Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TommyGun

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About TommyGun

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie dzięki za komentarze i opinie. Na pewno niektóre uświadomiły mi co nieco więcej jak rozstrzygnąć moje dylematy. Nie ukrywam tego że sam nie wiem czego dokładnie chce. Uważam ze mam ogólna wiedze na wiele tematów ale w żadnym nie jestem na tyle dobry aby mieć z tego realne korzyści. Co do studiowania ekonomii, matematyka nie była raczej moja mocną stroną. Wiem narazie jedno, że muszę wyjechać do większego miasta. Tu gdzie teraz mieszkam nie ma perspektyw dla młodych ludzi poza paroma fabrykami gdzie góra zarobisz 3000zl, Widać to po liczbie ukraincow którzy zdominowali miasto. Mogę dodać jeszcze ze zawsze interesowała mnie nauka języków obcych i uważam ze angielski znam dosyć dobrze.
 2. Witam mam 23 lata. Pochodzę z Wielkopolski małe 100 tyś miasto. Powiem szczerze ze niemal od samego początku towarzyszyła mi niska pewność siebie, fobia społeczna i brak perspektyw. Wszystkie te przypadłości uwidoczniły się zaraz po skończeniu technikum. Miałem totalna pustkę w głowie i mnóstwo pytam w stylu gdzie szukać pracy? W co inwestować pieniądze i czas? Jak wyrwać się z szarej a zarazem smutnej monotonii życia? Od tamtego czasu niewiele się zmieniło. Mam obecnie prace za którą niezbyt przepadam. Do tego brak znajomych, więzi międzyludzkich tak samo z rodzina. Nie mówiąc o jakichkolwiek koleżankach czy dziewczynie bo tych nigdy nie miałem. Czuje że stoję w miejscu. Strasznie mnie to dołuje pomimo ze się nie poddaje to jest bardzo ciężko. Trudno znaleźć motywacje do wstania z łózka gdy człowiek czuje się kompletnie sam i bez pomysłu. Wiem ze muszę się zmienić całkiem bo inaczej życie przeleci mi przez palce. Staram się inwestować w siebie m.in poprzez czytanie książek. Kiedyś oglądałem taki polski film "Dzień świra''. Zobaczyłem w nim siebie za kilkadziesiąt lat wszystko się zgadzało, ogólna irytacja na świat i ludzi. Bardzo ciężko znoszę kontakty społeczne, wydaje mi się czasami ze wpadłem w jakaś apatie. Kontakt z ludźmi jest mi całkowicie obojętny. Wychowywałem się latami sam będąc w pokoju i grając na komputerze. Nie ma ani jednej rzeczy z której byłbym zadowolony. Obecnie myślałem nad studiami ale mając już jakieś pojecie na rożne tematy chyba zrezygnuje z paru przyczyn. Pierwsza jest oczywista, mianowicie pieniądze. Uważam ze studia poza technicznymi kierunkami nie są zbytnio potrzebne. Bo co mi z tego ze bym poświecił 3-4 lata na studiowanie np stosunków międzynarodowych? Lepiej zrobić se uprawnienia np na wózki widłowe czy C+E i zarabiać hajs, Rzecz jasna inwestować czy to w naukę języków czy kontakty towarzyskie a studia z takiej możliwości mnie eliminują. Pieniądze bardzo pomagają w życiu i nic tego nie zmieni. Tak wiec podsumowując mam mnóstwo dylematów. Boje się ze skończę jako znerwicowany człowiek i wyląduje w psychiatryku. Pragnę dodać ze nie mam żadnych uzależnień typu papierosy czy alkohol. Wiem ze jestem na dobrej drodze poprowadzić swoje życie w dobra stronę ale trochę mnie to wszystko przeraza i frustruje.
 3. Witam wszystkich na forum. Mam prawie 23 lata i od paru dobrych lat słucham Marka. Dopiero teraz postanowiłem założyć konto. Lepiej późno niż wcale. Bardzo bliskie są mi tematy z pokroju samorozwoju, historii która jest moja pasją oraz związków miedzy mężczyzna a kobietą. Podziwiam go za wysiłek włożony w tworzeniu kanału a także za nagłośnianie tematów które są często tabu. Mam nadzieję ze uzyskam na forum pomoc w samorealizacji a także podzielę się doświadczeniami i wiedza z innymi towarzyszami. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.