Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tatarus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  377
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tatarus last won the day on August 7

Tatarus had the most liked content!

Community Reputation

361 Świetna

About Tatarus

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Niekoniecznie, pamiętam jak za czasów swojej młodości najebałem się na randce z dziewczyna która zaprosiła mnie do swoich znajomych, którzy mnie tak upili że rzygałem im do wanny. To jeszcze nie koniec, zmęczony haftowanie postanowiłem odpocząć i przysiadłem na brzegu tejże armatury. Nie trzeba mówić co się wydarzyło później, oczywiście wpadłem do wanny wprost we własne wymiociny Konkludując Panna odprowadziła mnie grzecznie do domu, chociaż cześć drogi pokonałem na czworaka /dosłownie nie w przenośni/. Dalsze randki oczywiści dalej były, ale na drugi dzień pierwszy raz usłyszałem od swojego Taty żebym się nad sobą zastanowił i ogarnął
 2. Ja bym się tak nie śmiał Mój teściu uważa iż szatan opętuje najlepszych z ludzi. To że teściu wpada w dwu tygodniowe ciągi alkoholowe nie jest wina nałogu tylko opętania przez Lucyfera we własnej osobie. Po 12 dniu tego maratonu zaczyna rytualne modły połączone z nacieraniem się "świętymi" olejkami, z przerwami na wódeczkę rzecz jasna
 3. Dalej mi się nie chce tych bredni czytać, jęczenie i usprawiedliwianie, żal dupę ściska.
 4. Wniosek jest tylko jeden powinieneś teraz przespać się z nią po raz ostatni, na pożegnanie !! Ps. Bardzo mnie rozbawiła ta historia, a iż mam intensywny dzień w pracy Dzięki !!
 5. Proszę Wysoki Sądzie tu są zdjęcia, Pan Lektor wraz z Panią X podczas wspólnego wyjazdu codziennie stołowali się w restauracji "Na Bogato", nocowali w hotelu "Bogaci Żyją Inaczej", odwiedzali Spa "A kto bogatemu zabroni". Tutaj są cenniki tychże przybytków. Pan Lektor twierdzi iż nie stać go na płacenia zasądzonych wcześniej alimentów, zaś stać go tego rodzaju rozrywki ….
 6. Ex autora tego tematu może szukać materiału potwierdzającego jego rozrzutny tryb życia aby udowodnić iż jak najbardziej stać go na zasądzone alimenty, ba należałoby je jeszcze podwyższyć Mój kolega miał podobny przypadek gdy matka jego dzieci na rozprawie sadowej wyciągała zdjęcia z klubów w których się bawił.
 7. Czyli sam autor tego postu reprezentuje patologię. Bardzo słusznie.
 8. Żal dupę ściska, wieki temu odziany jeszcze w białorycerską zbroję, po podobnym przypadku rzuciłem wszystko i wyjechałem na ponad pół roku pracować przy wyrębie lasu. Stracony czas tak naprawdę ale wtedy potrzebowałem tego Za nic na świecie z nią nie mieszkaj !!!
 9. Zaczynam doceniać bańkę w której żyję, do dnia dzisiejszego nie miałem pojęcia o istnieniu tej Pani.
 10. Ostatnio zrobiłem remanent na fb i ku mojemu zdziwieniu znalazłem kilka właśnie takich okazów. Jak były same to często pisały, pomimo tego iż zlewałem je jak mogłem, zaś po zmianie statusu matrymonialnego cisza jak po śmierci organisty. Taki już kobiecy ród iż orbiterów chce mieć w bród.
 11. Coś z mojego podwórka: http://mojaorunia.pl/index.php?option=com_orunia&Itemid=24&task=artykul&id=14207&fbclid=IwAR3FImvyuC2b_KhjPCzZOgBzPGyu_R-Tjo3yLqKFWZOTHMXqOzXAQ6bBoH8
 12. You make my day Zajebiste Pozdrawiam !!!
 13. Spoko w tamtym roku Gdańsk zrzucał ścieki do morza i co i nic https://dziennikbaltycki.pl/gdansk-za-zrzut-150-tys-ton-sciekow-do-motlawy-sng-ma-zaplacic-3225-tys-zl-kary-nalozonej-przez-gmine/ar/13213409
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.