Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nicolas

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Świetna

About nicolas

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są absolutnie bezcelowe, nic Ci nie dadzą. Już lepiej siedź na dupie i nic nie rób. A najlepiej to się połóż, bo sobie jeszcze krzywdę zrobisz.
 2. Może zacznij jakoś bardziej szablonowo, może diva? Panowie, a jak autora wątku znajomy z siłowni rzuci to też udzielamy wsparcia, czy to już poza jurysdykcją tego forum?
 3. Gdzieś mi brakuje "tylko" Znowu będzie że się czepiam słówek
 4. Specjalnie zignorowaliście ten fragment? Bo mnie ścina krew w żyłach, jak jad. Rycerzu! Leć! Pewne persony medialne mówiły "gdyby Pan choć trochę znał się na kobietach, to wiedziałby Pan że zawsze się trochę gwałci"... no, zawsze trochę. A kto broni trochę bardziej? Zwłaszcza kiedy jest się tym któremu wolno trochę więcej?
 5. Pracujesz co najmniej 10 lat i jeszcze nie zauważyłeś że pieniądze są tanie? Za 1/4 więcej 1/3 życia się wkurwiasz? Masz kasę na co najmniej rok? Czego się tak naprawdę boisz?
 6. To jest pastisz na temat feminizmu czy to tak na serio?
 7. @ZortlayPLspokojnie! Spokojnie! Kolejka jest! Po 4 na raz, nie więcej! Spokój!
 8. Po przeczytaniu odwołałem wizytę u psychologa. Nie będę zajmował terminów, inni potrzebują bardziej
 9. @Andreff w sumie to dlaczego na PW, a nie tutaj? Albo jeszcze lepiej jakiś wątek zrobić.
 10. Człowiek jest w stanie zaadaptować się do każdych warunków. Najwięksi kozacy żyją z kobietą pod jednym dachem
 11. Zaczynam rozumieć czemu miałeś problemy xD Nie przejmuj się takim gadaniem... W dużym skrócie - nie szanowała Cię.
 12. Bardziej miałem na myśli pokazać się, wsiąść do autobusu i pojechać. Ona jest na wypowiedzeniu i kłamała mnie że już nie pracuje. Nie wie, że ja wiem więc nawet to by podejrzane nie było. Ale poroniony pomysł, odpuszczam Znaczy się sam będziesz orbitował wokół niej? I to tak jeszcze w pełni fizycznie? No weź, po mojemu może miałbyś chociaż szanse pokazać że już nie masz problemów z erekcją
 13. Cześć! Szkoda że wpadasz w takich okolicznościach. Zajmij się duszą, bo próbujesz karmić Ego. A nie dasz rady, bo właśnie zostałeś singlem. To pójdź i klęknij, przeproś za to że jesteś istotą żyjącą, masz uczucia i pragnienia. Zrób wszystko żeby z Tobą była. Upieczesz 2 pieczenie na jednej atomówce - wyleczysz się i z niej i z resztek dziecinno-facetowego Ego. A i czasu nie za dużo na to stracisz. Mały wybór partnerek czy sam sobie taką szramę w głowie zrobiłeś? I po co?
 14. Ja od siebie mogę tylko tyle doradzić że jak mnie ostrzyże babka to patrzę w lustro i czuje się dobrze. A jak mnie ostrzyże właściciel (facet) tego przybytku to patrzę w lustro i czuję że trzeba dupę ruszyć, bo za duże chucherko jestem na ten fryz. Ale autosugestia albo uprzedzenia, bo teoretycznie to dokładnie to samo... Albo babki po prostu strzygą detale na synusia Od tego jest fachowiec żeby pozwolić mu pracować. Mechanikowi też mówisz jak Ci ma auto naprawić? Jak po strzyżeniu nie czujesz się źle z tym że nie pompowałeś dzisiaj to zmień fachowca i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.