Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BRAIN_ROOT

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Świetna

About BRAIN_ROOT

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No własnie różnie z tym jest. Moja ostatnia macha mi kartą przed nosem, że płacimy 50/50. A poprzednia tylko się na mnie patrzyła i czekała co zrobię. Jak dziewczyna nic nie proponuje to musisz sam to ustawić. Najgorzej to odkładać i cały czas stawiać.
 2. Komunikuj takie, rzeczy jasno i wyraźnie. Ja jak stawiam to mówię, że płacę bo sknerą nie jestem. Jak chcę żeby było 50/50 to też. Nawet mówię, że to teraz jej kolej postawić. A jak coś nie pasuje to NEXT.
 3. Do dyskusji musisz znaleźć sobie odpowiednich kolegów i masz problem rozwiązany. Dziewczyna ma sporo plusów i raczej tego nie zmarnuj bo jeśli jest jak piszesz to masz naprawdę dobrze.
 4. A na jakim etapie ta znajomość? Były jakieś spotkania pocałunki chociaż czy to stoi w miejscu ?
 5. Ale to jest ciekawe bo gdyby ten program przedstawiał poprawną reakcje mężczyzny jak powinien się prawidłowo zachować na to co tam te kobiety robiły w tym filmie to przestałby być śmieszny. I dla samych kobiet i mężczyzn.
 6. Po takiej akcji to kolejne wejście powinno być gratis. I najlepiej jakby opłaciły je obie Panie z własnej kasy.
 7. Jeszcze jakby zaczął dociekać okazałoby się, że brat to na drugim końcu Polski studiuje/pracuje.
 8. Ok, to ja dopytam. Ile średnio spotkań/czasu zajmuje Ci, żeby to ocenić?
 9. Miałem kiedyś podobnie, tylko po zaproszeniu na kawę dostałem serie wymówek na cały tydzień jak to nie jest bardzo zajęta. I wtedy już nie możesz zrobić nic, najzwyklejszy kosz.
 10. Wszystko rozbija się o te cholerne pieniądze. W moim rodzinnym domu nie pamiętam nawet jakiejkolwiek kłótni czy dram o kasę. Tylko sytuacja była taka, że oboje zarabiali po ~5k. I zawsze dorabiali się czegoś czy wydawali na coś 50/50.
 11. Z piwem trzeba uważać bo w sumie czteropak to praktycznie obiad na 1000 kcal
 12. trenuj tak samo, musisz zrobić dietę policzyć kalorykę zrobić deficyt. I będziesz chudł z brzucha i nie tylko. Innej opcji niema.
 13. Lepiej może nic nie doradzaj bo straszne głupoty wypisujesz. Z poziomu komputera niby wiesz lepiej kto komu i jak się podoba...
 14. Zmień te 2 dni na 2 h to zobaczysz, że nagle nie będzie miała problemu się spotkać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.