Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tatarus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  439
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tatarus last won the day on August 7 2019

Tatarus had the most liked content!

Community Reputation

468 Świetna

1 Follower

About Tatarus

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

934 profile views
 1. Dalej nawet nie czytam, co to bzdura !!?? Czasami myślę iż minąłem się z powołaniem, zamiast zgłębiać i rozwijać faktyczne umiejętności mógłbym prowadzić takie kursy z cyklu "jesteś zwycięzcą" i zgarniać hajs.
 2. Szczotka to podstawa, jeśli masz zamszowe buty to praktyczny must have. Na razie spróbuj samą szczotką i zobacz efekt, poniżej linki do poradników odnośnie zamszu i nubuku: https://multirenowacja.pl/news/show/id/8 Co do samego czyszczenia ja do zamszu używam: https://multirenowacja.pl/tarrago-sandal-cleaner-75ml.html i mogę polecić, warto też zastanowić się nad impregnacją takich butów, sam używam: https://multirenowacja.pl/nano-protector-spray-400ml-high-tech-protektor-idealna-impregnacja-butow.html i również jestem zadowolony. Pozdrawiam.
 3. Szczotka do zamszu i nubuku na początek: https://multirenowacja.pl/brush-de-luxe-szczotka-do-zamszu-i-nubuku.html
 4. To i tak jesteś na sporym plusie, chociaż go czytała
 5. Ciekawie też spojrzeć z drugiej strony, tym bardziej widząc politykę obecnej ekipy rządzącej:
 6. Jeśli bardzo dobrze znasz jakąś osobę i prawdopodobieństwo iż to nie ona wynosi 0,1 % to jest to ona. Swoją drogą ponownie zajeżdża trollem i prowokatorem.
 7. Ostatnio sporo tych trolli i prowokatorów. Swoją drogą strasznie te prowokacje są prymitywne. Pozdrawiam
 8. Niebywałym trudem udało mi się pozyskać zdjęcie owej siostry Faustyny: Także potrzebuję ratunku !!!
 9. Popieram, szczególnie iż w większości przypadków wystarczy zapoznać się z kilkoma już istniejącymi tematami na forum aby otrzymać satysfakcjonujące odpowiedzi, a przynajmniej być zaznajomionym z rozwiązaniami jakie inny znaleźli w podobnych sytuacjach. Pozdrawiam
 10. Jakość wielu seriali Netflixa pozostawia wiele do życzenia, zaś niektóre wprost wołają o pomstę do nieba. HBO ma o wiele większą jakość swoich produkcji, plus klasyka taka jak: Rzym, Prawo ulicy, Kompania braci etc. Ja ostatnio testuje sobie Prime Video Amazona za 13,62 PLN produkcje takie jak: The Boyz, Carnival Row, The Terror, American Gods i sporo innych. Walking Dead też jest Pozdrawiam.
 11. Prasy drukarskie /choć technicznie to bardziej klawiatury/ są rozgrzane do czerwoności i pompują w światowe gospodarki coraz więcej i więcej pieniędzy, ten czynniki odsuwa w czasie gwałtowne hamowanie ale w nieskończoność odkładać go się nie da. Swoją drogą ja z utęsknieniem czekam aż bańka pęknie, to i idealny moment aby kupować nieruchomości i ruchomości. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.