Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

smerf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  587
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

757 Świetna

About smerf

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. No właśnie nie masz porównania dlatego w głowie pytania. Bez komentarza btw też go wyzywasz od kurwiarzy w sypialni? Wiesz co nie chce zle wrózyć ale z czasem może być gorzej...
 2. Monogamia kobiet w wersji extreme dlatego mam wyłożone jaja na zabgiegania o jakąkolwiek kobiete. Dzisiaj niemal każda myśli że jest jakąś księzniczką ale prawda jest taka że większość kobiet jest brzydka i dodatkowo mają mało do zaoferowania po za tymczasową wątpliwą urodą i sexem.
 3. Jak byłem na studiach to widywałem ludzi po 40... mówie cooo oni nie są za starzy? A no widocznie nie byli. Jak masz na to czas i energie to czemu nie? Może poznasz jakie dziekawe młode dziewuchy? 😀 Po za tym sam mam 30+ i nie czuje się jak dziadek który już nic nie może... Zapewne bedą też tam inne osoby w twoim wieku.
 4. To taki fenomen niby to już wiemy ciągle nas to zaskakuje. Powiedzieć by można że cały czas po cichu wierzymy że tym razem będzie inaczej. Byłeś na jej terytorium a stawiałeś swoje warunki w obecnych czasach to jak kopanie się z koniem. Moim zdaniem powodem tego jest że dzisiaj kobiety mają za dużo swobody, mogą się fochować, starać się rządzić, okazywać brak szacunku itd. z głodu nie zginą państwo da, albo znajdzie jelenia na necie. Moja kryszytałowa kula mówi mi że jak nie znajdzie jelenia to się odezwie, a jak znajdzie to się nie odezwie.
 5. Włożyłeś kij w mrowisko . Zaraz będziesz przyrównywany do inceli. Już co niektórym cisinienie podskoczyło... Tak to już jest jak się pisze prawdę Przypomniał mi się jeden z moich kolegów co się zakochał w kobiecie z dzieckiem... Panna potrzebowała drona do zbierania zasobów więc go wkręciła w "miłość" jakiś czas pózniej wymieniała się śliną na imprezie z gościem co jej się naprawdę podobał... Koleś dalej zbiera zasoby dla myszki. Niektórzy są albo mega naiwni albo myślą nie ta głową co trzeba.
 6. Innej rady jak wyjazd z takiego dom, domyślam się że może ten rodzinny dom to z jednej strony wygonde dla ciebie finansowo ale psychika jest bezcenna. Szkoda zdrowia, aby siedzieć w takiej toksycznej glebie. Pomyśl może nad wyjazdem za granicę albo idz gdzieś na pokój, ze znajomym coś wynajmnij byle nie w "domu" innej rady nie ma ojca nie zmienisz nie jesteś dla niego żadnym autorytetem. Pomyśl też o terapi DDD.
 7. Moim zdaniem koleś nie jest zupełnie zdrowy na umyśle, dlatego wszystko tak szybko przepuścił.
 8. Wiesz nie każdemu mężczyznie się chce uwydatniać tak dużą energią na szarpanki z kobietą i pozniejszymi dzieciakami w tym problemami które przyjda prędzej czy pózniej. Po za tym jest masa innych rzeczy do robienie niż gra na konsoli. Nie wiem czemu świadomy facet bez kobiety kojarzy ci się z jakimś maniakiem gierkowym jest tyle fajnych rzeczy do robienia... Mam kolege który kiedyś miał fajną zgrabną kobietę spokój czas dla siebie, dzisiaj ma grubą żonkę ( ta sama kobieta ) i dwa niesforne dzieciaki zapierdala na 3 zmiany aby płacić kredyt na chate i to utrzymywać wszystko, fajnie?
 9. Nic o diecie a tu ona odgrywa kluczową rolę. Jeśli chodzi o sam trening to polecam obwodowy 3-4 owbody 2-3 w tyg. Bieganie przy dużej wadze bym odstawił szkoda stawów najpierw kuchnia, dieta na minusie kalorycznym to podstawa przy redukcji.
 10. Ta ciekawa... ile ma zasobów itd. Kobieta nie jest z facetem bezinteresownie zawsze ma w tym deal albo urabia drona albo dostaje emocje od czada jedno z dwóch.
 11. Mam pewną znajomą co żyje w takim udawanym związku niby jest z gościem ale marzy jej się inny... z obecnym jest obecnie bo robi za sponsora i tampona emocjonalnego w jednym. Kobiecy matrix jak go dobrze poznasz to masz wyłożone jaja na każdą laske, schemat goni schemat i tak do znudzenia. Coraz więcej mężczyzn widzi że to się nie opłaca gonić króliczka stąd ruchy MTGOW czy Redpill.
 12. Znam osobiście dwie mężatki co nie chcą mieć dzieci - chodzi o wygodę w tym brak dodatkowych wydatków takie nowoczestne życie....
 13. Moim zdaniem główna rolą orbiterów jest dawanie atencji /dawanie komplemetów, co sprawia że kobieta czuje się atrakcyjna. Jest to takie potwierdzenie dla jej że jest ładna i ma wzięcie. Kobiety chcą czuć się cały czas adorowane i atrakcyjne dlatego potrzebuja orbiterów. Dlatego też moim zdaniem przyjazn z kobieta jest niemożliwa, Kobiecie musi się to opłacać ona chce coś dostawać czy to atencje czy przysługi ona musi coś z tego brać nie koniecznie dając coś w zamian.
 14. Standard, życie jest jak dżungla, ja stosuje zasade ograniczongo zaufania do wszystkich bez wyjątku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.