Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

VanHooijdonk

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About VanHooijdonk

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko zależy od twojego stopnia atrakcyjności. Tak naprawdę jeśli jesteś przeciętniakiem gold ci mało da. Tinder to dość specyficzny portal jeśli chodzi o algorytmy wyświetleń. Oprócz golda ważna jest ilość matchy na podstawie której Tinder robi ranking atrakcyjności, budowane relacje, dodawane zdjęcia itp.
 2. Wiem, że temat ten był pewnie wałkowany wielokrotnie ale jakie znacie panowie dobre sposoby na podryw na instagramie? I nie mówię tu o podrywie jakiejś typowej instagirl która ma setki zdjęć typu: zdjęcia w kiblu, dziubki, filtry i szuka atencji, tylko o ładnej, naturalnej dziewczynie z tej samej miejscowości. Dodam że sam z instagramu praktycznie nie korzystam co utrudnia nieco kontakt na tym portalu.
 3. Witam panowie na forum!
 4. Wiem, że temat ten był pewnie wałkowany wielokrotnie ale jakie znacie panowie dobre sposoby na podryw na instagramie? I nie mówię tu o podrywie jakiejś typowej instagirl która ma setki zdjęć typu zdjęcia w kiblu, dziubki, filtry i szuka atencji, tylko o ładnej, naturalnej dziewczynie z tej samej miejscowości. Dodam że sam z instagramu praktycznie nie korzystam co utrudnia nieco kontakt na tym portalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.