Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WsiunzSuchej

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About WsiunzSuchej

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ci wygodnie śpij w czym chcesz to taka wymówka niedługo bedzie jej przeszkadzało że nosisz czarne skarpetki bo ona woli białe i jej libido opada ja osobiście śpię w koszulce i w luźnych bokserkach ale koszulka musi być obowiązkowo inaczej nie zasnę.
 2. Z własnego doświadczenia popychadła w wieku wczesno młodzieńczym stwierdzam że najgorsze co może być to nic nie odpowiedzieć już lepiej groźnie przeklnąć niż być obojętny. Z upływem lat nabrałem wprawy i czasami naprawdę zdarzają się inteligentne perełki gdy już taka dojdzie do oponenta i nie wie co odpowiedzieć i się skulił, zmieszał albo robi yyyyeee to najlepiej go dobić parodiując go jak sie jąka albo coś związane z tą sytuacją obrazić go jak mu się należało i zmieszac go z gównem jeszcze z Bogiem w sercu żeby już nas nie dreczył. No i oczywiście postawa wyprostowana lekki uśmiech niech myśli że jesteś pojebem groźne spojrzenie broda zadarta głowa wysoko.Druga opcja jeżeli nas zdominował to zwyzywać rzucać mięsem no i wtedy raczej drapieżnik odpuści jeżeli nie to bójka wtedy za drugim razem nawet jak przegrasz ale zranisz przeciwnika nikt nie bedzie próbował atakować. Jeżeli chodzi o normalne zagrywki z znanymi i nie agresywnymi to najlepiej rzucić jakimś głupim tekstem w odpowiedzi musi być współmierny do zaczepki i razem się pośmiać niż niszczyć każdego.
 3. Najpierw niech zrobią porządek z przepisami, bo w Polsce przepisy czy to karne czy drogowe są tak zawiłe że nieliczni obywatele są w stanie je zrozumieć (dzieki temu prawnicy mają pracę) jestem pewien że każdy z nas popełnia kilka wykroczeń dziennie których nie jesteśmy świadomi. Jeżeli przepisy będą jasne i zwięzłe wtedy za złamanie przepisów powinny być bardzo surowe kary finansowe i nie tylko ale tylko wtedy. Natomiast dziś przepisy są popieprzone i daje się mamdaty jakieś tam 500zł żeby zasilić budżet państwa a policjanci dostają od komendanta ile mają mandatów wypisać.
 4. Masz racje, dużo rozmyślam chociaż dzień mam cały zapełniony 6 rano trening potem nauka potem trening schodzi tak do 19 potem jeszcze jakieś bieganie rozciągnie albo siłka i praktycznie cały ten dzień spędzam ze znajomymi mimo to czuje że mi czegoś brakuje. W rodzinnym mieście miałem przyjaciół, rodzinę wiedziałem wszystko co gdzie i jak, nie tylko ja odszedłem ale nie zabrałem najlepszego kumpla albo nie znalazłem sobie dziewczyny one sobie oczywiście znalazły chłopaków i mam wrażenie że taki po prostu mam charakter i muszę sobie dać wiecej czasu. No praktycznie w weekendy w domu się nic nie dzieje, ale znajduję tam chwilę wytchnienia i podoba mi się ten spokój. Trzeba walczyć jeżeli nie będę mógł pokonać nostalgi zgłoszę sie do specjalisty muszę traktować to jako przystanek do innej podróży Też tak myślę nie mam takiej więzi emocjonalnej z nowymi znajomymi jak z poprzednimi przyjaciółmi z najlepszym kumplem rozumieliśmy się bez słów.
 5. Drodzy bracia właśnie przerwa świąteczna się skończyła i wróciłem do szkoły jako, że pierwszy raz opuściłem dom rodzinny we wrześniu w poprzednim roku kiedy to zmieniłem miasto kilka set kilonetrów od domu i klub by rozwijać. To ciągle gdy jestem poza domem czuje smutek najbardziej boli gdy przyjeżdżam z powrotem i widzę pokój internatu i całe planowanie dobre nastawienie na treningi ulatuje bo myślę tylko o tym żeby wrócić do domu . Wracam do domu co miesiąc mniej więcej i raz na tydzień mam ochotę się wypłakać nie wiem kompletnie dlaczego czuje jakąś pustkę męczę się z tym te kilka miesięcy myślałem że przejdzie po czasie ale może to jeszcze za krótko.
 6. Współczuję bracie ja też straciłem swojego przyjaciela co prawda był po wylewie i każdy wiedział że taki tryb życia jak roślina nie będzie trwał wiecznie ale trzeba żyć dalej. Trzymaj się
 7. Idź do psychologa tylko jak ci powie że musisz walczyć o nią choćby nie wiem co to uciekaj. Bardzo idealizujesz ją porównując ją teraz do niej kilka lat temu to powinien ci powiedzieć psycholog i sam pompujesz jej osobę w swojej głowie zastanów się co bedzie jak bedziesz z nią czy zawsze bedzie taka fajna a może wogóle już jest zupenie inna zmieniła się weź to pod uwagę i sądząc po tym co napisałeś to na gorsze.
 8. Ale też Bracie staraj się zrozumieć młoda osoba ma niesamowity pociąg seksualny, i tutaj jesteśmy więźniami natury. Oczywiście sex nie za wszelką cenę, nie upadlać się przed kobietą, szacunek do siebie na pierwszym miejscu. Szmatami wycierać podłogę, a dobre kobiety należycie traktować.
 9. Ja na sylwestrze też obserwowałem sytuacje w stylu taki przylepa co klei dupę do każdej laski liże się najpierw z jedną potem inna para robi to samo a następnie zamianka.Najlepsze jest to że obie dziewczyny mają chlopaków.
 10. Witajcie bracia moje plany na rok 2020 to Pierwsza 5 na letnich mistrzostwach polski pływaniu Podium na zimowych mistrzostwach Zacząłem siłownie po poprzednim sezonie poziom tkanki tłuszczowej jakies 10 11 procent Standardowe treningi 2 razy na dzień nacisk na nawroty pływanie pod wodą Oczywiście biegi siłownia Rozciąganie szpagat musi być Nauka trzeba zdać i angielski perfekt żeby się dostać na studia do jakies fajnej ligi Niestety w poprzednim roku uczyłem sie intensywnie chińskiego ale zaprzestałem muszę jak najszybciej powrócić do nauki Cele poboczne to Chiński Śledzenie giełdy Rozwijanie social mediów Modeling jeżeli się uda załatwić Kurs na sędziego zawsze na jakiś zawodach wpadnie 200 zł Powodzenia bracia w nowym roku
 11. Witajcie bracia moje plany na rok 2020 to Pierwsza 5 na letnich mistrzostwach polski pływaniu Podium na zimowych mistrzostwach Zacząłem siłownie po poprzednim sezonie poziom tkanki tłuszczowej jakies 10 11 procent Standardowe treningi 2 razy na dzień nacisk na nawroty pływanie pod wodą Oczywiście biegi siłownia Rozciąganie szpagat musi być Nauka trzeba zdać i angielski perfekt żeby się dostać na studia do jakies fajnej ligi Niestety w poprzednim roku uczyłem sie intensywnie chińskiego ale zaprzestałem muszę jak najszybciej powrócić do nauki Cele poboczne to Chiński Śledzenie giełdy Rozwijanie social mediów Modeling jeżeli się uda załatwić Kurs na sędziego zawsze na jakiś zawodach wpadnie 200 zł Powodzenia bracia w nowym roku
 12. Skup się tylko na tych punktach bracie nie zmarnuj sobie życia z fartem bo się przyda Trzymaj się tych punktów bracie nie zepsuj sobie życia z głową i z fartem bo przyda ci się.
 13. Po to trenuje całe życie chyba każdy chce być w czymś co kocha
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.