Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

smerf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  537
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

693 Świetna

About smerf

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. Biedna ona była taka samotna bolca na boku jej trzabyło Panie kolego za bardzo się szczypiesz z tematem w ten sam dzień powinna być już spakowana po nieokazaniu historii rozmowy.
 2. Większość i tak spada na barki mężczyzny, kobiety wykorzystują równouprawnienia tylko dla przywilejów a gdy trzeba coś więcej pogarniać i przychodzą prawdziwe problemy to wtedy jest " jesteś mężczyzną zrób coś... ".
 3. Trafne spostrzeżenie. Mężczyzna powinien panować nad kobietą ta powinna być mu uległa. Uznaję Biblijny model jako prawidłowy.
 4. Każdy z nas doświadcza "tu" kawałka nieba i piekła.
 5. Są równouprawnienia a więc kobieta również może się oświadczyć mężczyznie, także ja sobie poczekam mam dużo czasu - więcej niż kobieta
 6. Bo nie chce być ze starą rozjebundą co ją pół miasta miało.
 7. Osatnio miałem nie-przyjemność oglądać takiego super beta w akcji.... Koleś jak by mógł to nawet za laske jedzenie by przeżuwał... pewnie to znacie " kochanie ja to zrobie ". Koleś jest w miare przystojny z kasą ale podjeście do kobiet tragiczne. Przykro mi patrzeć na takie sytuacje. Jego kobieta raz mi powiedziała że chce go "uleczyć" i dać mu kosza bo za bardzo jest w niej zakochany, tzn jest w niej zakochany tak jak ona kiedyś w pewnym badboju i ona musi go oświecić... Laska narazie korzysta z jego darmowych usług...
 8. Ostatnio zrobiłem w głowie podsmowanie poznanych przemnie kobiet w tym moich byłych. Doszedłem do wniosku iż jakość kobiet na rynku matrymonialnym jest mocno zawyżona. Mało która kobieta ma coś do zaoferowania oprócz tego że jest i pachnie. Nawet jak ma wysokie SMV zaczynasz się pzrygladać i widzisz że to iluzja (efekt szpachli lub twoich pełnych jajec). Zaczynam się zastanawiać czy dzisiejsza kobieta nie jest tylko do seksu, bo dzisiaj często je przerasta zrobienie dobrego obiadu czy zszycie dziury w swetrze. Za to robienie zdjęcia selfie i obsługa instagrama - poziom expert. Często u tych ładnie prezentujących się zewnętrznie kobiet leży nawet higiena osobista... Mam czasem wrażenie że jesteśmy świadkami jakoś rodzaju upadku cywilizacyjnego.
 9. Patrzysz na problem jak gimnazjalista, słowo rozwiązanie ma inne znaczenie niż punkt 2 i 3 to jest raczej lawirowanie. Jeśli chodzi o rozwiązanie ( problemu ) a jest ono jedno a w jakiej wersji je wykonasz to już zależy od ciebie.
 10. Sam bym się nie zdecydował na taki związek z racji tego że wyglądam bardzo młodo i wolno się starzeje ( takie geny ). U mnie kobieta musi być mł młodsza i to sporo przynajmniej 8 lat w dół. Zle bym się czuł przy starszej kobiecie troche jak przy mamie... Starsza kobieta to sporo minusów na plus to chyba dojrzałe spojrzenie ale i to czasem bierze w łeb. Samiczka starsza może nie mieć na tyle szczunku do młodszego samca. Znam ludzi co są w takich związkach i deklarują się szcześliwymi....więc co kto lubi ale u mnie taka opcja zdecydowanie odpada.
 11. Jako młody chłopak oglądałem często program 977 zapewne był lepszy niż nie jedna książka - przerażał. Non stop tajemnicze zaginięcia czy morderstwa, rekonstrukcja miejsca zbrodni, wywiady, zdjęcia. Wydumany krymnał to nie to samo co życie jakbyś zobaczyła ten dramat z bliska zmieniła byś rodzaj lektury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.