Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

józekk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  289
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

195 Świetna

About józekk

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 03/10/1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  okolica

Recent Profile Visitors

971 profile views
 1. Teraz to mam mętlik dopiero. Ale jak najbardziej kontynuuj.
 2. józekk

  W co aktualnie gracie?

  Klasyka po remasterze:
 3. Nie sprecyzowałem, słaba bo większoś z zawartej tam wiedzy była mi już dużo wcześniej znana. Jak ktoś dopiero rozpoczyna podróż w tych rejonach to jak najbardziej.
 4. @nefiEkspertem nie jestem, ale coś tam wiem. Przerabiałem różne systemy od psychologi, astrologi, ezoteryki. Czy warto się zainteresować, jak najbardziej bo wiele odsłania. Zależy też co chcesz z tego wynieść/uzyskać, czy ma to być wytrych do rzeczywistości czy bardziej zgłębienie siebie? Temat jest bardzo szeroki, i dla "typowego" człowieka będzie ważne jedno, w horoskopie wedyjskiskim, a mianowicie w jakich Domach znajduje się Rahu, tzn. z jakim celem tu jesteśmy (można się cholernie zdziwić). Może zamów sobie na początek, horoskop urodzeniowy wedyjski. @Quo Vadis?Dla mnie słaba ta książka.
 5. 36 i dalej szukam teg czegoś. W każdej pracy wkurza mnie powtarzalność i monotonia. A co za tym dalej idzie zniechęcenie, sporo branż obskoczyłem, kilka państw i czy zarabiałem 12k czy 8k za każdym razem to samo. Gratyfikacja finansowa nie miała większego znaczenia.
 6. Ciekawy film odnośnie ego, duszy, duchowości.
 7. Taki film znalazłem, odnośnie sytuacji Usrael - Iran:
 8. @freemasonryMoże opiszesz, pokrótce jak to osiągnąłeś. Takie aspekty jak: -jak długo trwał proces adaptacji do zimna -jaka dieta -treningi -nastawienie mentalne Ps. Gratuluje.
 9. @LethysJa obecnie jestem na low carb, po prawie roku na ketozie. Co do samej ketozy to, smalec leci aż miło i dużo rzadziej spożywa się posiłki, ale taka restrykcja na dłuższą metę jest bez sensu, pomijam oczywiście przyczyny medyczne, gdzie taka dieta jest wskazana. Jeśli chcesz trzymać "linie" to low carb + intermittent fasting załatwia sprawę idealnie, bez większych wyrzeczeń.
 10. A skąd wiesz, że jest dobrze? Jesteś z nimi 24/h? Ludzie grają pod publikę, częściej niż Ci się wydaje.
 11. @LethysPo składnikach patrząc, jesteś chyba na keto? Jeśli tak, na facebooku jest grupa która, gdzie takie problemy są omawiane dogłębnie. Edit: Miałem podobne stany, będąc na ketozie. Powód - za dużo tłuszczy nasyconych na jeden posiłek.
 12. Zależy co, chcesz sprzedawać? Jeżeli jakieś drobiazgi tj. książki, ubrania, czy inne niezbyt drogie rzeczy to olx, ja tak robie i jak na razie jest ok. Jeżeli coś bardziej wartościowego to allegro, większe bezpieczeństwo, ale za procent od sprzedaży.
 13. józekk

  Śledziona, definicje, czakry

  Bardzo ciekawe i wiele mówi o kilku moich cechach. Czekam na więcej. A co do kolejnego profilu, to może 3/5 (męczennik/heretyk).😉
 14. Temat bardzo złożony, na który do pewnego stopnia odpowiada psychologia, a szczegółowo tłumaczy ezoteryka/duchowość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.