Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Riczard02

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Riczard02

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Riczard02

  Morsowanie

  Koniecznie musisz się zapoznać z metodą Wima Hoffa. Coś wspaniałego i działającego!
 2. Drodzy Bracia! Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewne pytanie. Sprawa dotyczy szczepień ale również antybiotyków i wszystkich teorii spiskowych mających wpływ na rozwój i zdrowie dzieci. Od jakiegoś czasu jestem na dwóch grupach na fb: - pierwsza grupa typowo babska jakieś pierdoły o chustonoszeniu itp. ale także sprawy szczepień i tzw. medycyny naturalnej. - druga grupa typowo męska, chwalenie się noworodkami, rozmowy o fotelikach i od czasu do czasu śmieszne memy. I teraz krótko, zwięźle i na temat, zauważyłem, że na babskiej grupie ruch antyszczepionkowcy to jedyna wyrocznia i główny myślenia. Jeżeli myślisz inaczej - wypad z grupy Jeżeli używasz argumentów - ban i wypad z grupy Ogólnie matki szczepiące są szkalowane. Natomiast grupa męska... Ha! Pełna kultura, wymiana argumentów ale ogólnie 95 procent ojców jest za szczepieniem dzieci, choć niektórzy zrobiliby to w okresie późniejszym aniżeli zaraz po porodzie. Jednak nikt nie grozi nikomu banem czy wyrzuceniem z grupy, chyba, że ktoś ma drastyczne podejście do kultury wypowiedzi. Jak myślicie bracia skąd bierze się ta różnica między płcią męska, a damską? Przecież (podobno) to matki są mistrzyniami w dbanie o młode pociechy... Z Panem dobrym Bogiem! Chłop w dom, Bóg w dom! Pozdrawiam Was!
 3. Potato... Wrzuć na luz. Nie kombinuj! Było, minęło. Pokażesz się, ona zacznie pytać, zaswędzi ją i Ty podrapiesz... Znowu problemy, zaczniesz tęsknić i powiesz: tak! I po co to... Na co to komu...
 4. Witajcie Bracia! Mam krótkie pytanie do bardziej doświadczonych samców, mianowicie czy słyszeliście o sytuacji, w której mężczyzna wyleczył się ze swojego fetyszu seksualnego? Specjalnie używam słowo "wyleczyć się" ponieważ sądzę, że niektóre "potrzeby" czy "zachcianki" seksualne przeczą dumie silnego samca, a wręcz jej uwłaczają. Jeżeli ktoś z was ma takową wiedzę to uprzejmie proszę o ciekawe rozwinięcie tematu. Pozdrawiam! Z Panem dobrym Bogiem!
 5. Czy tracimy zainteresowanie? Wg mnie nie, po prostu robimy testy w postaci fappingu ! Jeżeli dalej myślimy o konkretnej samicy to jest gra delikatnie warta świeczki, a jak nie -> to nie . Z Panem dobrym Bogiem!
 6. Często oglądałem ten "serial" zanim przełknąłem redpill i wyszedłem z Matrixa. Rzeczywiście wtedy mnie bawił...teraz bardziej smuci i denerwuje.
 7. Witajcie Szanowni Bracia Samcy! Jest mi bardzo miło, że w końcu znalazłem swoje miejsce w internecie. O forum dowiedziałem się z podcastu Szanownego Pana Kotońskiego. Mimo, że to mój pierwszy wpis/temat to samo przeglądanie dało mi bardzo dużo wiedzy i stanowczo zwiększyło moją świadomość. Pan Marek swoją twórczością otworzył mi oczy na naprawdę wiele aspektów, które jakimś cudem stale pomijałem w swoim życiu, a forum pogłębiło tą wiedzę. Teraz postanowiłem, że będzie inaczej, a Wy mi w tym pomożecie Bracia Samcy :). Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Chłop w dom, Bóg w dom! Z Panem dobrym Bogiem!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.