Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WsiunzSuchej

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Świetna

About WsiunzSuchej

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panikuje przecież to dziecko obracam się w środowisku małolatów rzadko która dziewucha tak młoda łapie na dziecko przestraszyła się i tyle. Sprawdź bo podejrzewam że jesteś tylko jednym z licznych obcionalnych tatusiów i testy DNA jak by jednak okazało się że jest w ciąży. Na razie chłodna głowa i trzymaj się Bracie.
 2. Nie zauważyłem wątku a dopiero założyłem można skasować jakoś i oczywiście łącze się w żałobie
 3. Dziś 03.08.2020 o godzinie 4.30 w Białostockim szpitalu zmarł Jan Łoś z naszego uniwersum wspólnie pogrążamy się w żałobie mimo że dzisiejszego dnia umrze wiele wartościowszych osób to z Jankiem łączyła nas więź emocjonalna link i krótki komentarz Mexicano tv https://m.youtube.com/watch?v=hqG5788EJwQ&feature=youtu.be
 4. U mnie to taka sinusoida jestem wdzięczny że teraz już się to uspokoiło w przedszkolu terroryzowałem inne dzieci nawet jednemu wybiliśmy zęba takim ciężkim stolikiem plastikowym potem karma mnie dopadła i w 1-3 byłem klasowo gnojony na obozach z "kolegami z wioski" to samo zmieniłem towarzystwo i to moim zdaniem klucz przez 6 lat trenowałem z tymi samymi ludźmi nabrałem samooceny zorientowałem się jak działa pozycja w grupie wyszedłem z roli ofiary mimo że dużo analizuję w kontaktach międzyludzkich staram się nie myśleć za dużo najlepsze żarty są mało przemyślane człowiek coraz starszy i wiadomo ciężkiej przychodzi ale może i się da jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz i terapia przede wszystkim.
 5. Współczuję dziecku i tobie wątpię że przez 6 lat z jedną kobietą to tylko seks jedyne słuszne rozwiązanie już znasz więc nic więcej od siebie nie dodam.
 6. Ciekawe dlaczego z bad boyami z PSLu rzadko która chce się rozwieść a majątek przepisany bo w przypadku afery nic ci nie zabiorą. No właśnie myślę że ze względu na te "detale" małżeństwo działa u polityków a to że są szczęśliwi to super szkoda że 1/3 małżeństw nie jest.
 7. https://www.facebook.com/1002104843184052/posts/3201441763250338/ Co bracia sądzicie o takich wpisach pana doktora ekonomisty Sławomira Mentzena nie mylić z innym Sławkiem który ekonomicznie może się wypowiadać jak sprzedawać piwo i hot dogi na stadionach😂. Dobrze sytuowany człowiek znający się na prawie podatkowym i karnym mający styczność z sądami w końcu prowadzi kancelarię podatkowe. Napewno jednym uchem słyszący co się dzieje w przypadku rozwodów namawia do małżeństw! Jak myślicie zwykła zagrywka polityczna żeby zdobyć głosy kobiet czy szczera deklaracja?
 8. @bernevekJaka zemsta zwyczajne chamstwo i tyle, nie dorabiaj ideologi trzeba było skwitować jakaś ripostą i tyle. Poza tym po co dyskutujesz to nie ma sensu szczególnie z laskami na imprezach się baw a nie wdawaj się w zjebane dyskusje z dziewczynami możesz podyskutować co najwyżej, która część greya była najlepsza a nie takie tematy. Poprosiła cię o ksero i ciebie podrywa no proszę cię 😂 Wczoraj też odjebałem maniane mam kumpla spoko jest dobry chłopaczyna, ale taki frajer trochę płaci za taksówki albo obiady w restauracji a laski go olewają i znalazł dziewczynę pytam się go jak tam coś było a on że 5 randka i nic podejrzewam że nawet się nie pocałowali i drąże temat bez sensu bo huj mnie to powinno obchodzić i powiedziałem że może coś nie tak jest a on że tak musi być i że się cieszy bo jadą na wycieczkę i może tam coś będzie oczywiście za nią zapłaci i huja będzie tego mu nie powiedziałem ale się trochę obraził chłopak i słusznie nie ma sensu się wpierdalać.
 9. Teraz Wyszło ENTJ (Dowódca) kiedyś zrobiłem i wyszło ENFJ (Protagonista) więc pewnie coś pomiędzy.
 10. Władza nad czasem poruszać się do przyszłości przeszłości i zatrzymać się w teraźniejszości. Jedziesz do LA prosisz Toma Elisa żeby w każdej rozmowie pytał się "what's your really desire" idź spełniaj marzenia. Nie znudziło by ci się życie wszystko za co się bierzesz umiesz doskonale i w niczym nie musisz się doskonalić podobnie do Midasa który zamieniał wszystko w złoto i nie za bardzo mu się to spodobało.
 11. Konunistyczną masz definicje sprawiedliwości jeżeli ktoś dostał albo sobie wybudował drugie mieszkanie to trzeba mu zabrać bo się mu nie należy poświęcił czas albo miał farta i niesprawiedliwe . Ja bym jeszcze idąc twoim tokiem braku rozumowania zabrał ludzią kasę którzy wygrali w totka bo przecież są ludzie którzy nie mają na jedzenie i jak zabierzemy co drugą wybraną to przecież nic nie upadnie😂
 12. To nie żadnen sprawiedliwy świat jeden pracował i daje dzieciom majątek żeby dzieci miały prostszy start a inny nie i obaj mają takie same szanse ciekawe kto by dopilnował tych równych szans.
 13. Mną słowa z Biblii wstrząsnęły pomimo że znałem ten tekst to nigdy się nad nim nie zastanawiałem. To był jeden przykładów przywołanych przez Earla Nightingale opowiadał o tym że umysł jest jak żyzne pole, które nie dba co w nim zasiejesz sukces czy porażkę wystarczy wysiłek w podlewaniu tego żeby wydało plon. Przywołał wielkich znanych ludzi sukcesu Marka Aureliusza i Jezusa, który powtarzał to wielokrotnie "szukajcie a znajdziecie proście a będzie wam dane kołaczcie a otworzą wam albowiem każdy kto szuka znajduje kto prosi otrzymuje a kołaczacemu otworzą". Tak samo cytat "Ludzie nie planują przegrywać przegrywają dlatego że nie planują" Trzeba szukać celu wytrwale "przeciwieństwem odwagi nie jest tchórzostwo ale konformizm"
 14. @Analconda Nie ma czegoś takiego jak prawo do posiadania jakieś rzeczy od urodzenia to jest luksus a nie prawo to że ktoś sobie dyma laski to też nie prawo tylko albo na to zapracował i ma pieniądze albo dostał od natury tak samo jak można dostać mieszkanie od rodziców. Co powiesz na taki problem że dużo mężczyzn nie ma kobiet często nie mogą się skupić na budowaniu dobrobytu i potrzeba im kobiety może przymusowo wprowadzić ustawe że jak kobieta nie ma stałego partnera od 2 lat to trzeba jej przydzielić jedego z kandydatów którzy się zameldowali w urzędzie bo są biedni ich nie stać na to żeby sobie jakąś ogarnąć to niesprawiedliwe nikomu nic się z automatu nie należy poza tym rządowi nic nie wychodzi nie ważne za co się zabierze a ty chcesz żeby oni jeszcze zarządzali nieruchomościami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.