Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bry

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Świetna

About bry

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwory to są tylko w bajkach. Wychodzi... ale ich prawdziwa natura.
 2. O to to! Jak napisałem - moja z pewnością na kasę nie poleciała, bo jej nie miałem. Ale gdy "namiałem", jej z dobrobytu się w dupie poprzewracało, a teraz w cieniu rozwodu żąda kolosalnych alimentów, spłacania wspólnego kredytu (oczywiście w proporcji 0/100) i stara się cedować na mnie wszystkie inne koszty jak leci. W imię tego, że jej się teraz to należy. Tak więc - nawet taka, która nie uwiesza się początkowo na facetach i nie jest ostentacyjna, z czasem stanie się materialistyczną zołzą bo to leży w kobiecej naturze. Po prostu.
 3. Jak mi powiesz gdzie taką znajdę, to po rozwodzie się tam przeprowadzę, choćby to było w innej galaktyce
 4. Mojej też pieniądze nie obchodziły na początku, oboje byliśmy biedni jak myszy kościelne. No ale teraz po latach i gdy rozwód wisi w powietrzu i gdy pieniądze są (u mnie) to jest "daj! daj! za mało mi dajesz! to też moje! należy mi się!"... tak więc... każdej zależy i prędzej czy później pokaże swoją prawdziwą naturę, szczególnie jak jej się status podniesie cudzym kosztem, to czepi się wszystkimi pazurami by przynajmniej nie stracić, a jeszcze zacieklej będzie walczyć by jak najwięcej zyskać.
 5. A prawa nie przypadkiem lepiej wyrobiona? Może trzeba zmienić rękę To tylko taki żart... a tak serio to ja nie wiem w czym problem. Zanim kliknąłem w link do zdjęć to myślałem, że tam jakąś anoreksję zastanę. A tymczasem ręka jak ręka, normalna.
 6. Dodam jeszcze, że od jednej z tych lasek w kontraście nie raz słyszałem, że jestem "chuj / cipa / pizda / egoista" etc.
 7. "Jesteś dobrym człowiekiem" - na dźwięk tych słów już wiem co będzie dalej. Słyszałem to trzy razy i trzy razy finał był taki sam
 8. I tak źle i tak niedobrze będzie. Ja zdecydowanie więcej czasu poświęcałem na pracę, a co za tym idzie budowę stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa rodziny. I co? "Nie interesowałeś się dziećmi! Miałeś nas w dupie! Byłeś egoistą!"... ale w ładnym domu to jej się teraz miło mieszka i lekką ręką $$$ ciągnie ode mnie, a ja się po wynajmowanych mieszkaniach tułam. Babie nigdy nie dogodzisz. Wykujesz jej jaskinię, udekorujesz najlepszymi skórami, zbudujesz palenisko. A jak zrobisz bombelka to ona już ma wszystko, a ty przestajesz być jej potrzebny, bylebyś $$$ nadal zapewniał.
 9. Chodzi tu raczej o to, że nigdy nie wiesz co Cię w życiu spotka. Po prostu. Moja żona też całe życie (a przynajmniej od kiedy się znamy) się zapierała, że nigdy nie zdradzi. No i co? ZONK! Jeśli uważasz inaczej i jesteś tego pewna to ok, kibicuję Ci. Ale w życiu tylko dwie rzeczy są, których można być pewnym: śmierć i podatki. Nawet zdeklarowana najwierniejsza katoliczka/katolik/tudzież inny wyznawca, nie daje gwarancji pewności. Taki już jest ten świat.
 10. Mhm... moja (jeszcze) żona też tak mówiła...
 11. Ręka też się liczy? Bo podbiłbym sobie statsy...
 12. Mądrość ludowa, do której już dawno doszedłem sam: Kobieta zdradza - faceta wina. Facet zdradza - też jego wina. Wina nigdy nie leży nawet po środku, jest zawsze u faceta. Zawsze. Oczywiście wg kobiecej logiki po odpowiednim zakrzywieniu czasoprzestrzeni.
 13. to nie jest ani mój majątek, ani jej. To majątek banku.
 14. Tak mi dziś wpadło, uśmiałem się do łez z zachowania tej niewiasty 😂Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na forum, ale lepszego nie znalazłem. Tak więc linkuję:
 15. Tylko ja chcę mieć tą sprawę jak najszybciej już za sobą. Nie chcę ciągać dzieci po psychologach sądowych miesiącami. Porozmawiam z adwokatem co w mojej sytuacji najlepiej zrobić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.