Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tatarus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tatarus last won the day on August 7

Tatarus had the most liked content!

Community Reputation

420 Świetna

1 Follower

About Tatarus

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

813 profile views
 1. Podpisuje się pod @AdamGdynia serio w tak trywialnych sprawach chcesz porady ? Jak się nie uda to wyciągnij wnioski i dawaj radę dalej. Po prostu bądź sobą a nie stosuj się do instrukcji zupełnie obcych ludzi, którzy nic o Tobie nie wiedzą /i w zasadzie nie chcą wiedzieć/. Pozdrawiam i powodzenia.
 2. Tak sobie myślę iż przy odrobinie fantazji i literackiego zacięcia można nieźle zarobić na takich opowiastkach "z dupy". Czy to oszustwo ... hmmm ludzie w końcu płacą za dobrą historię nie za fakty.
 3. Plus za Naruto Mam nieodparte wrażenie że szukasz tutaj swoistego "usprawiedliwienia" dla zakończenia tego związku, ale to Ty sam musisz podjąć decyzję ze wszystkimi jej konsekwencjami. Związek dwojga ludzi jest zbyt skomplikowaną sprawą by na podstawie krótkiej relacji jednej ze stron wyciągać jakiekolwiek wnioski. Tak więc w przeciwieństwie do mojego przedmówcy nie posunę się do takowych, a już na pewno nie do: Tak więc powiem w krótkich żołnierskich słowach: nie zachowuj się jak "pi.." i sam podejmij decyzje. Pozdrawiam.
 4. Myślę że dobrze rozpoczynasz każdy dzień, popełniasz tylko jeden podstawowy błąd wracasz tam !!!
 5. Tatarus

  AlmazanKitchen

  Wprost antyteza mojej diety, ale to jest piękne
 6. Hmmm, fajny komiks Trzeba jednak pamiętać, iż zawsze tak było. W całej historii rodzaju ludzkiego zawsze byli "równi i równiejsi". Próby zbudowania "raju na ziemi", "krainy wiecznej równości i szczęśliwości" zawsze kończyły się - dobrze wszyscy wiemy jak się kończyły. Poza tym obecnie żyjemy w najlepszych z czasów i jeśli tu zacytuje klasyka "nie urodziłeś się Tutsi albo Hutu" to nie masz na co narzekać. Mogło być gorzej, taki komiks gdzie bohaterem byłby niewolnik/kolon/chłop pańszczyźniany/robotnik z czasów rewolucji przemysłowej byłby dla niego o wiele krótszy. Pozdrawiam
 7. Ściana tekstu, nawet nie próbuje tego czytać.
 8. Prawdopodobnie dziecka nie ma, bądź też Pani przez ostatni czas mocno "pracowała" nad tym by się ono pojawiło. Parafrazując autora "Szarpanek z Życiem" zaliczyła karuzele kutangów która pozbawiła ja resztek duszy i człowieczeństwa.
 9. https://allegro.pl/oferta/zdjecie-zdjecia-na-wzor-usg-z-twoimi-informacjami-8410739655
 10. Tatarus

  W co aktualnie gracie?

  Disco Elysium - szczerze polecam wielbicielom rpg jak i przygotówek.
 11. Myślę iż taka spontaniczna rozmowa powinna wyglądać mniej więcej tak:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.