Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

frgot133

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About frgot133

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PRAWO HIPERGAMII Kobiety mogły by kopulować i być zapładniane tylko przez najprzystojniejszych samców, natomiast w domach mieli by swoich niewolników którzy by to wszystko utrzymywali bez dostępu do sexu. Przejęcie włądzy we wszystkich urzędach, szpitalach, szkołach, uczelniach, itp.
 2. Czytając książki Marka Kotońskiego, ale też zagranicznych autorów np. Mózg kobiety - Louann Brizendine dochodzimy do wniosków jak wyrachowane są kobiety oraz jaką mają władze współczesnie w sądach, szkolnictwie, wychowaniu dzieci itp. To ja się pytam po co być honorowym, uczciwym, ? Lepie być takim zimnym draniem jak Janusz Tracz, i tylko wszystko kalkulować, spiskować, oszukiwać, a kobiety traktować jak towar.
 3. A sorry to daltego że w mediach jest za dużo żydów, cyklistów, masonów i mi się delikatnie mówiąc popie............ Co ja mogę poradzić że film widziałem dawno, a Johnego Danielsa przez ostatni rok widziałem wszędzie. Na pocieszenie mogę dodać że będziecie tego pana oglądać przez kolejne 4 lata Tak że może i wam zacznie się pier............. Część narodu jest bardziej uzależniona od PISU niż od wódki hahaha
 4. To nie była jego żona, tylko jakaś małolata bez przyszłosci z przeszłością nieciekawą. On miał dziecko, na zwieńczenie swojej kariery powinien to inaczej rozegrać, żeby zapewnić swojemu dziecku przyszłość. To nie był młody chłopak, tylko doświadczony mężczyzna który musiał zdawać sobie sprawe że to nie jest kandydatka na żone, litośći. To była zwykła ladacznica, do zaspokojania potrzeb, powinien ja udostępnić Olowi za skrzynke Johnego Danielsa, i wszyscy byli by zadowoleni. Jednak wybrał najgorszy scenariusz. Ten film jest bez sensu. Taki facet w realnym świecie nigdy by nie doszedł do takiego stanowiska gdyby tak postępował i kierował się emocjami. Bo ta kolejna miała jeszcze mniejszą wartość i gorszą przeszłość, sam scenarzysta bał się aż tak zabarwiać rzeczywistość, bo wtedy tytuł brzmiał by: Franz Maurer zabił swojego przyjaciela dla skrzynki johnego danielsa
 5. Prawdziwy mężczyzna się nie zakochuje, kieruje się chłodną kalkulacją, nie zabija, tylko wykorzystuje system prawny, jak żydzi. Ala Janusz Tracz. Dziękuje Marek Kotoński, ma pan naprawde wiele racji, i to nie jest sarkazm, to naprawde działa. Ludzie na haju hormonalmy popełniają wiee głupot. Jedyne z czym Markiem się nie zgadzam to to że mozną znaleźć atrakcyjne prostytuki za 150 zł.
 6. NIe wykluczone, jednak Franz jako główny powód podaje kobiete, Olo złożył wyjaśnienia. Olo nie chciał śmierci Franza, bo znał go 20 lat, robił swoje. Olo był wporządku, ten film jest dla białych rycerzy.
 7. Żartujesz ? Franz Maurer miał żone, dziecko, majątek, pozycje. Sam na początku filmu miał ubaw że ją tam gwałcili w tym ośrodku. Sytuacja była oczywista że będzie jej sponsorem, prawdziwy mężczyzna się nie zakochuje, tym bardziej taki facet w jakieś małolacie bez rodziny. Ona sama wskoczyła na kolejnego bolca. A on co ? Zabił swojego przyjaciela którego znał 20 lat dla jakiejś małolaty z patoligicznego środowiska, potem poszedł w odsiadke, a przecież miał dziecko. Typowy biały rycerz któy kierował się emocjami. Ja bym takiej nawet nie zapłodnił, nikt z pozycją Franza Maurera nie ryzykował by dla takiej małolaty. Wnioske ? Karhu jest białym ryczerzem
 8. Na filmie widzimy ja Franz Maurer zabija swojego przyjaciela którego znał 20 lat, dla zwykłej małolaty z ośrodka wychowawczego. Pani pewnie poczuła się jak prawdziwa femme fatale, no i na poniższym nagraniu widzimy że Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy" mówi że ta małolata Angela robi teraz za modelke, i daje sesje zdjęciowe dla magazynów z modą dla kobiet. Wniosek, nie zabijajcie swoich przyjaciół dla kobiety. Franz Maurer okazał się białorycerzem, i pomyśleć że tacy ludzie rządzili naszym krajem.
 9. TU się nie zgodzę z tobą jak i z Markiem Kotońskim który powiedział że mężczyzna chcę zapładniać jak największą ilość kobiet, nie patrząc na jakość. Mężczyzni chcą sexu, ale dziecko dla mężczyzny to inwestycja, a dla kobiety to instykt posiadania. Mężczyzni nie potrzebują dzieci(robią je tylko wtedy gdy im się to opłaca), stąd też w dzisiejszych czasach tylko kobieta która odpowiada w 100% wymaganiom mężczyzny zdoła go urobić w dzieciaka, no chyba że to jakiś frajer który nie czytał forum Marka. Poza tym mężczyzna dzisiaj również jest zobowiązany prawnie po zrobieniu dzieci i zawarciu małżeńśtwa, stąd obie strony nie mają za dużo manerów, zarówno samotne matki jak i alimenciarze. Przecież nie raz na forum były poruszane tematy że kobieta odchodziła od faceta, bo tykał jej zegar biologiczny a facet nie chciał dziecka, i ona wiązała się z mniej przystojnym. Kobieta to maszyna do znaleziania jak najlepszych genów, pieniędzy i pozycji, ale jednocześnie moża ona wybierać tylko z tych facetów którzy o nie zabiegają, bo w przeciwnym wypadku nie utrzyma ich przy sobie i nikt nie będzie chciał na nią płacić. Niestety zasiłki dla samotnych matek rujnują ten obraz i kobiety mogą pozwolić sobie na więcej.
 10. Po wysłuchaniu audycji pana Marka doszedłem do wniosku że w naszym społeczeństwie brakuje informacji na temat prawdziwej natury kobiet, wmawianie nam kłamstw że kobieta kieruje się miłością, to bzdura i oszustwo. Pod wpływem tych kłamstw mężczyzni traktują kobiety na równi ze sobą, nie rozumiejąc że one w ten sposób nimi gardzą, Mając taką wiedzie(ja posiadałem ją wcześniej, długo długo przed wysłuchaniem audycji Marka) widzę że kobieta przy doborze mężczyzny na materiał dla ojca dziecka kieruje się wyłącznie wyglądem(ten składnik jest najważniejszy), kasą, pozycją społeczną, dobrze żeby też samiec sam o nią zabiegał, to wtedy gwarantuje to stały dopływ pieniędzy zarobionych przez samca, jak nie to sobie poszuka beciaka, ale tylko za seks, broń boże żeby zapłodnił. Nie znam takiego przypadku żeby kobieta która jest ładna wzieła sobie na ojca dziecka faceta o niższej puli genetycznej niż ona sama. Choć by ten facet miał mega serduszko, majątek, pozycje. Dlatego uważam że obcowanie z kobietami w życiu zawodowym dla faceta jest poniżające, widząc jak działają kobiety. Przechodząc do sedna sprawy, dziecko to jest zaspokojanie potrzeby kobiety, bo ona chce mieć gówniaka, NIE WASZEJ !!! Moja matka nie zrobiła mnie z miłości, tylko była zwierzeciem jak pozostałe 99,99999999999% kobiet przy doborze faceta, z tym że jej się nie udało go utrzymać przy sobie, bo nie była wystarczająco atrakcyjna. Przykładem jestem ja sam, mój ojciec na swoje czasy był badboyem, wysoki 190 cm, przystojny, a to na lata 80 było naprawde czymś, natomiast moja matka niskim kurduplem ze średnią urodą, dała mu się zapłodnić, wszystko się rozpadło, on nie płacił alimentów, odszedł do lepszej. Ja na dzisiejszym rynku matrymonialnym(tak rynku, kapitalistycznym, drapieżnym) jestem niżej niż mój ojciec, bo nie mam nawet 180 cm, geny poszły od strony matki. W dodatku mój ojciec miał majątek odziedziczony po swoim ojcu, natomiast ja nie posiadam niczego. Oczywiście mam swoje pasje, realizuje się, robie to co lubie, jestem szczęśliwy, i nawet mądrzejszy niż mój ojciec, bo jemu to wszystko za łatwo przyszło, nigdy nie musiał się starać, co spowodowało u niego po latach upadek. Dlatego ja nigdy nie będę chciał mieć dzieci, nawet jeśli moja partnerka będzie atrakcyjna, bo to jeden wielki bullshit, Nie róbcie dzieci tylko dlatego że system wam wmawia że będziecie od tego szczęśliwsi, w większości przypadków to jest zaspokojenie potrzeby samicy za możliwośc dostępu do cipki, chcecie tego dla swoich dzieci ? Że spłodziliście je tylko dlatego że był dobry sex ? RÓBCIE DZIECI TYLKO WTEDY JAK SIĘ DOROBICIE MAJĄTKU I POZYCJI, ZNAJDZIECIE ATRAKCYJNĄ PARTNERKE, I WYKALKUJUCIE SOBIE ŻE WASZA PULA GENOWA DA NOWEMU CZŁOWIEKOWI DOBRE ŻYCIE, INACZEJ SOBIE ODPUŚCIE. JAK JESTEŚCIE BRZYDCY, TO UPRAWIAJCIE TYLKO SEX, ALE NIGDY, NIGDY NIE RÓBCIE DZIECI!!!!!!!!!!!!!! BO ONE NIE BĘDĄ MIAŁY Z WAMI NIC WSPÓLNEGO, TO JEST ŚCIEMA.
 11. NIe wróży to nic dobrego, w końcu obudzi się w niej zegar biologiczny, ile ona ma lat ? jest po 30 ?
 12. Wśród moich znajomych i rodziny nigdy nie miałem styczności aby okazało się że facet jest bezpłodny. Czy znacie sytuacje ze swojego otoczenie którymi chcielibyście się podzielić tutaj na forum ? Jestem ciekawy czy przystojny facet też może być bezpłodny ? Gdy już się okazało że jest to 100% bezpłodność, czy kobieta mimo wszystko zostawała przy samcu czy szukała nowego ? Z artykułów w internecie wynika że liczba bezpłodnych mężczyzn w Polsce rośnie, wynika to ze złego odżywiania i zanieczyszczenie środowiska.
 13. Witam śledziłem dzisiaj wiele tematów na kafeterii i tym podobnym o tym jak kobiety użalają się że ich faceci nie chcą mieć dzieci. W 80% przypadków wygląda to tak że kobiety w przedziale 18-27 lat wybierają sobie facetów o zdecydowanie wyższym SMV niż one same łudząc się że ci faceci są z nimi dla czegoś więcej niż sex. Koniec końców dobijają do 30 a samiec znajduje sobie młodszą do zabawy i ani myśli o dzieciach przed ukończeniem 40 lat. Taka kobieta już ma marne szanse na znalezienie sobie przystojnego faceta a tym bardziej z dobrą pozycją społeczną. A potem takie kobiety zostają z kotami lub dają się zapłodnić invitro i psują ten kraj. Wszystko to jest spowodowane przez białorycerstwo i podbijanie młodym kobietom atencji w internecie, za każdy lajk powinna być kara chłosty dla faceta Starsi bracia, opowiedzcie historie z waszego życia jakie zaobserwowaliście u swoich rówieśniczek.
 14. Ja rozumiem że to jest matrix, gra, w której tak naprawdę to ja wybieram, bo w każdej chwili mogę wyjść z tej gry w postaci śmierci, więc to ja tak naprawdę rozdaje karty. Biologia wymusza na mnie pewne zachowania, ale kontroluje je, tylko się martwie żeby nigdy nie zrobić dziecka z kobietą której nie kocham. Np. często spotykam na ulicy niskie kobiety które budzą we mnie porządanie, ale tylko do sexu, w moim życiu byłem zakochany tylko w kobietach o moim wzroście i to z odwzajemnieniem. Odbywało się to po dłuższym spotykaniu się na uczelni i pracy. Te kobiety w których byłem zakochany początkowo wogóle nie budziły mojej uwagi, dopiero po jakimś czasie. Logiczne jest że moje dziecko będzie lepsze genetycznie gdy spłodze je z wyższą partnerką. I to jest właśnie miłość, kiedy przebywam z kobietą i chcę ją zapłodnić, a potem wychować z nią dziecko i w jakimś sensie dzielić się z nią pasjami i charakterem, oczywiście sex się w końcu znudzi i może dojść do zdrady/rozwodu, ale mimo wszystko wolę być zakochanym i kochać się z kobietą w której będę zakochany bo tylko to zmusi mnie do dłuższej relacji z kobietą. Skoro wiemy że matrix istniej i wiemy jak to działa, to można go oszukać, można oszukać ten matrix. Przez zakochanie się rozumiem związek z kobietą o wyższym SMV niż moje, a potem spłodzenie dziecka. Mam zamiar oszukać matrix lub spasować. Nie dam się nabrać na kawełek dupy i cycka, żeby zmarnować sobie życie. Większość kobiet jest przerażona bo ma tylko ciało, nic więcej, o ile szybko znajdą sobie faceta do sexu, trochę ciężej do spłodzenia dziecka, to już bardzo hardkorowo ciężko do małżeństwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.