Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

józekk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  420
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by józekk

 1. Wszystkie audycje ezoteryczne. Bez wskazania na konkretną. Temat relacji damsko-męskich mi się przejadł.
 2. Nie do końca. Si. Nadal słucham Trance, choć już mniej niż wcześniej. Zaczynałem od Uplifting, Vocal, aż do GOA, Psychodelic. Obecnie więcej House i innych niszowych gatunków i wykonawców.
 3. Zero, wśród znajomych i rodziny mieszkających w różnych krajach.
 4. 1. Za gówniarza, samo przeszło. 2. Obcinaczki i pilniczek. 3. Nie.
 5. @Stefan BatoryTeż lubię takie klimaty od czasu do czasu. Ale w Faunie odstręcza mnie ten ich niemiecki szwargot.
 6. Włosy: Maszynka i na zero. Zarost: Trymer. Kosmetyki: Mydło siarkowe Barwa.
 7. Jak ktoś jeszcze nie widział: Plan jest. Ordo ab chao
 8. Podniecasz się? >> reakcja hormonalna. Między innymi dopamina.
 9. @Maninblack Poczytaj o cdp cholina na regulacje receptorów dopaminowych i b6 na zbicie prolaktyny. https://hyperreal.info/talk/jak-wspomoc-odbudowe-receptorow-dopaminowych-po-ciagach-na-stymulantach-t44789.html https://hyperreal.info/talk/doping-mozgu-t26568.html
 10. Przygotowania do masowych szczepień? W portalu społęcznościowym Twitter opublikowano skan strony będącej częścią większego dokumentu. Zaznaczono w nim na czerwono konkretne zalecenia takie jak stosowanie środków przymusu bezpośredniego, które mogące być stosowane przez Policję i Sanepid. Oczywiście wszystko to ma się odbywać bez zgody sądu. Sankcje dla opornych obejmują min. unieruchomienie poprzez kaftan bezpieczeństwa, przymusowe podanie leków i innych środków, areszt i izolację.
 11. Taki komentarz znalazłem: O tej porze roku 80% ludzi ma koronawirusy, więc nic im nie będzie. Wiadomość od polskiego lekarza: „Od 16 lat pracuję jako pulmonolog w Niemczech. Większość zgonów z powodu zapalenia płuc wrzucało się do tej pory we wszystkich krajach pod kod J18.1 - pneumonia, unspecified organism, czyli śmierć z powodu zapalenia płuc, ale bez tzw. wyjściowej przyczyny zgonu! Bo niby co mieliśmy wpisywać? Jedyne co czasem się wpisuje to grypę. O ile wystąpiła jako poprzedzająca! Teraz „nowo wynaleziony wirus” stał się brakującym ogniwem dla tej klasyfikacji! Można go dodać dosłownie pod każdy zgon z powodu zapalenia płuc, oczywiście po przetestowaniu, ale to nie jest żaden problem. Wirusy z rodziny coronaviridae można znaleźć u 80% populacji, szczególnie w tym okresie roku i od lat odpowiadały one za przeziębienia, a niektóre z nich za cykliczne (średnio co kilka lat) epidemie zakażeń dróg oddechowych! Tylko do tej pory nikt nie robił testów bo ich nie było. W obiegłym roku w Europie pod kodem J18.1 znalazło się około 150 tys. zgonów! Dziś bez najmniejszego problemu mogą one trafić pod kod - U07.1 czyli SARS-CoV-2 lub wirus będzie widniał jako WYJŚCIOWA PRZYCZYNA ZGONU, a tym samym śmierć będzie w jego statystykach! Zresztą takie są wyraźne zalecenia samego WHO sprzed kilku tygodni. Przesyłam zrzut gdzie czytamy: „Choroby zakaźne jako przyczyny wyjściowe są nadrzędne….” - czyli nawet gdybyśmy my lekarze uważali że przyczyna zgonu była inna, to w momencie pozytywnego testu ma być nią wirus! Dziś mamy pisać, a nie myśleć. Jak to udowodnić? Dopóki publicznie nie udostępnią nam statystyk całej śmiertelności za miesiące 1-6 roku 2020 i nie porównamy, że te zgony w większości przeskoczyły po prostu z kategorii do kategorii, a nie powstały jako nowe, to będzie ciężko! Myślę, że kiedy te liczby już będą dostępne, to nagle cała epidemia minie. Gdyby dysponował Pan europejską mapą śmiertelności z powodu pneumonia, to zauważyłby Pan zależność! Każdy zauważy…. Tereny o największych ilościach zgonów z powodu zapalenia płuc w ubiegłych latach pokryją się z dzisiejszymi ogniskami zgonów z powodu koronawirusa!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.