Jump to content

Moriente

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

567 Świetna

4 Followers

About Moriente

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,643 profile views
 1. Zaproś tego szczęśliwca narzeczonego też na spotkanie, we trójkę raźniej 😂
 2. Niestety poprawili ten bubel i ustawa jest już od jakiegoś czasu
 3. Panie @Turop, pamiętaj że od ogłoszenia do finalizacji sprzedaży bardzo długa droga. Lepiej wstrzymaj się z kompulsywnymi zachowaniami wobec współlokatorów
 4. Przecież to jest zwykłe uzależnienie od dopaminy
 5. Turop, a w czym jest problem, żebyś te babsztyle ustawił według swoich zasad? Według tego co piszesz, to one po prostu weszły Ci na głowę.
 6. Trzeba było to wykorzystać i zrobić robotę. Nie rozumiem tych złudzeń, większość na tinderze to zwykłe szmatławce, które szukają dobrego rżnięcia, ewentualnie desperata. Aż mi się przypomniała pewna 18 z tindera, świeżo po rozstaniu z chłopakiem. Seks tylko agresywny. Taki już na granicy dobrego smaku, doprowadzający ją do łez. Zapamiętaj, tinder=szmatławce. Są może wyjątki, ale to jak szukać fiołków na wysypisku. A temat z nią masz spalony. Daj sobie spokój.
 7. Pamiętam jak dziś, gdy rok temu @absolutarianin ostrzegał przed zaciskaniem pętli, to były kpiny i wyzywanie od foliarzy...
 8. Moriente

  Brak seksu

  Możesz rozwinąć myśl? Ile stawiasz na stół?
 9. Właśnie przeczytałem jeszcze raz jej pierwszy post. Ona nigdzie nie pyta o rady. Tak jak napisałeś, decyzja została podjęta ?
 10. Moriente

  Brak seksu

  Przez chwilę myślałem, że przez pomyłkę trafiłem na kafeterię, ale patrzę na adres, jednak bracia samcy. Co w tym dziwnego? Widocznie nie miała ochoty. Czy jest Twoją seks zabawką? Już sobie wyobrażam jakiego focha strzeliłeś, jak mała dziewczynka w piaskownicy. Wiesz kiedy najbardziej kręci kobietę? Kiedy czuje, że nie robi tego z obowiązku, a gdy będzie miała gorszy dzień, to księciunio się nie obrazi. Swoją drogą, taki tekst jest niedopuszczalny. Jeśli miałeś 17 lat to rozumiem, w innym wypadku....dziecinada straszna i przedstawie
 11. To, że silny naród i silna armia opiera się na silnym przywódcy i silnych mężczyznach. A to, że trzymają kobiety krotko, bardzo dobrze, odpada im połowa problemów które przewijają się na tym forum. A co do pasterskiej mentalności, to powiedz mi kto np zbudował to: Tak jak Mosze wspomniał, wbrew pozorom jest to mądry naród. A problem nie jest z babami, tylko ze społeczeństwem i mężczyznami, bo kobieta zrobi tyle na ile jej się pozwoli, a że u nas jest przyzwolenie, aplauz i niedobór silnych mężczyzn to mamy co mamy.
 12. To akurat nie jest taki głupi pomysł. A jak już o Turcji rozmawiamy, ciekawy filmik. Żarty o ruchaniu z kozami niestety są nie na miejscu. Turcja jako kraj jest o wiele silniejsza od Polski militarnie i gospodarczo. Z przemysłem ciężkim i stoczniami. Bodajże druga armia NATO.
 13. @Wewerka dzięki za polecenie tego pierwszego sklepu. Idealnie to czego szukałem. Wybór padł na te dwie rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.