. Ja chciałam jechać do Dubaju, do stolicy handlu kobietami, ale wszyscy, którym to mówiłam pukali się w głowę.
 7. Tak myśląc i postępując raczej trudno zbudować konstruktywną relację... @Vstorm Wszystko mi opadło... Odniosę się tylko do Starowicza...poczytaj dokładnie jego publikacje, jest tam dużo o męskich zdradach i powody nie są proporcjonalne do ilości zdrad. Mężczyźni zdradzają częściej. I potrafią to robić mając w domu świetny seks, ale potrzebują nowych wrażeń..
 8. Ja bym powiedziała inaczej, że są typu ludzi, którzy zdradzą choćby nie wiem jak wspaniali seks mieli i ci, którzy zdradzą wtedy gdy będą zaniedbywani. Są mężczyźni z natury poligamiczni, ale podobno nie wszyscy.
 9. Akurat na seks mam inne spojrzenie, ale w tej kwestii ja jestem dziwna W seksie się stara zazwyczaj kobieta, przy takim spektrum zabawek naprawdę samo zaspokojenie libido nie wymaga zdrady. Ale facet powinien w innych kwestiach, a one się wykluczają z intercyzą
 10. I Wy chcecie mając tylko tę jedną rolę się od niej wymigać. Jak dzieci już będą, seks już nie ten sam co z 20 latką to fruu do innej, a jak intercyza to nic na tym nie tracicie. No wygodne.
 11. To, że dba o zdrowie i się nie truje Wielokrotnie próbowałam, ale zawsze w końcu wystawiałam białą flagę .
 12. Jak są tacy niezależni to po co się wiązać? A może po to by brać to co dla Was dobre, ale nie dawać nic od siebie? No z takim nastawieniem to powodzenia. Odpowiedziałam już, ślub ma łączyć, ślub ma chronić mężczyznę, który z natury jest poligamiczny przed skokiem w bok, jak jest ślub to zwykle są i dzieci, którymi zajmuje się głównie kobieta, mężczyzna nie ma takich obciążeń jak ciąża czy karmienie piersią, zwykle też nie wykonuje prac domowych, mężczyzna skupia się na pracy zawodowej. I tak jak ona robi to co robi dla całej rodziny, tak jak pieniądze, które on zarabia są również jej, ona nie musi się martwić o byt, on o to z kim zostanie dziecko, czy będzie miał ogarnięty dom etc. Nigdy nie ma gwarancji. Jak się chce mieć pewność należy się po prostu nie wiązać. Kobieta też nie ma gwarancji czy nie stanie się np ofiarą przemocy domowej. Ale gdy nie ma intercyzy mężczyzna może bez żadnych konsekwencji opuścić rodzinę, kobietę z małym dzieckiem czy w ciąży, a jak ślub jest wszystko jest na pół.
 13. O i trafiłeś w sedno. Nie znacie umiaru i dla Was wszystko co nie jest egoizmem jest białorycerstwem. Czemu kobieta miałaby wchodzić w związek z kimś kogo interesują tylko jego 4 litery?
 14. A nie jest czasem tak, że rozpad pożycia to powód do rozwodu z winy tego, przez kogo ten rozpad jest? Kobieta nie traci też ochoty bez powodu. Chyba, że facet już nie jest tym samym mężczyzną za, którego wyszła. Jak zrobił mu się piwny brzuszek, stał się kanapowcem, swoje pasje zastąpił cykaniem klawiszów na pilocie to też trudno się dziwić. Nad związkiem trzeba cały czas pracować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.