Jump to content

WolnyElektron

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

7 Neutralna

About WolnyElektron

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ASG to świetna zabawa, relaks i odrobina bezpiecznej adrenaliny. ( kiedyś jakiś mój kolega powiedział : " kurde, nic tak nie cieszy jak strzelanie do ludzi..." oczywiście trzeba przymrużyć oko ). Broń palna nie jest mi obca i z oczywistych względów nie można jej porównać do replik ASG, ale to jest coś jak za szczenięcych lat zabawa w "strzelanego"... Gdyby zdrowie mi się nie posypało to mimo prawie 50-tki na karku nadal bym się w to bawił... W zgranej i dojrzałej ekipie to jest na prawdę super frajda, i ta świadomość ,że po kilkugodzinnych podchodach jeden błąd = "śmierć" bezcenne...
 2. I za to powinniście ( pasażerowie ) być co najmniej wybatożeni, bo jak się razem pije to należy o siebie dbać a nie pozwalać siadać na minie! ( Niektórym alkohol odbiera rozum i w takich wypadkach koleżeństwo powinno chociaż spróbować myśleć za takiego delikwenta.)
 3. No i fajnie, no i git, gratuluję odstawienia tego papierosowego ścierwa!
 4. No cóż... Jeśli wszystko bez zmian poza oprawą , to ja przez wrodzoną skromność i umiar w eksponowaniu swojej ponadprzeciętnej zajebistości , pozostał bym przy swoim dobrze już sobie znanym ciele . ( patrz na avatar )
 5. Ty to się lepiej martw co będzie jak to metalowe kolano Ci się spodoba... Zrobisz sobie potem drugie, następnie łokcie a na koniec jaja z tytanu ...?
 6. Mnie też czasem pytali ( choć w większości to kobiety były tym bardziej zainteresowane ), również odpowiadałem ,że świetnie . Później przestali, bo po kilku miesiącach pojawiły się zauważalne zmiany w moim wyglądzie baaardzo na +, lepszy nastrój i inne widoczne objawy lepszego życia . Niektóre pancie to chyba przeraża taka świadomość ,że facet po rozwodzie zamiast staczać się bez nich w niebyt rozwija skrzydła jak jakiś Feniks czy inny szczęśliwy stwór.
 7. Cześć, jakiś czas temu rozpocząłem nowy lepszy etap życia jako WonlyElektron... Przypadkiem też trafiłem na to forum, poczytałem zobaczyłem, że jest tu wielu mądrych ludzi i postanowiłem się do Was przyłączyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.