Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AlmostFamous

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Donations

  25.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About AlmostFamous

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Braci, Jak dobrze wszyscy wiedzą kobiety i bez takich studiów znają się lepiej od nas na relacjach między ludzkich a drobne i nie drobne manipulacje mają we krwi. Chciałbym poruszyć wątek a raczej wysłuchać waszych opinii co sądzicie o kobietach po studiach psychologicznych (zakładamy, że państwowa uczelnia a nasza bohaterka studiowała to z pasji i się uczyła). Czy takie kobiety jeszcze szybciej rozgryzają z jakim typem faceta maja do czynienia, wiedzą ze studiów o całej psychologii ewolucyjnej oraz czy związek z taką kobietą może być lepszy?
 2. Ja pije Kurupi Katuava ale smakowe też lubię. Polecam zrobić z miętowej terere (parzona na zimno), fajnie orzeźwia.
 3. Ja piję Yerbę od kilku miesięcy, na początku dawała fajnego kopa który trwał długo i nie było zjazdu jak po kawie. Po pewnym czasie słabiej na mnie działa ale działa i nie ma syfu z "kawy".
 4. Czy warto teraz kupić złota monetę czy poczekać na dołek (który może nigdy nie nadejść) ? Pytam bo parę miesięcy temu moneta była tańsza o ponad 1000PLN ale zbliżające się wybory i "dobra zmiana" która zapowiada minimalna 4000 brutto mnie przeraża, że złotówka będzie nic nie warta. Chce kupić monetę jako zabezpieczenie a nie w celach zarobkowych więc z jednej strony mogę poczekać aż złoto trochę spadnie a z drugiej strony "dobra zmiana"podnosi ciśnienie. Czy jest tu ktoś kto trochę lepiej zna się na giełdzie ? Jak wygląda "Państwowa Konfiskata Złota", jest to przymusowe odkupienie złota od właściciela czy zwykła kradzież ?
 5. @Vstorm Polki bardzo chętnie wyjeżdżają za granicę na Erasmusa, wakacje lub w poszukiwaniu męża nie-Polaka więc nie trzeba wpuszczać aby było kolorowo a ilość świadomych i nie chętnych białych mężczyzn rośnie.
 6. Witam Braci, Jestem osobą młodą (poniżej 30 roku życia) która skończyła studia w Polsce, mam nie najgorszą pracę ale... Od jakiegoś czasu myślę o wyjeździe do Danii na kolejne studiach na innym kierunku ale dającym się połączyć z moim obecnym. Czy ktoś z was ma znajomych (najlepiej mężczyzn bo kobieta ma dużo łatwiej) którzy wyjechali w taka podróż? Jest trochę materiałów w necie ludzi którzy wyjechali do różnych duńskich miast (głównie kobiety) ale wiadomo informacji nigdy dosyć. Z tego co wiem to: - studia same w sobie są darmowe dla ludzi z obywatelstwem krajów Unii - samo załatwienie i dostanie się na studia to najmniejszy problem jeśli ma się certyfikat z angielskiego na wymaganym poziomie + są firmy które pośredniczą w rekrutacji - kraj wydaje się super ze względu na dużą pomoc rządu dla obcokrajowców którzy właśnie studiują i pracują dorywczo (10-12h w tygodniu) dając stypendium SU około 5000 koron duńskich (2500PLN) które same w sobie pozwala opłacić akademik i w miarę jeść + oczywiście to co zarobię - w połączeniu z dużą różnicą zarobków miedzy Polska a Danii i depozytem na mieszkanie bez pracy lub oszczędności (około 50,000PLN) się nie obejdzie Ale... żeby nie było kolorowo główną przeszkodą jest język, doczytałem się, że bez języka duńskiego (ciężki do nauki, minimum dwa lata aby mieć solidne podstawy ze względu na wymowę) ciężko nawet dostać pracę przy zmywaniu naczyń a konkurencji w postaci innych studentów nie brakuje. Każda informacja lub nawet plotka od "brata sąsiada stryjecznego wuja" się przyda Pozdrawiam
 7. @Vstorm Wydaje mi się, że będą tylko samotne matki ponieważ zawsze się znajdzie sportowy ruchacz czad lub chociaż przeciętny który dla seksu poudaje, że chce ślubu, rodziny itp a po jakimś czasie ucieknie. Postępująca islamizacja spokojnie załata problem braku rodzin, będą kolorowe - doskonale wiadomo, że feministki plują na białych mężczyzn ale muzułmaninowi się podporządkuje. @Amadeus Gdzie można spotkać takie jednorożce?
 8. Dziękuje za wszystkie dotychczasowe opinie i czekam na kolejne. Super porównianie @Oktabryski Co do zwiększenia SMV @Amadeus to chyba nie warto szukać akurat tych bo takich kobiet jest zapewne dużo mniej. To teraz pytanie o program naprawczy, oprócz oczywistego zaprzestania zapewne wypadałoby trochę "przybiałorycerzyć"? Info zapewne pójdzie dalej w plotkach po koleżankach ale może opis moich poglądów będzie łagodniejszy...
 9. Cześć, Mam do was pytanie, czy ukrywacie przed koleżankami/potencjalnymi dziewczynami czy nawet na randce to, że macie pojęcie o Psychologii Ewolucyjnej, RedPill, MGTOW itp., czy to może być dobry temat do dyskusji czy lepiej się nie obnosić z tą wiedzą i udawać głupka na tym polu? Czy taki temat do rozmów przekreśla seks bo kobieta widzi, że nie jesteście z natury samcem alfa tylko wyuczonym "manipulatorem"? Pytam ponieważ rozmawiałem z kilkoma kobietami na próbę i tylko jedna (znała Jordana Petersona) nie patrzyła się na mnie dziwnie i potrafiła coś sensownego odpowiedzieć. Pozdrawiam
 10. Pytanie do autora tematu, czy trzeba udawać bogatego lub chętnego do wydawania na dana kobietę przed pójściem do łóżka czy wystarczyć być normalnym białym mężczyzną?
 11. Szukałem youtuberów zajmujących się filozofią, ekonomia, socjologią itp. i trafiłem na Janushinho który w jednej z audycji wspomniał o Panu Marku Kotońskim wtedy zaczęła się przygoda z audycjami na vimeo.
 12. Witamy wszystkich świadomych ludzi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.