Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Figurantowy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  316
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

297 Świetna

About Figurantowy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @tamelodia Ciebie to przytłacza rola płci w cywilizacji a nie dysonans między biologią a psychiką kobiety. Lepiej zmienić cywilizację niż płeć według mnie Swoją drogą nawet całkiem pokaźny procent kobiet, które znam wolałoby się urodzić jako mężczyzna. Facetów jest moim zdaniem zdecydowanie mniej z takim zboczeniem, a w sumie ich główną motywacją jest według mnie ciekawość lub chęć pobawienia się cyckami do woli.
 2. Chciałbym w końcu wyjechać poza Europę, o pierwsze miejsca w kolejce biją się u mnie USA, Japonia i Peru. Brakuje mi towarzysza i nie dysponuję środkami na tyle dużymi by ekstrawagancki hotel dla turystów nie nadszarpnął poważnie moich finansów, także myślałem o połączeniu wyjazdu z pracą czy to sezonową czy wolontariatem. Władam komunikatywnie angielskim i będę się jeszcze uczył miejscowego języka. Podróżowaliście kiedyś w taki sposób? Jak dopieścić ekonomię wyjazdu w granicach cebulowych standardów? Na Ukrainę/Rosję też mam ochotę, ale w pierwszej kolejności chcę odhaczyć coś bardzo egzotycznego.
 3. Prawie półtora wieku zaborów, elity wybite podczas Pierwszej i Drugiej Światowej, ideologiczna sowiecka okupacja. Jeśli mielibyśmy nawet od teraz zacząć zmiany w społeczeństwie to i tak trzeba by było poczekać aż wymrą dwie generacja ludzi, którzy nie są już w stanie zmienić mentalności. Czyli około 50 lat. Dodajmy, że socjalistyczna trucizna jest dalej sączona w dyskusji publicznej i telewizji przez agenturalne elity i przedstawicieli naszych wierzycieli. Moim zdaniem nic już się nie da zrobić, prędzej nas zlicytują lub poślą na wojnę. Nie stworzymy państwa narodowego na nowo, za dużo homo sovieticusów, a agenturalna hydra jest zbyt rozrośnięta.
 4. Nie wiem dokładnie jak dyskusja się prowadzi ponieważ jak zwykle przykrywa ją milion cytatów i ściany tekstu na A4 z małymi marginesami, także wypowiem tylko taką złotą myśl: ”Cała filozofia i społeczność Red Pill jest okej poza jedną kwestią. Podobnie jak inne oświecone grupy poświęcają 99,9% energii na propagowanie swoich tez, 0,1% na szukanie i wprowadzanie dobrego rozwiązania.” Wskutek tego dyskusja będzie się ciągnąć w nieskończoność, a status quo nabierze rozmiaru JEDYNIE SŁUSZNEJ PRAWDY OBJAWIONEJ. P.S. Rozwój i gromadzenie majątku to narzędzie, nie cel.
 5. Szukasz potwierdzenia? Oj jeszcze na początku nauki jesteś Do osiągania celów jak najdrobniejsza wizualizacja działa. I to nie "ty" sobie to realizujesz tylko świat ci załatwia.
 6. Popieram przedmówców, tyle krętactwa, małych kłamstewek, wyznawania miłości bez pokrycia, ambiwalentnych zachowań, a ty tu chcesz pannie robić romantyczne pożegnanie jak z hollywoodzkiej produkcji. Kobiety uwielbiają taki cyrk, ale na pewno dobrze jej to nie zrobi na przyszłość, tobie tym bardziej. Nie dokładaj do niej więcej ani grama emocji, pieniędzy czy szacunku. Koledzy bardzo trafnie moim zdaniem zinterpretowali przyczyny jej zachowania.
 7. Bezinteresowność to nie poświęcanie się dla kogoś. A poza tym to nie wiem o co wam chodzi koleżanki, nie wdawałem się w polemikę
 8. Tak zwany smog elektromagnetyczny to naprawdę spore zagrożenie w dzisiejszych czasach, nie tylko w kwestii prawidłowego funkcjonowania mózgu, ale także nie znamy do końca jego wpływu na cały organizm ludzki w dłuższym okresie. Moim zdaniem działa jak delikatna radioaktywność. Osobiście ćwiczenia fizyczne, wypady na łono natury i przebywanie z innymi ludźmi są w mojej hierarchii wyżej niż internet, jednakże całego dnia nie zapełnią, a biorąc pod uwagę ewoluowanie obecnej kultury pracy oraz technologii smartfonowej to tendencja idzie w stronę pogłębiania naszej więzi z cyfrowym światem. Tak, jestem uzależniony od komputera i internetu, ale jak jak tu inaczej skoro całe moje otoczenie albo siedzi w pracy albo nosem w smartfonie. W kwestii informacji warto zawsze zachowywać równowagę źródeł. Natura, telewizja, internet, własne przemyślenia, znajomi, autorytety itd. - inaczej można zadryfować tak daleko, że już ludzie przestaną przypominać ludzi.
 9. W kwestii odwdzięczania się na starość nie liczy się moim zdaniem ile pieniędzy nadgorliwie włożyło się w dziecko, a raczej jaką relację stworzyliśmy z młodym/młodą - czy umieliśmy się dogadać, czy niezależnie od więzów krwi polubiliśmy się, czy sobie pomagaliśmy, czy sobie ufaliśmy, ile mieliśmy wspólnych szczęśliwych chwil, czy staliśmy zawsze po swojej stronie itd. Pamiętajmy, że dziecko nie prosiło się na ten świat, dlaczego ma być zatem nam za to wdzięczne? Ładnie to tak wprowadzać nową istotę do naszego społeczeństwa z wielkim garbem potencjalnego długu do spłaty? Wbrew pozorom rodzice też czerpią wiele korzyści od małego dziecka, warto więc nauczyć się bezinteresowności. Swojego czasu zachodziłem do pewnej młodej mamy i nie mogłem zrozumieć pewnych matczynych i społecznych zachowań. Moim zdaniem niemowlaka/małe dziecko się za bardzo rozpieszcza. Wciska się w niego jak największe ilości żarcia, jest się na każde jego skinienie, wszyscy ludzie się rozpływają na jego widok. Od początku więc dziecko nabiera nawyku roszczeniowości, natychmiastowego spełnienia potrzeby, nie uodparnia się psychicznie na dyskomfort, przyzwyczaja się do ogromnej „miłości” przez samo bycie malutkim człowiekiem. Potem takiego malucha nie można zostawić na chwilę samego, trzeba spełniać wszystkie jego zachcianki oraz DARCIE W NOCY (jakbym miał w tamtym okresie jeszcze pracować na etacie to bym po tygodniu wyglądał jak zombie). Nie wiem czemu się nie używa zatyczek oraz nie daje się małemu troszeczkę własnej przestrzeni jak jest przebudzony. Otóż panowie i panie, kolejna czerwona pigułka dla was - rodzicie i bliscy dlatego tak rozpieszczają młode, ponieważ oczekują w przyszłości dalszej lub bliższej rekompensaty za to. Przekonałem się o tym brutalnie parę lat temu, kiedy wyszło na jaw, że wszystko co dostałem od rodziców nie jest tak naprawdę moje a w razie mojego nieposłuszeństwa mają na mnie haczyki majątkowe. W zamian za to robiłem przez prawie całe moje życie jako ich tampon emocjonalny i skarbonka. Koniec końców nawet się nie lubimy - nie wykształciła się między nami więź szczerej przyjaźni.
 10. Tak myślałem, że to kodeina, ale trochę nie pasowały mi koszty 50-80 zł dziennie, bo to naprawdę jakieś heroiczne dawki byś musiał zażywać. A w takim wypadku jest nawet większym zagrożeniem niż alko, wychodzenie z uzależnienia z opioidów jest koszmarne, nawet taka niewinna kodeina potrafi wywoływać straszne skręty fizyczne i psychiczne. Na portalu neurogroove.info jest historia gościa, który zajadał stres w pracy paroma piwkami i opakowaniami kody dziennie przez dłuższy czas i tak sobie rozwalił bebechy w końcu, że będzie pacjentem służby zdrowia do końca życia. Nie lekceważ kodeiny.
 11. Popuść ziomeczku wodze wyobraźni - nawet jeśli by pyknęło to będziesz do niej jeździł ponad 100 km? Nie ma co nawet rozbijać tej sytuacji na czynniki pierwsze, ponieważ jest to książkowa orbita. Przez tak zwany haj hormonalny dałeś się zwabić w ramę "słodkiego" chłopaczka, dałeś jej ponadto decydować o spotkaniu i wodzić cię za nos przez długi czas oraz zaangażowałeś się prawie natychmiast nawet nie widząc jej "na żywo". Związek, który miałby się utworzyć z takim bagażem "słodkich" rozmów, "słodkiego" zaangażowania, uników i małych kłamstewek nie wytrzymałby i tak próby czasu i takiej pokracznej ramy. Ponadto powtarzam, 100 kilometrów. Nabyłeś kolejne doświadczenie, ale widać nie za wiele treści forum zostało przekute w realizację. Dokształć się w kwestii podrywu - na internetach jest mnóstwo profesjonalnego materiału. I zapamiętaj - kobieta chce faceta silnego i agresywnego - takiego który umie sobie radzić z ludźmi. Pragnie być przygwożdżona do ściany i twardą ręką zabrana do krainy rozkoszy i oraz emocjonalnego rollercoastera.
 12. Zabawne, że przeciwnicy narkotyków nawet słowem się nie zająkną o prohibicji alkoholu i tytoniu czy drastycznym podwyższeniu kar.
 13. @Młody_Pelikan Akurat przytoczony przez ciebie fragment mojej wypowiedzi nie implikuje w żadnym stopniu takiego stanowiska. Po użyciu marihuany zdarzają się czasami natarczywe negatywne myśli, szczególnie jeśli używa się jej w niesprzyjających okolicznościach, dość nieprzyjemne. Ryzyko używania substancji o potencjalne psychodelicznym. W kwestii samej używki to marihuana o niskiej zawartości THC (kilkuprocentowej) często powoduje wzrost kreatywności, otwiera umysł, pobudza intelektualnie. Natomiast odmiany Indica, które stanowią prawie wyłączny przedmiot obrotu na czarnym rynku marihuany powodują raczej właśnie rozleniwienie, śmiech i euforię. Tak jak każda używka marihuana posiada potencjał uzależniający, rozregulowujący gospodarkę neuroprzekaźnikową mózgu oraz enteogeniczny, także powinny się jej dotykać wyłącznie osoby dorosłe i odpowiedzialne. Chodzi po prostu o to, żeby jej nie demonizować. Oprócz tych kilku wad, marihuana posiada także wiele zalet w aspekcie terapeutycznym, relaksacyjnym, towarzyskim. Poza tym jest wyjątkowo mało szkodliwa fizycznie i społecznie.
 14. Moim zdaniem większość kobiet idzie na studia głównie po to, że nie mają żadnej pasji życiowej, więc po maturze nie mają dalej bladego pojęcia czym mogłyby się zajmować w życiu. Dodatkowo są bardzo podatne na społeczne trendy. Środowisko w stylu bezmyślnego zakuj-zdaj-zapomnij, dzikie alkoholowe imprezy z pełnoletnimi już samcami, cała rozbudowana otoczka interpersonalnych zależności, certyfikat inteligencji wydawany na końcu - pociągająca perspektywa. Chociaż tu bym z drugiej strony nie generalizował, z mojego doświadczenia około 90% ludzi ma głęboko w dupie kierunek, który „studiuje”. Pod naciskiem rodziny oraz chęci przedłużenia dzieciństwa wybierają tą ścieżkę, natomiast z samym studiowaniem zagadnienia i pogłębianiem wiedzy ta 5-letnia zabawa ma mało wspólnego.
 15. Pewnie dlatego, że przyszli komunistyczni politycy jak kiedyś zapalili doznali porządnego myślowego bad tripa o swoim życiu. Dlatego preferują używki, które otępiają. Plus oczywiście szereg innych powodów z ignorancją, układem z mafią oraz potrzebą kontroli na czele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.