Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

El Camino

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Świetna

About El Camino

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1235 profile views
 1. Na iOS https://apps.apple.com/pl/app/tube-master-free-music-video-player-for-youtube/id987976107?l=pl Ma kilka ograniczeń, reklamy, trudniejsze wyszukiwanie. Ale jak już się zapoda filmik z YT można spokojnie wygasić ekran i zablokować tel.
 2. W HD trzeba podać też godzinę urodzenia, niestety jej nie znam i zapewne nie poznam. Wiem tyle , że rano. Czy błędna godzina zmieni znacznie wykres ?
 3. ...Czułem się świetnie jak nigdy w życiu ... '' Właśnie chodzi mi to ,że pytanie: jak stać się skurwielem ,żeby dzięki temu czuć się świetnie, jest totalnie złą drogą. Jak czuć się świetnie - zostań skurwielem ? Szukasz szczęścia czy przewagi nad innymi, chcesz czuć się świetnie czy tylko dominować. Ta historia jest trochę dłuższa i nie chodzi w niej o psychotropy i grzyby itd tylko o wewnętrzną przemianę jaką przeszedł bohater. I teraz pytanie czy to była przemiana zgodnie z jego duszą itd czy po prostu zwykła zemsta na otaczającym go świecie za to jak był poniżany, w momencie gdy zyskał troszkę przewagi nad innymi ?
 4. 20 października @mianle zadał takowe pytanie. Być może nie do końca przemyślał jego sens. Pewna opowieść (może prawdziwa może nie) ale traktująca o tym co się może stać jeżeli ślepo będziemy chcieli zaspokoić swoje niskie pobudki. ,,Od małego miałem problemy ze sobą, a właściwie z rodziną. Napierdalali mnie ojciec, matka, siostra, brat, i w chuj osób w szkole. Bałem się wszystkiego i wszystkich, a wystarczyło żeby ktoś krzyknął i prawie sikałem w majtki. Szukałem miłości, akceptacji i ciepła. Chciałem pomagać, a czasami jak widziałem jak komuś dzieje się krzywda czułem niemal fizyczny ból. Byłem jednym z tych gości, którym zabieraliście kanapki, podstawialiście nogę w szkole na korytarzu, laliście w pysk, wyrzucaliście rzeczy do kibla w akademiku. Pizdą. I choćbym nie wiem jak chciał to zmienić to nic absolutnie nic!! nie pomagało. Uciekałem w świat książek, a później i gier gdzie mogłem być... nie sobą. W wieku 23 lat zacząłem szukać pomocy farmaceutycznej (czyt. afobam, ativan). Czułem się świetnie jak nigdy w życiu ... '' https://neurogroove.info/trip/psychopatia-indukowana
 5. Ja wiem i bardzo dobrze ,że dużo ludzi jest tego świadomych. Ale onet to nie super express albo fakt ,czyta go pół Polski i jak widzę ta ich propaganda działa i to nawet dobrze.
 6. http://podroze.onet.pl/ciekawe/yulianna-yussef-ukrainka-libanskiego-pochodzenia-w-polsce/l5946z Ukraińska imigrantka, która dorobiła się w Polsce jedzie po Polakach jak po najgorszych, zresztą szkoda strzępić ryja. Kilka cytatów: Jak czujesz się dzisiaj w Warszawie? Jacy jesteśmy, oczami imigrantki z Ukrainy? Oglądając stare zdjęcia i filmy, podziwiam, jak wasza stolica wyglądała przed wojną. To przykre, że tę tragedię przetrwało tylko 10 proc. Warszawy. Miasto jest przepiękne, architektura niesamowita, ale ludzie są źli. Odnoszę wrażenie, że kościół rządzi tym krajem. Nie jestem przeciwko religii, ale Polska po ostatnich zmianach politycznych, cofnęła się mentalnie o 10 lat. Siedzimy dzisiaj w pięknej kawiarni, z nowoczesnym wnętrzem. Ale czy ludzie, którzy siedzą przy stoliku obok, są równie nowocześni, otwarci? Jak Polacy reagują na Ukraińców? Polacy są zazdrośni, że zabieramy im miejsca pracy. Wy nie chcecie zbierać truskawek na swoich polach i sprzątać domów, więc Ukraińcy przyjeżdżają wykonywać taką pracę. A Polacy jadą pracować na budowie lub na zmywaku do Niemiec i Wielkiej Brytanii. Podczas ostatniego szczytu liderów państw UE Premier Morawiecki podkreślał, że Polska osiągnęła sukces w kwestii polityki wobec uchodźców. Sprzeciwiliśmy się relokacji uchodźców, ale rząd jako kontrargument w dyskusji o niechęci do imigrantów posługuje się przykładem Ukraińców, których w Polsce tak chętnie przyjmujemy. Nie przyjmujecie. Polska nie jest krajem przyjaznym cudzoziemcom. Rzeczywiście, jakimś sposobem jest nad Wisłą wielu Ukraińców, ale nie oznacza to, że nam się tutaj łatwo żyje. Spora część Ukraińców pracuje np. w Uberze, gdzie przyjmują każdego, kto ma prawo jazdy i samochód. Znam jednak mnóstwo historii Ukraińców, którzy pracowali w restauracjach, a po miesiącu właściciel powiedział, że im nie zapłaci, bo to był okres próbny. I wziął kolejnych. Sama miałam problem ze znalezieniem pracy. Gdy przez rok mieszkałam w Krakowie, roznosiłam CV w wiele miejsc, ale nikt nie odpowiadał. Złożenie dokumentów o chęci zatrudnienia cudzoziemca jest skomplikowane. Wszyscy pracodawcy byli zniechęceni, by mi w tym pomóc, gdy dowiadywali się, że mam tylko wizę studencką.
 7. To tylko zamysł. Grafika ma wyglądać mniej więcej tak: Opcje są takie : -Marek odcina kogoś na sznurkach marionetkowych - odcina sam siebie - jest 2óch Marków jeden na sznurkach drugi z nożyczkami - Marek ma na sznurku siebie lub kogoś i go odcina - itp itd W każdym razie podoba mi się motyw z marionetką i odcinaniem sznurków.
 8. @Głodny Prawdy Nieśmiałość ma wiele imion. Śmiałym (bardzo) potrafię być w swoim towarzystwie. Skrajna nieśmiałość dopada mnie w wśród obcych ludzi Do czego zmierzam, w tym wypadku względem pracy, z biegiem czasu jeżeli trafisz na pracę w której awansujesz, do stopnia ludzi, którzy wcześniej byli nad tobą zauważysz ,że im większy kutas był do podwładnych tym większa cipa do przełożonych. Osiągając ich ,,poziom'' dziwnym trafem tzw zamykasz im mordę , nie wiem jak się to dzieje ale tak jest.
 9. Parędziesiąt lat temu ten charyzmatyczny pan Robert Monroe napisał serię książek o OOBE min Najdalsza podróż Zawsze byłem sceptyczny co do takich duchowych tematów , a na książkę natknąłem się przypadkowo w internecie poprzez fragment gdzie opisana jest historia żydów w sposób fantasy ale bardzo ciekawie. Nie wiedząc o czym jest książka zacząłem ją czytać ... okazało się że jest o podróżach poza ciałem- tak zrodziło się moje zainteresowanie snem
 10. W sumie fajny konkurs (szkoda tylko ,że ,,ktoś'' musiał się poświęcić jako surowiec :D) . Trochę rywalizacji, trochę sztuki i kupa śmiechu. Takie integrujące doświadczenie
 11. @darbyd O brawo ! W końcu byłeś w stanie odpowiedzieć. Ale wolałeś poczekać - niech się frajerzy oburzają ? Z 20 osób Ci to pisało myśląc ,że ją dymasz i masz w związku z tym cierpienia jak młody Werter Bo powiedz mi ... jak inaczej interpretować takie coś ?! Może nie masz złych zamiarów ale piszesz nie logicznie i nie składnie, zero konkretów. A później w arogancki sposób się oburzasz ,że nikt Cię nie rozumie i źle Ciebie interpretuje. Które brzmi tak: Tylko ,że z poprzednich wypowiedzi Twoich wynikało zupełnie co innego. Po za tym, nie wiadomo było, co dla Ciebie znaczy ,,nic złego''. Bo dla niektórych nic złego to jest okraść kraj, albo wydupcyć komuś kobietę. Nie obraź się za to co napisałem, ale tu mody się nie pierdolą w tańcu z domysłami. I zarobisz bana za lekceważenie czytelników, gramatyki i sianie zamętu bez sensu. No chyba ,że się opiłeś i Cię trzyma tak długo.
 12. I jak z tym konkursem ? Wygrał ktoś, czy wszyscy przegrali ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.