Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

smerf

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

215 Świetna

About smerf

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A kogo się spodziewałeś na tych filmikach zobaczyć brudnego bezdomnego w podartych ciuchach? Moim zdaniem należy inwestować i głupotą jest mając pieniądze tego nie robić. Oczywiście wszystko z głową część rad z ytube może być naprawdę przydatna, może nie wszystko ale gdzieś trzeba nabyć wiedzę. Na krypto i nieruchomościach nie jeden już się dorobił tylko trzeba mieć łeb na karku i troszeczkę szczęścia a nie wkółko biadolić jak typowy Janusz jakie to wszystko oszukane...
 2. Patologia to chyba najtrafniejsze słowo jeżeli chodzi o tą relację. W takich sytuacjach wina przeważnie leży pośrodku. Oboje powinni się leczyć na głowe. Być może ta laska chce ugrać na tym jakieś odszkodowanie i korzysta na tym że koleś jest "niestabilny" , koleś swoim agresywnym zachowaniem strzela sobie w kolano. Skoro widział że to nie dla niego dziewczyna to zamiast ją gnoić to mógł jakoś w miarę inteligentnie zakończyć tą relację. Nie bronię tej dziewczyny bo też bym raczej nie chciał takiej z popowanymi ustami, dla której liczy się lans itd. ale ta dziewczyna nadal jest człowiekiem więc nie powinien ją szmacić jak w tym nagraniu.
 3. Stan podgorączkowy mógłby świadczyć że organizm z czymś walczy baktreria/wirus/grzyb może faktycznie jakimś "egzotykiem" Cię zaraziła. ( o ile to nie jest troling )
 4. Ponieważ wierzyły w to co większość kobiet tu na forum że będą zawsze ładne i młode.
 5. Najlepiej jest się "nauczyć" być samemu szukanie na siłe przyjaciół jest dosyć sztuczne i raczej się to nie uda. Doszedł Cię syndrom przemijalności, wygląda to podobnie niemal u każdego. Z tymi przyjaciółmi też jest "różnie" jak klepiesz biedę to nawet pies z kulawą nogą nie zagląda a jak Ci się zbytno powodzi to też niedorze bo zaraz pojawia się zazdrość. Sam osobiśćie nie używam już terminu "przyjaciel" jest to przedawnione/nieaktualne słowo do obecnych czasów, ilekroć chciałem kogoś tak nazwać po czasie okazywało się to błedem.
 6. Na twoim miejscu poszedł bym do dzielnicowego po ksero notatki którą sporządził owego dnia. Nastpnie napisał pismo do sądu że nie czujesz się zobligowany do podawania im konta ponieważ tak naprawdę nie jesteś związany z tą sprawą i załączył tą notatkę z policji.
 7. Szaro, buro i ponuro ale to przeważnie w miastach. Jak wyjedziesz po za miasto ( torchę dalej gdzie są lasy) to widać złotą polską jeśeń. Uwielbiam słuchać szelestu liści pod nogami, takie małe a cieszy
 8. Ludzie wolą zwyczajne pierdoły przeglądać, śmieszne zdjęcia, głupie filmiki gołe dupy idt. po co im wiedza z forum przecież "so mondrzejsi". Czasami mam wrażenie że ludzie stali się mantalnie jak zombie, tak jakby nie posiadali refleksji nad sobą i życiem. Zauważyłem pewną zależność zwłaszcza na ytube im coś mądrzejszgo/wartościowego tym mniej wyświeyleń o czymś to chyba świadczy...
 9. Każdy z nas próbuję swojej "SZANSY" ale wygranych co ma życie w dostatkach jest niewielu. Możesz być najlepszym "kowalem" urodzonym w bogatej rodzinie a i tak możesz odnieść porażkę lub zejśc stąd w każdym momencie. Księga Koheleta fajnie to podsumowuje.
 10. Nie przekonasz ich bo nie masz nad nimi autorytetu, bedziesz zawsze słyszał "co ty tam synek możesz wiedzieć". Zostaje Ci wyprowadzka albo codzienne znoszenie humorków i docinek twoich toksycznych rodziców.
 11. Gdzie jest rozlewany alkohol tam zawsze jest ryzyko awantury. Co możesz zrobić to iść w miejsce gdzie rzadko dochodzi do takich incydentów. ( unikać mordowni ) Pózniej nie szlajać się po mieście tylko w takse i na chatę. No i trzymać się swojej ekipy chociaż i to bywa zgubne jeśli ma ktoś z nich tendencje do szukania problemów. Jak imprezować to najlepiej wśród swoich np. domówka, może zamiast gdzieś iść zorganizuj coś w domu.
 12. Wygada na to że tylko panie mogą mieć wysokie wymagania, a facet powinien brać jak leci. Cóż za przewrotność! Załączyłaś artykuł MoszeReda ( jako nazbyt wymagający ) który mówi aby facet nie brał : Karyny z dzieckiem, palaczki, pijaczki, zouzy, pijawki, chorej psychicznie i nieogarnientej finansowo w tym zadłużonej. To są złote rady gdzie tu widać abstarakcje? Sam osobiście bym tą liste rozszeżył przynajmniej o kilka punktów. Kiedy wy kobiety zrozumiecie że to mężczyzna jest fundamentem społeczeństwa i to mężczyzna powinien stawiać wymagania, a nie przewrotna kobieta.
 13. A co jak dziecku się umrze to sobie strzeli w łeb? Przelewanie wszystkich uczuć na dziecko NIE jest normalnym zachowaniem. Kościół stał się instytucją co robi z ludzi wała bo nie czytają Biblii, a święci to są Ci co prawdziwie uwieżyli i narodzili się na nowo z Ducha ( wszyscy a nie wybrani przez kler ) Zadaj sobie pytanie czy Jezus nosił specjalne świecące ubranie, złotą laskę, złote pierścienie, itd...? Dlatego kobieta nie może przewodzić mężczyzną. Kobiety zamieniły się w węże/żmije bo są mu uległe ( bardziej podatne na jego zwodnicze ataki ) tym samym zwodzą wielu mężczyzn. Edit: Samo staropolskie przysłowie mówi gdzie " Gdzie Diabeł nie może tam babe pośle" zadziwiające ile w tym prawdy.
 14. Niech lepiej faceta sobie poszuka i niech on jej pożycza, kupuje, naprawia itd. Apropo czy przypadkiem ta Twoja siostra nie jest z tych niezależnych kobiet?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.