Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

_oliv2407

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  291
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

260 Świetna

3 Followers

About _oliv2407

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

693 profile views
 1. Temat idealnie powstał jak siadam do pianina. Kiedyś grałam kilka lat i z różnych względów zrobiłam przerwę. Dziś właśnie będę tworzyć dla siebie coś, jak byłam młodsza śpiewanie w różnych zespołach wokalnych, na scenie i dla siebie dawało mi dużo radości. Właśnie planuje powtórkę z rozrywki, nie koniecznie dla sławy, chociaż jakby się trafiła to nie pogardzę 😂 Tak poważnie pisząc, marzyłam o nagraniu własnej płyty dla samej siebie.
 2. Po części zgodzę się, bo o swoje trzeba walczyć i nie dać sobie wejść na głowę. Tylko dbajmy o złoty środek i tyle
 3. Jest to nauczka dla nas kobiet, że łatwo wykreować sobie wizerunek faceta naszą wyobraźnią. Jak byłam przed 18-tką też tak potrafiłam popłynąć. Z opisu wydajesz się normalną, ogarniętą dziewczyną, a wielu facetów takich ze świeczką szuka. Tak już jest z tym pójściem do łóżka, że jak idziesz szybko, to ryzykujesz. Zauważam u dziewczyn bez doświadczenia, patrzenie na związki jak na bajki. Czasami trafiają na ogarniętego kolesia z którym nawet może im nie wyjść ale wspomnienia zostają dobre lub neutralne. Są też takie sytuacje, że znajduje się facet wykorzystujący naszą naiwność. Mam nadzieję, że tylko przez to nie przejdziesz zbytnio na drugą stronę barykady i nie staniesz się jakże modną " forumową zołzą" . Wiele kobiet zranionych przez jakiegoś faceta przez to zaczyna grać w gierki. Nie mówię, że musi być tak w twoim przypadku ale z obserwacji zauważam te pójście w skrajności. Jest sporo fajnych facetów. Najważniejsze nauczyć się na swoim błędzie i nie popełniać ponownie.
 4. Nie, a córce to już absolutnie nie. Młoda dziewczyna może poczuć nienawiść do mężczyzn i wpaść w spore kompleksy. Dla młodych facetów też nie jest korzystna ta wiedza, gdyż nie którzy zbyt popłynęli z chadami i innymi teoriami. Dla osoby powyżej 18 roku życia ma to większy sens. Wtedy łatwiej wyciągnąć dla siebie wiedzę i samemu przefiltrować co ma sens.
 5. Cóż proza nazywająca się życie na tym polega. Najlepiej według mnie takie brudy każdy powinien indywidualnie ogarniać. Miałam kiedyś taką sytuację ze współlokatorką jak robiłam pranie. Zapytałam czy coś ma ale chodziło mi o ciuchy. Natomiast dostałam w prezencie brudne gacie od okresu, kopara mi opadła. Różni są ludzie, nie którzy średnio ogarnięci. Jednak związek, a współlokatorzy to trochę inny rodzaj intymności. Zgadzam się jednak, że trochę powinniśmy się pilnować po mimo.
 6. Związek typu LAT ma sporo plusów. Teraz jest moda na szybkie zamieszkanie razem, a piętnowane wspólne życie dopiero po ślubie. Oczywiście jest w tym dużo prawdy, bo najlepiej po wspólnym mieszkaniu stwierdzisz czy wam po drodze. Jestem jednak zdania, że nie powinno się doprowadzać do tego za szybko, a jeśli się decydujecie to gdy chcecie mieć dom i dzieci. Jeśli macie związek w którym nie widzicie się codziennie łatwiej podtrzymywać pożądanie i ciężej się sobą znudzić. Czasami tęsknię za tymi dniami gdzie nie mieszkałam ze swoim facetem i przygotowywałam się na randkę itp. Teraz dużo ludzi żyje na bardzo małych przestrzeniach, ze względu na studencką kieszeń lub po prostu małe zarobki. Patrząc w dłuższej perspektywie, mamy dwie osoby mieszkające w jednym pokoju lub malutkiej kawalerce. Ciężko żeby żyli w zgodzie. Nawet postawię śmiało tezę, że jest to jedna z przyczyn rozpadów związków, ponieważ gdy ograniczamy naszą przestrzeń wpływa to na sapomoczucie i może dochodzić do frustracji oraz przekładania tego na drugą osobę. Są oczywiście różne osobowości i spojrzenia na to ale mi się podoba taka wolność drugiego człowieka. Kto powiedział, że przy tym nie można traktować się poważnie?
 7. Myślę, że nie ma co się na siłę nakręcać. Jedynie dbać o odporność. Jeśli epidemia na prawdę się rozprzestrzeni to nie sądzę, że nie będzie dostępu do takich masek.
 8. Nie chcę straszyć ale moja mama jest w takim małżeństwie. Jak na razie nie jesteście mocno długo ze sobą także może się tylko zaostrzyć. Mówię to na jej przykładzie, gdzie pierwsze dwa lata to była najukochańszą kobietą dla niego. Do dwóch lat jak w bajce. Potem jej zabronił iść na studia, do pracy, a każda rozmowa z innymi ludźmi to było coś nie do pomyślenia. Dodatkowo moja mama jako córka alkoholika, miała takie cechy, że nie potrafiła się przeciwstawić. Przykład mojej mamy to bardziej drastyczny przykład ale warty zobrazowania, jak takie osoby mogą funkcjonować w małżeństwie. Osoby zaborcze, zazdrosne zazwyczaj się nie zmieniają. Mało kto chcę pracować nad sobą, więc nie radzę za bardzo wierzyć w jego zmianę. Moja mama tak wierzyła, a w tym momencie gdziekolwiek wyjdzie to jest śledzenie, węszenie zdrady i innych takich. Patrząc na to jakie czujesz poczucie winy, gdy próbujesz mu zwrócić uwagę, widzę, że sama musisz popracować nad poczuciem własnej wartości. Gdy ktoś daje przekraczać swoje granice jest najlepszym łupem dla osób toksycznych. Jeśli widzisz dla was nadzieję to tylko terapia.
 9. Jeśli katar trwa za długo świadczy to o jakiejś alergii. Problem może być z histaminą jak ktoś wspomniał, albo konkretnie nie tolerujesz jakiejś grupy produktów. Jak w testach wychodzi, że masz alergie np. na trawę to są takie specjalne tabele, gdzie szukasz jakie produkty się krzyżują z tym i wtedy się je wyklucza.
 10. Odechciewa się merytorycznie odpowiadać jak od razu kobieta w opisie jest w roli tej złej, wykorzystującej. @Androgeniczna odpisała jak to widzi, od razu źle. Ja np nie chciałabym być z facetem mającym dziecko, ponieważ nie czuje się dojrzała do takiej roli. Znam takie którym to nie przeszkadza i świetnie dogadują się z dzieckiem ojca.
 11. Ale to chyba normalne, że czasem pasuję inny dzień, nie miałabym potrzeby tego zmyślać nawet. Tak samo z odpisywaniem, logiczne, że są czasem jakieś zajęcia, po prostu nie widzę sensu w takim celowym nie odpisywaniu i graniu. Prawda jest taka, że jak jest się w guście faceta to się o ciebie stara.
 12. Żeby nie było, nie uważam, że od początku trzeba dawać z siebie wszystko. Jak najbardziej nie jestem fanką seksu na pierwszych randkach i zbyt szybkiego rozwoju relacji. Nie da się zaufać komuś od razu. Natomiast jeśli widzę, że facet jest kulturalny, stara się i jest w moim typie to odbicie pałeczki z mojej strony nie będzie niczym złym. Odwoływanie spotkania przed zaplanowanym spotkaniem, gdy nic poważnego ci nie wyskoczyło jest bezsensem według mnie, niepotrzebna szopka. Jeśli ktoś się stara to jestem w stanie dać tyle samo od siebie. W drugą stronę olewka kończy się moją olewką, nic na siłę.
 13. Dziewczyny ja rozumiem odkładanie seksu, nie wyznawanie miłości od razu, początkowy dystans, nie zwierzanie się od razu, żadnych obiecanek. To nie jest niedostępność, to normalne zachowanie. Jednak jakieś odkładanie spotkań, bo tak mi się podoba, albo jeszcze jakieś śmieszne zagrywki to po prostu teatr. Myślę, że takie skrajnie nie grzeczne zachowania bardziej doprowadzają do tego, że faceci zaczynają nas traktować tylko jak worek na spermę, a nie "rozkochują faceta". To jest jakiś żart, facet się zakochuje, taka jego biologia. Nie trzeba przy tym go nie szanować, kompletnie niepotrzebne. Mam wrażenie, że wiele kobiet mylnie widzi zasadę niedostępności, aż jestem w szoku.
 14. Wystarczy, że jest silniejszy od mnie i potrafi się wstawić kiedy trzeba. Nie ucieka w sytuacjach podbramkowych, jest dojrzały, potrafi mi powiedzieć, że w czymś nie mam racji i to odpowiednio argumentuje ale też gdy ja mu zwrócę na coś uwagę to nie obraża się jak dziecko. Jest też osobą lojalną której ufam, czyli jeśli mówi, że coś zrobi to robi. Czyny nie słowa.
 15. Przy doborze partnera dla mnie liczy się spora inteligencja, dobre perspektywy zawodowe, ambicje, bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne, podobne spojrzenie na świat. Co do wyglądu wystarczy, że ma jakieś konkretne szczegóły które mnie kręcą, nie musi być modelem, bo tacy jak dla mnie często są zniewieściali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.