Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

smerf

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Świetna

About smerf

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozwój duchowy np. Życie to nie tylko relacje międzyludzkie ale poszukiwanie Boga i odkrywanie w Tym siebie.
 2. Moim zdaniem podswiadomie chcesz do niej wrócić i teraz będziesz białorycerzył pod pretekstem jak to nazywasz "zamknięciem sprawy" jest to naprawde słabe i wręcz żałosne.
 3. Najlepiej przeproś ją jeszcze za to że żyjesz przyprawiała Ci rogi z badbojem ( i być może jeszcze z kims o kim nie wiesz ) do tego traktowała Cie jak jakiegoś podwładnego a Ty szukasz kontaktu z taką osobą i chcesz jej gratulować? W twojej stytuacji brak odpowiedzi był odpowiedzią i koniec kropka, niej bój się ona dobrze wie o co kaman. BTW. Przypomniała mi się sytuacja jak pewna katoliczka tak ustawiła pewnego znajomego że nawet buty jej nosił jak mieli gdzieś wyjść z domu a jak miała okres to musiał "warować" (być na jej skinienie ) przy niej jak pies bo ma słabsze dni oczywiście seksu nie miał na ten moment.
 4. E tam jedzenie on ma jeszcze kase przynieść bo jak nie to wpier#*l
 5. W Holandii jest to samo, btw. kiedyś pracowałem z dwoma tubylcami kraju wiatraków i widząc dwie grube sprzątaczki zażartowałem moim angielskim humorem ze to pewnie ich żony żaden się nie uśmiechnął... jak się później dowiedziałem mieli kobiety w tej samej wadze
 6. Ukróć czatowanie które oprócz zjadania Ci czasu do niczego nie prowadzi. Zamiast pisania zaproponuj spotkanie, nie zachowuj się jak oddział wsparcia CZAT który jest dostępny na jej kliknięcie. Osobiście uważam zachowanie panny jest nie naturalne i po jej pierwszym cięciu gadki w realu nie było by żadnego czatowania. Dla przykładu miałem znajomego co kiedyś przez 3mc na telefonie wisiał z panną godzinami, był nią oczarowany do spotkania nigdy nie doszło zawsze jej coś wypadało.
 7. W samym temacie który założyłem chodzi mi o ten "fenomen" tego iż dla kobiet ich wygląd jest mega ważny, ( w końcu wiedzą że jest to ich "karta przetargowa" ) powiedział bym nawet iż jest fundamentem ich tożsamości w społeczeństwie. Pomimo panie dzisiaj doprowadzają się do znacznej otyłości co wiadomo działa znacząco na ich niekorzyść. *Facet nie podlega aż takiej presji i ocenie otoczenia jeśli chodzi o wygląd jak kobieta dlatego nie koncentujmy się na nas samcach ( nas można poniekąd zrozumieć w tej gestii )
 8. Ja rozumiem pare kilo nadwagi co dla kobiety i tak jest strzałem w kolano ale dzisiaj ja widuje samice dwa razy większe odemnie i zastanawiam się jak ma to działać czy te kobiety luster nie maja w domach? Wystarczy mniej jeść i poświecić 20-30 min dziennie na ruch aby zacząć chudnąć. Czy to tak dużo ? Jak kobieta dla siebie nic nie robi to jak będzie w stanie zrobić coś dla swojego męża ? Po za tym tez chodzę na siłownie i tylko raz widziałem jak dziewczyna naprawdę trenuje ( porządnie ćwiczy )
 9. Rozumiem jak ktos ma mało czasu aczkolwiek to też jest pewnego rodzaju wymówką (można się lepiej zorganizować). Ale ja zauważyłęm iż kobiety ogólnie się nie garną do aktywności sportowych już od lat szkolnych. Dzisiaj wiekszość kobiet które mijam jest otyła, dzisiaj np byłem w urzedzie coś załatwić i wszystkie panie w okienku (około 10pań) były grube/duże. Na ulicy mijam młode dziewczyny idące do szkoły w gdzie 1na3 ma już znaczną otyłość, a co dopiero dalej. Wchodzę na bado to samo praktycznie same grubaski. Myśle qurwa co jest grane....
 10. Witajcie od jakiegoś czasu zauważyłęm że przybywa otyłych kobiet w naszym społeczeństwie. Mianowicie gdy spotykam stare znajome koleżanki to wszystkie mają jakąś nadwage ( +10-20kg ) Zauważam tą tendencje także wśród młdych dziewczyn. Nasuwa mi się pytanie skoro kobiety wiedza że ich uroda jest ich głównym atutem to dlaczego nic z tym nie robią? Dlaczego tak mało kobiet ma zamiłowanie do sportu? Przypomniały mi się czasy szkolne kiedy to moje koleżanki na wufie nigdy stroju nie miały za to fajki i pełno kosmetyków w torebce....
 11. To jest częsta przypadłość kobiet i raczej to zły znak na początku relacj.( słabe zainteresowanie Tobą ). Prawdopodobnie jesteś w koszyczku ptd. „Orbiter” Ja bym się nie odzywał i nie inicjował drugiego spotkania ( teraz jej kolej skoro nawaliła )
 12. Wez zeszyt i długopis i napisz 100 razy zdanie " Ona ma mnie w dupie i nie jest warta mojego czasu'' Przepracuj to z psychologiem nie dla kobiet ale dla siebie.
 13. Może do zakonu z nią się zapisz. Nie ma czasu = nie ma związku. Chyba czas najwyższy iść po rozum do głowy .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.