Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WsiunzSuchej

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Świetna

About WsiunzSuchej

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja najlepej się czuje samemu i z małą grupką osób z którą czuje więź emocjonalną i to jest raczej introwertyczne zachowanie dla mnie to jest pierdolenie że introwertycy mają przesrane w życiu choć w większości tak jest bo nie mają skilla w kontaktach międzyludzkich unikają otoczenia i nie potrafią się w nim odnaleźć tu nie rozbija się o całą w sobie introwertyczność tylko o kontaktowość mi wystarczyłby las i siłka codziennie w samotności raz na 2-3 dni bliscy koledzy czy przyjaciel i w pełni bym był zadowolony chodziłem na imprezy i potrafię potańczyć z dziewczynami poskakać jak małpa pogadać o pierdołach ale męczy mnie to niesamowicie i jak wokoło jest więcej niż 10 osób to uciekam.
 2. Nigdy nie rozumiałem jak można nie pamiętać co było na imprezie mój znajomy tak ma u niego nie ma powoli tylko szybko i do odciny ja nigdy nie zajebalem się tak żebym nie pamiętał akurat miałem kryzysową sytuację z ziołem i potrzebowałem pomocy a dostałem huja do dupy od ludzi o których myślałem że w razie czego można na nich liczyć no niestety nie można.
 3. Nie wiedziałem dzięki. Jestem mistrzem w spierdalaniu takich akcji gdzie laska podchodzi w miarę ofensywnie to mnie to bombarduje i nie wiem co robić może dlatego że kiedyś byłem mało atrakcyjny i nie przywykłem.
 4. Panienka wbiła do tramwaju najpierw przeleciała mnie wzrokiem potem maślane oczka ja trzymam tramwajową ramę a ta położyła rękę na mojej spojrzałem na nią uśmiechnęła się a ja jak debil stałem i nic nie zrobiłem
 5. Ja nie wiem co chce robić i moim zadaniem nie chodzi bardziej co robisz tylko jak to robisz i doceniasz chwilę a wątpię żeby była taka jedna rzecz którą bym ćpał robiąc ją przez cały czas podziwiam i sam chciałbym czegoś takiego doświadczyć jak Roonie Coleman czyli teraz gość siedząc na wózku z bólem miednicy i śrubami w kręgosłupie powiedział że najbardziej żałuję że gdy mógł to nie wyciskał więcej jestem ciekawy czy na świeżo zdawał sobie sprawy jak to będzie kiedyś wspomniał ja patrząc lekko w tył dopiero teraz doceniam to co było.
 6. Już dostawałem takie rady w podstawówce pisanie bez przecinków i kropek to moja nieszczęsna domena.
 7. Czarne i białe koszulki żeby pasowało brązowe spodnie do czarnego a do białego np niebieskie jeansy czasami ubieram się monokolorystycznie cały na czarno albo na biało. Czarny z czerwonym też dobrze siada ogólnie dwa kolory i prawie wszystko pasuję kolorowe ciuchy też mam ale to bardziej na lato np taka przewiewna koszula w paski z niebeiskim bialym i różem bez rękawów plus białe spodenki.
 8. Minął miesiąc odkąd korona wakacje sie skończyły wróciłem do szkoły i na treningi spotkało mnie kilka sytuacji które chcę zapamiętać na całe życie i nie powtórzyć błędów. Po pierwsze ograniczyć zaufanie w przypadku nie sprawdzonych w boju kolegów postanowiłem, że już nigdy nie wezmę używek które w jakiś sposób mnie osłabiają (alkochol zioło) przy ludziach do których nie mam 99% pewności że w razie czego mi pomogą . Miałem o tym napisać po prostu zostałem wydymany bez mydła i gdy potrzebowałem pomocy "koledzy" się ulotnili i został jeden, który pomógł i pilnował mnie przez telefon już druga taka sytuacja raz dostałem wpierdol po alko a kolega patrzył widać za słabo wtłuklo mi się to do głowy na zaufanie trzeba sobie zapracować dobrze że tym razem nic mi się nie stało oprócz stresu. Ważna rzecz którą już wiedziałem i praktykowałem ale nie zwracałem świadomie uwagi na wymierne skutki czyli pilnowanie swojego interesu coś za coś i gdy ktoś prosi o darmową przysługę nie dając nic od siebie to zawsze odmawiać MK mówił o tym pożyczał "koledze" fajki a gdy mu zabrakło to tamten kopnął go w dupę i już nigdy mu nie poszedł na rękę . Dbać o swój komfort psychiczny tak jak @mac pisał nie liczyć dni serii na basenie i jakoś łatwiej się żyje i tak je popłynę lepiej się skupić na zadaniu a nie na tym co będzie i przewidywać. Gdy się spóźniam przez przypadek nie rozmyślam i martwię się że mnie trener wyrzuci nic na to nie poradzę nie wyczaruje motoru żeby podjechać i jak na coś nie mam wpływu to po co się denerwować akurat do takiego stoickiego ideału dużo mi brakuje ale warto dążyć do tego. Jeszcze na koniec prozaiczna sytuacja piękna dziewczyna w tramwaju która dawała mi znaki wielkości Bursh Khalify i moja głupota że nie zapytałem o numer no niestety jeszcze będą okazję byleby nie zmarnować. Dla starszych braci to oklepane tematy ale dla mnie to nowość i żeby to lepiej zapamiętać chciałem się z wami tym podzielić.
 9. Zajebiście mu nochal połamał widać że swój chłop normalny spokojny nie robi z siebie pajaca i wreszcie mistrz mam nadzieję że Jones wróci i dostanie od Janka.
 10. Mamy pierwszego w historii Polskiego Mistrza Świata UFC Jana Błachowicza Brawo👏💪
 11. Byłem na meczu z znajomym który wygraliśmy ale najważniejsze że admosferka była kozacka ponadto złapałem się na wewnętrznym głosie marudy który mówił mi że brakuje do szczęścia wielu rzeczy ale starałem się doceniłem to co mam i jestem z tego mega zadowolony.
 12. Mój stary nie umiał tańczyć ale każda znajoma której pytałem na weselu mówiła że jest i był zajebistym tancerzem teraz się trochę poduczył i coś tam potrafił ale wcześniej to był zielony ale robił jedną rzecz po której był królem parkietu i każdy go zapamiętywał mianowicie tańczył i po drinach wiadomo człowiek rozluźniony i nagle walił podczas tańca szpagat matka opowiadała że praktycznie z każdej imprezy wracał z pękniętymi spodniami dlatego też się tego nauczyłem i efekt wow jest niesamowity i działa na laski.
 13. Właśnie teraz jest odpowiedni czas na kupno "gnata" dopóki nie obłożą pozwoleniami @Koko564 lepiej taki krótko lufowy rewolwer a nie taka krowa gdzie to nosić przy sobie albo derringer.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.