Jump to content

BRAIN_ROOT

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

44 Świetna

About BRAIN_ROOT

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wdawaj się w emocjonalne gówno. Jak myślisz, że takie rozmowy odbędą się bez emocji to się zdziwisz nawet samego siebie nie poznasz. Takie plany nigdy nie wyjdą. Wygraj rozprawę w sądzie na spokojnie skoro masz mocne dowody to wystarczy. Nikt Ci żony nie rucha tylko sami razem to robią z własnej woli. Dostaniesz rozwód na swoją korzyść. To i tak wszyscy wokoło się dowiedzą.
 2. To zależy bo jeśli to jakiś naprawdę wysłużony samochód. Który może już ma jakieś problemy albo za chwilę będzie miał. Oni oddając go Tobie za free możliwe, że pozbywają się problemu. A Ty będziesz musiał w niego trochę pieniędzy włożyć. Zawsze możesz im coś kupić np. do domu w rewanżu.
 3. Ja myślę, że z zarobkami jest jak z pomysłem na biznes. Im mniej osób o tym wie tym lepiej. Przy dzisiejszej globalizacji zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi coś lepiej i taniej.
 4. No własnie chodzi mi tylko o związki, skoro miała 3 poważne. To 4 chyba nie bardzo jest super wyborem. Wybrała 28 latka i teraz wręcz żąda dziecka. Poznawanie ludzi to dłuższy proces. Jak teraz się rozejdą to znów sporo czasu jej zejdzie na poznanie partnera. No chyba, na szybko i po msc znajomości złapie na bombleka. Wybrała studia karierę rozwój i super, że zarabia no ale w życiu nie zawsze wszystko jest jak na zawołanie.
 5. No autor to chyba by teraz musiał sprawdzić czy ta relacja ma jakiś sens. Czy kobiecie jeszcze na nim zależy. Musiałby powiedzieć jej, że nie chce dzieci i ją wypuścić. Jak kobieta zostanie to za 3 lata to dziecko przecież może jeszcze spokojnie zrobić. Teraz się zgodzisz na dziecko ślub to przepadniesz. I nie wiadomo czy to przetrwa. Niema co się obwiniać o to, że kobieta wpędzana jest w lata. Jej wybory pomiędzy 20 a 30 rokiem też były słabe.
 6. To jest przecież banalne. Idziecie na spacer. Kawka herbatka. Całujesz ją w usta albo odwzajemnia albo nie. Jak nie to odprowadzasz do domu i kasujesz kontakt. Jak tak to spokojnie działasz powoli na luzie aż do seksu.
 7. No zdecydowanie musisz z nim pogadać. To raczej będzie test Waszej przyjaźni czy jest na takim samym poziomie. W sumie w pisałeś tylko sytuacjach z jakie były z Twojej strony to czas teraz na niego. No ale wiadomo musi On to wiedzieć, że Ci nie pasuje i jest to dla ciebie szkodliwe.
 8. Jakoś z mojego doświadczenia tylko dziewice nie wspomniały byłych Reszta zawsze musiała coś popierdolić o byłym.
 9. Generalnie to wyluzuj. Idź po swoje. Nie wahaj się. Jak masz jakiś pomysł jak się dobrać do majtek to to po prostu realizuj bez wahania i tyle Musisz się dobrać sam. Kieruj nią, rób to na co masz ochotę. Nie pokapuje się nigdy, że to twój pierwszy raz chyba, że jej o tym powiesz co odradzam. Wiec jak nie zawahasz się, nie będziesz się jakoś zastanawiał to jesteś nie do rozpoznania.
 10. No własnie różnie z tym jest. Moja ostatnia macha mi kartą przed nosem, że płacimy 50/50. A poprzednia tylko się na mnie patrzyła i czekała co zrobię. Jak dziewczyna nic nie proponuje to musisz sam to ustawić. Najgorzej to odkładać i cały czas stawiać.
 11. Komunikuj takie, rzeczy jasno i wyraźnie. Ja jak stawiam to mówię, że płacę bo sknerą nie jestem. Jak chcę żeby było 50/50 to też. Nawet mówię, że to teraz jej kolej postawić. A jak coś nie pasuje to NEXT.
 12. Do dyskusji musisz znaleźć sobie odpowiednich kolegów i masz problem rozwiązany. Dziewczyna ma sporo plusów i raczej tego nie zmarnuj bo jeśli jest jak piszesz to masz naprawdę dobrze.
 13. A na jakim etapie ta znajomość? Były jakieś spotkania pocałunki chociaż czy to stoi w miejscu ?
 14. Ale to jest ciekawe bo gdyby ten program przedstawiał poprawną reakcje mężczyzny jak powinien się prawidłowo zachować na to co tam te kobiety robiły w tym filmie to przestałby być śmieszny. I dla samych kobiet i mężczyzn.
 15. Po takiej akcji to kolejne wejście powinno być gratis. I najlepiej jakby opłaciły je obie Panie z własnej kasy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.