Jump to content

smerf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  250.00 PLN 

smerf last won the day on August 7 2021

smerf had the most liked content!

Community Reputation

3,325 Świetna

7 Followers

About smerf

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,660 profile views
 1. Myślę że przez rozwój internetu wyszła bardziej na jaw prawdziwa natura kobiet i ich hipergamia, a także mężczyźni stali się bardziej świadomi dzięki takim forum jak LS. Kiedyś o związku myślało się bardzo idealistycznie miał on jakąś wartość. Dzisiaj został zepchnięty do jakiegoś nowego rodzaju konsumpcjonizmu. Czasy zmieniły się o 180 stopni kiedyś laska mogła porównać samca z gronem okolicznych samców/kandydatów teraz w ekraniku ma samców z całego globu. Pewnie to zbieg okoliczności iż Polki jakoś bardziej polubiły wycieczki.... Dodatkowo występuje jakiegoś typu zjaw
 2. To nie jest wcale gorący news, bo podobno ona już nim kręciła w czasie robienia tego żałosnego programu który finalnie okazał się promocją dla jej nowej płyty. A goście zaproszeni do tych nagrań okazali się pełnić funkcję rekwizytów do wykorzystania na planie Diody w tym cyrku. Musiało to być dla nich upokarzające odczucie, ale cóż tak wygląda show-biznes, a Dodzia nie raz już pokazała, że po trupach do celu.
 3. Moim zdaniem jesteśmy obecnie w momencie kapitulacji - patrz poniżej wykres. Bessa może potrwać nawet i rok, a nawet półtora do kolejnego halvingu Bitcoina.
 4. Dla mnie one już są tylko dodatkiem i to od jakiegoś dłuższego czasu. Byłem w kilku związkach, poznałem sporo kobiet, nie mam 20stu lat żeby za nimi ganiać. Kobiety może za mną nie sikają, ale się podobam pewnej części z nich. Jak na swój wiek wyglądam bardzo dobrze nawet za dobrze. Kobiety jak dowiadują się ile mam lat to otwierają szeroko buzie To co pisze wynika z mojego doświadczenia, a nie wydumanych teorii i nie pisze tego w eposie frustracji, a obserwacji na chłodno. Rynek matrymonialny się zmienia, a ja jeszcze miałem okazji doświadczyć trochę innych czasów. Teraz pewne rzeczy są ba
 5. W tym że kobieta wybiera i ma całą paletę samców w różnych kolorach na swoim smartfonie z każdej części świata, a to dość sporo zmienia? Dodatkowo wgrywa się jej że jest równa mężczyźnie i ma czas na założenie rodziny i inne szkodliwe programy. Większość kobiet jest małointeligentna, a internet więcej krzywdy zrobi głupiemu niż mądremu. Bo mądry wie że to tylko fejk projekcja a głupi wierzy temu, co widzi na ekranie. Znam dziewczyny co większość dnia maja głowę w telefonie i pielęgnują tam swój fałszywy avatar. Między innymi po to, aby zdobywać dopaminę w postaci atencji i znale
 6. Niestety żaden z was nie nadmienił bardzo ważnego aspektu tej całej sytuacji. Jak myślicie, dlaczego ten gorszy genetycznie samiec ma dzisiaj tak ciężko na rynku matrymonialnym? Przecież kiedyś też tacy się rodzili i mieli żony i dzieci. Internet i efekt przebodzcowania zrobił swoje to dlatego samice dzisiaj są tak wybredne i rozwydrzone. Wystarczy że przejedzie paluchem po teflonie doda jakieś przerobione swoje zdjęcie i już cała rzesza spermiarzy się zlatuje. Później ona widzi zwykłego gościa to jak ma nim być zainteresowana ? Już wspominałem wczesniej że internet nie powinien być dla
 7. smerf

  Jestem czysty

  Zamiast tracić czas gówno portale, to na twoim miejscu od razu bym brał za telefon i dzwonił do profesjonalistki. Mówisz jaka jest sytuacja że jesteś na wózku i czy się zgadza przyjechać i tyle. Tylko nie daj się naciągnąć na więcej kasy i zamów to, co ci się podoba, żebyś później nie żałował. Miedzy czasie możesz kogoś szukać, ale na szybki sukces bym nie liczył.
 8. Ja bym to inaczej określił — z naturą nie wygrasz (dobrymi genami). Oglądałeś kiedyś National Geografic? Co się liczy dla samicy zwierzęcia? Geny, dominacja, zasoby. Ludzie to zwierzęta 2.0 trochę ulepszona wersja, ale schemat zachowań często bardzo podobny. Ostatnio kolega opowiadał jak to nasza wspólna znajoma, dość ładna niewiasta jest popychana przez czada (byłego chłopaka) między innymi laskami które są co jakiś weekend. Oficjalnie nie są razem, ale panienka wciąż orbituje w jego układzie pomimo iż wie że są też inne. Woli, żeby to on ją pokrywał niż inny ten "gorszy" samiec.
 9. Właśnie po to powstał pierwszy telewizor. Cała idea programowania populacji to stworzenie małego bożka w centrum domu co podpowiada jak myśleć. Z internetem jest już to samo, jak mówisz rzeczy niewygodne lub nietaktowne w mniemaniu operatorów to jesteś banowany, dodatkowo jest pełno fejk userów awatarów którzy kreują pewną atmosferę... Nie mówię akurat o tym forum, żeby sobie ktoś nie myślał. To co widzisz w TV to w większości jest teatr klaunów i manipulacja publiki i to na skalę światową. Jedni grają dobrych, inni złych, czasem role się zmieniają.
 10. To nie ktoś wrócił tylko ktoś go wpuścił do swojego życia. Po tej wiadomości powinieneś nic nie odpisać, totalna zlewka, następnie odciąć całkowicie atencje, pani by się czajnik zagotował. A gdy by się pytała później czemu się nie odzywasz to że masz co robić a jak ona jest zajęta z kimś innym to ok. Bez emocji. Moim zdaniem pani jest tylko do łóżka, ale ono będzie jak pozwolisz jej gonić marchewkę, a nie na odwrót.
 11. Kwas + grzyby? Czy wy na pewno gdzieś wychodziliście, może ta cała historia była tripem w domu? Ogólnie to trzeba być niedojrzałym dzieciakiem lub debilem, żeby robić taką mieszankę... Osobiście pod wyjście do klubu to MDMA jest chyba najlepszym specyfikiem i nie jest tak nieprzewidywalne, jak grzyby czy LSD które potrafi mocno namieszać w głowie poprzez halucynacje.
 12. Niech sam zdecyduje która opinia będzie mu bardziej pomocna. Ty nie jesteś jakaś tutaj jakąś osobą decyzyjną od tego które opinie są pomocne a które nie... Za kogo się ty uważasz randomie z internetu?
 13. Przy okazji opowiem wam pewną historię pewnej znajomej co chorowała na depresję. Miała kolesia co też myślał o ruchaniu, leczył ja przy okazji alkoholem i dragami, bo depresja to przecież "wymyślona choroba" dziewczyny już nie ma wśród żywych odebrała sobie życie w młodym wieku dwudziestu-prau lat.
 14. Ty też jesteś anonimowym avatarem z internetu. To nie jest żaden shaiming, ale jak ktoś godzi się być z chorą osobą to powinien mieć chociaż trochę empatii, a nie myśleć tylko kutasem. Wiec daruj sobie jakieś uwagi w moją stronę.
 15. Dziewczyna jest chora bierze leki a dla ciebie najistotniejszą rzeczą jest mało ruchania przez jej koszmary? Ręce opadają po takich wpisach, skrajny egoizm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.