Jump to content

Rnext

Starszy Moderator
 • Content Count

  6256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70
 • Donations

  30.00 PLN 

Rnext last won the day on November 1 2020

Rnext had the most liked content!

Community Reputation

14541 Świetna

12 Followers

About Rnext

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Sosnas

Recent Profile Visitors

19239 profile views
 1. Takim poziomem dyskusji kończy się spolaryzowanie adwersarzy. Wystarczy dorzucić coś jeszcze o płaskoziemstwie i właściwie wtedy gdy jedni kręcą sobie bekę, drudzy kręcą ich kosztem grube wały. I przy whisky z cygarkiem można sobie z uśmieszkiem kręcąc głową, niedowierzać jak łatwo wodzić lud za nos (i ryż). Co do manekinów na "dramatycznych" reportażach telewizyjnych czy teatralnie padających od zarazy Chińczyków na ulicach (a potem wygramolających sie o własnych siłach z worków na zwłoki) i mnóstwa innych naciąganych przekazów, włącznie z setkami trumien nie z tej zarazy a z uto
 2. Kolegium Połączonych Szefów Rad Nadzorczych Facebooka, Google i Twittera zdecydowało o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na terenie kontynentów europejskiego, obu amerykańskich i na Plutonie (dla wrażenia zasięgu i podkreślenia powagi sytuacji). Od tej chwili siły AmazOMONu patrolują miasta w czasie konsumenckiej godziny policyjnej (24h/dobę). Wypłatą zasiłków i wydawaniem posiłków dla ludności zajmie się nowy dział Apple - Rencina. Akredytację do prowadzenia bieżących relacji z postępów normalizacji sytuacji otrzymała spółka "Joint - Ventura" utworzona z połączenia TikToka z Instagramem z wyłącz
 3. Dwójmyślenie jest już powszechne na tyle, że ludzie stosują je zupełnie bezwiednie. Wierzą i powtarzają brednie, będące równocześnie dwiema sprzecznymi logicznie tezami. Na przykład dziewczyna mówi, że zaszczepiła się dla brata ale brat już jest zaszczepiony (uderza go a on "ała, nie w szczepionkę"). Więc skoro się zaszczepił to nie jest chroniony skoro ona musiała się szczepić dla niego. Poza tym wiadomo, że zaszczepienie siebie nie chroni innych tylko (ponoć) samego siebie. Więc co w kampanii robią takie łgarstwa? Aaa, nieważne, bo Pazura się pojawia więc ciemnemu ludowi nawet cjanek z gówne
 4. Art płatny, więc streszczam: Berlin. Senacki Departament Zdrowia potwierdził, że testy PCR w rzeczywistości nie są w stanie wykryć infekcji w rozumieniu ustawy o ochronie przed infekcjami. Testy kosztują ogrom, są miliardami dla producentów, ale są bezużyteczne do zwalczania infekcji. https://www.berliner-zeitung.de/news/berliner-oppositionspolitiker-bezweifelt-sinn-von-pcr-tests-li.117128?pid=true
 5. Ale spójrz jeszcze na skutki w postaci formowania się nowego "homo unvaccinated" w postaci "Unperson". Już to wszystko wychodzi poza samo słowo.
 6. Nie, ale można kupić opcje u konika Dobra, bo dryfujemy z tematem... Ale żeby nie było - nie sądzę, żeby w przewidywalnym czasie udało się jakiś choćby zalążek cywilizacji poza Ziemią stworzyć, chociaż sam lubię pofantazjować. Więc pomysł Muska to zasłona raczej dla innych celów.
 7. Nie, nieee, to nowa, tajna technologia "zalesiania" glacy: GlaceX Ponoć już są komitety kolejkowe i pacjentów i na akcje ps. a ja swojej glacy zalesić nie pozwolę, golę ją od przed wojny
 8. Moja "gazelka" też. Od samego patrzenia na nią z zimna się trzęsę. Nie wiem jak to jest możliwe. To taki zabieg erystyczny (jakich wiele w nowomowie), żeby zbyt łatwo do ludu nie docierało, że rząd jest jego fundamentalnym wrogiem. Tylko nie chce zabić, bo z martwego niewolnika nie ma pożytku, sam tylko kłopot ze zwłokami.
 9. Po co więc dajesz rady, które samą Ciebie nudzą swoim nonsensem? Czy na własną, taką samą po prostu tylko zapomniałaś ziewnąć?
 10. Ponoć chipy są nieprzetestowane i się grzeją podczas sexu, musisz chłodzeniem wodnym wspomagać (dużo pić). A że zima idzie, żeby płyn nie zamarzł, to rozcieńczaj krew jakimś alkoholem
 11. Unbelievable. A niee... to tylko typowe kobiece podejście do "rozwiązywania" problemów. Tak. Na pewno. To logiczne, zwłaszcza w kontekście porady @Gigi, która nie sądzę żeby odbiegała od średniej wśród kobiet. Siebie niech poobserwuje, chociaż zwykle z kobiecej samoobserwacji płynie jeden wniosek, cokolwiek by się nie działo - "ja jestem w porządku". I to zresztą również przebija w Twojej wypowiedzi.
 12. Prawie rok temu zapewniali że potrzeba jeszcze mniej. Zwykła socjotechnika psychopatów - obiecywać szybki termin i warunki "uwolnienia" nie zamierzając ich dotrzymać, żeby zakładnik od razu nie pękł i nie wymknął się spod kontroli. Wyobrażacie sobie co by było, gdyby od razu w zeszłym roku zapowiedzieli że będą nas dymać dwa lata?
 13. Nie trzeba wymyślać. Po piosence "Lepszy model" nie było najmniejszej wrzawy... w środowiskach feministycznych Gdzieś wysoko na listach tzw. "przebojow" też tu i ówdzie wisiała.
 14. @Boromir chcesz kupić sokowirówkę a podoba Ci się blender z filmu. To zupełnie inne bajki przecież i do różnych celów. I tak w ogóle, (oprócz blendera) kup to co chłopaki proponują - wyciskarkę wolnoobrotową. Wtedy nawet ze skały wyciśniesz "Nałęczowiankę" Kuchnia potrafi się bardzo odwdzięczyć za dobry sprzęt.
 15. Dlaczego miałoby być inaczej? Jest tak samo, tylko dwa razy bardziej Wyobrażenia vs rzeczywistość mają się w związkach pań do siebie, jak dwie kształtne, ponętne i hoże dziewoje zabawiające się na pornosie do dwóch obleśnych bab, których kijem byś nie tknął, brandzlujących się czym popadnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.