Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czerwona666

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Czerwona666

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam dosc. Ostatnio mówię w odpowiedzi na pytanie jednej” No” a ona do mnie „ nie mówi się No tylko tak ja mam cię kurwa uczyć” na co ja jej „ No”. One to robią specjalnie. Ja nam dosc chodzę smutna i przybita. Nie spotykam się z koleżankami, jedne maja mnie dosc bo w kółko gadam to samo. Jedna prawdooodbnie w ciąży bo L4 cały październik ja odejdę nue będzie dwóch. Nie wytrzymam tam już i gowno mnie obchodzi kto tam będzie robił.
 2. No kompletnie sobie nie radzę z chamstwem i buractwem. Ostatnio mi jedna mówi , że o mało by mnie nie przejechała a ja się jej normalnie pytam „ w którym miejscu” to jakaś iduotka się odzywa „ w burym jeszcze się kurwa pyta w którym” zupełnie nie rozumiem agresji z jej strony , zatkało mnie. Co miałam jej odpowiedzieć zamknij pizde ? Znizylabym się do jej poziomu. Jak coś chcą to są milutkie w 4 oczy gadają normalnie a tu taki tekst mi zapisała. Moja zdanie jest takie ze one sobie mną wartość podbudowywuja jakie one są zajebiste. Phhhh . Nie umiem walczyć z cała grupa
 3. Mam dosc tej roboty. Oni traktują mnie jak jakiegoś głupka. Czy ktoś cichy i spokojny odrazu musi być głupkiem? Kiedyś na firmowej imprezie ten facet powiedział mi „ my nie lubimy takich jak ty”. Lazi i piprxy głupoty typu „ było coś” itp. Gadał do jednej „ zamknij ryj” ja nie mam zamiaru brać w tym udziału bo to nie jest żaden mój kumpel. Wszyscy oni do mnie gadają pani Joanno niekiedy Hahaha. Nie dogadam się już z nimi .
 4. Koniec miesiąca i nie złożyłam tego, bałam się ze nie podpisze i zacznie się wydzierać. Ten facet menager zaczyna gdy się na niego patrzę robi dziwne miny i wykrzywia twarz to ma być parodia mnie ? Widzicie z jakimi ludźmi pracuje wiec krzyki przy moim wypowiedzeniu są całkiem możliwe. I znowu zostaje mi dwa miesiące . Atmosfera jest chora myśle ze to dobrze po mnie widać. Ja się nie odzywam do tego menagera.
 5. Oni nawet odpowiadają za mnie ktoś coś powie do mnie i druga zaczyna za mnie odpowiadać
 6. Czyli pozamiatane pozostaje mi zostać tam i użalać się co doprowadzi mnie do depresji i samobójstwa . W sumie to już i tak za późno na naprawę . Czy się przeciwstawię czy nie jestem przedrzeźniania albo parodiowana to już nawet nie chodzi o te prace to tkwi głębiej. I skąd u diabła mam wziąć te pogodę ducha? Nigdy jej nie miałam . Może dlatego powodzenie nie było wielkie bo ty jesteś taka bez emocji.
 7. Nie mam dowodów do sądów. Nie mam nic na oku. Jestem wykończona psychicznie. Nikt z was nie przeżył tego co ja. Niecchce tam być. Tylko życie bez pracy mnie dobije bardziej. Najchętniej wyjechałabym za granice ale oszczędności brak. co z tego ze ja sobie powiem jesteś wartościowa jesteś ważna skoro one i tak mnie nie szanują i maja to gdzieś . Gdzieś ci ludzie maja mnie i moje samopoczucie
 8. Ech liczyłam na sensowne rady. Naprawdę jest mi ciężko. Najgorsze ze jak to dam to się pewno bardzo obrusza i kierowniczka pewnie tez? Przecież dobrze wiedza jak mnie tam traktują . Najchętniej powiedziałabym im to w twarz ale co to da zaśmieja mnie i tyle 😕 nie wiem dlaczego tak jest. To tak jak z dzieckiem nękanym w szkole.
 9. Nie mam już sił kompletnie. Nie wiem co robić czy iść do psychiatry, podubidowac się. Czy się zwalniać już teraz. Nie mam ochoty żyć przez te robotę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.