Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser50

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Świetna

About deleteduser50

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Niestety ale ja już dawno widzę że wszelkie inicjatywy i ludzie którzy chcą coś zmienić są niszczeni,zabijani itd.
 2. Z jednej strony poprawy ale z której strony, Moim zdaniem nie postawiło by to rządu w dobrym świetle,
 3. Powiedźcie co w naszym narodzie musi stać żeby ludzie się przebudzili, Bieda?, Kataklizm i porzucenie ludzi przez rząd, Co spowoduje niepokoje społeczne, Mnie zastanawia czy nasz naród zawsze będzie takimi naiwnymi ludźmi którzy tolerują zło i nic z tym nie robią?.
 4. Proponuje reagować i dopingować nestorki,nestorów żeby bronili się przed matkami, Urodziła dziecko niech stoi w kolejce normalnie jak wszyscy, Przepuściłbym może kobietę w ciąży ale mówię może.
 5. Rozpadnie już widać objawi, Rozpadu ale gdy się rozpadnie wolałbym znajdować się w kraju otoczonym wysokim murem i z gwardią,armią lojalnych żołnierzy którzy chronią mój kraj. Ale uważam że zaczną się odłączać kraje słabsze aż zostaną kraje założycielskie, Oczywiście oprócz Wielkiej Brytanii.
 6. Ja warzysz piwo, To musisz je wypić, Moim zdaniem czy zdesperowana babka z chorymi ambicjami,samooceną wielkości Himalajów, Ma szanse na szczęśliwy związek, Przemilczę to, Za dużo się naczytały bzdur i np 50 twarzy greya.
 7. Nie długo ci sami urzędnicy, Będą to brali, Więc ich też spotka ten sam problem.
 8. Żal mi pani ale moim zdaniem, Jak się spotyka dwoje przekręconych ludzi, To niestety taki jest finał, Pani brak odwagi spytać się otwarcie o co chodzi, pani partner, narzeczony ma coś nie tak, A to Religia czyli wiej nic tutaj nie pomoże, B jest kryptohomo, C zakochał się w cyckach i nie ma co liczyć na finał. Na pani miejscu był uciekał od niego jak najdalej.
 9. Fuj to obrzydliwe. Atencjuszka, A poważnie jak się można nie pogubić, Mają aż trzech znajomych?.
 10. To pan profesor Amerykę odkrył, Ja na co dzień, Widzę jak ludzie biedni lub "inni". Są spychani na margines i niestety podziały będą coraz głębsze a w końcu ten wrzód pęknie.
 11. Ładna kobieta, Tylko czemu robią jej tak h zdjęcia.
 12. Coś mnie zastanawia czy jak facet nie uzna dziecka i nie przyzna się o ojcostwo. Może jakoś prawnie kobieta zmusisz go do uznania dziecka?.
 13. Dobrze mówią, Sam łącze ostatnio pracę z nauką i czuje się lepiej po powrocie do domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.