Jump to content

mati248

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  75.00 PLN 

Community Reputation

1,186 Świetna

About mati248

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,961 profile views
 1. Jak już będziesz po to opowiedz jak było. Czemu tak jest że dzwonią co chwilę ? Może chciała wzbudzić w nim zazdrość, żeby więcej koło niej skakał. Albo sprawdza czy interesują się nią faceci.
 2. Pytanie jakie mnie naszło, czy osoby które się nie szczepią, wieża w teorie spiskowe są słabo wykształcone ? Osoby po studiach są bardziej podatni na to co mówią w tv i żeby się szczepić ? System edukacji medycznej pod kontrolą Rockefellera, jest tak skonstruowany, żeby nauczać że szczepionki są zdrowe i nigdy pacjentów nie wyleczyć.
 3. Jak to możliwe ? Ona pewnie brała tabletki ? xD na pewno. Jak go złapała na dziecko to żadne alimenty nie powinny być płacone. O testach dna powiedz przez list, zostaw w skrzynce pocztowej. Na jakie 90% że jego ? xD 50/50 Piszecie że przysięgał przed ołtarzem. Proszę was kobiety też przysięgają i gówno z tego jest. To są tylko słowa. Facetowi żona nie dawała w domu co tak przysięgała miłość, to poszedł na bok. Ja go rozumiem. Z naturą nie wygracie i nie udawajcie świętych że będziecie przysięgać.
 4. Brat @bad intentions pisze z sensem, lubię jego tematy i odpowiedzi.
 5. Myślę że z tym resetem 676 naprawdę może być coś na rzeczy. Sam covid i araby u granicy są początkiem "czegoś". Już sam fakt że wspominają tą liczbę w telewizji : Jak było wysadzenie WTC to też pokazywali daty wydarzenia w filmach albo były pokazywane obrazki jak wieże się palą.
 6. Jest szarpanki trzeci na YT. https://youtube.com/channel/UC0VR1cJhrxiiSkAeWwJEz4Q
 7. Macie tego mema ? Była na obrazku fontanna nad tą fontanna stała kobieta i pisało "kobiety czekające na arabów". Z tego mema można było wywnioskować że baby mają mokro dlatego że idą araby.
 8. @avz i jak, zrobiła Ci loda da panienka ? Pukałeś ją ?
 9. Coś w tym jest. Ostatnio przeglądałem rokse to widziałem sporo ogłoszeń o masarz, szczególnie doopy okolice 22 lat.
 10. Jakie amulety ? Takie do noszenia w kieszeni/na szyi ? Myślisz że takie coś pomoże przed złymi ludźmi ?
 11. Kobiety mają uczucia do bad bojów, hadów czyli do 30 % mężczyzn. Resztę facetów kobiety traktują przedmiotowo. Chce żeby przeczytali mój post mężczyźni, żeby nie dawali się oszukiwać kobietą i sprawdzali testy dna.
 12. No przyznanie się kobiety że go oszukiwała całe życie. Zapomniałem że nie jesteście moralne i honorowe. Ta, trzepiaj się szczegółów. Jak masz takie uprawnienia to popraw.
 13. Niech będzie pół na pół. Jak dziecko nie jest faceta to kobieta pokrywa sama koszty. 20 % sprawdzanych testów dna jest fałszywych. A nie każdy sprawdza. Więc ojców którzy wychowują cudze dzieci może być 30 - 40 %.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.