Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Aderix

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Świetna

About Aderix

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Szanuje się jakieś kilka procent może a reszta gra własnym ciałem i uwodzi facetów którym inteligencja spływa z ciała na sam dół.
 2. Nie duszę, Bo nie jestem ale mam kontakt z kobietami w różnym wieku i czasem czuje się osaczony.
 3. Ja na idealistów nasikałbym z góry i się pośmiał z ich naiwności, Bo sam kiedyś byłem idealistą a teraz może jestem realistom,cynikiem.
 4. To wszystko można wrzucić do kosza na śmieci, Moja była 22 lata i ja 27 lat, Mimo mniejszej różnicy wieku, Z tego pieca chleba nie było.
 5. Odnoszę wrażenie że różne kobiety, Z nie jasnych przyczyn pytają mnie czy mam dziewczynę albo poruszają przy mnie temat związku, Ewentualnie próbują mnie wyswatać na siłę, Czy ze mną coś nie tak czy po prostu zaprzyjaźniłem się z nie właściwymi ludźmi?.
 6. Minus że dowiadujesz się że dziewczyna jest wrakiem i wszystkie dowiadujesz się w trakcie, Orientujesz się że w depnąłeś po szyje w bagno, Żałujesz że tak pochopnie z nią zacząłeś spotykać.
 7. To miły jest potem bankomatem i utrzymuje nie swoje dzieci.
 8. Chora sytuacja, Współczuje ci ale zabrzmi to bezdusznie ale jak ciebie pozbawi praw rodzicielskich i nastawia dzieci przeciw tobie, Na twoim miejscu bym walczył a w przypadku utraty praw i problemu z alimentami. Spróbuj żeby sprawę przekierowano do innego sądu.
 9. To niech badboy wychowuje, Dla mnie to nie żal takiej co wybrała badboya a miły facet powinien ją pogonić na cztery wiatry.
 10. Biednie musi być życie tej pani. Zapłaczmy nad jej ciężkim losem i wróćmy do swoje szczęśliwego życia.
 11. A mi się widzi że ktoś by mógł robić za członka plemienia czerwonych twarzy, Po spotkaniu panny deomi w prawdziwym życiu. 🤣🤣🤣🤣
 12. To jeszcze nic, Jak grają z aktorkami przy kości, To dopiero tragedia albo mieć taką partnerkę. Największemu wrogowi nie życzyłbym takie partnerki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.