Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Aderix

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About Aderix

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. Jestem maczo, Moja inteligencja spłynęła z krwią na dół i chętnie na sponsoruje bombelki jakieś madki, Jestem maczo idiota jakich mało, Jestem maczo i bombelki przygarnę od zaraz, Jestem macho i będę łożył na nie swój materiał genetyczny, Bo jestem maczo. Ja raczej nazwałbym faceta kretynem i biało rycerzem.
 2. Czyli zapuszczona madka polka, Z pustogłowiem i trzymać się jak najdalej, Chyba że się nie ma szarych komórek i kręcą ciebie desperatki,połamane gorzej niż płotka na wiosce. 🤣
 3. Brał sam kredyt?. Jeśli tak to jakie prawa ma mieszać się w pana sprawy, A najważniejsza sprawa jak pan się z nią wiązał, To była gołodupce bez kasy?. Mnie często zastanawia dlaczego my mężczyźni nie podpisujemy rozdzielności majątkowej i intercyzy.
 4. Powodzenia w szukaniu. Choroby weneryczne w gratisie, Pewnie będzie miała.🤣
 5. Panno albo Panie, Kobiety jeśli mają za dużo wolności to głupieją a właściwie wszystkie, Nie chce wyjść na chama,prosta itp, Ale uważam że w pewnych aspektach kobiety powinny ugiąć kark i zamilknąć. Jeśli np facet zarabia pieniądze a ona siedzi w domu wychowuje dzieci, Nie powinna wtrącać się w sprawy męża że powinien więcej zarabiać itp. Niestety ale kobiety zapomniały że albo traktujesz osobę fair play albo ktoś ciebie może kopnąć w pupę.
 6. Nie wszystkie nasze rodaczki są takie ale większość, Wiem że przegiąłem pałę ale staram się na chłodno zwracać uwagę, Na zachowanie kobiet i niestety ale nie idzie ku lepszemu.
 7. Morał taki że ciocia na leczenie psychiatrycznie z adnotacją, Nie wypuszczać do końca życia, A Polki nie nadają się do życia dla żadnego Polaka. Tylko na materac dla księciuniów z pustynnych królestw.
 8. Nie trzeba dużych rewolucji, Ja jestem akurat w ciekawej sytuacji, Bo jak zacząłem wysiłek fizyczny zaczęła moment spadać waga.
 9. Można wymagać ale nie można wymusić na drugiej osobie zmiany, Ona sama musi chcieć się zmienić i tyle ale jeśli ona nie chce zmiany, To nic nie zrobisz.
 10. Ufać kobietą i traktować je równo?. Zacytuje klasyka,
 11. Libertyn moja nie była nie była borderką ale jak poznałem jej przeszłość i wyszły jej kompleksy,To zrozumiałem w jakie bagno się wpakowałem i wiesz powoli wychodzę na prostą. Ostatnio podjąłem męską decyzje i zablokowałem jej możliwość kontaktu na fb.
 12. Ludzie dawajcie harpun, Wieloryb zmutował i zbiegł na ląd 🤣
 13. Większości przypadków albo kobieta zaprzepaszcza związek albo facet, Ewentualnie spada jego zainteresowanie, Bo ile można wspierać i pomagać użalającej się kobiecie?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.