Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Figurantowy

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Świetna

About Figurantowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Polmartwy Osobiście nie znam ludzi, którym wiedza zdobyta na studiach sama w sobie otworzyła drzwi do dużych pieniędzy czy wielopoziomowego rozwoju. Większość ludzi w tym okresie zaczęła sama prowadzić gospodarstwo domowe, poznawać rozgarniętych intelektualnie znajomych, zdobywać pierwsze konkretne pozycje do wpisania do CV, imprezować do granic wytrzymałości i ruchać za wszystkie czasy. Prawie cała "otoczka informacyjna" uleciała z głowy w tempie błyskawicznym. Kto na studiach rozwijał swoje pasje i sam się dokształcał ten miał lepszy start, ale na palcach jednej ręki można było wyliczyć osoby, których wiedza z wykładów cokolwiek ruszała. Ot papierek. @Jaśnie Wielmożny Bardziej skłaniam się do rozwijania adaptacji, elastyczności, umiejętności interpersonalnych. I moje cele są długofalowe, zgodne z tym co mi sprawia największą satysfakcję. Kwestia środków czyli pieniędzy, towarzystwa, pozycji społecznej to sprawa drugorzędna, ponieważ nie mogę nad tym zapanować. Każdy powinien się kierować swoim własnym wewnętrznym kompasem, idea dzielenia postaw na złe/dobre jest śmiertelna dla natury życia, natomiast zbawienna dla ludzi tworzących dany wzorzec, gdyż czerpią oni mnóstwo korzyści z osób, które mu nie podołają .
 2. Polecę wam jeszcze książkę "Niedobry chłopiec" Olivii Goldsmith. Jest w sumie przeznaczona dla kobiet, ale przez to lekka do czytania i nakreśla mimo 19 lat bardzo wyraźnie ponadczasowe przymioty typowego Bad Boya.
 3. System i otoczenie prędzej czy później skieruje twoją kobietę na tory bezwzględnej emocjonalnej puszki Pandory z opóźnionym zapłonem. Musiałbyś ją odciąć całkowicie od jej towarzystwa, mass-mediów, polskiego systemu ekonomicznego - wtedy byś miał o wiele większą szansę podtrzymać idyllę.
 4. Cały ruch Red Pill, MGTOW zakłada porzucenie tradycyjnego modelu rozwoju mężczyzny, który po odbębnieniu i zaliczeniu podstawowych testów do wchłonięcia przez model społeczny powinien zdecydowaną większość owoców swojej pracy przeznaczyć dla swoich dzieci i żony. Jednak ani cały ten ruch, ani to forum, ani Marek Kotoński nie podaje celu gromadzenia energii i środków materialnych głównie dla siebie. Rozwój nie jest wartością samą w sobie. Moim zdaniem nie ma i nie będzie tu żadnej większej misji, ponieważ ludzie panicznie boją się „zginąć” za swoje ideały. Marek Kotoński znalazł niszę dla swojego biznesu i powiedzmy że pomaga innym natomiast reszta z nas współdziała z nim za frajer i poświęca tak swój wolny czas. Ot cała idea, nic podniosłego ani rozwojowego.
 5. Panowie, znowu tekstu nawaliło na kilka stron a temat niegodny nawet kafeterii. Napisałem to kiedyś, ale widać trzeba koniecznie przypomnieć - pani Saori traktuje was jak białych rycerzy do zapychania czasu dyskusjami bez potencjalnej konkluzji, których poziom merytoryczny sięga mniej więcej gimbazy. Natomiast ewidentnie ma ochotę na prywatne korepetycje od stanowczego i konkretnego samca, także proszę się dyskretnie umówić i temat magicznie się sam rozwiąże. Amen i dobrej zabawy
 6. Słuchasz Marka od dwóch lat i dalej uważasz, że gratulowanie i przepraszanie swojej byłej to dobre rozwiązanie nieprzepracowanych problemów ze związkiem? Mój Boże, mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą. Kłamca nie przyzna się do kłamstwa, oszust nie przyzna się do oszustwa, cichodajka nie przyzna się do cichodajstwa. Rozmowy traktuj bardziej jako wypełniacz czasu niż fundament relacji. I słuchaj swojej intuicji, ona jest o wiele ściślej skorelowana z rzeczywistością niż jakieś dyrdymały mainstreamowego porządku społecznego. Poza tym standardowa historyjka, dałeś się wciągnąć w babską gierkę, utraciłeś godność na wszelkich polach relacji i teraz jeszcze się czujesz winny. Kop w dupę i mela pod nogi, oto co byłoby adekwatne dla toksycznej psychopatki. P.S. Ta historia z tym seksem w sylwestra powinna wygrać nagrodę w konkursie na najbardziej niedorzeczną fantasmagorię w dziejach. Po tej akcji prawdopodobnie przysłowiowa lampka czerwonego światła ci spaliła siatkówkę i dlatego brnąłeś w to dalej.
 7. Szeroko rozumiany system stopniowo i skutecznie drenuje wszystkich z energii. Ty jak i twoje otoczenie jesteście stale bombardowani technikami manipulacyjnymi. W twoim wieku widać to szczególnie gdy zaprogramowane baranki projektują na ciebie kolejne wymagania i wizje, w związku z przekroczeniem „magicznej” bariery 18+ i zaliczeniem „egzaminu dojrzałości”. Pod naporem tych sił w końcu potencjalnie obudzisz w sobie mężczyznę i zaczniesz sam kreować siebie. Jeśli chodzi o życie towarzyskie, karierę, rodzinę to spotka cię rozczarowanie - są to aspekty zależne od otoczenia, także niegodne twojego priorytetu.
 8. Widzę koledzy też propsują redaktora Michalkiewicza. Mnie już od dawna nie ruszają wiadomości polityczne, po prostu szybciej dojdzie do bezpośredniego starcia. A co do złości na pobratymców to i z tym sobie poradziłem - uznałem że ewolucyjnie jestem już z innego gatunku, co mnie obchodzi co robią człekokształtne ameby.
 9. Wszystkie te pozytywne atrybuty dziewczyny, które wymieniłeś są istotne, lecz dalej fundamenty relacji damsko-męskich pozostają takie same. Jeśli cię zakwalifikuje pod względem atrakcyjności seksualnej jako koleżankę z penisem to żadne pokrewieństwo dusz, charakteru czy zdolności nie przybliżą cię do poznania jej intymnych sfer.
 10. Chciałbym się kiedyś przekonać co ludzie mają na myśli przez „jak będziesz miał dzieci to zrozumiesz”. Dziecko to suwerenna, świadoma istota, taka sama jak my, tylko mniej doświadczona. Moim zdaniem rodzice niewłaściwie przypisują sobie olbrzymią rolę w kwestii tego jakie dziecko będzie. Odpowiedź brzmi: ludzie się uczą przez obserwację, więc jak ci zależy to zrób porządek najpierw ze swoją głową i otoczeniem.
 11. Jedyne co ma teraz dla ciebie znaczenie to twoja interpretacja zaistniałej sytuacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.