Jump to content

smerf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,140
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  40.00 PLN 

Community Reputation

1,490 Świetna

3 Followers

About smerf

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,036 profile views
 1. Właśnie chodzi mi o to, że wymagania stały się tak wyśrubowane większej części pań, iż są aż nierealne. Po prostu faceci, jakich one szukają albo nie istnieją, albo są mocno poza ich zasięgiem. Moim zdaniem ociera są to już o schizofrenie. Następnie wybór życia z psami i kotami zamiast realnym partnerem jest tylko kropką nad "i" degradacji psychicznej.
 2. Dramacik, jeszcze tam wszyscy są zadowoleni. Należałoby pierdolnąć jakaś rakieta w ten chory domek, zdusić to w zarodku. Nie przesadzaj, należy rozmawiać i poruszać pewne tematy.
 3. Jak do tego dojdzie to stanę się redpilowym ekstremistą i będę eliminował chore jednostki.
 4. Panowie ja sam jestem minimalistą, nie lubię mieć dużo wszystkiego wokoło, raczej tylko to, co potrzebuje. Nie lubię chaosu. Wiem, że do szczęścia jest niewiele potrzebne. Nie lubię wydawać kasy na pierdoły. Dusiłbym się w związku z taką materialistką, której co chwila trzeba cos kupować, sponsorować wycieczki a tej będzie wiecznie mało. Albo akcja typu "wymień auto na nowsze", po co skoro stare jeździ i się nie psuje? Ale nie bo przecież trzeba się pokazać. Mam wrażenie, że mój minimalizm po części wyklucza wejście w związek, gdyż panie dzisiaj chcą żyć na P
 5. Źródło do tego newsa?
 6. Witajcie bracia chciałem rozpocząć dyskusje o dzisiejszych wymaganiach pań, które są zupełnie nierealne, wręcz kreskówkowe. Ostatnio rozmawiałem trochę ze znajomym co sporo randkuje oraz widziałem pewną debatę online red pilowców gdzie omawiano obecną prześmiewczą sytuację na rynku matrymonialnym. Znajomy to mocna 8semka( dopakowany w tatuażach, dobrze ubrany koleś ) opowiadał mi jak to na ranki przychodzą kobiety mocno kilka oczek niżej i liczą na związek. Oczywiście są szybko przez kumpla zbywane... Niestety z tego co widzę obecnie panie mocno zawyżają sw
 7. Mogę się założyć ze jakbyś miał te miliony to szybciej byś się obsrał niż zarobił
 8. Głupotki piszesz. Możesz trafić coina x100 lub x1000 w krypto to MAŁO!?
 9. Posłuchaj tego gościa jeżeli załapiesz co mówi w swoich filmach to na tym rynku raczej zarobisz.
 10. Nie jest dla mnie jakimś znawcą rynku krypto z tego względu, iż siedzę dłużej w tym niż on sam. Dlatego go nie słucham, koncentruje się głównie na zagranicznych źródłach wiedzy na ytube.
 11. Nic się nie dzieje, nic nowego pod Słońcem, patrze na wykres jak na kolejny odcinek Dynastii... Możliwie, że zejdzie BTC zjedzie do 39-40k maksymalnie, ale może się też już wybić w górę. TA się zgadza na jednodniowym i tygodniowym wykresie. Jest dobrze wszystkie wskaźniki się wyzerowują, co oznacza mocne wzrosty. Na spokojnie.🏌️‍♂️
 12. Inwestuje się w to co jest teraz na topie - a na topie są krypto. Dopóki ten market się nie nasycił, dopóty można tu zarobić PRAWDZIWE pieniądze. Na giełdzie zejdzie dekada zanim się dorobisz o ile się w ogóle czegoś dorobisz.... W krypto jest ryzyko i jest też zabawa, o ile nie jesteś głupi i nie dasz się okraść, o tyle masz szanse tu popływać. Na tym rynku trzeba mieć jaja i trochę wiedzy (dostępna na ytube). Powiedzieć Ci, jaka jest różnica między "twoimi wirtualnymi metalami i papierami" a krypto? Na tym drugim można się dorobić.
 13. Koleś psuje rynek, jak będzie tak dalej manipulował to SEC dobierze mu się do tej cwaniackiej dupy i wsadzą go za kraty.
 14. Moim zdaniem szukasz akceptacji qurewstwa pod ładnym humanistycznym określeniem "wolność", chcesz mieć otwarte bramki, bo tak wygodniej. Jednocześnie dobrze, aby był blisko wspaniały człowiek frajer i to on się poświęcał 100% przy Twoim "bezpiecznym" znikomym wkładzie. Jesteś przewrotna i skrajnie egoistyczna, nie nadajesz się do związku. BTW Ostatnio poznałem pewną kobietę, która jak stwierdziła: "nie wyobraża sobie, żeby jej facet zabraniał jej chodzić samej z koleżanką na dyskoteki..."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.