Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Waflo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  563
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Waflo last won the day on December 7 2014

Waflo had the most liked content!

Community Reputation

309 Świetna

About Waflo

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 06/26/1981

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  kłaków
 • Interests
  moto, info

Recent Profile Visitors

1804 profile views
 1. Sorry za offtopa. Ale pojechaliście Piękne cytaty, prawdziwe, lajki mi się skończyły.i łezka w oku zakreciła, ze to jednak prawda tak stara, aktualna i niestety niezmienna.
 2. Mój wujek miał uczulenie na roztocza, to jest ważne, bo nie mógł spać i miał problemy z oddechem (zadyszki nocne, świst w płucach). Lekarz powiedział - "zmieniać pościel cześciej niz skarpetki" pomogło. Ostatnio jest moda na pozbywanie się pasożytów, które ma podobno ok 90% ludzi. Sam kupiłem ostatnio "detosil". Reklamowali ze pomaga na zapach z gęby. Zażywam 10 dzień i poprawy nie widzę. Dowiem się po 30 dniach. Sprawdź sobie ŻELAZO, zbyt wysokie rujnuje organizm i niszczy wszystkie organy! Przede wszystkim dużo pij, odstaw wody gazowane (zasiarczenie, źle działa na kwasy zołądkowe), juz lepiej wode przegotowaną. Test szczelnosći jelit (celiakia, candida) - pijesz barszcz czerwony i sprawdzasz czy mocz po tym łapie zabarwienie czerwone. No i nerki, ale jeśli nie miewasz bólów, kolek to moze nie trzeba.
 3. "Gadoński" zawsze dobrze powie. Ale nadal twierdzę ze 30% polaków to zdrajcy.
 4. Z tego opisu i twojego nicku wyczytać można wręcz narcystyczne podejście do pewnych spraw. Oj ciężko ... A jeśli chodzi o mniej lub więcej umiesnionych panów w obcisłych sweterkach to głęboki żal mnie ogarnia. Już większy szacunek mam do bezczelnego cepa ze wsi.
 5. NIE SŁUCHAĆ TEGO CHŁOPA!!!!!!!!! Oglądałem go kiedyś i myslałem ze fajne. Ale po chwili : To po hooy mieć marzenia i je spełniać skoro za chwilę juz sie nie chce tego przedmiotu? To sie nazywa Fanaberia. Jestem za moimi przedmówcami - że wewnętrzne dziecko trzeba nakierować, a nie kupować mu gadżeciki dla zaspokjenia.
 6. Potrzebna jest własna idea Boga żeby wejśc na wyższe szczeble rozwoju. Sucha karma... tzn suchy rozwój osobisty czasem nie wystarczy. Pierwsza modlitwa to modlitwa do Ducha ŚW. w celu nawiązania kontaktu z Wszechmocnym. Gdy taki kontakt nastepuje, to lepiej zejśc człowiekowi z drogi, bo zrobi to co zaplanuje. Zresztą w Kościele występują właśnie dary Ducha ŚW jak dar mądrości, bojaźni Bożej itd - udzielane w czasie łaski. A poniższe madrości, bardzo mocno organizują życie. Ugruntawiają, dodają mocy w działaniu i ogólnie poczuciu siły. Dają poczucie niewinności przed Bogiem, co z kolei przekłada się na współczucie wobec oprawców, czyli wybaczenie - totalne odcięcie sie od problemu.
 7. Ten jest podobno najbardziej retro. F 91 Żeby nie było że spamuję to ja mam DB36 choc jeszcze nie retro
 8. Ty po odstawieniu potrzebujesz czasu. Pamiętaj: od motywacji do depresji jeden krok. Nie wciskaj sobie na siłę motywacji. Jedyne co na ten moment mogę polecic to krótkie artykuły o mindfullness, bycie tu i teraz, ksiażki Tolle. Motywacja przyjdzie kiedys sama. A jak zainteresujesz się tematem, to wyłowisz takie filmy o rozwoju ze nie przestaniesz oglądac.
 9. http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/niezawodna-terenowka-za-30-tysiecy,225354.html Powyzej gość chce kupic terenówke. Za ok 15 mozna też Vitare trzydrzwiową kupić jakby co. Silniki mają małe 1.6 i raczej bezawaryjne. Vitare chyba lubi rdza, ale ten Jimny mysle że spoko.
 10. Dodałbym ten film do jakiegoś ważnego działu "Intencje powstania i działania forum". Takie argumenty bardzo wzmacniają moje poczucie bycia jednak prawdziwym mężczyzną w zwariowanym świecie harpii. Podkreślam To bardzo ważny film!
 11. Ogladałem ich, ale gdy usłyszałem że chłop pił oliwę z oliwek i tył, to przestałem. Ja sprawdziłem - bez efektu. Do tego promują hasła typu: Jedz wszystko i dużo - chyba po to żeby sobie zdrowie spier.lić! I jeszcze ta ich "Petarda" - efekt placebo. Są ludzie którzy jak mawiam: "napije się wody z kałuży i zje kredę szkolną i będzie tył" dla mnie ich porady są dnem z trzema metrami mułu.
 12. Mam podświadome przeczucie ze ten premier to zło dla zwykłego Polaka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.