Jump to content

smerf

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  300.00 PLN 

smerf last won the day on August 7 2021

smerf had the most liked content!

9 Followers

About smerf

 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,708 profile views

smerf's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

4.2k

Reputation

 1. To tak szybko to nie mija, będzie jeszcze długo boleć, tak jak wspomniałem ona będzie znajdywać nowych jeleni i robić nowe dzieci to jest typowy schemat madki p0lki. Najlepsze jest to że najprawdopodobniej na koniec i tak spadnie na 4 łapy tym bardziej jak mówisz że ma trochę urody, cipa to "goledn ticket" także możesz ją jeszcze zobaczyć na FB w miejscach na które ty być może nigdy nie zarobisz. Wątpię że uda ci się dziecko stamtąd wyrwać bez srogich dowodów, ale próbuj nic dobrego je tam nie czeka. Szczerze współczuje.
 2. Szkoda że tak 20 lat temu nie szukali jak był spokój tylko teraz jak mięsa trzeba. Ogólnie takie akcje to pomarańczowa lampka jest dla mnie, trzeba pamiętać że u góry nie ma miłych ludzi którzy dla nas chcą dobrze, a mają na celu się kimś wysłużyć żeby mieć lepiej lub spełnić oczekiwania swoich sponsorów. Gdy marketingowe metody okażą się mało wystarczające, nie będą wahać się użyć innych mniej cywilizowanych metod.
 3. Dokładnie @KALIM_95 głowy jej nie wyleczysz nie jesteś specjalistą w tej branży, po za tym na głowę się choruje raczej do końca życia można ewentualnie trochę zaleczyć pewne symptomy choroby psychicznej ale całkiem wyleczyć to raczej się nie da.
 4. Też to rozważałem wielokrotnie i w życiu trzeba mieć zawsze odrobine tego szczęścia. Natomiast jedni go nie mają i np rodzą się z Handicapem minusowym bez ręki czy z jakąś chorobą genetyczną z którą zmagają się resztę życia, a ktoś się może urodzić w normalnej bogatej rodzinie z dobrymi genami i całe życie ma z górki. Raz czytałem o jakiejś holenderskiej parze co pojechała do egzotycznego kraju podali im tam rybę do jedzenia miała jakieś bakterie bo była źle przygotowana i do piachu oboje. Zero wpływu na wynik losu. Oszukać przeznaczenia też się zbytnio nie da dla przykładu ten Zyzzz z Yutube na początku bardzo szczupły bez genetyki zapragnął być bodybuilderem i serce mu wysiadło w młodym wieku od sterydów. Chciał pokonać geny na chwile mu się to udało no i go nie ma. Życie to taki trochę kontrolowany chaos pojawiasz się w złym miejscu o niewłaściwym czasie może cie nie być - z drugiej strony pojawiasz się w miejscu o właściwym czasie i możesz być już ustawiony. Chyba gruntownym jest to aby mieć tą przezorność że nigdy nie wiesz co może cię spotkać bo na wiele rzeczy nie ma się wpływu.
 5. Ja pragnę tylko przypomnieć że jak mężczyzna przestaje spełniać kobiety oczekiwań pod względem wyglądu lub finansowych w większości wypadków taki facet ląduje na śmietniku. Kobiety nie mają takich rozkimn zrywają od razu.. Mimo wszystko postawił bym tutaj ultimatum ze względu na charakter albo się bierze za siebie albo po prostu kończysz to. Widzisz że nie ma zmiany po kilku miesiącach kończysz. Teraz jest 7 kilo za rok dwa będzie kolejne 7.... może będzie już dziecko kredyt a ty będziesz chodził wkurwiony być może zaczniesz zdradzać po co? Nie lepiej być szczerym transparentnym?
 6. Nawet jak by nie poszła w bok to masz setki powodów do ewakuacji, Ja ci mogę powiedzieć co będzie dalej. Omota nowego głupca zresztą już ma, co zrobi jej dziecko i kolejnego. 3x800 plus alimenty x3 1000 można żyć? Nie bądź idiotom tam wszystko jest wykalkulowane jesteś już nie potrzebny. Pisałeś że jej mama ma choroby psychiczne w tym schizofrenie to myślisz że co ona ma? Nie łączysz kropek?
 7. Nagrania jakieś masz? Siniaki to mogłeś sobie zrobić w pracy chodzi o takie dowody że jak pokażesz to w sądzie to nie będzie wytłumaczenia. Chodzi o typowe nagrania jej zachowania i teściów żebyś na jakieś podstawie wniósł o przejęcie opieki nad dzieciakiem. Na wszystko dzisiaj trzeba mieć dowody nikt na słowo ci w sądzie nie uwierzy.
 8. Long story short.... Wjebałeś się do rodzinki Adamsów gdzie patologia jest na porządku dziennym, z tego co piszesz tam wszyscy są chorzy psychicznie. Dla ciebie o tyle jest to zła wiadomość że to przechodzi genetycznie a ty w psychicznym człowieku zostawiłeś nasienie. Twój syn będzie miał problemy już ma bo samo dorastanie w wariatkowie odciśnie na nim piętno. Co do ciebie EWAKUACJA i postaraj się wyrwać syna z "Choroszczy" za wszelką cenę, to na pewno będzie jak wojna. Obstawiam że nie masz dowodów tego co się wydarzyło mimo że trafiłeś najgorzej jak mogłeś. Kilka rzeczy na koniec. 1) Zadałeś się z osobą chorą psychicznie. 2) Wdałeś się w rodzinę chorą psychicznie 3) Za seks straciłeś swoją godność. 4) Nie postawiłeś granicy w relacji. 5) Nie dominowałeś nad kobietą jak mężczyzna lecz dałeś się zdominować. Nie wszystko stracone bo masz jeszcze sporo życia przed sobą i mimo iż zostałeś przeciągnięty po asfalcie możesz jeszcze sobie życie ułożyć z dala od takich "osób" z jakimi miałeś teraz do czynienia.
 9. Jest jeszcze jedna opcja jeżeli obalić to że on jest normalny to może być że go to kręci jak ktoś posuwa mu laskę - tak są takie pojeby. Więc może dlatego to go wcale nie rusza może wręcz go to cieszy... Ogólnie ludzie mają wywrócone w głowach a tym bardziej tacy co mają tyle pieniędzy że mogli by całą Somalie wyżywić ale jednak wolą 30ste Bugatti wstawić sobie do garażu i dalej robić miliony na frajerach.
 10. Faceci nie tkwią w takich związkach bo są męczennikami ale dlatego że dostają seks. Wolą mieć seks niż spokój.
 11. Weź wyciągnij kartkę papieru przedziel na pół i zapisz wszystkie minusy waszego związku po jednej stronie a po drugiej plusy. Widząc to wizualnie będzie ci łatwiej podjąć jakąś decyzje. Nikt za ciebie z forum jej nie podejmie. Zadaj sobie przede wszystkim pytanie czy ty czujesz się w ogóle kochany w tym związku. Na czym ci zależy na seksie czy na niej jako osobie.
 12. Mężczyźni w tym kraju widocznie są tylko potrzebni do płacenia podatków i służenia jako mięso armatnie w razie W.
 13. Część kobiet przyzwyczaiła się że jest "pojazdem uprzywilejowanym" w społeczeństwie i nic nie można im powiedzieć zrobić, oczywiście wszystko jest do czasu bo są ludzie którzy umiejętnie potrafią odbić piłeczkę z dwukrotnie większą siłą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.