Jump to content

gaźnik

Użytkownik
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gaźnik's Achievements

Szeregowiec

Szeregowiec (2/23)

168

Reputation

 1. Co trzeba mieć w głowie żeby za taką chodzić, mózg rozjebany.
 2. Ja też jestem, ale to co wypisujesz to już jest szurstwo do kwadratu. Ogarnij się troszkę. Czy tematy płaskiej ziemi i reptilian też już ci wjechał na grubo?
 3. Ale wiesz co jest na tym zdjęciu? Czy jesteś miłośnikiem teorii spiskowych?
 4. Szukasz miodu w dupie. Wymyślasz sobie problemy bo ich nie masz. Tyle.
 5. chce wam się komentować te bajki trolla? 30 lat, boski, przystojny, kosi szmal, i biedna wieśniarka co zgadza się na anal i klęka przed jaśnie panem XDD
 6. To raczej świadczy że nie ma ŻADNYCH, absolutnie żadnych zainteresowań...
 7. Po pierwsze to nie "z poza" tylko spoza, co to za nowa moda? Po drugie, zamiast kurwić to proponuję znać przepisy. Importujesz coś spoza UE do Polski i dziwisz się że naliczono ci VAT?
 8. 99% troll. A jak nie, to zwykły idiota z bogatego domu. Prymityw i prostak, jedyne co może o sobie napisać to ile kosztują auta.
 9. Za to ty idziesz na ilość, nie jakość. Po co mam się wypowiadać? Mam obowiązek? To raczej ty pozjadałeś wszystkie rozumy i uważasz się za "wodza". Tylko twoja prawda jest jedyną słuszną. Wątki o wojnie omijam bo razi mnie ruSSka propaganda którą się tu masowo przemyca. W innych raczej czytam niż wszystkich pouczam. Masz jeszcze jakieś rady jak mam żyć i co mam robić i pisać?
 10. Że jestem niby pissowskim trollem bo nie podzielam sympatii do ruSSkiego gówna? Aleś ty głupi ;)))
 11. Logika kuleje u ciebie Nie wchodzę na takie strony, bo mnie obleśna pornografia i pedofilia nie interesuje. Tak samo jak nie interesuje mnie banda ruSSkich trolli na tym portalu. Jak czytam te "wypowiedzi" to się za głowę łapię i zastanawiam co za dureń to pisał.
 12. Na tym forum jest masa ruSSkich trolli, wyznawców konfederacji (ha, tfu), dlatego nawet nie chce mi się na ten temat rozwijać i kopać z tymi trollami. Coraz rzadziej tu z tego względu zaglądam, a szkoda.
 13. Nie żart, skopiowałem całą treść ogłoszenia, mało tego, tam są odpowiedzi od facetów że są chętni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.