Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Poganiacz90

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Poganiacz90

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. @MaxMen styl jest najważniejszy @Izaa25 W Zakopcu nie odpoczniesz psychicznie
 2. @Izaa25 wpadłaś mi w oko- lubię takie zadziorne indywidualistki 🤪
 3. Napisz, że masz wolny czas i się spotkaj a nie demonizujesz Podobno sama napisałaś, że dasz znać kiedy będziesz mogła.....kobiety 😨
 4. Wycieczka= psychoterapia?? Kobiecie niebezpiecznie i nie wypada
 5. weź moją matkę do swojej ekipy wspinaczkowej 😜 ONA KOCHA GÓRY Moja matka latałaby na golasa po tym SPA 😁 Przyjaciółka wybierze to co będzie jej samej bardziej odpowiadać ( jeśli powiem, że mogą jechać razem )
 6. Wspólnie z bratem chcemy kupić matce jakiś wyjazd. Pytanie: SPA czy konkrety. Sama czy z osobą towarzyszącą ( nie ma męża, w grę wchodzi przyjaciółka) Co Wy byście wolały dostać w prezencie? Dajcie pomysły jak spędziłyście lub będziecie spędzać wakacje.
 7. dowiedziałem się dzisiaj, że moja ex dziewczyna, którą kiedyś z wielkim trudem zostawiłem i do dzisiejszego dnia było mi z tego powodu gdzieś tam źle, że tak ją skrzywdziłem. Byłem z panną 2 lata. Przyjaźń, zero kłótni, fajne rozmowy. Z mojej strony brak pożądania jej jako kobiety. Nie szczytowałem, nie chciałem nawet seksu oralnego od którego z dwoma innymi partnerkami byłem uzależniony,nie odpowiadał mi jej zapach/smak. Tkwiłem w tym związku bo byłem przekonany, że dziewczyna nie zasługuje na odrzucenie. Niestety po 2 latach ona z idealnej pannicy zaczęła mieć przede mną tajemnice. Nic nigdy nie wyszło na jaw ale czułem, że nagrywa jakiegoś innego bolca. Zaczęła mnie nudzić, narzucała się bo każdy inny ją olewał i tylko ja jak ten ostatni kretyn nie poznałem się na niej i tkwiłem w tym czymś. Moi rodzice uwielbiali dziewczynę, znajomi mówili, że ładna i fajna, tylko mi coś nie pasowało bo czułem, że jest nieszczera. Rzuciłem ją bo nie dałem rady już umawiać się z kimś kto mnie nie pociąga i przez długi czas miałem jakieś wyrzuty sumienia. Dzisiaj dowiedziałem się, że to niezła materialistka. Jak weszła w związek najpierw z jednym, a później z drugim bolcem to przestała pracować- ''chciała zostać kurą domowa'' a przy okazji żyła na ich koszt. Przy rozstaniach zabierała wszystkie ''wspólnie kupione'' sprzęty do mieszkania i zawsze miała nagranego nowego bolca do którego przechodziła jak gdyby nigdy nic. Jestem w szoku ale od razu mi lepiej 😤
 8. Muszę przyznać, że zdarzyło mi się mieć Tindera. Trwało to dosłownie 3 dni i w ciągu tych 3 dni dostałem kilka wiadomości od takich zdesperowanych dziewczynek, które same się pchają żeby je brać a na portalu udają księżniczki.🤩
 9. Ode mnie wsparcie ma zawsze. Chujowo zachowują się Ci którzy byli z nim bliżej niż ja
 10. Patrzę, patrzę i nie wierzę 😨 2 miesiące temu mój dobry znajomy dowiedział się, że jest chory (przyjmowanie leków do końca życia + ciągłe wizyty w szpitalach) Efekt??? Dziewczyna zostawiła go po miesiącu. Rodzina mówi, że to nic takiego i samo przejdzie jak chłopak zacznie myśleć pozytywnie. Ze strony najbliższych zero wsparcia,a wręcz krytyka, że śmiał zachorować. Znam go- o wsparcie nie poprosi za ch×ja.
 11. Spotykam się z innymi ale to nie to. Chętnie przeczytam
 12. Mając na mysli ponad rok to dokładnie rok i 8 msc. Uwierz że sam się temu dziwię bo zazwyczaj miałem tak jak Ty. Trafiła się taka i wyjść z głowy nie chce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.