Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tatarus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  476
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tatarus last won the day on August 7 2019

Tatarus had the most liked content!

Community Reputation

520 Świetna

1 Follower

About Tatarus

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

1133 profile views
 1. To prawda, złota już praktycznie nigdzie nie ma. Dziś odbieram jeszcze srebrne liście klonowe i na razie będę obserwował sytuację. Złotówka leci na mordę, nawet dolar idzie do góry. Kto był przewidujący ulokował większą cześć gotówki właśnie w walutach. Ma to szczególnie ważne znaczenie w przypadku poduszki finansowej czyli zabezpieczenia na nadzwyczajne i nagłe okoliczności i wydatki, gdzie użyteczność złota i srebra jest mocno ograniczona. Pozdrawiam.
 2. Tatarus

  Gdzie ją zabrać?

  Ciesz się że masz samochód, ja w latach swojej młodości dostałem mandat gdy policja złapała mnie z pewną panną w zimie w sytuacji in flagranti na placu zabaw. Pozdrawiam.
 3. Prosiłbym o zapoznanie się z Regulaminem tego forum. Pozdrawiam.
 4. Skoro jest popyt jest i podaż, nic szczególnego. Ciekawym przypadkiem jest np. zamieszanie z Twichowym ProjektMelody: https://www.wired.com/story/projekt-melody-anime-porn-stars/
 5. @.LaRs Piszesz między innymi o mnie. Jeśli widzę takiego faceta to zazwyczaj przypatruje się jakie ciekawe elementy ubioru mogę podpatrzeć. Ze szczególnym uwzględnieniem mojego modowego fetyszu czyli butów. Pozdrawiam,
 6. Ja tam, co pewnie większość zauważyła, lubię sobie z rana poczytać posty z cyklu "jestem przegrywem", mało co tak mnie potrafi rozbawić 😎 Jestem zdecydowanie przeciw, po pierwsze niech nikt nie zabrania nikomu pisać to co czuje, po drugie gdzie wtedy bym się tak uśmiał. Pozdrawiam.
 7. Ojej 😎 Niestety za bardzo nie mogę wejść w konstruktywną dyskusje, bardzo trudno odpisywać chodząc wciąż ze spuszczona głową 😎 Pozdrawiam.
 8. Tak abstrahując od głównego wątku tego tematu /chociaż ja bym nigdy się żonie nie przyznał ze skorzystania z tego typu usługi 😎 / czy ktoś może polecić gdzie w Polsce doznać można takowej fachowej przyjemności ? Pozdrawiam
 9. Zabawna historyjka, zawsze przy porannej kawie lubię sobie poczytać takie "wynurzenia". Jedyną tragiczną postacią jest tutaj Ojciec, który tyle poświęcił dla materialnego dobra rodziny a wyszło takie coś. Wniosek prosty Panowie, nie zostawiajmy wychowania naszych dzieci kobiecie, pieniądz to nie wszystko, męskie wzorce są bardzo ważne. W innym przypadku czeka nas gorzkie rozczarowanie i świadomość iż owocem naszych lędźwi jest zwykła pizda. To tylko i wyłącznie Twoja wina, sam odpowiadasz za swoje życie. Hahahahahahhah Pozdrawiam.
 10. Jasne że nie. Muszę niestety zgodzić się z przedmówcami i przyznać iż Twój partner jest w jakimś stopniu toksyczny. Moim skromnym zdaniem musisz mieć czas dla siebie. Może terapia o której wspomniał już @Libertyn nie byłaby złym rozwiązaniem. Pozwoliłaby zrozumieć Twój punkt widzenia, bo jak czytam to mam wrażenie iż właśnie tego zrozumienia jemu brakuje. Pozdrawiam i życzę Powodzenia.
 11. Takie krótkie pytanie, a czy On nie ma jakiegoś spędzania wolnego czasu bez Ciebie ? Wyjście z kuplami, wyjazd na ryby, jakieś swoje i tylko swoje hobby ?
 12. Myślę iż rozważania na temat podstawy przyznania nagrody a faktem zwolnienia z podatku dochodowego są dwie różnymi rzeczami. Równie dobrze możemy zacząć dyskutować o tym iż zwolnienie od płacenia podatku należy się medalistom olimpijskim w siatkówce ale już niekoniecznie tym od jazdy figurowej na lodzie. Tak, zdobywcy olimpijskiego lauru również są zwolnieni z podatku.
 13. Pani Wisława Szymborska również została zwolniona z podatku.
 14. @Kasownik Aleś Ty mnie zaimponował😎 Swoją drogą czerpię dziwną, niewytłumaczalną słabość do tego typu wariatów, moim osobistym faworytem jest Król Sanjaya z Lechii oraz Pan Marek Podlecki. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.