Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

józekk

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About józekk

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 03/10/1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  okolica

Recent Profile Visitors

775 profile views
 1. @Zły_Człowiek “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” Artykuł z https://wolnemedia.net/plan-trzech-wojen-swiatowych/
 2. @EmpireState To zależ ile książek z rozwoju przerobiłeś, jeżeli nie wiele to znajdziesz w niej coś dla siebie, jeżeli przeciwnie to nie ma co do niej zaglądać. Ja ogólnie byłem zawiedziony.
 3. @Quo Vadis? takie: https://zapodaj.net/c647733fae16e.jpg.html https://zapodaj.net/a14d2d442fe03.jpg.html https://zapodaj.net/026cfce10c5b8.jpg.html Reszta na Kindlu. Ps. Nie moge dodać zdjęć.
 4. Książki Big Bossa tj. Kobietopedie, Stosunkowo dobry i Co z tymi kobietami. Chętne bym przytulił wszystkie jakie Szef wydał w papierze ale narazie problem z $. Ps. Mam sporo w papierze o różnej tematyce, ale tych rodzynków jeszcze nie☹️.
 5. Ashwagandhę na noc bo uspokaja wybornie się śpi, musisz przetestować jaka dawka będzie optymalna. Mace brałem rano bo mnie pobudzała; również musisz sprawdzić na sobie jak organizm zareaguje. Miury nie brałem.
 6. Początki prawie zawsze są trudne, ale masz teraz idealny moment do wyjścia ze strefy konfortu. Mieszkanie samemu tzn. bez rodziców itd. błyskawicznie wystrzelą Cie do przodu na wszystkich płaszczyznach. Edit: Ile masz lat?
 7. Po pierwsze jak te konkretne opcje wpłyną na długoterminowy rozwój i kariere? Pierwsza opcja to taka ciepła posadka bez specjalnego rozwoju, ujowo ale stabilnie. Druga opcja to jak sam piszesz szansa na rozwinięcie umiejętności i konret doświadczenie. Sam zdecyduj która lepiej wpłynie na długoterminowy rozwój. Ja wybrałbym opcje 2, więcej możliwości, pamiętając o tym że sukces wymaga poświęceń.
 8. @vodkas85 PMO = porn, masturbation, orgasm
 9. Mam podobnie, słowiańska uroda mi się przejadła 😁, za to daleka egzotyka jak najbardziej na TAK!
 10. @Summit Jakich konkretnie narzędzi używałeś w walce z nieśmiałością?
 11. Bez urazy, ale ten Twój "rytuał" nie jest zbyt rytualny. Od rano pije wodę. 😀 Wieczorem planuje szczegółowo następny dzień,robie plan, kończę przeważnie treningiem autogennym Schultza, po nim będąc jeszcze w tym stanie wjeżdżają afirmacje (w zależności od problemu), które chce rozwiązać. Rano kiedy jestem jeszcze w pół-śnie również idzie nagranie afirmacje (podświadomość jest wtedy bardzo chłonna), coś poczytam i dopiero zaczynam dzień. Śniadań nie jadam od lat, pierwszy posiłek ok 14:00.
 12. Tak, tak, kolejny miłośnik Azjatek. I nie, nie jestem przerywem z piwnicy.
 13. Siema, z naturą nie wygrasz, ale próbować warto.
 14. Polecam, jest konkret bez szczypania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.