Jump to content

BlackDrake

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  275.00 PLN 

Community Reputation

1,249 Świetna

About BlackDrake

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,337 profile views
 1. Zgadza się dla kasy też ale będzie jej brakować orgazmu. Który miała z bad bojem.
 2. Może i tak ale ona skakała po facetach z wyższym SMV od twojego. Baby nie przeskakują na faceta z niższym wyglądem od jej byłego. Chyba że ją przyciśnie, ale wtedy nie będzie zadowolona.
 3. Baba nie jest twoja jest tylko twoja kolej. Przeczytaj książkę Louann Brizendine pt. "Mózg kobiety". Jeśli nie ma kwadratowej szczęki to nie będzie miała orgazmu, tak to ukształtowała biologia i ewolucja. Z mokebe lub habibi by pewnie miała orgazm. Zmień partnerkę o dwa oczka niżej od cb. Co ona tam mówi a jak było naprawdę to są dwie różne rzeczy. Nie słuchaj tego co baba mówi.
 4. Ciekawe czy jakiś chińczyk czy azjata płacze na jakimś forum że baby się puszczają z białymi ?
 5. Można ale nigdy nie można sprowadzić jej do Polski. Dostanie obywatelstwo polskie to cię zniszczy w sądzie. Plus do tego dochodzi hipergamia, jak zobaczy lepsze opcje to raz, dwa przeskoczy na lepszą opcje.
 6. Gościu był na oddziale covidowym. Polecam zobaczyć audycje i inne filmy na kanale.
 7. Przykładowo masz 20 lat ona 35. W dzisiejszych czasach ciężko jest mieć dziewczynę więc jak jest ciśnienie w jajach to może być ta historia prawdziwa.
 8. Córka 15 lat to jeszcze młoda. Za takie wasze pisanie powinien być wylot z forum. Możecie sobie tak pisać jak by miała < 17/18 lat.
 9. Wszystkiego Najlepszego Panie Marku !! Zdrowia, błogosławieństwa Bożego, 100 lat.
 10. Czipy dla zaszczepionych? Oto paszporty covidowe wszczepiane pod skórę. https://gadzetomania.pl/zaczipuja-zaszczepionych-oto-paszporty-covidowe-wczepiane-pod-skore,6718249210956640a
 11. Dlaczego byłe żony milionerów i miliarderów chodzą jeszcze po tym świecie ? Niech jakiś miliarder wynajmie kogoś kto się jej pozbędzie i tyle. Taniej na tym wyjdzie. Takiemu milionerowi jak byście ukradli dolara to by was zajebali a przychodzi taka baba bierze 900 mln i kurwie nic nie zrobią. W ogóle tego nie rozumiem, bogaci ludzie otaczają się psychologami adwokatami nie umieją powiedzieć że ślub to umowa prawna bardzo nie korzystna dla faceta ?
 12. Nie ma takie coś najmniejszego sensu, im dłużej będziesz przebywał w jej towarzystwie i jeszcze będzie dawała dupki to możesz się zakochać i ciężko później będziesz miał z tego wyjść.
 13. Typowy bad - boy. Jakaś juleczka musi zapytać inne julki o opinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.