Jump to content

IBRA

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  21.00 PLN 

Community Reputation

251 Świetna

About IBRA

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie dawno będąc w składzie budowlanym i gadałem z właścicielem o węglu, to się śmiał z tych dopłat itp mówił że rząd kupuje sobie czas i robi z ludzi debili na tej giełdzie PGG. Prognozuje że węgla się nie kupi ponieważ węgiel pójdzie do elektrowni a domy jednorodzinne węgla nie dostaną.
 2. Dziwne że Rosjanie przed wybuchem wojny nie robil potajemnie na terenie Ukrainy magazynów paliw, żywności czy amunicji, a tak musieli to wszystko przemieszczać spod granicy i Ukraina im to niszczyła, na pewno by to zmieniło losy wojny może byli zbyt pewni siebie.
 3. Jak zobaczą jakie życie jest drogie w Polsce to sami spierdolą.
 4. https://www.gov.pl/web/dyplomacja/oswiadczenie-ministra-spraw-zagranicznych-rzeczypospolitej-polskiej-w-zwiazku-z-wypowiedzia-sekretarza-stanu-usa-w-sprawie-przekazania-samolotow-ukrainie Nareszcie rząd trochę pomyślał lub ktoś im podpowiedział.
 5. Widzę w internecie wszyscy hura sankcje na Ruskow, a nie widzą co się stało u nas z cenami paliw, zboża, rynkiem stali jak to się dłużej utrzymanie to do wakacji z gospodarki nic nie zostanie.
 6. Rosja wysłała tak młodych niedoświadczonych na front i do tego braki paliwa czy jedzenia dobrze że każdy ma karabin... dziwne to jakieś.
 7. Uważam że pierwszy etap covid zakończony, następnie wojna na Ukrainie zakręcenie gazu przez Rosję co skutkuję zatrzymaniem przemysłu w Europie, co potęguje biedę i głód - teraz z górki można wprowadzać kolejne pierdoły czipy itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.