Jump to content

BlackDrake

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  554
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  375.00 PLN 

Community Reputation

1,460 Świetna

About BlackDrake

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,889 profile views
 1. To @Brat Jan nie wyjdzie korzystnie na rozowdzie bez orzekania o winie. Rozwód musi być z winy małżonki. Chyba że @Brat Jan zależy Ci na czasie i bierzesz pod uwagę możliwość płacenia alimentów.
 2. Ale wtedy chłop może dostać alimenty na byłą żonę ? Bo obie strony są winne ? Rozwód musi być tylko i wyłącznie z winy baby, żeby chłop nie musiał płacić ?
 3. Może wprowadzić co miesięczny abonament np 5 / 10 zł. Albo jak byś mógł zacząć sprzedawać stare audycje.
 4. Co to znaczy korzystać z życia w wieku 20 - 35 lat ? Jak byście mieli okazję cofnąć czas to co byście zmienili, co byście robili ?
 5. Był ktoś, kiedyś z was na Białorusi ? Jak wygląda tam życie ? Rozwodów jest tyle samo co w Polsce czy mniej ? Kobiety mniej roszczeniowe ? Ostatnimi czasy prezydent Łukaszenka zniósł wizy dla Polaków, warto jechać zwiedzić ? Na Białorusi jedzenie, paliwo tanie. Prezydent Białorusi plandemi nie wprowadził. Na przykład w przyszłym roku jak załatwić wizę do Rosji lub Białorusi ? Ile się czeka ? Można mieć wizę ciągle aktualną ? Na przykład w Polsce coś się będzie dziać, to np w auto lub samolot i od razu jestem u nich, bez załatwiania wizy ?
 6. BlackDrake

  SMV kobiet

  Kobiety które pokazałeś nie mają delikatnej rysy twarzy. Bardziej poszły w ojca. Ta jest 8/10
 7. BlackDrake

  SMV kobiet

  No właśnie my nie jesteśmy spermiarzami. Może i ciało fajne ale ryj szpetny. Ta co teraz pokazałeś to 2 na 10.
 8. BlackDrake

  SMV kobiet

  @Iceman84PL ja bym jeszcze odiął za tapetę na ryju 😀
 9. BlackDrake

  SMV kobiet

  1 : 5 2 : 6 3 : 5
 10. Jeśli za trzecim spotkaniem jej nie wyruchasz, to czwartego nie będzie.
 11. Zamiast rozpaczać że chłop zerwał, poszła poskakać po bolcach. Bo przecież nie wiadomo czy nie było ich czasem więcej. Jak będzie miała słabszy okres w życiu to jej siły woli zabraknie. Koleś pewnie specjalnie zrywał żeby dawać emocje.
 12. To też, ale bardziej nie chce pokazywać facetowi.
 13. Mnie nic nie boli, a powinienem iść do urologa, na przykład sprawdzić ? Jeszcze nigdy nie byłem. Do faceta czy baby ? Wy do kogo poszliście ? Ja bym był skłonny iść do baby. Dotyka małego ? Stanie mi ? Co jak mi stanie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.