Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Taran

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

About Taran

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeprowadzenie po otrzymaniu prawomocnego wyroku sądowego zasądzającego odszkodowanie i zadośćuczynienie ,postępowania egzekucyjnego - egzekucja z ruchomości i nieruchomości z wynagrodzenia za pracę itd. Sądowe wyjawienie majątku art. 913 kpc. Nadzór nad postępowaniem egzekucyjnym, pilnowanie komornika. Dobry wywiad gospodarczy- znalezienie składników majątkowych dłużnika i przekazanie informacji do komornika. Egzekucja komornicza skuteczna i jej skutki mogą podziałać odstraszająco.
 2. Taran

  Witam

  witam Jurija
 3. Kroll Bracie Perunie 82 przedstawia wojsko ze schyłku PRL lata 88 - 89. W tle niepokoje studenckie, resentymenty stanu wojennego vide porucznik Arek którego gra Bogusław Linda "wiecznego porucznika " który nie dostaje awansu za zbyt małą gorliwość w okresie stanu wojennego. Też ciekawie pokazano zjawisko fali. A jak chcesz zobaczyć wojsko lat 90 tych już po zmianach ustrojowych i "falę" w wojsku to polecam film Feliksa Falka " Samowolka". To nie były żarty cżesto prowadziło to do tragedii np. w szkole podchorążych w Zegrzu kadet zastrzelił 6 kolegów którzy go prześladowali dość glośna sprawa w latach 90 tych nie jedyna tego typu.
 4. Tzw przywilej pierwszych Bracie Burgman raczkujące firmy handel na bazarze papierosami czy jeansami tureckimi.😀. Znałeś choć trochę angielski i umiałeś obsługiwać komputer to miałeś szanse na jako taką pracę. A poza tym wszyscy chcieli studiować , żeby tylko nie trafić do woja.
 5. Młodość- najpierw liceum potem studia. człowiek był piękny i młody dziewczyny też piękne i młode no i nie było jeszcze tego feministycznego "speerdolenia".Dziewczyny były normalne, randki ,flirty, romanse itd. Koncerty metalowe i punkowe, juwenalia kluby studenckie imprezy. I dużo więcej włosów na głowie 😁. A poza tym raczkująca giełda za kilka akcji sprzedanych po kursie dnia student miał super wakacje we Włoszech czy Hiszpanii.😉 Fajne seriale Świat według Bundych , MASH, czy Alf. Zabawa w "ciuciubabkę" z WKU. Coroczne donoszenie zaświadczeń z dziekanatu do WKU.Karty telefoniczne do automatu.Fajne filmy Psy 1 i 2 Kroll.Pierwsza praca w życiu i zarobione pieniądze .Pornosy na kasetach i wypożyczalnie wideo.
 6. Taran

  Hej

  Cześć goldsu23
 7. Legia cudzoziemska sobie nie radzi w Afryce?? Żółte kamizelki dają Macronowi wycisk, facet czuje że mu się zaczyna palic pod siedzeniem.
 8. No sporo wody w Wiśle upłynęło pisałem o okresie 2000 -2004 Bracie Morfeuszu. Ja już dość leciwy jestem. Pozdrawiam.😉
 9. Temat to skrót myślowy. Wiadomo że chodzi o dyskryminację w dostępie do terapii. One też nie maja lekko z rakiem szyjki macicy czy piersi tylko o Panie się w XXI wieku dba a my do śmietnika. Zgłoś Napisano Sobota o 10:24 (edytowane)
 10. W czaty się "bawiłem' od 2001 roku ale na Onecie nie na Interii. Do samego końca onet czata. Byłem adminem i operatorem na jednym dość prestiżowym pokoju publicznym tematycznym. Nie napiszę na jakim bo siedziałem tam długie lata i można by mnie było zidentyfikować. Oprócz pokoi publicznych były tzw. pokoje dzikie- zakładane przez użytkowników Odnośnie tematu kobiety były rożne , studentki , pracujące mężatki panie profesorki , doktorki. Przypomniał mi się jeden obrazek z pokoju Feministki taki dziki pokój wszedłem na dość kontrowersyjnym nicku i rzuciłem parę cytatów z Seksmisji Machulskiego typu 'sekcja specjalna zawsze lojalna " czy "samiec twój wróg". Myślałem ze wylecę od razu bo siedziało chyba z 10 Pań "feministek " z tego połowa adminki i opki. Czy wyleciałem - nie . Na ogóle oczywiście pod słowa potępienia. jak ja śmie i w ogóle.... Ale za to na priv zameldowały mi się prawie wszystkie feministki i... jakoś żadna nie chciała toczyć ideologicznych bojów z podłym samcem tylko standardowo skąd jesteś ? ile masz lat? itd. generalnie wszystkie parły do umówienia się na bzykanie ( "siedzę sama z dziećmi.. bla bla jestem po rozwodzie") Żadna " feministka" na priv nie wyzywała mnie od męskich szowinistycznych świń ani nie próbowała nawracać na rewolucyjny feminizm. Generalnie nie szło się opędzić. Z jedna się nawet umówiłem bo była z mojego miasta ( i nie wyglądała jak standardowa feministka ). 😀 Od takie wspominki z czata i "feminizmu".
 11. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/to-najczęstszy-nowotwór-złośliwy-u-mężczyzn-a-ministerstwo-zdrowia-pozostawia-chorych-bez-skutecznej-terapii/ar-BBZKYWx?ocid=spartandhp Ano tak to się żyje w Polsce odpowiadając na tytuł tegoż pod forum. Dla kobiet wszystko mammo busy zaproszenia na badana cytologiczne a dla nas "wuj" jak zwykle zresztą w XXI . Nihil novi sub sole. Panie Marku temat na audycje sam się pcha Panu do mikrofonu. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.