Jump to content

matrixsterujenami

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

80 Świetna

About matrixsterujenami

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,191 profile views
 1. Związki, małżeństwa rozpadają się głównie przez kobiety poprzez ich wygórowane oczekiwanie często nierealne. A kto poznaje kobiety? Faceci bo kobiety są bierne, całe życie, nie muszą się starać żeby znaleźć faceta, wystarczy że ma cipę i jest kobietą i czeka aż ją ktoś zagada i sobie wybiera najlepszego gościa, chyba że wybierze brzydkiego słabego ale bogatego chłopaczka, bo kasa wiadomo, ale będzie nim gardzić i będzie go oszukiwać że go kocha i on będzie dawaj jej pieniądze a seksu nie będzie wcale albo będzie 1 raz w miesiącu i to słabej jakości a od seksu będzie chad, tak drogie panie to
 2. Związki, małżeństwa rozpadają się głównie przez kobiety poprzez ich wygórowane oczekiwanie często nierealne. A kto poznaje kobiety? Faceci bo kobiety są bierne, całe życie, nie muszą się starać żeby znaleźć faceta, wystarczy że ma cipę i jest kobietą i czeka aż ją ktoś zagada i sobie wybiera najlepszego gościa, chyba że wybierze brzydkiego słabego ale bogatego chłopaczka, bo kasa wiadomo, ale będzie nim gardzić i będzie go oszukiwać że go kocha i on będzie dawaj jej pieniądze a seksu nie będzie wcale albo będzie 1 raz w miesiącu i to słabej jakości a od seksu będzie chad, tak drogie panie to
 3. Kobiety chcą dzieci ale z facetami dobrymi genetycznie, a na zwykłych facetów plują, kobieta czuje obrzydzenie jeśli tylko wyobrazi sobie rozmowę z nieatrakcyjnym facetem. Większość facetów jest nieatrakcyjna dla kobiet wiec wniosek sam się nasuwa, kobiety nami gardzą.
 4. A ty jak wyglądasz i co masz w zamian do zaoferowania, że takie wymagania? Co? Ciekawy jestem.
 5. Chadofilem to jesteś co najwyżej ty i kobiety, które to sprytnie ukrywają pierdoląc kłamstwa o miłości, że liczy sie charakter bla bla bla dobra nie dyskutuje więcej z tobą bo szkoda czasu... Nie trafiłeś kolego...
 6. No patrz jakie pańcia ma wymagania, za chudy nie, za gruby też nie, czyli przypakowany wysportowany chad już będzie ok.
 7. Pojawi się lepsza gałąź i się skończy, wspomnisz moje słowa hipergamiczna istotko.
 8. Masz jeszcze czas, żeby znaleźć betabankomat dobrego misia do związku lub małżeństwa, a od seksu będą ci goście na obrazku.
 9. Polecam Caramel Latte Macchiato Co do shaków to polecam duży wiśniowy bo jest w promocji i masz czekoladę na ściance kubeczka.
 10. Tobie się uda bo jesteś kobietą, a wielu facetom w tym i prawdopodobnie i mi nie uda się i nigdy nie zaznamy miłości a kontakt z kobietami to jedynie roksa.pl lub odloty i tyle z tego wszystkiego, nie będę pisał dlaczego się nie uda bo już dobrze wiesz.
 11. Piła (seria) slasher serial netflix droga bez powrotu kilka części Seed skazany na śmierć 2007 Calibre (2018)
 12. Przecież w Polsce większość samobójstw to mężczyźni, duża większość. Wypadki śmiertelne w pracy 90 % albo i więcej to mężczyźni, do tego jeszcze brak powodzenia u kobiet większości mężczyzn bo kobiety nimi się brzydzą bo chcą najlepszych kolesi tzw chadów. Za mało na polskim youtubie jest o blackpill po to żeby uświadamiać facetów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.