Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BRAIN_ROOT

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Świetna

About BRAIN_ROOT

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakoś z mojego doświadczenia tylko dziewice nie wspomniały byłych Reszta zawsze musiała coś popierdolić o byłym.
 2. Generalnie to wyluzuj. Idź po swoje. Nie wahaj się. Jak masz jakiś pomysł jak się dobrać do majtek to to po prostu realizuj bez wahania i tyle Musisz się dobrać sam. Kieruj nią, rób to na co masz ochotę. Nie pokapuje się nigdy, że to twój pierwszy raz chyba, że jej o tym powiesz co odradzam. Wiec jak nie zawahasz się, nie będziesz się jakoś zastanawiał to jesteś nie do rozpoznania.
 3. No własnie różnie z tym jest. Moja ostatnia macha mi kartą przed nosem, że płacimy 50/50. A poprzednia tylko się na mnie patrzyła i czekała co zrobię. Jak dziewczyna nic nie proponuje to musisz sam to ustawić. Najgorzej to odkładać i cały czas stawiać.
 4. Komunikuj takie, rzeczy jasno i wyraźnie. Ja jak stawiam to mówię, że płacę bo sknerą nie jestem. Jak chcę żeby było 50/50 to też. Nawet mówię, że to teraz jej kolej postawić. A jak coś nie pasuje to NEXT.
 5. Do dyskusji musisz znaleźć sobie odpowiednich kolegów i masz problem rozwiązany. Dziewczyna ma sporo plusów i raczej tego nie zmarnuj bo jeśli jest jak piszesz to masz naprawdę dobrze.
 6. A na jakim etapie ta znajomość? Były jakieś spotkania pocałunki chociaż czy to stoi w miejscu ?
 7. Ale to jest ciekawe bo gdyby ten program przedstawiał poprawną reakcje mężczyzny jak powinien się prawidłowo zachować na to co tam te kobiety robiły w tym filmie to przestałby być śmieszny. I dla samych kobiet i mężczyzn.
 8. Po takiej akcji to kolejne wejście powinno być gratis. I najlepiej jakby opłaciły je obie Panie z własnej kasy.
 9. Jeszcze jakby zaczął dociekać okazałoby się, że brat to na drugim końcu Polski studiuje/pracuje.
 10. Ok, to ja dopytam. Ile średnio spotkań/czasu zajmuje Ci, żeby to ocenić?
 11. Miałem kiedyś podobnie, tylko po zaproszeniu na kawę dostałem serie wymówek na cały tydzień jak to nie jest bardzo zajęta. I wtedy już nie możesz zrobić nic, najzwyklejszy kosz.
 12. Wszystko rozbija się o te cholerne pieniądze. W moim rodzinnym domu nie pamiętam nawet jakiejkolwiek kłótni czy dram o kasę. Tylko sytuacja była taka, że oboje zarabiali po ~5k. I zawsze dorabiali się czegoś czy wydawali na coś 50/50.
 13. Z piwem trzeba uważać bo w sumie czteropak to praktycznie obiad na 1000 kcal
 14. trenuj tak samo, musisz zrobić dietę policzyć kalorykę zrobić deficyt. I będziesz chudł z brzucha i nie tylko. Innej opcji niema.
 15. Lepiej może nic nie doradzaj bo straszne głupoty wypisujesz. Z poziomu komputera niby wiesz lepiej kto komu i jak się podoba...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.