Jump to content

mati248

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

81 Świetna

About mati248

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,093 profile views
 1. Z jakiej grupy ? Chcę poczytać komentarze 😀
 2. Już brak sił na biało rycerzy. "40-letni mężczyzna podróżujący autobusem miejskim w Łasku zwrócił uwagę kobiecie, ponieważ trzymała nogi na siedzeniu. Dosłownie chwilę potem trzy osoby biły go po całym ciele." https://www.o2.pl/informacje/lask-trzy-lata-wiezienia-za-pobicie-mezczyzny-w-autobusie-miejskim-6613661425535936a
 3. Z wyglądu chyba taka szara myszka z biblioteki.
 4. Zgadzam się z panienką na filmiku. W mojej ocenie ona 8/10, ma swoje wymagania bo może, jest w topce. Ja na jej miejscu też bym wolał okolice swojego smv niż jakiejś średniej grubej karny, która jedynie do czego się nadaje to do oglądania netflixa i gdzieś tam w tesco wykładać żele analne na półki.
 5. Ktoś jej nagadał farmazonów: koleżanki w pracy, przyjaciółki, rodzina, modne youtuberki, seriale, etc. Jedynie co można zrobić to jeść na mieście. Ona niech se sama robi jedzenie, Ty od niej nie jedz.
 6. Dlaczego beciaki parę lat się starają o dzieciaka a przychodzi taki listonosz z Nashville i ma 1300 dzieci( podobno) ?? Wytłumacz mi to.
 7. W temacie niech się kobiety wypowiedzą. Ja myślę że najwięcej robi robotę kwadratowa szczęka. Im chłop przystojniejszy tym silniejszy orgazm.
 8. Witaj, podziel się ze swoimi doświadczeniami 😀
 9. Panowie skandal !! Da się tak, że rodzi się dwoje bliźniąt i każde od innego ojca ? "Naukowcy z Narodowego Uniwersytetu w Kolumbii udokumentowali przypadek narodzin bliźniąt, które mają różnych ojców. Do tego niezwykłego odkrycia doszło podczas przeprowadzeniu testu na ojcostwo, którego domagał się mąż kobiety." "Zespół ekspertów ds. genetyki z Narodowego Uniwersytetu w Kolumbii wykazał, że kobieta urodziła bliźnięta mające różnych ojców. Testy zostały przeprowadzone na prośbę męża kobiety. Mężczyzna wątpił w to, że jest biologicznym ojcem dzieci.
 10. Będą aplikacje tak jak na zachodzie. Czy zezwala pancia na seks, tak lub nie. I tak może powiedzieć że ją do tego zmusiłeś. 😂😂
 11. Nie, pytam tak z ciekawości, ktoś tu kiedyś pisał że jak dziecko bierzesz na siebie to alimenty w racie czego alimenty trzeba płacić. Są tacy co by wzięli na siebie dzieciaka 😂
 12. Mam takie pytanie, jak weźmiemy matkę z dzieckiem, podpiszemy z nią ślub to po ilu latach małżeństwa jej dziecko przechodzi pod opiekę chłopa(prawnie) ? Bo jak podpiszemy paper że zgadzamy się że by było nasze, jak się znudzimy panci to może nas podać o alimenty i trzeba jebać na cudzego dzieciaka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.