Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

matrixsterujenami

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Świetna

About matrixsterujenami

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

928 profile views
 1. Związki, małżeństwa rozpadają się głównie przez kobiety poprzez ich wygórowane oczekiwanie często nierealne. A kto poznaje kobiety? Faceci bo kobiety są bierne, całe życie, nie muszą się starać żeby znaleźć faceta, wystarczy że ma cipę i jest kobietą i czeka aż ją ktoś zagada i sobie wybiera najlepszego gościa, chyba że wybierze brzydkiego słabego ale bogatego chłopaczka, bo kasa wiadomo, ale będzie nim gardzić i będzie go oszukiwać że go kocha i on będzie dawaj jej pieniądze a seksu nie będzie wcale albo będzie 1 raz w miesiącu i to słabej jakości a od seksu będzie chad, tak drogie panie to znienawidzone słowo przez was. Wmawiacie że wygląd nie ma znaczenia gdy wszystko pokazuje eksperymenty na tinderze i innych portalach oraz samo ŻYCIE pokazuje że wygląd jest na pierwszym miejscu u kolesia. Ale musicie tak wmawiać beciakom żeby usługiwali wam, i kurwa to jest sama prawda. Pierdolona wasza kobieca hipokryzja i hipergamia, to doprowadzi do jakiejś katastrofy kiedyś, będzie wśród facetów coraz więcej samobójstw. Kobiety są kurwa tak w dzisiejszych czasach zepsute (szczególnie te młode), że to się w głowie nie mieści. Dobra mógłbym tu długo pisać co o tym wszystkim myślę, o waszej naturze ale nie chce mi się już. Drugi raz już proszę o Perm bana lub usunięcie konta :]
 2. Związki, małżeństwa rozpadają się głównie przez kobiety poprzez ich wygórowane oczekiwanie często nierealne. A kto poznaje kobiety? Faceci bo kobiety są bierne, całe życie, nie muszą się starać żeby znaleźć faceta, wystarczy że ma cipę i jest kobietą i czeka aż ją ktoś zagada i sobie wybiera najlepszego gościa, chyba że wybierze brzydkiego słabego ale bogatego chłopaczka, bo kasa wiadomo, ale będzie nim gardzić i będzie go oszukiwać że go kocha i on będzie dawaj jej pieniądze a seksu nie będzie wcale albo będzie 1 raz w miesiącu i to słabej jakości a od seksu będzie chad, tak drogie panie to znienawidzone słowo przez was. Wmawiacie że wygląd nie ma znaczenia gdy wszystko pokazuje eksperymenty na tinderze i innych portalach oraz samo ŻYCIE pokazuje że wygląd jest na pierwszym miejscu u kolesia. Ale musicie tak wmawiać beciakom żeby usługiwali wam, i kurwa to jest sama prawda. Pierdolona wasza kobieca hipokryzja i hipergamia, to doprowadzi do jakiejś katastrofy kiedyś, będzie wśród facetów coraz więcej samobójstw. Kobiety są kurwa tak w dzisiejszych czasach zepsute (szczególnie te młode), że to się w głowie nie mieści. Dobra mógłbym tu długo pisać co o tym wszystkim myślę, o waszej naturze ale nie chce mi się już.
 3. Kobiety chcą dzieci ale z facetami dobrymi genetycznie, a na zwykłych facetów plują, kobieta czuje obrzydzenie jeśli tylko wyobrazi sobie rozmowę z nieatrakcyjnym facetem. Większość facetów jest nieatrakcyjna dla kobiet wiec wniosek sam się nasuwa, kobiety nami gardzą.
 4. A ty jak wyglądasz i co masz w zamian do zaoferowania, że takie wymagania? Co? Ciekawy jestem.
 5. Chadofilem to jesteś co najwyżej ty i kobiety, które to sprytnie ukrywają pierdoląc kłamstwa o miłości, że liczy sie charakter bla bla bla dobra nie dyskutuje więcej z tobą bo szkoda czasu... Nie trafiłeś kolego...
 6. No patrz jakie pańcia ma wymagania, za chudy nie, za gruby też nie, czyli przypakowany wysportowany chad już będzie ok.
 7. Pojawi się lepsza gałąź i się skończy, wspomnisz moje słowa hipergamiczna istotko.
 8. Masz jeszcze czas, żeby znaleźć betabankomat dobrego misia do związku lub małżeństwa, a od seksu będą ci goście na obrazku.
 9. W jakiś weekend wybiorę się do Warszawy, żeby poruchać dziwki z odlotów. To chyba dobry pomysł dla incela, który jedyne kobiety do którego miał dostęp to roksa lub tego typu portale.
 10. Polecam Caramel Latte Macchiato Co do shaków to polecam duży wiśniowy bo jest w promocji i masz czekoladę na ściance kubeczka.
 11. Tobie się uda bo jesteś kobietą, a wielu facetom w tym i prawdopodobnie i mi nie uda się i nigdy nie zaznamy miłości a kontakt z kobietami to jedynie roksa.pl lub odloty i tyle z tego wszystkiego, nie będę pisał dlaczego się nie uda bo już dobrze wiesz.
 12. Piła (seria) slasher serial netflix droga bez powrotu kilka części Seed skazany na śmierć 2007 Calibre (2018)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.