Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tatarus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  532
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tatarus last won the day on August 7 2019

Tatarus had the most liked content!

Community Reputation

565 Świetna

1 Follower

About Tatarus

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

1365 profile views
 1. Hmmm ciekawa gra słowna zbitek dwóch filmów w jednym tytule. Chyba że w jakiejś innej, alternatywnej rzeczywistości ... 😎
 2. Z pierwszym się zgodzę, z drugim bym polemizował Pozdrawiam.
 3. Byłbym daleki od stawiania znaku równości pomiędzy dogmatami wiary a podstawową wiedzą z zakresu nauk przyrodniczych.
 4. Słońce oczywiście krąży wokół centrum naszej galaktyki, z tym iż pełny obrót zajmuj grubo ponad 200 mln lat. Pozdrawiam.
 5. Całkowicie się z tym zgadzam, jednak powinien być on idealny dla siebie a nie dla kogokolwiek innego. W końcu Ty sam jesteś osobą z którą spędzisz całe swoje życie.
 6. Jak się tak zastanowić jest to bardzo prawdopodobne Może po prostu spróbuj zdobywać zainteresowanie nie poprzez skupianie się na życiu/problemach/rozterkach innych lecz na swojej wartości dodanej. Czyli spraw aby to inne osoby interesowały się Tobą, Twoimi zainteresowaniami/pracą/opinią a nie sam wchodź w ich życie. Współczesny świat daje dużo możliwości podzielenia się ze społeczeństwem swoimi poglądami/opiniami/hobby etc. Może załóż bloga, kanał na YT, śpiewaj na tic talku 😂, a może po prostu działaj na mniejszą skalę wśród swojej społeczności, stawiając jakość przed ilością. Jak się rozejrzysz na pewno w Twojej okolicy jest mnóstwo aktywności w których możesz "zabłysnąć". Ja sam, ceniąc swoją prywatność, udzielam się lokalnie w domu sąsiedzkim, kilku klubach etc. Dodatkowo mogę powiedzieć iż można tak spotkać naprawdę ciekawe dziewczyny, co akurat jest moim przekleństwem 😎 Pozdrawiam.
 7. Ja za to bardzo lubię odgłos jaki wydają buty szyte metodą Goodyear Welted, chociaż wszystkie swoje buty zeluję. W naszym klimacie i stanie miejskich chodników to jednak konieczność. Pozdrawiam.
 8. Wpierw warto zapoznać się z Regulaminem. Poza tym proponuję biegać z górki o solidnym kącie nachylenia. Pozdrawiam.
 9. Wszystkie te hucpy mają jedne zadanie, odwrócić uwagę od ważnych rzeczy które dzieją się w kwestiach gospodarczych i prawnych. No ale "ciemny lud to kupi" ponownie, niestety Pozdrawiam.
 10. Ściana tekstu nie do czytania, brak przywitania. Poza tym to kompletne brednie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.