Jump to content

smerf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,825
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  150.00 PLN 

smerf last won the day on August 7 2021

smerf had the most liked content!

Community Reputation

3,026 Świetna

6 Followers

About smerf

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,036 profile views
 1. Znam i takie co jak usidliły już chłopa to +20 na wadze i życie dla brzucha. Dupa x3 jak normalnie i stos wymówek ciąża, tarczyca, hormony... ale sportu zero i alkoholu nie odmawiają. Kiedyś delikatnie potencjalnej partnerce zasugerowałem że warto było by ćoś zrobić bo miała kilka ekstra kilo to mi powiedziała że "nie będę jej życia układał" Więc ją olałem, jakoś rok później jakiś jełop ją zalał i uciekł.... Kolejny przykład na pewnej impreze widze panią mocne 8/10 młoda... 2 lata później jej nie poznałem na ulicy, ale znajomy mi mówi że to ta laska co mi się p
 2. 37 lvl zaraz - czuje się jak "młody bóg". W tygodniu 4-5 razy sport, pływanie + siłownia, nie obżeram się, nie ćpam nie pale fajek alkohol okazyjnie. Czasami widuję dawnych znajomych w moim wieku.... wory pod oczami, brzuch ciążowy i wyglądają jakby mieli niebawem kłaść się na cmentarzu.... dramat.
 3. A to podobno mężczyźni są wzrokowcami i lecą na wygląd, zboczeńcy panie takie nie "som"
 4. Widocznie musisz pojeździć po innych krajach. W Szwajcarii policjanci w biały dzień podchodzili do mnie z rękoma na kaburach. Nie wiem, czy chcieli sobie postrzelać, czy bawili się w strażników z teksasu. W każdym razie kraj na mnie nie zrobił jakieś super wrażenia. Szwajcarki to szkarady, policja bardzo nieprzychlna, a ceny są zupełnie z kosmosu. Jedynie co jest fajne to widoczki w górach. Kuchnie też mają paskudną oprócz zupy serowej - jest pycha.
 5. Dokładnie oni nie muszą stać na każdej ulicy, bo mają tam kamery. Sam ogólnie nie chciałbym żyć w Szwajcarii społeczeństwo wygląda mi bardziej na zastraszone, a nie bezpieczne. No i oni mają ogólnie w dupie, że jesteś np. turystą i traktują cię bez ulgowo, a więc nie ma wymówki że o czymś nie wiedziałeś że np, maja takie prawo. A drożyzna tam jest nieziemska wszystko praktycznie x2 od normalnych cen w EU.
 6. W Szwajcarii za takie przekroczenie prędkości groziłoby by ci 2 lata odsiadki Tam jest dopiero chore prawo a wózki jeżdżą co po 300 na liczniku mają a wszędzie ograniczenia. Za kilka km wiecej już jest spora grzywna. Ja bym na twoim miejscu nie oddał dokumentu i normalnie na nim jeździł po EU.
 7. Pierwsze i najważniejsze NIE ZAKOCHUJ SIE każda myszka jest taka sama, czyli dobra do czasu. Ćwicz rozwijaj się fizycznie, naucz się po mordzie bić bo życie to dżungla 2.0 . Zapisz się do partii jakiejkolwiek by nabyć znajomości przy korycie. Zapisz się do klubu piłkarskiego za kopanie szmaty dobrze płacą. Naucz się inwestować, pomnażać kapitał. Nie zadawaj się z elementem osiedlowym z tego będą tylko kłopoty. Wiadomo, że i tak by to nie dotarło bo młodość lubi się wyszaleć. Musiał bym mieć ojca co trzyma mnie twardą ręką a mój totalnie dawał
 8. Wystarczy, że był na najwyższym szczeblu drabinki "szczurów" więc inne samice szczury go podziwiały. Wstaw teraz za szkło byle jakiego gościa z ulicy rozpromuj, że jest sławny z bycia sławnym i samice o małpim rozumku (czyli jakieś 90%) też za nim będą sikać, bo typ ma social proof. Czyli najwyżej w hierarchii samiec to domyślnie informacja dla samic że to jest silny samiec zupełnie jak w stadzie hien lub innych drapieżników czworonogich. Tak to działa. Nie wiem czemu co niektórym idzie ciężko połączenie kropek. Na poziomie prokreacji/kopulacji ludzie są j
 9. Dlatego poprawa sylwetki czy inne rzeczy to tylko dla siebie robić głównie dla zdrowia i lepszego samopoczucia. A nie dla jakieś rozklapuchy po karuzeli która łaskę robi, że przyjdzie na spotkanie bo wcześniej miała czadów, a gości spoza topki SMV traktuje jak podludzi. Ogólnie kobiety się zagubiły mocno i widać, że część z nich chodzi nieszczęśliwa, ale to już temat na innego posta.
 10. Partyjność w tym kraju to podstawa szybkiej kariery kto pracował w budżetówce to wie. Znajomości się liczą i pchanie się bliżej koryta.
 11. To jest po prostu biologia i w aspektach kopulacji i rozmnażania nie różnimy się wiele od zwierząt w którym to geny decydują o tym kto kopuluje kto nie. Nie wiem co tu jest trudnego w zrozumieniu tak prostej rzeczy? Nie trzeba być red czy black pilowcem żeby to zrozumieć. Wystarczy sobie uświadomić że jesteśmy częścią świata zwierząt i pomimo inteligencji w pewnych aspektach działamy instynktownie jak i one. Defacto im mniej inteligentna jest jednostka tym wiecej w niej zwierzaka IMO.
 12. Same windujecie wymagania, a później jesteście zdziwione, że druga strona też je ma i do tego podobnie potrafi podnieść poprzeczkę.
 13. Podsumowując: Jesteś kobietą przy ścianie o przeciętnej urodzie, która szuka gościa z topki (bynajmniej statusowo) w zamian za utrzymanie ty będziesz zajmować się domem leżeć i pachnieć. Polacy ci śmierdzą, bo nie ma chętnego, by pełnić rolę "prawdziwego mężczyzny" sprzed tysięcy lat wstecz, pomijając fakt że czasy się diametralnie zmieniły. Byle kogo nie wezmiesz cokolwiek to znaczy....(czad?) Twojej koleżance udało się znaleźć jelenia w Holandii więc tobie też się musi to gdzieś udać... Pytanie retoryczne: dlaczego ktoś tak ogarnięty miałby brać mało atrakcyjną kobie
 14. Obecnie na rynku ciuchów jest tragedia same worki na kartofle, a przecież ciuch dobrze leży jak jest dopasowany. Ostatnio szukałem polówki NIKE dopasowanej po kilku godzinach w necie NIC nie znalazłem, bo jeżeli już coś trafiłem to w rozmiarówka cała wykupiona Wygląda na to, że teraz szyją tylko szmaty na grubasów...
 15. Obstawiam, że szybciej pojawi się boblelek niż pani z zrzuci pierwsze 5 kilogramów. Odcinasz seks i obserwujesz jeśli po pół roku pani wraca do formy - musisz wziąć pod uwagę ze może być to czas stracony. Ja bym się raczej ESCejpował gdyż sama leniwa postawa i nieposzanowanie swojego zdrowia partnerki by mnie odrzucało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.