Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Salvador

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Salvador

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, dziękuję za pododpowiedzi, szczególnie : @RealLife @Master i @Baca1980 Rozumiem że mówiąc o pełnym skupieniu się na praktyce mówimy o regularnym, w miarę możliwości codziennym wychodzeniu i podchodzeniu w dzień + wieczorem w klubach? Jak wspomniałem coraz swobodniej czuje się w obu tych kontekstach, natomiast dopytam jeszcze czy macie szczepionkę na 2 krótkie scenariusze: 1. Podbijam wczoraj w klubie do 3 niewiast po kolei. Z jedną krótki seksualny taniec, pozostałe dziękowały, a to że jest z chłopakiem a to coś tam innego, nieistotne. Jeżeli dziewczyna z uśmiechem dziękuje, nie ma najmniejszego problemu - podbijam do innej i w końcu trafiam na taką gdzie oboje się sobie podobamy, jest miło i przyjemnie. Natomiast co z piedzielonymi księżniczkami które gdy tylko podbijasz spojrzą lekceważąco, do tego jeszcze machnie ręką żebyś sobie poszedł (zdarzyło mi się to pierwszy raz, ale to świeża sytuacja bo z wczoraj i zatkało mnie). Na poziomie logicznym wali mnie opinia innych dookoła, opinia 'księżniczki' też bo zaraz będę tańczył z inną ALE Ty stoisz na środku parkietu, cipeusze z browarami się gapią (ich opinia mi zwisa) natomiast inne dziewczyny przypatrują się widząc że laska zachowala się lekceważąco i czekają na Twoją reakcję. Ja wczoraj nie zrobiłem nic tylko odszedłem, po czym poczułem że mocno spadła mi energia i dobre wibracje. Później na chacie szybka analiza i wnioski: mogłem głośno się roześmiać i powiedzieć jej na ucho cos nieprzyjemnego. Panowie, jak wybrnąć z takiej sytuacji gdy potencjalne kandydatki się gapią a jakąś dziunia na ich oczach będzie próbowała a w klubie potraktować cie jak śmiecia? 2. W Daygamie jestem na etapie gdzie podbijam do takich które mi się podobają, mówię coś na kształt "o Cześć! Wiesz co zobaczyłem Cie i wydałaś mi się urocza, wiem że to się nie zdarza tak zagadywać kogoś na ulicy ale nie mogłem sobie darować, jestem X" podaje rękę i uśmiechem, kontaktem wzrokowym, chwilką gadki o niczym i uciekają. Nie bardzo wiem co mówić żeby albo sprawnie wymienić się fb/tel albo porwać ją na szybką kawę. Będę wdzięczny za jakąś sugestie jak prowadzić rozmowę na dayu, na co zwracać uwagę aby sprawnie brnąć do celu. Dzięki z góry chłopaki za podzielenie się doświadczeniem!
 2. Od 3 tygodni CODZIENNIE poświęcam 4-5 h dziennie na szeroko pojęty temat dziewczyn: - wychodzę codziennie na 1h na Daygame - 30 min uczę się teorii daygamu - przez 30 min działam na tinderze - 30 min oglądam filmiki na YT celem dobrego nastrojenia umysłu na panny - 1h poświęcam na stworzenie image fajnego atrakcyjnego faceta (storytelling, budowanie atrakcji poprzez historie) - 30 min na poprawienie swojego wyglądu zewnętrznego Nasuwa mi się jednak następujące pytanie: CZY ZBYTNIO SIĘ NIE ROZDRABNIAM? Czuje, że posuwam się do przodu, ale bardzo małymi krokami. Widzę efekty, ale niezadowalające. Być może lepszym pomyslem jest skupić się jedynie np. na daygamie i te 5h poświęcić tylko na to albo np. kupić abonenty na tinderze i badoo i przez te 4-5h czasu który mam przeznaczony na temat dziewczyn próbować wycisnąć jak najwięcej tylko z tego? (jednocześnie zamrażając na razie pozostałe "źródła"?). Inne pytanie ale wynikające niejako z powyższego według Was: CO DAJE WEDŁUG WAS NAJWIĘKSZY ZWROT Z INWESTYCJI W MOZlŻLIWIE NAJKRÓTSZYM CZASIE w temacie poznawaniawania wielu nowych dziewczyn? Przy założeniu że celem jest dużo randek, a docelowo bogate życie seksualne. Dodam tylko, że nie interesują mnie divy. Będę wdzięczny za Wasze świadectwa i podzielenie się Waszym doświadczeniem w tym temacie. DZIĘKI!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.