Jump to content

mati248

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  75.00 PLN 

Community Reputation

363 Świetna

About mati248

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,845 profile views
 1. Kto taki, macie linka ? 😀 Jak to jest z tymi weselami, jak idziesz z osobą którą ledwo poznałeś trzeba dać jakiś prezent od siebie ? Na takim czymś nie ma co pisać. Zawsze jak jakaś laska pisze że szuka partnera na wesele to zaraz się zlatuje stado spermiarzy i białych rycerzy wystawiają 100 komentarzy "ja pójdę piękna". Hipergamia na chuje. Jedynie co zrobić to dać jakiś fajny opis jak się wygląda, może też będą pisały że są chętne. I wybrać najlepszą partie. 😀
 2. https://m.facebook.com/jasminevillegas/videos/772473636770887/
 3. Trzeba było powiedzieć "wypierdalaj na koniec kolejki, to że jesteś kobietkom wcale nie znaczy że Ci wszystko wolno" 😀 W ogóle mam nadzieję że takiego czegoś nigdy nie doświadczę, bo bym nerwowo nie wytrzymał.
 4. No ja nie wiem jak takie coś może przechodzić. Że niema rewolucji czy coś. I niby Polacy odzyskali niepodległość, nie chce mi się w to wierzyć. Ktoś mnie tu w chuja ładuje. Ale w sumie jak we Francji faceci nie mogą sprawdzić testów dna, czy wychowują swojego dzieciaka. W Hiszpanii fałszywe oskarżenia. Wcale się nie dziwię jak jest od dziecka wmawiane że babsko trzeba na rękach nosić.
 5. Kurwa ja bym poszukał jakiś typów i byśmy rozjebali im tego kebsa.
 6. Chada by nie oskarżyła. To był pewnie jakiś typ na którym chciała się zemścić. Albo wymyśliła to tak żeby nie wyszła na kurwe przed koleżankami. Żeby przyszły piesek nie uciekł bo mia ciekawy majątek do chapnięcia. Witaminki ? To są kurwy nie witaminki. Wirusy. Ja jak widzę baby w sklepach na ulicy to mi sie rzygać chce. W sklepach im nawet dzień dobry nie mówię. Jak coś kupuje.
 7. Cześć, fajnie że dołączyłeś do nas !!
 8. @Akadyjczyk byku sama długość szczęki się nie liczy. Kobiety patrzą ogółem na faceta czy jest dobrze zbudowany, wysoki, ma silny charakter. Koleś może mieć szczękę wysunięta a wyglądać jak pizda i nie podniecać bab.
 9. @Arthur Morgan daj znać w niedzielę jak poszło. Jestem ciekaw. Powodzenia !!
 10. @Iceman84PL jak teraz tak czytam jeszcze raz co brat @ntech napisał to faktycznie z nią jest coś nie tak. Niby można powiedzieć że to taka manipulacja jak straszy samobójstwem ze strony kobiety, żeby chłop wrócił. Może nie ma planu B. Ale jak odstawia sceny na parkingu, grozi że się zabije, albo stoi pod domem to faktycznie pierdolnięta. Czym się różni border od dwubiegunówki ? Przy borderze odpały trwają krócej ? Dwubiegunówke może się utworzyć np po 20 latach ?
 11. @mac ja tam nie wiem, wydaje mi się że może tak być. Kasa może wszystko. Fajnie jest to pokazane w serialu jak Janusz Tracz kontroluje media. 😀
 12. Żona/dziewczyna to zawsze obca istota, jedynie dzieci są ważniejsze od baby. Oczywiście jak będą sprawdzone testy dna !! To musi być jakiś wałek z tym rozwodem. Jak by na serio tak było to Billa ziomki co stoją wyżej Rotshildowie i Rockefelerzy by ją powiesili, tą całą Melinde. Naprzykład była żonę Nathaniela po rozwodzie znaleźli martwą 😀 Gościu ma media w kieszeni i nie powinien wyrazić zgody, żeby jego stara dawała wywiady prasie. I psuła mu wizerunkunek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.