Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

józekk

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Świetna

About józekk

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 03/10/1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  okolica

Recent Profile Visitors

833 profile views
 1. Wiem, że o gustach sie nie dyskutuje, ale Madame Polyglot miodzio?
 2. józekk

  Telefon

  @SłowianinDla mnie MIUI to nakładka prawie idealna, można spersonalizować wszystko, wraz z uprawnieniami aplikacji systemowych, fakt do bardziej zawansowanych funkcji trzeba sie trochę przekopywać. Problem z rozłanczanie urządzeń to poprostu oszczędzanie energi po wygaszeniu ekranu, jest odpowiedni opcja gdzie nadajesz odpowiednie uprawnienia konkretnemu połączeniu. Może felerny model Ci się trafił po przejściach? Spróbuj wgrać soft z MIUIPolska.pl
 3. Myśle że inni też by skorzystali z tych kanałów @nowy00
 4. @PattonNiewielkie, myślałem że jesteś starszy, wyszalałeś się okrutnie i dlatego taka decyzja.
 5. Tak, bardzo skuteczny środek w moim przypadku. Proponuje przejść całą kurację tj. zużyć całe opakowanie według ulotki, pomimo tego że po ok tygodniu nie będziesz czuł ssania to łatwo sie złamać bez wspomagania. Niestety środek ma też skutki uboczne, w moim wypadku: przymulenie, kłopoty z koncentracją i snem.
 6. józekk

  Telefon

  @Słowianin Jakie doświadczenia miałeś z telefonami Xiaomi że uważasz to za syf dla ginbazy? Ja mam zgoła odmienne zdanie i nie nie jestem gimnazjalistą. @Janek Horsie Jakież to aplikacje trzeba usunąć żeby stracić gwarancję? Z własnego doświadczenia wiem że Xiaomi jako jeden z nielicznych pozwala na rotowanie swoich telefonów bez utraty gwarancji. @SławomirP Polecam zainteresować się Xiaomi Redmi Note 8 PRO - telefon kompletny w niedużych pieniądzach. Poglądaj testy na YT.
 7. Ok, to musiałbyć przeskok😆 Jak chcesz jeszcze lepiej to zainteresuj się butami do koszykówki, są mega lekkie + amortyzacja, po prostu cud, miód👍 Np: Nike Jordan, nie będziesz żałował.
 8. Shogo https://www.gry-online.pl/gry/shogo-mobile-armor-division/zcab9
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.