Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MvP

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About MvP

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiem tak....kit mu w nos. Jeżeli sam 28-letni chlop nie umie zadbać o siebie to niech się z nią żeni, czy tam chodzi jak na razie. A może to jest himalajka, której nie wyszło w poprzednim związku...🤔
 2. Miałem podobną kobietę w swojej kolekcji. Według mnie zrobiłeś dobrze, nie odezwałeś się pierwszy jak to wcześniej u was było, wykasowałeś ją na portalach, poblokowałeś. Z takim typem kobiety nie warto inaczej się rozchodzić. Ona niech teraz siedzi na tych instagramach i innych *ujach mujach wstawiając zdjęcia z dziubkiem podpisując je "mundrymi sentencjami" w oczekiwaniu na rycerza który będzie jej poddany.
 3. To i ja opiszę swoją sytuację z kobietą, tylko w tym przypadku byłem bardziej jako obserwator. Dojeżdżałem do skrzyżowania, a tam dziewczyna chciała wyprzedzić faceta (jakiegoś dziadka), to działo się na wsi. No i dla nich pech że dziadek skręcał w lewo na skrzyżowaniu, on przytomny odbił, a one na skos przez mały rów i ugrzęzły na skarpie, dosłownie 1m od solidnego drzewa. Od razu lecę do nich czy wszystko ok, nic się nie stało jedynie z samochodem. A one od razu, że to dziadka wina bo nie włączył kierunku i to przez niego wszystko. Ja stanowczym głosem bo dziadek cały się trząsł, że to tylko jest ich wina i nie macie prawa się do niego sapać, tylko trzeba się cieszyć że w drzewo nie jebneły bo by trzeba było je zdrapywać. Po przemyśleniu dzwoniły do swoich facetów i przyznały się że to ich wina, znaczy kierującej.
 4. Ja też nie korzystam z wersji premium, nie pomogę
 5. Podziwiam Cię, że jesteś taki cierpliwy. Ja to bym taką kobietę zjebał od góry do dołu, że następnym razem by się zastanowiła czy się do mnie odezwać. Mimo wszystko opisuj te ciekawe historie, posmiejemy się 😄
 6. Mieszkam na wsi więc od małego zapieprzałem i przez to znałem wartość pieniądza. Nigdy nie było u mnie opcji aby stawiać dziewczynie wakacje czy np pójście na bal sylwestrowy bo wiedziałem, że ciężko jest go zarobic. I od młodego wieku mam to do dziś.
 7. Potwierdzam. Miałem taką + starsza +tuż przed 30 + po rozwodzie. Panie seks nie z tej ziemi 😀
 8. Ja w takich przypadkach gdy zaczynałem swoje pierwsze podrywy mówiłem sobie w duchu "lepiej żałować że coś zrobiłem niż żałować że nic nie zrobilem". I działało, wchodziłem sobie na ambicje i robiłem ten pierwszy krok. A poza tym za bardzo przeżywasz.
 9. Zrozum że kobieta nie ma być celem Twojego życia a jedynie dodatkiem. Odnoszę wrażenie że jak na razie jesteś na etapie zauroczenia tą kobietą, minie to po pół roku.
 10. W moim przypadku nie umiałem kompletnie nic z angielskiego, w szkole był rosyjski. Rok temu zacząłem chodzić na korepetycje 1.5 h w tygodniu + ściągnąłem aplikacje Drops, pomaga uczyć się słówek + ściągnąłem aplikacje Duolingo, uczysz się w niej prostych zdań, wyrażeń i czasów, zapisujesz je itd. Jeżeli będziesz korzystał z tych aplikacji systematycznie/codziennie + plus korki w ciągu roku będą widoczne efekty.
 11. Mam podobne zdanie na ten temat jak Kim i Messer. Dla mnie głupimi ludźmi nie są ci influencerzy tylko ludzie co ich śledzą i oglądają. Influencerzy osiągnęli za to widownię w postaci rzeszy baranów (czytaj - ludzi), na których zarabiają pieniądze. Ja po prostu nie mogę pojąć po *uj oglądać życie jakiegoś internetowego no name, który w sumie nic nie osiągnął a jedynie czym może się pochwalić to to że był tu i tu, czy nosił takie ubrania. Taka sama jest sytuacja z księżmi, a najlepszym dla mnie przykładem jest Rydzyk. Zjednoczył sobie masę ludzi, którzy dobrowolnie łożą na jego zachcianki. No ale po to są barany aby ich strzyc...
 12. Przeglądając internet trafiłem na takie coś. Rzecz dzieje się chyba w Rosji, grupa osób zatrzymuje i zawraca kierowców, którzy chcą sobie skrócić drogę poprzez chodnik. I teraz zgadnijcie kto się najbardziej awanturował....🤔 Nie mogłem już edytować dlatego jest mój post pod postem. W drugim filmiku mamy już trochę ciekawiej bo występuje i biały rycerz i samiec alfa.
 13. MvP

  Witam

  Od dłuższego czasu przeglądam forum, aż w końcu nadszedł czas aby się zarejestrować. 27 lat, po kilku związkach, opuściłem matrix.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.