Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dotyk Proboszcza

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  582
 • Donations

  1,600.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Świetna

About Dotyk Proboszcza

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemka szufla strzałka serwus! 🙋‍♂️
 2. Siemanko! 🙋‍♂️ Droga jest kręta i wyboista...
 3. Siemanko! 🙋‍♂️
 4. To cztery lata czekałeś żeby założyć konto? No cóż, lepiej późno niż później! 😉 Siemanko! 🙋‍♂️
 5. Siemka szufla strzałka serwus. 🙋‍♂️
 6. Ja już Ci napisałem, że jesteś dla mnie zwykłym wyszczekanym internetowym balasem. Jeżeli uważasz, że Ty jedyny na świecie potrafisz się bić to jesteś w błędzie. Widać jak na dłoni, że jesteś gnojkiem, który jeszcze nigdy nie dostał solidnie po głowie skoro wypisujesz takie groźby do pierwszego lepszego człowieka w internecie. Gardzę takimi ludźmi jak Ty i nie będę kontynuował tej dyskusji, bo nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy. Od moich dzieci się odczep i zajmij się swoimi własnymi chociaż jak dziecko może zajmować się dzieckiem? "Zobaczysz to zrozumiesz" - no popuściłem ze strachu, nie takich kozaków jak Ty w życiu przerobiłem. Nastraszyć to możesz swoją żonę. Dla mnie akurat jesteś "zwykłym no name-em", ale to nie ma znaczenia, bo nie umiesz się zachować, brakuje Ci pokory, ale tak jak napisałem wcześniej jesteś gościem, który podpowiada zza węgła, tak jak pewna nacja w czasie okupacji. Mnie zapraszasz na zlot, a sam miałeś zbyt obsrane majtki żeby pojawić się w sądzie i spełnić te swoje internetowe zapewnienia. "nie ma przebacz" - a ktoś Cię gdzieś prosił o przebaczenie? Chłopie, żyjesz w swoim własnym świecie, a jak jesteś zgnieciony w dyskusji na argumenty to wymyślasz babskie "odwracanie kota ogonem" i "prucie gaci". Już Ci napisałem żebyś dał sobie spokój, ale Ty dalej się pogrążasz. Nie będę Ci więcej odpisywał, ale zaczekam na następną rozprawę i jak "wypłacasz po lucie" pod sądem hejterom. Jeśli to zrobisz to wtedy Cię przeproszę, ale obaj wiemy, że skończy się tak samo jak skończyło się teraz czyli na Twojej internetowej napince.
 7. Ja nie muszę się tak jak Ty napinać na forum internetowym, bo znam swoją wartość. Po drugie, ubliżanie od „pipek” tylko świadczy o Twoim kompleksie męskości i ocenianiu innych przez pryzmat siebie. Po trzecie teraz to już udowodniłeś wszystkim, że jesteś zwykłym ujadającym gamoniem i napiszę Ci to samo: jak coś do mnie masz to pisz na priv. Po czwarte „cie” piszę się „Cię”, w uzębieniu też masz takie braki jak w edukacji? Jesteś pociesznym napinaczem internetowym i tyle, nie kompromituj się więcej.
 8. Nie, napisałeś, że byś ich nastukał przed wejściem także daj sobie spokój z eskalacją prowokacją i innymi mądrymi słowami, a warzywa możesz sobie sam posadzić w ogródku. Kończę dyskusję z Tobą, bo już się zaczynasz wycofywać rakiem. Tak jak napisałem, następny raz przyjedź i pokaż co potrafisz, bo tak to ciągle tylko słowa jakich wiele w internecie.
 9. Skoro jesteś taki wielki kozak to szkoda, że Cię tam nie było, pokazałbyś co potrafisz, a tak to pozostało tylko internetowe prężenie muskułów...
 10. Siemka szufla strzałka serwus! 🙋‍♂️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.