Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MalVina

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  405
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

276 Świetna

About MalVina

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1463 profile views
 1. Niekoniecznie. Poza tym zawsze może się zsunac
 2. To chyba zależy od tego jak zaawansowany jest to związek, ale na samym poczatku drogi czyt. nie doszło do konsumpcji (a zakładam że nie doszło przed wykonaniem badań) to można bez żalu się rozejsc. I warto to zaznaczyć zanim się przystąpi do badania.
 3. Bardzo dobra sprawa. Ale tylko np w układzie o potencjale na dłuższy związek, czy to miłosny czy tylko erotyczny. Teraz te pakiety nie są już drogie i nie będzie to straszne obciążenie, a odpowiedzialny człowiek ma możliwość sprawdzenia. I super. Jesli ktoś nie ma nic do ukrycia to raczej boruty z tego powodu nie zrobi. A kogo obchodzi co sobie ktoś pomyśli. Badanie na HIV też robiłam i nikt mi się nie przyglądał 😂
 4. Dzisiejszych 30latkow nie wychowywały samotne maski jak to raczyles ująć, bo wtedy nie było takiego społecznego przyzwolenia na rozwody. Więc troszku Ci się teoria rozminela z prawdą. Popieram natomiast drugie zdanie, że z takimi co wojują z ojcami i zabraniają dziecku kontaktu trzeba y zrobić porządek. Main ex byl wychowany przez samotnego ojca a jest taki sam, czyli jak to nazwać "tatinsynkowaty"? ale zgadzam się, myślałam, że to się da przerobić pokazaniem jak co się powinno robić i wspólna pracą, ale takie osoby często wychodzą z założenia, że to co miały w domu to "tak ma być" i niczego uczyć się nie chcą. Ode mnie (to co mnie denerwuje) : - lenistwo właśnie (i nie mam na myśli tych co padają na łóżko bo cały dzień zapierdalali w pracy, bo to jakby tłumaczy wszystko), - niesłownosc, kłamstwa (uczulenie na to mam)! - testowanie i krętactwo - brak inicjatywy (oczekiwanie, że ktoś będzie robił i myślał za nich, także w kwestii co by się porobiło razem na randce etc.) - nieszanowanie zdania swojej kobiety (można się nie zgadzac, ale szanować się powinno). Miałam kiedyś sytuację w której radziłam owczesnemu facetowi coś związanego z jego pracą, i powiedzial że to bzdura, a na drugi dzień jakiś kumpel powiedział mu słowo w słowo to samo co ja i ex stwierdził, że to zajevisty pomysł 🤔 - robienie problemów z niczego, wymyslanie ich, zbytnia emocjonalnosc (płacz na zawołanie by zmanipulowac i wywołać współczucie). Ale jak tak siebie czytam to stwierdzam, że obie płcie maja z tymi rzeczami problem. Więc takich typowych rzeczy dla danej płci nie wyczailam, która mnie denerwuje..
 5. Popieram. Tylko, że nikt takiego pomysłu nie przepchnie do szkół, bo władzy zależy by osłabić rodziny, a nie je wzmacniać. Słabymi, skonfliktowanymi ludźmi w końcu łatwiej manipulować.
 6. Bardzo możliwe. Choć ja jestem zdania, że dla "dobra" dzieci nie warto ciągnąć czegoś co zdechło, bo dzieci czują takie rzeczy, i żyjąc w kłamstwie tego kłamstwa się je uczy. Natomiast zdrada jest niedopuszczalne, i zanim ktoś tego małżeńskiego trupa wywali powinien nad nim popracować i dopiero w ostateczności - jeśli żadne próby budowania i naprawy nie działają - odejść. Odejść zanim się zacznie szukać kogoś nowego. Szukanie nowej gałęzi w trakcie związku (czy to małżeństwo czy nie) jest kurestwem. I tyle w temacie. To żadne odkrycie. I jak widać po koledze który dodał temat - faceci też to robią i potrafią się zachować jak... Szmaty Gadzi nigdy nie jest daleko. Zawsze blisko, gotowy do działania 😂
 7. Nie mam konta na jakimś suczym forum. Ale dla mnie i wielu moich znajomych nie ma znaczenia czy historia dotyczy faceta czy baby. Jeden UJ. Zdrada to zdrada i tyle. I nie ma co sobie jej tłumaczyć na różne sposoby.
 8. Panowie pokazali klasę, to prawda. Ale teza jaką postawił kolega @Posejdon moim zdaniem jest ździebko krzywdząca. Czy aby na pewno taka postawa by otrzymała poklask u kobiet? Ja osobiście brzydze się zdradą. I jak czytam takie dyrdymały to nóż mi się w kieszeni otwiera. Czy to baba czy chłop jak lata na boki to jest kurwą i tyle. Nie wiem czemu nikt w komentarzach nie nazwał tego po imieniu. Czytamy tam sryliard usprawiedliwień, bo "ona to jest nie taka" to szukałem na boku. Tiaa. Kojarzy się z racjonalizowaniem i wybielaniem się. Nic nowego. Z tego co widzę wielu zdradzajacych ludzi wybiła się na siłę, i wciska drugiej stronie winę za własną niewiernosc. Nad związkiem się pracuje a nie zwiewna do obcej dziury. A Wy Rezerwatki co o tym myślicie? BTW. Jeśli kobita 14 lat jest na jego utrzymaniu, niczego poza dziećmi nie umie ogarnąć, to nadal nie jest powód by jej doprawić rogi. Trzeba było z nią pogadać, wygonic do roboty itd itp. Ale problem tu widzę inny, i Bractwo tutaj pięknie już go ujelo wcześniej. Problem tkwi w tym, że ów Pan zdradzający nie potrafi sam być szczęśliwy ze sobą. Jest uzależniony od brania od innych osób. A sam od siebie niewiele daje. On zdradza żonę, ona zdradza męża. Po czym on twierdzi, że Ona to ma duszę, jest wyjątkowa i UFA że go by w życiu nie skrzywdzila. O litości! Z TOBĄ zdradziła swojego męża. Który pewnie tak samo idiotycznie jej UFAŁ. Oboje się nadajecie do tego by być samemu. Bo na dłuższą metę będziecie krzywdzić ludzi. Siebie nawzajem na bank też.
 9. 😂😂😂😂😂😂😂 O ja Cię pieldole sztuczna szczęka mi że śmiechu wypadła 😂😂😂 aj law ju
 10. A w życiu. Najsympatyczniejszy to się wydaje Pan po jego lewej z rozbrajającym uśmiechem. Tyle że jest za ciemny i za wysoki jak na mój gust.
 11. Sprawa sławna na cały kraj 😂 Oni zamiast krwi już sok z mango mają 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.