Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Moriente

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

480 Świetna

3 Followers

About Moriente

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1144 profile views
 1. Ale czego oczekiwałeś? Myślałeś, że wyzna Ci wszystkie swoje przygody? O takie rzeczy się nie pyta bo i tak nie poznasz prawdy. Musisz ocenić to sam. Zaś nazwa orgazmus wzięła się z nikąd Co do ogólnego zarysu. Po co sobie utrudniać życie? Plus Pomyśl. Szczerzę wątpię, że odpuścisz temat czytając komentarze na forum. Znajdź sobie poradnik @Mosze Redo żon wyborze. Tam masz też wiele wyjaśnione. Ja osobiście bym temat odpuścił. Chociaż może kto wie, może ta jest inna, wyjątkowa?
 2. "Podobne ćwiczenia zorganizowano w ubiegłym tygodniu we Wrocławiu. Tam wówczas 1,5 tys osób miało się stawić w 10. Wrocławskim Pułku Dowodzenia w Leśnicy. Wezwania na ćwiczenia organizowane w trybie natychmiastowego stawiennictwa również były dostarczane nocą." To było rok temu. To też był fake news? Niektórzy powinni sobie uświadomić, że pewne rzeczy są planowane 5, 10 lat do przodu. Dla przykładu, wrzesień 39 dla społeczeństwa był zaskoczeniem, mimo, że od co najmniej wiosny, wiadomo było, że konflikt wisi w powietrzu, a pod koniec sierpnia wojsko zarządziło pełną mobilizacja rezerwistów. Wtedy też ludzie nie wierzyli w konflikt. Oczywiście sytuacja była inna, jednak historia jest nauczycielką życia, podobno.
 3. 12. Użytkownik ma obowiązek traktować innych Użytkowników z szacunkiem.
 4. Gdzie jest napisane że dla ochotników? Ok, niech będzie clickbait, tak samo jak clickbaitem jest wzrost napięć w Europie, coraz większy kontyngent amerykański w Polsce oraz ogólny kurs dyplomatyczny naszego kraju. Bo Amerykanie nie mają co robić z armią i z nudów relokują coraz większe jednostki do Polin
 5. Co zrobisz jak przyjedzie żandarmeria z asystą milicji?
 6. Bracia, szykujcie kamasze Kolejne etapy planu w realizacji. "Jednak plany są ambitne. Na obowiązkowe ćwiczenia wezwanych może zostać nawet do 200 tys. mężczyzn będących w rezerwie. To planowany limit średnioroczny na 2021 rok" https://www.money.pl/gospodarka/wojsko-powola-rezerwy-moze-wezwac-nawet-200-tys-osob-6566582822386336a.html
 7. @spacemarine Napisałeś o skrytce na PIN. Głównie istniejące bankowe, znalezienie wolnej graniczy z cudem. Banki się z tego wycofują. Po co masz trzymać precozja w skrytce, trzymaj wszystko na koncie A dokumenty ważne w domu, żeby były łatwo dostępne w trakcie przeszukania. Prywatne skrytki na rynku to margines a ceny z kosmosu. Plus nie wiem jak z gwarancją bo jeśli jest to to spółkę z. o. o. to bym nie zaufał. Patrząc na to co się w tym kraju wyprawia w ciągu raptem ostatniego roku to przekonuje mnie, że 'władza' nie ma żadnych skrupułów. A wszystkie afery które się przewinęły przez nasz kraj typu Art-B Pana Baksika i Gąsiorowskiego, Amber Gold, czy FOZZ to była tylko rozgrzewka....
 8. Mam wrażenie, że część przedmówców przejadła się redpillem. ______________________________ Gdzie brat zauważył to samo, że wygasło i sam to przyznał. Mimo to nic z tym nie zrobił. Według historii, nic złego jeszcze się nie wydarzyło i to właśnie jego kobieta zakomunikowała problem, przedstawiła co jej nie pasuje. Czyli zrobiła to, czego obecnie nie zrobiła by znakomita większość kobiet. Jednak bracia już wydali werdykt, nowa gałąź, brak emocji. Oczywiście, że warto. Jeżeli uważasz, że jest to odpowiednia kobieta i się dogadujecie. Mężczyzna jest kapitanem okrętu, którym jest związek. Kobieta Ci dała znać, że w oddali pojawiła się góra lodowa na horyzoncie. Więc Panie kapitanie, pora wziąć ster w ręce i zmienić kurs. Tu niestety według Twojego opisu zleciało hipokryzją. Sam zauważyłeś ten problem, jednak to ona pierwsza go poruszyła. Porozmawiaj z nią szczerze. Na spokojnie, bez naskakiwania. Pamiętaj, gdy atakujesz frontalnie, druga strona odpowie atakiem albo się okopie w bunkrze. To w tym momencie jest Ci całkowicie zbędne. Przeanalizuj dokładnie sytuację. Każda relacja wymaga wkładu energii z dwóch stron. Zadaj sobie pytanie jak to u Was wyglądało. Jeśli osiedliście oboje na laurach, wkrada się szara codzienność, brak komunikacji, to niestety jakość relacji będzie spadać. Tak, wymaga to ciągłej pracy z obydwu stron. W optymalnym przypadku, równomiernego wkładu. Zadam Ci jedno pytanie testowe, maturbujesz się? P.S Naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórzy użytkownicy widzą świat zero jedynkowo. Albo chad albo nice guy. Pomiędzy nic nie ma. Gdzie budowanie relacji to coś więcej niż bycie chadem chamem.
 9. Pomijając kwestie, że jest to tak dla Ciebie istotne, to czy wiesz jakie jest źródło jej niechęci? Dokładne źródło. Czy tak było od samego początku? Bez znalezienia przyczyny nie rozwiążesz problemu. A może problem jest w Tobie? Może źle prowadzisz te relacje. Kobiety są jak instrument a my jesteśmy a raczej powinniśmy być wirtuozami. Inna sprawa że znakomita większość instrumentów na rynku to jakieś marne podróbki i falsyfikaty na których można pociąć palce, ale wirtuoz takie defekty od razu zobaczy.... Nie chcę Cię dołować ale właśnie sobie uświadomiłem, że nigdy nie miałem z tym problemu. Tylko sztuka w tym by kiełbasę odpowiednio podać do stołu.
 10. Wyobraź sobie że naciskasz dłonią na swoją kobietę. W efekcie ją odepchniesz. I to będzie tym wieksze im bardziej będziesz na nią naciskał. Akcja reakcja. Żadna kobieta tego nie lubi robić pod przymusem. Chyba że akurat ma chęć być zmuszona albo zeszmacona. Jednak właśnie, musi mieć chęć. Twoja kobieta tej chęci nie ma i powodów może być setka. Zaczynając od najbardziej prozaicznych, że w głowie ma wizję że się poniża i stracisz do niej szacunek. Wtedy musisz jej pokazać, że bardzo się myli. Zrobi to z przyjemnością. Może masz ser napletański Może jest z Tobą z braku laku Powodów może być 100 i nie odgadnę ich za Ciebie. Jednak obrażając się na nią i waląc fochy pogrążasz się jako mężczyzna. A te wszystkie rady o chadach, wzbudzaniu zazdrości itp to schowajcie do piaskownicy.
 11. W pełni Cię rozumiem bo miałem taki etap. Jednak wiesz, że im bardziej naciskasz tym bardziej odpychasz. Wdrożyłem te podejście w nowej relacji i na te kwestie złego słowa nie mogę powiedzieć. Pójdę o krok dalej. Z czego wynikają te potrzeby? Czy to jest naprawdę niezbędne do życia? Czy stawianie loda nad partnerką nie podchodzi pod uzależnienie? Czy seks jest podstawą i fundamentem relacji? Nie. Fundamentem jest zrozumienie i rozmowa, a seks jest dopełnieniem tego wszystkiego. Taką wisienką na torcie. Pięknie wykończonym dachem który wznosi na szczyty. Jednak jak dach może być piękny jak fundamentów niema?
 12. Pamiętam na lekcji matematyki w gimnazjum, nauczyciel zawsze powtarzał : Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA Pomijając już kwestię, że według tego co piszesz, nie patrzysz na swoją kobietę jak na swoją kobietę, partnerkę i drugiego człowieka. Może najzwyczajniej nie lubi? Ale nie, Jaś chce lizaczka i koniec.
 13. Moriente

  Cześć.

  To w końcu Magda czy Werka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.