Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kaleczny

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About kaleczny

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Ja i moja najlepsza przyjaciółka - żołądkowa tradycyjna ^^

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mojej ex wiadomo po karmieniu przez 15 miesięcy cycuszki zwisały jak dwa naleśniki. No ale co nie robiłem jej z tym problemów bo zdawałem sobie sprawę, że skoro karmiła piersią to było pewne, że tak będą wyglądać. Mimo tego pożądałem jej tam samo jak ją poznałem. Jak napisał *deomi kilka kilogramów to jeszcze nie jest taki przyrost, mojej ex zawsze najpierw szło w cycki i w tyłek hehe. A miała taki problem, że bała się swoich fałdek na brzuchu. Chociaż nic tam nie widziałem, wiadomo jak się zgina to każdemu wyskoczy fałdka na brzuchu. Mają ludzie problemy. Porozmawiaj szczerze ze swoim mężczyzną, bo takie chodzenie dookoła do niczego dobrego nie doprowadzi. Do kłótni niepotrzebnych i nie potrzebnych domysłów..
 2. Również jestem po rozwodzie i mam utrudniane kontakty z córeczką (nie robiłem testów ale jak dwie krople wody wyglądamy ^^). Psychika siada, bo gdy człowiek nie ma styczności z "wysokim sądem", uwierzcie mi, na pierwszej rozprawie nic prawie nie mogłem wydusić z siebie, mimowolnie mi łzy leciały gdy mówiłem o córeczce. Kurwa jak ja nienawidzę "polskich sądów", granat (oczywiście owoc ), i rzucić go w ręce tej pojebanej suce (pewnie po rozwodzie, a jak nie po po rozwodzie, to zawodowa feministka), co udaje "czarnego muminka w todze". Do sądów rodzinnych trafiają najgorsze elementy sądownicze, które nie radzą sobie ze sprawami wyższej rangi jak sprawy cywilne, majątkowe czy poważne tak jak apelacja czy "sąd najwyższy". Więc tak, pewnie większość braci ma ten sam problem co ja mam, dziecko jest na drugim końcu kraju, dlatego córeczce i mi utrudniane widzenia (jak we więzieniu, co nie ?), tyle że we więzieniu jest większa częstotliwość widzeń. Osobiście mam w miesiącu 26h. Ktoś w Was bracia pisał, że dzieciaczek jest już za uralem, oby tak było, bo taki ojciec nawet jeśli już sięgnął ostateczności, dziecko powinien zostawić przy życiu, nie powinien nazywać się ojcem. Ale jest jedno ale, człowiek gdy już sięga ostateczności, jest niepoczytalny i robi wbrew sobie, wbrew własnej woli - "ostateczność" (napiszecie że bronie, takiego ojca), ale sami nie wiecie jeśli będziecie musieli sięgnąć ostatecznych rozwiązań, nie wiecie co zrobicie. Taki ojciec nie ma wsparcia w dzisiejszej feministycznej cywilizacji zagłady. To kiedyś pierdolnie i będzie to początek końca wszystkiego.
 3. Wolne miejsce jest jeszcze ? Piszę się na zjazd :), w sumie z pomorskiego jakoś dojadę moim szerszeniem xD, jakaś przed wpłata konieczna czy coś ?
 4. *Patton też mam taką gierkę ze SNES'a, a sama gierka to mistrzostwo świata wśród gierek platformowych. Milion razy przechodzone, i za każdym finalnym bossem zwiększał się poziom trudności. Otrzymywało się specjalny kod który wpisywało się na konsoli ^^
 5. Dziękuję bracia za nadanie kierunku. Nad prawkiem w innych kategoriach chyba pomyśle. Zawsze to jakieś wyzwanie i nigdy nie wiadomo jak życie pokieruje w przyszłości.
 6. kaleczny

  Historia

  Na głowę upadłeś, że mu takie rady dajesz? Wejdź sobie do klatki z lwicą i pogłaskaj, bo to taki fajny kociak. Myślę że jeśli młody ma twardą psychikę, i jest nie uległy to spokojnie może zrobić to co zaproponowałem. Ale jeśli stwierdzi że ma już dosyć to powinien zakończyć ten związek. Dlatego że pani z borderem zniszczy młodego. Pewnie jeszcze mi hełm z zakutej zbroi nie spadł...
 7. kaleczny

  Historia

  Hehe młody takiego seksu długo nie zaświadczy :), pukaj póki masz możliwość. Ale pukaj tak żeby samu nie dostać źle w łeb. Z borderkami seks jest czymś ponad kuźwa kosmos :). Po dobrym seksie z borderką ona się telepie w orgazmach do wczesnego rana od zwykłego dotyku ! Ale znaj umiar, jak już będziesz widzieć, że coś już jest na rzeczy - spierdalaj
 8. Bracia Samcy, Obecnie mam nieco ponad 30-ci lat. Ale skutecznie się nie mogłem nakłonić do zrobienia prawa jazdy. Wiem śmieszne to, ale miałem jakąś blokadę. Dobry kumpel z pracy, mnie namówił i wiecie co - nie żałuję. Takie odciążenie od dojazdów i proszenia się o podwózki czy kurde jeżdżenie rowerem (chociaż co do jeżdżenia rowerem to zdrowy jak byk byłem). Testy na drugim razem, praktyczny za pierwszym ^^ Prawko zrobiłem w 2018, wiadomo człowiek nie miał doświadczenia, to trochę musiał poobjeżdżać aby nauczyć się "prowadzić samochód". Hehe nie wiem czy można to uznać za sukces, ale do córeczki na wizytę jechałem przez cały Polin, 500 km. I powiem Wam szczerze że zastanawiam się czy sobie jakiejś wyższej kategorii prawa jazdy nie zrobić. Lepsze pieniążki będą i trochę na pewno też poprawi się sytuacja finansowa. Właściwie w mojej miejscowości jest taki spedycja, ale kurwa 2.500 zł netto na rękę to śmieszne pieniądze... Chciałbym poznać Wasze zdanie Panowie, warto robić dalsze kursy na większe samochody ?
 9. W teorii tak jest. W praktyce chodzi oto żeby ex mogła żyć z alimentów, szczególnie gdy facet zarabia krocie.. Trzeba by zapytać sądu gdyby zarabiał 10% swojego wynagrodzenia to czy chciałby płacić 20% w wynagrodzenia podstawowego.
 10. Koniecznie przyjedź ze świadkiem, a najlepiej dwoma świadkami, którzy kamerują wszystko telefonem najlepiej plus dyktafon. W zeszłym roku moja ex chciała mnie i moją matkę wrobić w jej pobicie. Wariatka ściągnęła nawet nagrania z monitoringu miejskiego. Jestem z matką przed rozprawą (qrwa 700 km trzeba jechać do sądu, zresztą do dziecka też tyle mam). Ex w ogóle nie przyszła na rozprawę. Napisała apelację i umorzyli sprawę.
 11. Korzystaj póki Cię nie puści bokiem z mocą jej zaangażowania w związek. Słuchasz audycji Marka ? Prawdopodobnie ma jakieś zaburzenia skoro się angażuję hehe.
 12. Nie chcę bronić ojca, bo to karygodne co zrobił (właściwie to nie wiemy co zrobił, bo jeszcze nie ma żadnych informacji). W tym przypadku medal ma dwie strony. Dziecko nie jest niczemu winne, nie wiemy za dużo, a nawet jeśli będą podawali informację chociaż nieprawdziwe przekręcą je, że to wina ojca. @Still Też przez to przechodzę, głupia picz maksymalnie mi utrudniała widzenia z dzieckiem. Musiałem przez dwa lata zapieprzać pieszo po 20 km, żeby zobaczyć dziecko raz w miesiącu. Prawko zrobiłem dopiero w zeszłym roku - jednym słowem prawko to zbawienie hehe Musisz przetrwać początki, później zmięknie. Ojciec doradził mi że mam wynająć paru karków co by trochę ich wyprostowali. Teraz żałuję że tego nie zrobiłem. @Still być może z czasem coś się zmieni, przede wszystkim w sądzie walcz nie o rozszerzenie kontaktów, a o przejęcie opieki nad dzieckiem. Mi z racji niepełnosprawności nie dali opieki nad dzieckiem. Chociaż sąd się wahał, no ale chuj nie dał, bo picz była sędzią. Walcz o dziecko, bo to jest broń ex aby Cię upokarzać i robić z Ciebie wariata.
 13. Do tego jeszcze dochodzi sąd, kurewstwo jak ich mało. Utrudnianie widzeń z dzieckiem i psychika u człowieka między szaleństwem, a normalnością robi się cieniutka. Ostatnimi czasy co chwilę słychać o samobójstwach ojców, a też często się słyszy o przemocy w konkubinatach, jak to gach pobił dziecko, albo nie daj boże zgwałci czy coś gorszego. Jak to na dniach nie pierdolnie, to kurde nic tego betonu nie ruszy. Feministki kurwa potrafią się zebrać, a my faceci, ukrywamy się w jaskiniach czy jak to jest ?
 14. Z moją ex też seks był kosmiczny, a jak siorbała o matko, odkurzacz mógłby się od niej uczyć. Takie kobiety mają najczęściej zaburzenia psychiczne. Fochy z byle dupy, wieczne niezadowolenie. Odpuść sobie, tylko niszczysz sobie zdrowie psychiczne, a jak psychiczne to i fizyczne Ci się będzie pierdolić. Typ kobiet z borderem, typowy defekt psychiczny u kobiet.
 15. Ewa to musiałabyś zobaczyć mojego dziadka od strony mojego taty. Długi kij z jakimś pierdolnikiem na końcu i napierdalanie po dachu od rana do wieczora... Wszystkie światła mi na schodach pozbijał..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.