Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Figurantowy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  331
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

312 Świetna

About Figurantowy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ważne jest zaskoczenie i napięcie w związku, a to uzyskasz odsłaniając swoje karty atutowe tylko w odpowiednim momencie.
 2. Wbrew pozorom wystarczy wprowadzić kosmetyczne zmiany: - mniej komputera - ucz się efektywniej, a nie więcej (mnemotechniki, ściągi, uczenie się tuż po obudzeniu) - zaproponuj dziewczynie wspólną naukę - na siłowni możesz sobie słuchawki założyć i słuchać mądrego bełkotu jednocześnie trenując - nie oszczędzaj na jedzeniu - jak się zainteresujesz tematem to można kupić naprawdę tanio fajne kosmetyki i ubrania I na koniec - zdążysz jeszcze w życiu się napracować i nazarabiać. Większość studentów jest o wiele mniej ogarniętych od ciebie - moim zdaniem dobrze sobie radzisz finansowo jak na ten okres. Natomiast w kwestii nauki to mózg, jak każdy mięsień, rośnie podczas odpoczynku. Nie rezygnuj całkowicie z imprez ani bezmyślnego relaksu - będziesz żałował.
 3. @alfa_sralfa Bredzisz jak stary dziad co obejrzał jedynie reportaż w wiadomościach. ”Polisolokata” to nie jest ścisły termin ekonomiczny. Mi tam wszystko jedno, ale sam się przyczepiłeś. Jest to produkt inwestycyjny, w formie polisy ubezpieczeniowej, zatem pomija się podatek Belki. Zamrożenie jest na około 6-10 lat, ludzie się uczą oszczędzać. Ryzyko i fluktuacje kapitału są nieznaczne. Dla autora może akurat taki wariant jest mniej przekonujący, po prostu mówię, że takie coś istnieje. Trzeba po prostu czytać wyraźnie umowę i nie będzie problemów, 99% osób korzystających z takich produktów jest zadowolonych. Kredyty walutowe i Forex to też oszustwo? Inwestycje to zawsze hazard w jakimś stopniu.
 4. @alfa_sralfa Akurat ja sprzedawałem takie produkty finansowe kiedyś, polisolokata to określenie dla ciemnogrodu, poprawna nazwa to była wtedy bodajże polisa ubezpieczeniowa z gwarantowanym funduszem kapitałowym.
 5. Są takie produkty inwestycyjne, nazywają się ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Wpłacasz co miesiąc określoną kwotę (minimalnie około 200-300 zł) i w razie wypadku/śmierci/choroby osoby ubezpieczonej zgromadzona kwota powiększona o niewielki bonus jest ci wypłacana od ręki. Środki są zamrożone na długi okres czasu pod warunkiem utraty sporej części kapitału, dopiero po upływie tego okresu można podjąć 100% kwoty na żądanie. Środki na ogół są przeznaczane na zakup jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.
 6. Na dobry sen wpływa: - przewietrzenie pomieszczenia - ograniczenie wystawiania oczu na sztuczne światło, szczególnie przed samym zaśnięciem (komputer, telewizja, zbyt mocne żarówki) - wykorzystywanie łóżka tylko do seksu i snu - stopniowe przechodzenie od pełnej aktywności psychofizycznej do stanu snu (wyciszanie się) - prysznic przed położeniem się do łóżka - wysiłek fizyczny
 7. Ważne jest, żeby pamiętać skąd przychodzisz i dokąd się udajesz.
 8. Figurantowy

  Seksroboty

  Witam, Przeczytałem przed chwilą artykuł o prężnie rozwijającej się branży sztucznej inteligencji, VR i robotów celem zaspokojenia seksualnych popędów ludzi. Czy waszym zdaniem w dobie kryzysu instytucji małżeństwa i rewolucji seksualnej takie wynalazki będą się stawać popularniejsze? Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą?
 9. Nie interesowałem się zbytnio tą postacią, ktoś może mi przytoczyć jego główne zasady życiowe i mindset? Tylko swoimi słowami I tylko te zasady, które on sam praktycznie realizuje w swoim życiu Z drugiej strony nawet jakbyśmy realizowali jego wizję krok po kroku wcale nie mamy 100% pewności czy w naszym środowisku takie manewry zakończą się powodzeniem. Sukces to bardzo enigmatyczne pojęcie.
 10. Moim zdaniem nie jest to kryterium decydujące. I tak zazwyczaj dopiero po dłuższym czasie spędzonym razem, zrzuceniu maski „dobrego wrażenia” i poznaniu zachowania potencjalnego partnera w różnych sytuacjach możemy ocenić czy nasz duet będzie rokował w dłuższym okresie. Zaproszenie dziewczyny na randkę to dobry pomysł. Najlepiej tradycyjnie, Tinder/Badoo już teraz bardzo się kojarzą z anonsami ONS.
 11. Nic spektakularnego się nie wydarzy jeśli wiele potężnych i wpływowych grup nie będzie miało w tym wspólnego interesu.
 12. Dwie drogi masz zatem teraz droga autorko. Albo całkowicie o nim zapomnieć i zagryźć słodyczami ból po stracie kochanka i przyjaciela albo zaproponować mu wyraźnie wyłącznie relację przyjacielską z elementami intymnymi i namiętnymi. Wygląda na to, że nie nadawał się w twoich oczach na partnera życiowego ale seks i rozmowy były bardzo przyjemne. Polecam opcję numer jeden, i tak nadszarpnęłaś już jego nerwy a opcja druga prędzej czy później (bardziej prędzej) też wygaśnie.
 13. Zaakceptowałem fakt, że będac mężczyzną nie poznam nigdy dokładnie większości tajników psychiki kobiecej, chociaż domyślam się co mogłoby zadziałać. W dobre kryzysu kobiecości (skoro tak mówicie) warto by było zatem zacząć rozwijać kobiece cechy osobowości u kobiet. Moim zdaniem zostało to potwornie zaniedbane. A wię😄 - umiejętność uwodzenia (na przykład poprzez taniec, uśmiech, głos, sposób poruszania się, ...) - obecnie większość pań wydaje się posiadać jedynie umiejętność wypindrzenia się odsłaniając jak najwięcej skóry oraz patrzenia się na swoją zdobycz ukradkiem - kulturalna i rozbudowana wypowiedź - cierpliwość i opiekuńczość - umiejętności interpersonalne - rozwój fizyczny i intelektualny przynajmniej w tym higienicznym stopniu (czyli przynajmniej raz na tydzień, ale konkretnie) Pięknych kobiet jest całkiem sporo, natomiast przebłyski pozytywnej kobiecości u kobiet widuję niestety bardzo rzadko. U dziewczynek niestety też, także warto na to zwrócić uwagę. Jak nie będziemy doceniać takich pięknych cech u kobiet to za parę pokoleń pojęcie "miejska dżungla" nabierze dosłownego znaczenia.
 14. Jeśli oboje w trakcie tego związku traktowaliście się z szacunkiem i miłością to masz niebywałą okazję pokazać, że możliwe jest rozstanie się pary bez wybuchu negatywnego smrodu emocjonalnego. Pamiętaj, że trzeba się dopasować emocjami do swojego rozmówcy, także darowałbym sobie ckliwe teksty pt. "nie pasujemy do siebie", "życzę ci wszystkiego dobrego" itd. Dziewczyna na pewno będzie smutna i zraniona, także okaż jej swoim zachowaniem zrozumienie. Bez gierek, konkretnie. I kulturalnie. Niełatwa to sztuka, ale jak zacznie wielu parom się udawać taki manewr to będzie można w końcu zacząć rozmowy o zakopaniu toporu wojennego na wojnie płci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.