Jump to content

smerf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  250.00 PLN 

smerf last won the day on August 7 2021

smerf had the most liked content!

Community Reputation

3,550 Świetna

7 Followers

About smerf

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 07/15/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,434 profile views
 1. Znam to Panie sprytnie manipulują swoimi kukoldami, aby ci byli pod pełną kontrolą a one same robiły co chcą.
 2. Nie kumacie, teraz będzie mogła sprzedawać swoje dziewictwo wielokrotnie, a na koniec frajera jeszcze będąc "prawnie" dziewica znaleźć.
 3. Pytanie po co się płaci składki zdrowotne jak to nie działa, jedyna korzyść że cię poskładają w szpitalu jak będziesz mieć wypadek. Z całą resztą oprócz zwykłych wizyt u internisty musisz prywatnie uderzać, bo czekając to szybciej pani z kosa przyjdzie. Raz byłem nocą w szpitalu jakoś w czasie drugiej fali pandemii gdzie powinien być lekarz na dyżurze, ludzie czekają jego nie ma... na poczekalni para z małym dzieckiem z oczami bezsilności. Lekarz się nie zjawił, nie ma zastępstwa, pielęgniarki wzruszają ramionami, patologia — Polin.
 4. Jprdl 22 partnerów nie jest już zbyt luźna? Dla mnie po takiej informacji a wcześniej kłamstwie:
 5. Każda laska z którą rozmawiałem czy byłem komunikowała otwarcie że nie mogłaby mieć niższego od siebie faceta, równy wzrostem też raczej odpada, bo trzeba doliczyć szpilki. Nic nowego pod Słońcem. Odnośnie do moich obserwacji ze słowni jest podobnie, raz przyszła małolata i za wysokim przystojniakiem po całej siłowni chodziła, aby gdzieś koło niego ćwiczyć dupe wypinać.
 6. Świat małp 2.0 i jak widać nawet w biurze wychodzą prymitywne zwierzęce instynkty dominacji. Młody oblał pierwszy test i już jest po kim skakać w biurze miejskiej dżungli. Mógł odbić, chociaż piłeczkę ciętą ripostą.
 7. Bo nie byłoby ostrego rżnięcia i emocji @mac nadal wierzy w przyjaźń z kobietą
 8. Pisać jak coś biorę 5 patyków od godziny potrzebuje chrustu na opał
 9. Było ostatnio gdzieś info że w Polsce brakuje około miliona kobiet. To gdzie są, ufo je porwało? No nie Internet i otwarte granice! Wyjechały za bolcami w różnych kolorach i lepszym standardem życia. No ale powiecie że Polacy też wyjeżdżają, z tą różnicą że nie znajdują na zachodzie kobiet i wracają. Więc mamy tutaj błędne koło. Kobiety powinny mieć zakaz opuszczania kraju, a tak rodzą dzieci Turkom, Arabom, Niemcom, Holendrom a Polakiem gardzą, nasz kraj jest skończony demograficznie.
 10. Ona z tobą pogada jak trafi się lepsza partia, pamiętaj też, żeby DNA ewentualnie dziecka sprawdzić. Wypad samej laski do klubu to wypad na nowe kutangi - damskie spotkanie to zasłona dymna. Tak jak bracia wspomnieli damski wypad może być nawet do kawiarni, a w klubie jest obczajanie kolesi.
 11. Zrób to, co czujesz, aby być w porządku ze samym sobą. Napisałeś że ci to przeszkadza tzn. że coś jest nie halo jednak i powinieneś jej to powiedzieć. Błędem jest to że ją zabierasz do klubów ze swoimi ziomkami, gdy ona tego nie robi idąc z koleżankami. Nie ma równowagi. Nie zabieraj już jej i patrz na reakcje. Z jedna z EX mieliśmy taką zasadę że osobno po klubach nie chodzimy i to było FAIR. Opcje widzę dwie porozmawiać i ustalić coś w tej kwestii. Laska będzie się stawiać to ją żegnasz. Drugą opcją uderzasz na ostry balet dwa dni cię nie ma zero odzewu od
 12. Poszukaj sobie kobiety o podobnych problemach, bo zdrowa samica cię oleje. Hipergamia! Może są jakieś portale randkowe dla osób niepełnosprawnych, jak masz ładną buzię to tam będziesz miał przynajmniej jakieś szanse.
 13. Kobieta, mi moja ex z dnia na dzień powiedziała że chce być sama a dzień wcześniej jeszcze zdrobniale mnie nazywała Żyłeś w bańce i też pewnie zignorowałeś pewne czerwone flagi, zdaje się że tylko ty widziałeś potencjał, czas leczy rany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.