Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Joe

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Joe

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moja była z którą kiedyś byłem 2 tyg puściła bąka podczas przytulania strasznie śmierdzącego, aż na rzyganie mnie wzięło. Dużo mięsa jadła. Obrzydzenia do niej dostałem i przestało mi całowicie zależeć na niej
 2. Będziesz czuł chu**ie długi czas jeśli rzucisz pornole i zaczniesz walić konika max maxow 2 razy na tydzien. Polecam rzucic to jak najszybciej. Jeżeli chodzi o to czucie chu**i to możesz je bardzo zmniejszyć ustawiając myślenie, psychike na właściwy tor: że to że nie walisz i nie ogladasz tego to chapiesz zyski, a nie tracisz , a że czujesz tragiczne emocje to kwestia mózgu, który sie uzależnił. Ja w ten sposób rzuciłem fajki po 8 latach palenia, małego, ale regularnego; zrzuciłem w ten sposób tłuszcz i złe pokarmy które uwielbiałem. Robiłem prostą kalkulacje. Wypisywałem zyski i straty i mówiłem sobie czesto że tak na prawde chapie zyski, a nie trace. Po czasie organizm sie przyzwyczaja do nowego nawyku i nie czujesz chu**i. Tak naprawdę jak sobie kiedys uswiadomiłem to wiekszosc rzeczy rodzi się w bólu. Mięśnie też rosną w bólu; trzeba isc i zapierdalac na siłce lub kalistenice, nie chce się często po robocie, mięśnie pózniej pieką, ale jaki ten ból jest pozniej fajny po udanym treningu i wiedząc że nas przybliża do zdrowia, wyglądu bardzo ładnego i lepszej samooceny. 🙂
 3. Dokładnie; jak mówi typiarz; tutaj pies pogrzebany. Żeby zgubić tłuszcz musi być deficyt kaloryczny. Musisz mieć ustawioną kalorykę i obserwować siebie. Jak np. przy 3000 kcal nie masz dalej rzeźby to schodzisz w dół. Najlepiej prowadzić notatnik dietetyczny; nie apka bo to się nie sprawdza tak jak papier. Czas do poświęcenia dziennie na taki notatnik to 15-20 min dziennie.
 4. Słucham już radia samiec 2 lata. Pan Marek dużo mi dał wiedzy o której nie miałem pojęcia jak większość ludzi na tej planecie. Szkoda że nie było audycji jak miałem 12-14 lat; inaczej by się potoczyło moje życie.
 5. Witam wszystkich; z tej strony Joe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.