Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mati248

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About mati248

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. A no nie chce psuć tej chwili, bo mi odpisywac nie będą Ale nie no trzeba popisać z babami może nie trafię na wariatkę 🤣
 2. Narazie jeszcze nie pisałem do żadnej. Ale pewnie do spotkania będzie długa droga. Pewnie żadna od pisywała nie będzie 🤣
 3. Właśnie mieszkam bardziej na wsi, ale 20 km ode mnie jest miasto co ma ludność około 90 tyś mieszkańców. To trochę słabo.
 4. Cześć. Tydzień temu założyłem sobie Tindera, wstawiłem jedno zdjęcie, bez opisu i mam 27 polubień. To jest dużo czy mało ?
 5. Witam wszystkich braci. Dzisiaj się dowiedziałem że każdy kto ma telefon z systemem android i ios, ma zainstalowaną aplikacje do śledzenia covid-19. Znacie jakieś modele telefonów bez gps i wi-fi ? Nie zgadzam się żeby rząd śledził każdy mój ruch. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10223045918156699&id=1242675312
 6. Zakochałem się. Dupeczki w Mołdawie. Chłopaki co muszę zrobić żeby je poznać ? Im to bym mógł nawet płacić alimenty
 7. Ja mam takie coś i jestem zadowolony. https://m.euro.com.pl/transmitery-fm/xblitz-fm-transmiter-x300-pro-z-quick-charge.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIpovVwMDR6QIV0cqyCh1uoQG5EAQYAiABEgKpXvD_BwE
 8. Wiecie może kiedy mniej więcej będą odbywały się już zabiegi i operacje planowe ?
 9. Jaki polecacie cichy laptop ? Chodzi o wentylator żeby cicho pracował, najlepiej żeby w ogóle go słychać nie było. Fajnie jak by ekran miał 17 Cali.
 10. Mam takie pytanko do was. Jak dziewczyna jest wydziarana, ma kolczyki np. w nosie, wardze, we brwi czy języku to może o niej świadczyć że ma jakieś problemy ze sobą, czy to nie ma znaczenia ?
 11. Czyli wychodzi na to że rząd dał specjalnie 500 plus żeby szybciej po rozwalać rodziny. Nikt za darmo pieniędzy nie da, zawsze jest w tym jakiś cel, kij ma dwa końce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.