Jump to content

Taran

Starszy Użytkownik
 • Posts

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Taran's Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

141

Reputation

 1. Redaktor Tomasz Wiejski zamieścił na swoim kanale vloga o przemocy kobiet wobec mężczyzn. Opowiada własne doświadczenia. Opisuje jak profesjonalistki - policjantka dokonała błędnej oceny sytuacji oraz jak psycholożka szkolna próbowała zarzucić mu matactwo, że to niby on był sprawcą przemocy i próbował wrobić kobietę. Poza tym ciekawe spojrzenie policjantów na kwestie przemocy kobiet.
 2. Witaj na forum.
 3. Podczas relacji ze zdarzenia z Bartoszyc - przemocy domowej wobec mężczyzny , prowadzaca program zaśmiewala sie do.łez. Mezczyzna ofiara zostal zakrwawiony odwieziony do szpitala.Fakt faktem cale zdarzenie bylo kuriozalne z uwagi na " narzedzie zbrodni" - kośc z miesa wyjeta z garnka z zupą. No ale ponieważ ofiarą byl facet to sie mozna posmiac do rozpuku.Gdyby ofiara powyzszego zdarzenia padla kobieta to sami sobie dośpiewajcie co by było na antenie...
 4. Szykuje sie powrót zasadniczej służby wojskowej w kontekscie ewentualnego udziału polskich żołnierzy w wojnie na Ukrainie
 5. Cześć na forum.
 6. Ciekawa analiza możliwej eskalacji konfliktu polsko - ukraińskiego.
 7. Jak zwykle podaje linka i źródlo Wybory samorządowe 2024, Ukraińcy. Prof. Flis o "polu minowym" - Wydarzenia w INTERIA.PL To już jest przegięcie.
 8. Armia rosyjska za łapówy zalatwisz wszystko nawet jak jesteś ranny to to ,że jestes ranny.Łapówkarstwo level master. Cennik od przysłowiowego A do Z.
 9. Jak wyjść z długów hazardowych? Uporaj się z nałogiem! (jakwyjsczdlugow.pl) Przejżyj poczytaj, może znajdziesz cos dla siebie - dosc dobre kompendium wiedzy na początek. Pomyśl nad skonsolidowaniem tego zadlużenia najważniejsze , znajdz prace żebyś miał zródło dochodu. Staraj sie poszukac jakiegos ośrodka terapeutycznego dla uzależnionych od hazardu- bo nie oszukuj siebie jestes uzależniony. Twój plus to mlody wiek- wylecz sie to po pierwsze po drugie ogarnij prace i finanse - pamietaj odsetki lecą. Życzę powodzenia P.s. Jesli uprawiasz hazard w kasynach naziemnych w realu to pamietaj ,że mozesz zażadac wpisania Cie na Twoje życzenie na czarną liste - jest to zakaz wejscia do kasyna nie zostaniesz wpuszczony. I nigdy prze nigdy nie graj za pożyczone pieniądze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.