Jump to content

MvP

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

28 Świetna

About MvP

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiedza zaczerpnięta od znajomej pielęgniarki: jeżeli jesteś tylko przeziębiony to też może Ci wyjść że masz koronę, jak nie chcesz mieć pozytywnego testu weź przepłukaj usta wódką zaraz przed pobraniem wymazu. Tak oni robią bo by już dawno brakło personelu medycznego.
 2. Jeżeli mam do wyboru małe naturalne a duże sztuczne to wybieram sztuczne. Dużo zależy od jakości implantów i umiejętności chirurga.
 3. W tym przypadku się zgodzę, tatuaże u kobiet jak i u mężczyzn w tym miejscu to jest dla mnie red flag na wchodzenie w bliższą relacje. Ale tatuaże na rękach, nogach lubię, byle by nie było ich do przesady.
 4. Jeżeli kobieta ma tatuaże to dla Ciebie jest to czerwona flaga?
 5. W jednym wywiadzie Komenda powiedział, że jak będą kolejne oskarżenia ze strony rodziców to założy im sprawę.
 6. Jeśli chcecie wypowiedzieć się na dany temat, najlepiej jest sie dowiedzieć jak cała sytuacja przebiegła od początku. Macie tutaj wyjaśnienie policji dlaczego tak go potraktowali. https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26263132,na-oczach-placzacych-dzieci-wyciagneli-go-sila-z-autobusu-powod.amp Według mnie dobrze policjanci postąpili, choć z drugiej strony jeżeli by pojechali z tymi hulajonagami autobusem to też by się nic nie stało.
 7. Oglądając Stop Chama teraz mniej więcej "przewiduje" gdzie może zdarzyć się niebezpieczna sytuacja na drodze, odpuszczam, zwalniam tam gdzie może sie coś stać. Oglądam ich prawie od początku więc zauważyłem, że niektóre sytuacje się powtarzają i teraz wiem na co uważać. Ogólnie dużo mi dało oglądanie tego kanału, chociaż ostatnio stwierdzam że nagrywający stwarzają niektóre sytuacje na siłę aby zaistnieć na przez kilka sekund na kanale.
 8. Cycki, chociaż zgrabnym tyłkiem nie pogardzę 😎
 9. Przypominam, że ten temat jest o spuszczaniu się na kobietę i czy to lubi a nie o moralnych i idealistycznych zachowaniach. Chce się dowiedzieć czy jak się umowie z kolejną dziewczyną to jakie będę miał statystyczne szansę na spuszczenie sie na nią, więc wróćmy do myśli przewodniej tego tematu bo zbieram dane i rysuje wykres.
 10. Z moich doświadczeń 3 partnerki lubią to i nie mają problemu aby skończyć na nie gdzie sobie tylko chcialem, jedna tego nie lubiła, miała wręcz awersję do tego więc relacja została zakończona 😅
 11. A zastanów się jak Ty byś się czuł mając sąsiadów którzy uprawiają głośny seks.
 12. Mieszkam na wsi i widzę co jest, wszystko zależy od wychowania przez rodziców. Jeżeli jakaś dziewczyna chce/ma zostać na wsi i prowadzić gospodarstwo rodziców to od najmłodszych lat jest w to wdrażana chcąc nie chcąc bo zawsze na wsi jest coś do roboty. Te które mają zostać chłoną wiedzę i przykładają się do tego, a te które tylko pomagają w wolnych chwilach robią co nakazane i tyle.
 13. Tak, odpuść. Ty będziesz tylko zapełnieniem luki po ex. Jak nie uda Ci się zapełnić tej luki, ta dziewczyna może wrócić do ex. Ta dziewczyna jest chociaż szczera, od razu Ci daje do zrozumienia, że nic z tego nie będzie więc odpuść, ewentualnie za jakiś czas pojawisz się tu z tematem "zostawiła mnie dla byłego, co teraz zrobić" itp
 14. No bo chce, żebyś był w obwodzie jak jej nie wyjdzie kolejny raz z byłym.
 15. Sam wpakował sie na minę. Alfa zrobił, beciak płaci
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.