Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jazz

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About Jazz

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bracie za słowa otuchy. Obecnie i tak czuję się lepiej niż te 3 lata temu, kiedy tak na prawdę nie potrafiłem odnaleźć celu w życiu i próbowałem ze sobą skończyć. Może to zabrzmi dość kuriozalnie, ale rozwijam się w stronę medycyny. Jestem aktualnie na 3 roku, ale w przyszłości mam zamiar pomagać ludziom takim jak ja i nie tylko. Chcę, żeby wiedzieli, że nie są sami i problemy psychiczne są tak samo ważne jak te internistyczne i nie można ich lekceważyć. Wiem, że ciężka i długa droga przede mną, ale warto. Cel uświęca środki. Jestem perfekcjonistą i pracoholikiem. Zarówno praca, jak i nauka to coś co mnie od zawsze interesowało. Co do sprawy relacji damsko-męskich - wiem, że kilka koleżanek jest mną zainteresowanych, ale ja nie chcę im dawać nadziei, że cokolwiek z tego będzie. Zwłaszcza kiedy tak na prawdę one mnie nie pociągają. Może kiedy wszystko wróci do normalność, zacznę się za kimś rozglądać. A nawet jak nie wróci, to i tak będę szczęśliwy i spełniony, bo (może) zostanę lekarzem
 2. 21 lat. Mam trochę koleżanek, ale traktuje je raczej bardziej jako kumpelki niż potencjalne partnerki. Tak jak wspomniałem, żadna mnie nie pociąga choć niektóre są nawet ładne. Byłem kilka razy u psychologa. Choruję na depresje i myślałem, że może z tym to jest powiązane. Dodatkowo brałem przez jakiś okres antydepresanty, które obniżają libido. Ale obecnie jestem 3 lata po terapii, skutki uboczne odstawienia już dawno przeszły, a ja wciąż nie czuję pociągu. Myślałem też o demiseksualności. Nie, żeby mi to przeszkadzało (bo w sumie to bez kobiety da się żyć), ale gdy wśród moich kumpli ze studiów gdy tematy schodzą na te damsko-męskie, to czuję się po prostu niezręcznie. Dlatego rzadko wychodzę z domu.
 3. Z tym, że ja nie gloryfikuje seksu i nigdzie o tym nie wspomniałem. Po prostu wciąż zastanawiam się nad sobą i swoją orientacją. Nigdy nie odczuwałem pociągu ani do kobiet ani do mężczyzn, a filmy pornograficzne mnie brzydzą.
 4. Chłopaki wyżej ci wyjaśnili. Nic z tym nie zdziałasz. Ona chodzi w tym, w czym najlepiej się czuje. Jedne wolą mini, szpilki i całą tą gładź szpachlową, a drugie są bardziej właśnie takie "luźne i sportowe".
 5. To się serio dzieje? Serio kobiety są tak głupie czy tylko udają? Bo jak to czytam, to mnie przeraża brak podstawowych wiadomości o edukacji seksualnej.
 6. Pierwszego razu jeszcze nie było. Chyba nikt mi się jeszcze nie spodobał w ten sposób, heh.
 7. Szczerze? Niech chodzi ubrana jak chce i eksponuje co chce. Jak ma ochotę, to i niech bez majtek chodzi. Jej ciało. Ma prawo robić z nim co chce, ubierać się jak chce i wcale nie musi być to odbierane w jakikolwiek sposób.
 8. Dlatego ja się najpierw wyszaleje jako gracz, a potem se poszukam partnerki jak jeszcze jakaś wolna się trafi xD
 9. Też to zauważyłem.. z tym, że w tym wypadku takie ciąże to w większości po prostu wpadki. Rzadko która dziewczyna w wieku 20 lat myśli o założeniu rodziny. I nie byłoby w tym w sumie nic złego, gdyby nie starały się nakłaniać innych młodych dziewczyn do zachodzenia w ciążę, bo przecież to takie super i w ogóle...
 10. Moja matka przykładowo by się cieszyła, gdyby mogła zostać sama w domu beze mnie czy siostry XD @Tokami pewnie miała na myśli takie domowe spa.
 11. Ja autentycznie sięgam wtedy po energole. Kilka łyków monsterka i czujesz jak wracasz do formy. Z tabsów to biorę Asentre, ale bez recepty nikt ci nie sprzeda. Słyszałem, że Deprim jest podobno bez recepty, ale mi on nie pomógł. Sugerowałbym raczej, żebyś udał się do psychologa/psychiatry i szczerze z nim pogadał - w końcu są po to, żeby pomagać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.