Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

_oliv2407

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Świetna

2 Followers

About _oliv2407

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Może jeszcze frytki do tego😂 Myślę, że jest spora różnica pomiędzy szczerym zaangażowaniem, a chęcią zatrzymania kogoś na siłę i wieczne sprawdzanie jego szczerości. Kompleksy i tyle...
 2. Tak mnie nigdy nie ciągnęło do obcokrajowców ale tutaj na forum nie uwierzą.
 3. _oliv2407

  Morsowanie

  Jak się przyzwyczajacie? Próbowałam zimnych prysznicy ale za długo nie daje rady
 4. @pannajoanna były tu o wiele głupsze tematy, ten chociaż ma jakiś konkretny cel. Dlatego odpowiadam. Z tamtych to już się śmiałam, ten jest znośny Jednak mam nadzieję, że też dużo swojej autorefleksji wejdzie
 5. @The Motha wiem, że szlachetne, bo pani jest teraz wkręcona, więc i tak pewnie będzie się z nim umawiała dalej. Za jakieś pół roku kolejny wątek Ale każdy musi swoje błędy popełnić. No też się dziwię, że żadnemu facetowi się jeszcze nie zachciało porady udzielić
 6. Widzisz, niby śmieszne rozterki ale siostra ma problem, to pomagamy .
 7. Nie wiem z jakiego powodu rozmawiać, jak widać, że argumenty zbytnio nie trafią. Nie jedna próbowała zmienić faceta i zazwyczaj efekt opłakany, szczególnie na początku znajomości. Dziwię się, że na poważnie odpowiadam ale mam dobry humor, więc powiem co wiem PS To dopiero początek znajomości, więc nie masz co od razu tworzyć wielkich planów, tym bardziej jak zaczyna się w ten sposób.
 8. Jak dla mnie, nie chcę od razu pisać negatywnie ale sceny zazdrości i jakieś pretensję na początku źle wróżą. Dalej może się to tylko pogłębić więc bym uważała mocno. Nic złego ze swojej strony nie zrobiłaś i jedyne co możesz w tej sprawie, to jasno mu powiedzieć jak wyglądała sytuacja z siecią i jaka była kwestia przypadków. Jeśli nie uwierzy i będzie robił jakieś sceny to szkoda czasu na gościa... Ludzie z niskim poczuciem wartości zawsze będą się upatrywali czegoś złego w swoim kierunku. Jak dla mnie ten facet po prostu czuję się zagrożony i tyle. W perspektywie dłuższej lepiej jak ktoś ma zdrowe poczucie wartości i nie robi scen o byle co. Zaangażowanie to jedno ale zdrowe zaufanie to drugie. Nie wiązałabym tego ze sobą. Tym bardziej, że facet potem odpuścił, wygląda na mało stabilnego. Ale oczywiście to moja perspektywa.
 9. @zuckerfrei jak zawsze uszczypliwy i zabawny 😂 Nie obyło by się bez tego komentarza ale spoko, przyzwyczaiłam się.
 10. @Ewka ale ja pisałam ogólnie nie mając na myśli tylko partnerów
 11. @Ewka też byłam na diecie wegańskiej ale nie każdemu ona służy i czasem ciężko jest dobrać odpowiednią dietę ale faktycznie jest duża grupa ludzi jedzących co popadnie. Weganizm akurat ma tę zaletę, że pot tak nie śmierdzi i inne wydzieliny. Ale nie popadalabym w skrajność, każdy miewa gorsze dni. Mnie jeśli coś wkurza w facetach to są to nie które cechy charakteru ale każdy jest inny. Jakoś pisanie ogólnie do mnie nie trafia, bo mam różne doświadczenia, co do różnych facetów. Każdy był fajny z innego powodu ale też każdy denerwował z innego powodu.
 12. Spoko, jakiś chłopak tu kiedyś napisał, że jak słyszy pierdzenie w toalecie to mu się odechciewa seksu na dłużej, więc wiesz 😂 To akurat najmniejszy problem życiowy.
 13. @deomi jak dla mnie napisałaś to co sama chciałam przekazać, więc tylko się podczepię
 14. Odwroćmy sytuację. Jeśli kobieta nie chcę faceta poniżej 180 ma kompleks wzrostu? Jak dla mnie wasze klocki, jeśli wam to pasuję mnie nic do tego. Tylko, że inteligencja ma różne wymiary, sama zauważyłaś, że w technicznych rzeczach jest lepszy od ciebie. Testy IQ badają jakąś część inteligencji więc określając tylko na jej podstawie można się bardzo pomylić. Z resztą szkolnictwo jest tak ustawione, że ogranicza nas w dużym stopniu ale to inny temat.
 15. @Androgeniczna oczywiście, że nie jest to powód do wstydu. Ja sama nie mam problemu, by przyznać, że mój iloraz inteligencji jest przeciętny, za to jakieś inne umiejętności mam. Tak tylko mnie ciekawiło czemu uważasz, że jest mniej inteligentny? Czy on sam tak uważa, czy ty tak uważasz? Bo ja osobiście nie znam faceta który chciałby być z kobietą uważającą się za inteligentniejszą od niego ( lub serio będącą). Nie mówię tu stricte o papierku ukończenia szkoły wyższej ale takiej życiowej wiedzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.