Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Poganiacz90

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About Poganiacz90

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Jak to jest z Wami dziewczyny, że tak szybko i łatwo sie zakochujecie? Mam kilka znajimych, które co i rusz zmieniają partnerów i w dalszym ciągu niezmiennie deklarują, że w każdym z nich są zakochane. Na moje oko to bajka żeby spokojnie siedzieć na gałęzi- nieważne jaka gałąź, ważne że jest.
 2. Na siłę nic nie zrobisz. Jedne lubią te całe swoje rytuały kosmetyczne i inne pierdoły, a drugie to w ogóle nie interesuje. Babka ma taki styl i nie ma co go zmieniać-będzie to sztuczne. Lubisz zadbane laski to takiej szukaj. Na ten moment oczekujesz od obcej kobity, że sie dla Ciebie zmieni.
 3. Analizuje czy zadzwonić do jej brata. Zawsze to informacje z pierwszej ręki.
 4. Po tym spotkaniu zrozumiałem,że ona poszła swoją drogą. Sam ją rzuciłem, a nie ona mnie- nie mam pretensji bo czekała na mnie długo. Męczy mnie teraz ta sytuacja. Życzyłem mu żeby ją stracił ale nie tak.
 5. Witam Bracia. Temat będzie dziwny i proszę o podejście do niego z dystansem. Pisałem kiedyś na forum o mojej byłej. Nie mogłem o niej zapomnieć. I stało się-ponad tydzień temu spotkaliśmy się całą brygadą w naszym miasteczku. Była tam też ona. Pogadaliśmy, ona się pośmiała, a ja gotowałem w złości bo panna zakochana po uszy i w dodatku w ciąży. Po kilku godzinach dołączył do nas jej facet i wtedy już pękłem gdzieś w środku. Wracając do domu myślałem jedynie o tym, żeby skończyła im się ta sielanka i stało mu się najgorsze. I stało się- wczoraj dowiaduję się, że mieli wypadek. Ona OIOM, jemu nic nie jest. Wierzycie w takie klątwy??
 6. Ciężko to czytać. Dno dno i dalej to już sam nie wiem co. Dziecięce gierki,a nie miłość. Proponuję żeby każde znów poszło się z kimś zabawić 😏 Zdradę wybaczyć można - zwłaszcza jak się kocha, ale wy sie dymacie po kątach jak króliki bo takie macie zwyczaje. Jesteście jak patologia.
 7. Kobiety z reguły w relacji damsko-męskiej dobrze sie kamuflują. A czego się spodziewasz gdy ktoś od Ciebie czegoś chce? Że powie: jestem z Tobą dla kasy/ dla zrobienia dziecka/ dla załatwienia czegoś? Czujesz, że panna Cie nie kocha, a wykorzystuje, to o co chodzi? Mało ale jeszcze się uchowali. Cel uświęca środki.
 8. Koledze w poście chodziło o udawaną życzliwość aby wykreować swój wizerunek.
 9. Masz kolejną odpowiedź. Baba wejdzie Ci na głowę jak razem zamieszkacie / hajtniecie się/ zrobicie bombelka. Zainteresuj się desperacją kobiet, kiedy wiedzą, że nikt je już nie zechce na żonę-kreują się na ideały. Wszystko masz w tym cytacie
 10. Wszystko masz już w tym cytacie,na który sie natknąłeś więc o co pytasz? Racje międzyludzkie/ praca/ rodzina? 1-W pracy jak chcesz coś osiągnąć to musisz udawać 2-w domu rodzice tłumaczą swoje dzieci bo mają zakrzywiony obraz ich zachowania i idealizuą swoje bombelki. Uważaj- nie ma ludzi idealnych- są pozory Prywatnie prawdziwy, w pracy naginam zasady dla swoich korzyści- nie kombinujesz nie masz
 11. Siostra w tamtym roku całe wakacje tak przepracowała i chwali sobie @Izaa25 czuję, że byś się nadawała do tego
 12. Zdecydowanie nie lubię lasek, które nie mają szacunku do rodziców ( co za tym idzie do ojców też ). Moja ex zawsze mnie jeszcze opierniczyła jak powiedziałem coś na jej tatusia. Z jednej strony facet czasami zachowywał się jak pantofel, a z drugiej miał w domu dużo do powiedzenia. Córka skakała przy nim, a on przy niej i to samo było z jej matką i nim. Wydawało mi się, że ex z ex teściową go wykorzystują bo potrafiły na niego krzyknąć ale poznając ich bliżej zobaczyłem, że one też się go słuchają kiedy to on ma coś do powiedzenia. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją gdzie nie było dominacji płci i ex bardzo rosła w moich oczach kiedy zwracała się o ojcu. Sama narzekała czasami do mnie na niego ale nie lubiła jak ktoś mówił o nim źle. Jej brat i siostra już starsi od niej ale też pomimo luźnej relacji zawsze szanowali ojca. Dodam jeszcze, że dla mnie, dużym plusem było to, że szacunek był naturalny i nie wynikał z surowej dyscypliny i wymogów w domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.