Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LSD

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Świetna

About LSD

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na naszym torze wyścigowym nie osiągniesz takiej prędkości. Najtaniej będzie tak, jak wspomniano wyżej, czyli motocyklem na niemieckiej autostradzie, najlepiej wczesnym rankiem.
 2. Niestety, nie ma takiej możliwości, aby zachować wartość nabywczą pieniądza w gotówce lub na lokacie. Cały system jest tak skonstruowany, aby dochodziło do transferu bogactwa od klasy średniej do budżetu państwa i najbogatszych. Jedynym sposobem na powiększenie majątku jest inwestowanie w aktywa o zwrocie przewyższającym realną inflację, czyli minimum 8 procent.
 3. odpowiedziales sobie na pytanie. Inflacja podawana oficjalnie jest niższa od realnej, oszczędzając w ten sposób przepalasz hajs. Polecam naukę inwestowania i postawienie na możliwie tanie spółki/ETF/REITy z możliwie najwyższą dywidendą.
 4. Jeśli Twoja sytuacja na to pozwala - dom. W zależności od zagęszczenia ruchu w mieście, czasu dojazdów, cen działek itd. Pamiętajmy, że deweloperka stawia nowe mieszkania najtańszymi metodami, co odbija się na jakości. Sąsiadów słychać bardzo często, czynsz potrafi kosztować 300-500 zł lub więcej za mieszkanie z miejscem parkingowym. Dom możesz postawić z silikatów i porządnych okien - cisza jak makiem zasiał. Pamietaj też, że jeśli dysponujesz wolnym czasem - murowanie ścian zewnętrznych i działowych, ocieplenie i elewacja - to są prace, które można wykonać metodą gospodarczą z pomocą 1-2 osób. Wbrew temu, co mówią „majstrzy” niektóre prace są naprawdę proste, nie bez powodu „budowlanka każdego przyjmie”. Jesli czas dojazdu do pracy jest dla Ciebie znośny, to dom wygrywa. Pamietaj też, że ktoś musi dom sprzątać, myć okna i odkurzać. Mnie się czasem nie chce 53 metrów sprzątać, a co dopiero domu 100 metrów lub więcej...
 5. Na rynku nieruchomości nie ma obecnie żadnej bańki. Ceny mieszkań w stosunku do średniego wynagrodzenia zaledwie zrównały się z sytuacją sprzed roku 2008, wzrosty typu 10% rocznie są niewiele wyższe, niż realna stopa inflacji wynosząca obecnie 7%. W krótkim terminie ceny mieszkań spadną, ale po 2-3 latach w wyniku masowego dodruku i stagflacji ceny nieruchosci w Polsce ponownie wystrzelą. Zakup za gotówkę ma sens tylko, jeśli jesteś w stanie po kilku latach oszczędzania kupić nierucha za gotówkę. W przeciwnym wypadku trzymanie pieniędzy na lokacie jest równoznaczne z jej paleniem, bowiem bank da 3%, a realna stopa inflacji 7%. Pod koniec 2016 roku kupiłem mieszkanie z garażem za 250 tysięcy, kolejne 70 zapłaciłem za wykończenie, obecnie to samo mieszkanie można sprzedać za okolice 420 tysięcy złotych (mam na myśli styczeń, jeszcze przed epidemią koronawirusa). Co byłoby bardziej opłacalne? Kupno w 2016 na kredyt za 310, czy zbieranie kasy przez 4 lata na lokacie 3.5% i kupno teraz za 410? Jeśli ktoś te 410 zarobi w 3 lata to śmiało, ale jak ma ciułać 10-15 lat to ja dziękuję... Cały system finansowy jest zbudowany na kredycie i przy obecnym poziomie zadłużenia jedynym wyjście ze spirali jest inflacyjne wyjście z długów. Plan jest taki, że gotówka wyjdzie z obiegu całkowicie, złoto i niezależne kryptowaluty zostaną potężnie opodatkowane lub całkowicie zakazane. Na lokacie obowiązywać będzie NIRP, każdy będzie miał swój social credit score i wszystko będzie na kredyt lub leasing, począwszy od mieszkania, po samochód, AGD i RTV, wakacjc praktycznie wszystko.
 6. @JudgeMe, skoro nie byłaś tym mężczyzną zainteresowana i jego dotyk Ci nie odpowiadał, jak wyobrażałaś sobie to spotkanie? Jak musiałoby ono przebiec, abyś inaczej odebrała tego faceta? Jeśli nie było żadnej możliwości, abyś na poważnie zainteresowała się tym mężczyzną, zrobilabyś sobie i jemu przysługę odmawiając spotkania. Po co dajesz mu sprzeczne sygnały? Po co sie z nim umawiasz, nie będąc nim zainteresowana? Z nudów? ...
 7. Podobnie, jak @Nocny Konwojent, zalecałbym dużą dawkę ostrożności wobec internetowych ekspertów, niemniej temat sieci 5G i jej wpływu na zdrowie nie jest do końca znany. Dzialania niektórych państw sugerują, że coś może być na rzeczy. Trzeba będzie dokonać serii badań, a nawet jeśli okaże się szkodliwa, ciężko wyobrazić sobie, jakie byłyby tego konsekwencje. Pamiętajmy, że kiedyś podobnie traktowano azbest i ołów. Dopiero po wielu latach badań, walki i batalii sądowych dowiedziono ich szkodliwości dla zdrowia. Na tę chwilę nie wiadomo, czy z siecią 5G nie będzie podobnie. Miejmy nadzieję, że nie będzie miała żadnego negatywnego wpływu na zdrowie.
 8. @ZortlayPL, ile z nich było zajętych? Ciężko to ocenić, bo tekst „mam chłopaka” to najbezpieczniejsza i najczęściej używana wymówka. Myślę, że 1 na 5 zagadywany kobiet jest wolna. Część jest oczywiście w związkach i nie szukają mężczyzny, ale jest tez wiele: - w nieszczęśliwych związkach, z których nie chcą zrezygnować, bo boją się być same - są dość wybredne jeśli chodzi o facetów - są po rozstaniu i obecnie są w okresie „odwyku”, czy „odpoczynku” od związków szczególnie ta trzecia grupa często mi się przytrafia. Oczywiście wokół nich orbituje cały czas kilku gości, ale gdy pojawia się fajny gość i na dodatek zagaduje z uśmiechem na ulicy lub w centrum handlowym, to wpada w układ słoneczny jak kometa, a wtedy wszystkie teksty o „odpoczynku” od facetów lecą przez okno
 9. I na tym właśnie polega cały czar bad boya Miałem tylko jedną taką akcję kilka lat temu z laską 3 lata starszą od siebie. Zaczepiona w parku, następnego dnia kawa, godzinę później się całowaliśmy, a wieczór i poranek spędziła u mnie. Zapytana, dlaczego była tak otwarta na moje propozycje, nie mogła logicznie odpowiedzieć na to pytanie. W myśl starej rzymskiej zasady „when in doubt, whip it out!” Ja i tak jestem słaby w te klocki, pomaga mi wygląd zewnętrzny i status. Gdybym miał lepsze inner-game, nie mam wątpliwości, że kosiłbym dziewczyny jak zboże. Trzeba pracować nad własną psychiką, rozwijać ciało i umysł, a zaczepiać laski przy okazji załatwiania innych spraw (wyjazd do centrum miasta specjalnie po to, aby zagadywać nie działał na mnie dobrze - byłem pod psychiczną presją, co kończyło się 2-3 podejściami w 1-1.5 godziny :p) czy PUA masowymi podejściami zepsuli rynek? Być może z rocznika 85-95 tak, bo pamiętam, że w czasach mojego liceum i studiów taktyka PUA była znana. Teraz, gdy jestem przed trzydziestką, a interesują mnie kobiety z roczników 95-00, dostaję sygnały, że mężczyźni ich nie zagadują, bo wszyscy siedzą na tinderach
 10. Sama prawda. Ja jestem przykładem faceta, któremu zaznajomienie z PUA bardzo pomogło z kobietami. Wyglądam całkiem nieźle, udało mi się zdobyć dobrą pozycję społeczną, ale wychowywany byłem przez samotną matkę na totalnego bialorycerza. Nauczyła mnie pewności siebie i dbania o własny interes, ale kontaktów z kobietami i tego jak z nimi postępować? W życiu! Miałem być grzecznym chłopcem, byle nie wyrosnąć na faceta takiego, jak mój ojciec. PUA nauczyło mnie właśnie tego, że zaczepiając dziewczyny w sklepie, czy na ulicy można dać sobie dużo okazji do poznania kogoś ciekawego. Niemal wszystkie moje dotychczasowe partnerki poznałem właśnie przez zaczepienie ich na uliczny/ w parku/ w sklepie/ w bibliotece. Wielokrotnie słyszałem, jak bardzo im zaimponowałem, bo wprawdzie w klubach podpite sebiksy je zaczepiają, ale za dnia, na ulicy nigdy im się to nie przytrafiło. W ich oczach byłem bardziej pewny siebie, męski i odważny niż ktokolwiek inny (a że w późniejszych etapach związku oblewałem shit testy to zupełnie inna sprawa :P) Czy ładny uśmiech, stylowe ubranie i zadbany wygląd się przydaje? Oczywiście! To olbrzymi lewar do osiągnięcia sukcesu, ale co Ci po nim, skoro boisz się odezwać? Ja mam ten problem, że nie potrafię skutecznie ocenić wieku dziewczyny, do której zagaduję, a wolę młodsze. Nieraz 18-19 latki strasznie się peszą (mam 28, ale przez brodę wyglądam na 30+, chyba będę trzymał tylko kilkudniowy zarost) Potwierdzam opinię, że najlepiej zagadywać do bardzo ładnych i mniej zakompleksionych dziewczynach. Często są przyzwyczajone do podrywu i potrafią wziąć cześć ciężaru prowadzenia interakcji. Mniej atrakcyjne dziewczyny często są tak zszokowane, że zapominają języka w gębie. Skuteczność online 90%? O czym my mówimy? Skuteczność w sensie: - ilość randek? - ilość wysłanych wiadomości, na które kobiety odpisują jeśli to drugie, to ja mam wyższą skuteczność, niż 90% (nie wysyłam „jak leci?” )
 11. absolutnie nie! Prawo powinno być równe wobec wszystkich, niezależnie od tego, czy ktoś jest sprzątaczką, czy fizykiem kwantowym. Przymykanie oczu z relatywnie słusznych pobudek (większa przydatność dla osobnika) doprowadzi z czasem do olbrzymich wypaczeń w społeczeństwie, prawie i porządku publicznym. Głosuję na nie. Kara za przewinienie powinna być współmierna do czynu, a nie do pozycji społecznej sprawcy. Zamożnych może i mandat nie zaboli, ale punkty karne tak.
 12. @Spartan, pracujesz na pasażerach? Zazdroszczę, ja za Gas Eng na LNG, kasa super, ale kobiet zero Pomyślę o Carribean lub Cunnard jak będę 1/E lub C/E. Zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś.
 13. Materiały z zakresu uwodzenia, z którymi warto się zapoznać: - do obejrzenia „Project GO” dostępny na torrentach. Do niedawna był też cały kanał o nazwie „Simple Pickup”, ale niestety kontent został usunięty. - do poczytania blog „uwodzenie według Milroha” Zgodnie z opiniami większości, zachęcam do podchodzenia za dnia. @Spartan, z mojego doświadczenia wynika, że atrakcyjne 8/10 dziewczyny dużo lepiej reagują na zaczepianie za dnia. Wychodzi się wtedy na osobę odważną i dziewczyny więcej wybaczają w takiej sytuacji. Jeszcze mi się nie zdarzyło zostać w niemiły sposób olanym przez kobietę zaczepioną za dnia, może to dlatego, że staram się dobrze prezentować, albo atrakcyjne kobiety są zaczepiane często i wiedzą, jak radzić sobie z absztyfikantami (w interakcjach przeciętne kobiety są wyraźnie zszokowane próbą podrywu i nie potrafią wydusić z siebie słowa). Wielokrotnie słyszałem od atrakcyjnych kobiet, że bycie zaczepioną w dzień zdarza jej się po raz pierwszy. W klubach to co innego, ale warto się zastanowić, kto zrobi lepsze wrażenie? Podchmielony facet w klubie z lepkimi rękami, czy uśmiechnięty, schludny i pachnący mężczyzna za dnia? Reasumując, polecam zaczepianie za dnia. Dziewczyny wybaczają tremę i nawet przy odmowach są miłe i sympatyczne, chociaż zdarza się, że jej usta mówią „nie, mam chłopaka itd.”, ale oczy świecą się jak kotu W podrywaniu bardzo pomagają mi zajęcia improwizacji. Nie ma to jak zrobić z siebie idiotę na oczach obcych ludzi. Nic tak nie pomaga w ujarzmieniu swojego ego, jak występ przed publiką.
 14. @rejdi, daj sobie spokój z BIG4, oni myślą, że wystarczy zapłacić „prestiżem” i wszyscy będą tam dymać z pocałowaniem ręki. Pewnie jeszcze robią assessment center dla starzystów, no śmiech na sali. Atakuj w innych gałęziach gospodarki, a najlepiej w firmach, gdzie robi się prawdziwą wartość dodaną, jak przemysł ciężki, wydobycie, czy produkcja. Każda większa firma potrzebuje działu księgowości, niezależnie czy to te wyśnione E&Y, Mercedes, czy PKO. Jak już wspomniano, 50 CV w 3 miesiące to jest nic. Ja starając się o praktyki na studiach wysłałem niemal 300 CV w 3 miesiące. Zwróć uwagę na formę swojego CV i listu motywacyjnego. Jeśli to możliwe, wykup sobie jakiś tani dostęp do gotowych szablonów. Kilku moich kolegów z tego korzysta, CV wyglada imponująco i bardzo profesjonalnie. Zaloguj się na linkedin i golden line, dodawaj do znajomych ludzi ze swojej branży. Czasami zdarza się, że ktoś podrzuci jakąś ofertę pracy. Ten wątek to też dobra przeciwwaga dla wszystkich forumowych self-made manow, którzy do korpo łapali się 10-20 lat temu, kiedy wystarczyło znać 10 słów na krzyż w języku angielskim, a teraz złorzeczą na millenialsow, którym według nich się „w dupach poprzewracało”, bo za ich czasów robiło się za darmo i się jeszcze człowiek cieszył, że praca była.
 15. Musimy w tym temacie odróżnić typy mężczyzn, jacy się podobają kobietom. Na portalach randkowych, czy aplikacjach królują młode dziewczyny, szczególnie za granicą, które lubią smukłych chłopaków. Na żywo, bardziej męscy mężczyźni mają lepsze branie. Mam jednego kolegę, który wyrywa na Tinderze bardzo skutecznie, a ma urodę bardzo delikatną, mało męską. Na żywo idzie mu już gorzej, lepiej radzi sobie mój bardzo bliski kumpel, który nie jest z twarzy jakimś alvaro, ale jest bardzo dobrze zbudowany (ciało jak u modela z Mens Health). Moim zdaniem najprzystojniejsi faceci to wspomniany Cavill, Hemsworth i Cooper.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.