Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MvP

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About MvP

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sam wpakował sie na minę. Alfa zrobił, beciak płaci
 2. Przeczytajcie sobie krótką historię, gdzie moc c*pki zwyciężyła i złapała białego rycerza w sidła. https://kobieta.onet.pl/bezplodny-mezczyzna-od-6-lat-placi-alimenty-zona-go-zostawila/zwh7qn3
 3. Nie będę zakładał nowego tematu, więc napiszę tu, mam nadzieję, że pomożecie rozwinąć mi pewną sprawę. Mam postawić siostrze dom w ramach spłaty. Siostra świeżo po ślubie, jej mąż ma działkę, na której można by postawić dom. I co teraz zrobić? Mąż dołącza siostrę do tej działki, jako współwłaściciel i wtedy budować dom, czy szukać nowej działki, kupić, zapisać na siostrę i budować?
 4. https://mobile.twitter.com/KurskiPL/status/1263756275701239808?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet Tutaj macie wykres od Jacusia, który film miał większy zasięg. Mogę po tym twicie sądzić jaki faktyczny był cel tego filmu.
 5. Sądząc po zapowiedziach w mediach i dalszej dyskusji na temat tego filmu groszem sypnął naczelnik partii karmicielki, więc co mogą zrobić Latkowskiemu jak sądy należą do naczelnika. Celem było ochrona kleru i odwrócenie tematu. Pierwszy film Siekielskich wylał dużo szamba, drugi też ale nie wywołał takiego szoku jak pierwszy bo ludzie już spodziewali się czego mogą oczekiwać. Więc partia karmicielka wpadła na pomysł aby zrobić film o molestowaniu (za co powinna być kara smierci, albo kastracja) i do tego wplątać celebrytów, oczywiście nie celebrytów z naszej prawilnej stacji tylko z tej złej, opozycyjnej. Bo co się dobrze sprzedaje w naszym państwie wśród zwykłych ludzi? Oczywiście że celebryci i ich życie. Nie zdziwię się jak do tego wplatają Trzaskowskiego, ponieważ za dużo zyskuje w sondażach. Zaraz wymyślą, że przechodził obok tego klubu w tym i w tym dniu, albo nawet, że był w środku.
 6. Zgadzam się tu z niektórymi, jeżeli są takie dowody że ci celebryci molestowali nieletnich to powinien reżyser przedstawić to w filmie. Argumenty takie że byli w tym klubie = molestowali, to jest jak dla mnie robienie z widza idioty. Jeżeli głównym celem reżysera było pokazanie świata celebryckiego jako zepsute, pokazanie tego problemu i walka z nim, to ja bym nie wypuszczał tego filmu w zaraz po filmie Siekielskich bo bym był przekonany, że widzowie odbiorą go jako tuszowanie/odejście od problemu w KK.
 7. Mam kolejny smaczek, według Ministerstwa Aktywów Państwowych Antonov miał przywieźć 400 t ładunku, tylko, że maksymalna ładowność to...250 t. https://natemat.pl/305625,zamieszanie-pod-wpisem-resortu-aktywow-dot-przylotu-an-225-mrija-z-chin Widząc, że nie dało się nabrać Polaczków Mateuszek kłamczuszek powiedział że przyleciało 80t ładunku.
 8. Ostatecznie, według danych podanych dziennikarzom, na pokładzie samolotu miało znaleźć się 17 mln 300 tys. maseczek medycznych, milion rękawiczek, 150 tys. osłon na obuwie, 80 tys. kombinezonów i 250 tys. gogli i przyłbic. https://warszawa.naszemiasto.pl/rozpakowywanie-an-225-na-lotnisku-chopina-ile-sprzetu/ar/c1-7652705 Kilka stron przejrzałem i tylko na tej znalazłem precyzyjne dane ile czego jest.
 9. Ja swojej tydzień wcześniej zakomunikowałem, żeby nie spodziewała się ode mnie jakiś prezentów w związku z tym "świętem". Ale nie mam nic przeciwko jak ktoś to obchodzi.
 10. MvP

  Brak seksu w związku

  Może jesteś misiowaty i nie wzbudzasz w niej pożądania. A po drugie jak w łóżku się nie układa to nic z tego dobrego nie będzie.
 11. Powiem tak....kit mu w nos. Jeżeli sam 28-letni chlop nie umie zadbać o siebie to niech się z nią żeni, czy tam chodzi jak na razie. A może to jest himalajka, której nie wyszło w poprzednim związku...🤔
 12. Miałem podobną kobietę w swojej kolekcji. Według mnie zrobiłeś dobrze, nie odezwałeś się pierwszy jak to wcześniej u was było, wykasowałeś ją na portalach, poblokowałeś. Z takim typem kobiety nie warto inaczej się rozchodzić. Ona niech teraz siedzi na tych instagramach i innych *ujach mujach wstawiając zdjęcia z dziubkiem podpisując je "mundrymi sentencjami" w oczekiwaniu na rycerza który będzie jej poddany.
 13. To i ja opiszę swoją sytuację z kobietą, tylko w tym przypadku byłem bardziej jako obserwator. Dojeżdżałem do skrzyżowania, a tam dziewczyna chciała wyprzedzić faceta (jakiegoś dziadka), to działo się na wsi. No i dla nich pech że dziadek skręcał w lewo na skrzyżowaniu, on przytomny odbił, a one na skos przez mały rów i ugrzęzły na skarpie, dosłownie 1m od solidnego drzewa. Od razu lecę do nich czy wszystko ok, nic się nie stało jedynie z samochodem. A one od razu, że to dziadka wina bo nie włączył kierunku i to przez niego wszystko. Ja stanowczym głosem bo dziadek cały się trząsł, że to tylko jest ich wina i nie macie prawa się do niego sapać, tylko trzeba się cieszyć że w drzewo nie jebneły bo by trzeba było je zdrapywać. Po przemyśleniu dzwoniły do swoich facetów i przyznały się że to ich wina, znaczy kierującej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.