Jump to content

gaźnik

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

103 Świetna

About gaźnik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niczego, piszę to jako ciekawostka. Bo GW pałuje się przecież od lat na temat walki o prawa ludzi, KOBIET!, błyskwice wstawione, aborcja, dzień kobiet. No ale w drugą stronę to już cisza
 2. 8 marca strona startowa gazeta.pl - wielkie banery od samej góry poświęcone kobietom. Zajawki tekstów, historia, życzenia. 10 marca strona startowa gazeta.pl - ZERO O DNIU MĘŻCZYZNY. Główny artykuł - kiedyś w Polsce można było się skrobać ale cofamy się do średniowiecza. NAJLEPSZEGO PANOWIE, bo świat ma na nas wyjebane.
 3. Jeśli @Oversize nie jest zwykłym trollem, to... Jest mi bardzo smutno, bo nic nie zrozumiałeś z tego co ci doświadczeni bracia tłumaczyli. To jak bardzo cię ta szmata owinęła w koło palca, jest przerażające. Tańczysz jak ona ci zagra. Jesteś marionetką w jej rękach. 100% tobą gardzi, bo widzi że może popuszczać szpary komu chce, a potem cię pogłaszcze, przytuli, zaproponuje weekend i wszystko będzie dobrze, misio da się ugłaskać. Co ci teraz z tej intercyzy? Ona doskonale wie, że jedynym spadkobiercą po tobie jest wasz syn. Ty się psychicznie wykończysz, ona na to czeka. Syn p
 4. Na sam widok tych błędów chce się rzygać. Widać że to jakaś prymitywna księżniczka szukająca sponsora.
 5. jaką krzywdę wyrządziłeś? Nie musisz pisać szczegółów jak nie chcesz. Chodzi mi o ciężar i gatunek,coś, co może naświetlić z czym się borykasz. Bo może po prostu przesadzasz i za dużo sobie do głowy nawkładałeś? Może posłuchanie kogoś mądrego kto na chłodno to oceni z boku by pomogło?
 6. zaczyna to śmierdzieć historyjką wyssaną z palca. Zwroty akcji i dynamika rodem z tureckiego serialu.
 7. No tak, tylko dobrze by było to nagrać, a nie tylko "nakryć" bez dowodów, no i nie wdać się w bójkę z nim i nie sprzedać plaskacza jej
 8. Nie można być tak głupim i beszczelnym Albo nas trollujesz, albo sam już nie wiem. Za grube to już moim zdaniem
 9. aaa, czyli osraj Dopiero zobaczysz co to znaczy fochy i sceny. Będzie robiła jeszcze lepiej, w końcu musi z ciebie zrobić przemocowca i agresywnego typa który ją wpycha w objęcia innego. Zgaduję Ruchacz ją kopnął zaraz po tym jak się sprawa rypła?
 10. a co się nagle takiego stało? Były jakieś awantury? Bo z tego co pamiętam to nawet któregoś ranka popusciła ci szpary z własnej woli?
 11. @Oversize jesteś bliski spierdolenia wszystkiego co dokonałeś. Serio. Jeśli chcesz powtórzyć wszystkie błędy moje i innych braci, którzy nie mając pojęcia o forum działali po omacku i narobili błędów - proszę bardzo. Już ci pisałem co nieco o mojej. Chyba nie czytasz. Jej rodzice po momencie zaskoczenia i szoku, wezmą ją w obronę, a ona, cała we łzach, owinie ich wokół palca i będziesz chujem który ją poniżał i wpychał w ramiona kochanka. Ona chciała być tylko szczęśliwa i kochana, a ty ją tłamsiłeś, poniżałeś itd itp. Dodatkowo chcesz to robić na ich terenie pod ich dachem?
 12. Przez lata była sama (może czasem komuś popuściła, ale to raczej incydentalnie). W międzyczasie musiałem stoczyć bój o podział majątku. Od pół roku mieszka u jakiegoś typa, przeprowadziła się do niego, znalazła sobie sponsora z własnym domem. Taki typ - na sępa.
 13. Moja latała za innym żonatym (kolega z pracy, a jak, one są wszystkie z jednej matrycy). Oczywiście za moimi plecami wszystko ustaliła, wynajem mieszkania, wszystkie szczegóły. Przydupas to już na etapie wyboru kablówki do mieszkania był i mebelków, na bogato miało być. Ja oczywiście nic nie wiedziałem długo, odstawienie od cipy, awantura i próba wyprowadzenia z równowagi o wszystko totalnie. Znalazłem dyktafon... no miałem zostać przemocowcem niezrównoważonym i psycholem, zresztą taką laurkę mi wystawiała po koleżankach. DO czego zmierzam? Jak się wyprowadziła, mieszkanie wzięła na sieb
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.